Jump to content

דירוג הצבאות החזקים בעולם.

תמיר יצחקי

Recommended Posts

יפן ברזיל והודו לפנינו עלק. דירוג ששווה לזין.

אחי כנס למדינות ורשום שם מידע על הצבאות.. אולי אחרי תבין למה הם לפנינו.

Guest עידן דורון

יפן ברזיל והודו לפנינו עלק. דירוג ששווה לזין.

הדירוג באמת שווה לתחת. אין לי מושג על סמך מה הם עשו אותו.

אבל להודו יש צבא מטורף.

יכולת גרעינית. מיליוני חיילים בשירות סדיר ובמילואים (תחשוב שמדובר במדינה עם מיליארד איש!)

הצבא של יפן אני יכול לשער שהוא משוכלל. אם אתה ביפן אתה חושב שאתה התקדמת 40 שנים בזמן. או לחלופין שישראל חיה 40 שנה אחורה בזמן. מה גם שהיפנים ידועים שהם מטורפים על כל הראש. (: הם יצאו למשימות במלחמת העולם השנייה עם דלק רק לצד אחד כי הם הלכו למשימות התאבדות. ועל זה הם גדלים שם. זו המורשת שמנחילים לחיילים שם.

ולגביי ברזיל ממש אין לי מושג.

אחי כנס למדינות ורשום שם מידע על הצבאות.. אולי אחרי תבין למה הם לפנינו.

90% מהמידע שם אלו אומדנים ע"פ חלקי מידע שהתקבל לפני לא מעט שנים

עידן, אנחנו שלחנו יחידות שלנו שילמדו את ההודים איך נלחמים

צרפת? גרמניה? טורקיה???

אתם רציניים?

אין ספק שיש להם כמויות אדירות של חיילים, אבל איפה אנחנו ואיפה הם במיומנות לחימה.

עד כמה שאני יודע יש משלחות מהארץ שנוסעות לאמן את הצבא שלהם, היה לא מזמן כתבה על זה בחדשות. אני חושב

שהימ"מ נסעו לאמן אותם. שכחתי גם להוסיף את טורקיה, שעם כל הכבוד לזה שהיא מדינה ענקית אין מה להשוות

בין הצבא שלנו לשלה. צה"ל מספק לצבא הטורקי המון המון ציוד שכבר אין לו צורך בו והוא מלמד את הטורקים

על טכנולוגיות מתקדמות. את האמת שלא קראתי באמת לפי מה הדירוג, לא היה לי ממש עצבים לזה. אם מישהו רוצה להגיד

בקצרה לפי מה אני אשמח.

זה הכל שטויות

כל מדינה בעלת יכולת גרעינית היא שוות כוח לכל מדינה אחרת בעלת יכולת גרעינית

אף מדינה בעלת יכולת גרעינית לא תאיים על ריבונותה של מדינה אחרת בעלת יכולת גרעינית

ועל זה נאמר, תעצרו כבר את הפרסים המזדיינים האלה, אני מוכן לצאת למשימות התאבדות אם מבטיחים לי בתולה רוסיה שהיא מעל גיל 18

האמת לא נכנסתי לכתבה, ואני מאמין שיש צבאות עם טכנולוגיות באמת יותר טובים משלנו וכו'...

אבל מבחינת הרמה של הלוחמים אני בטוח שאנחנו מעל מקום 11 ואולי אני קצת נסחף אבל יש מצב שגם מקום ראשון...

לא יודע איפה יש עוד בעולם מדינה שכבר 62 שנה רצוף נלחמת בטרור ללא הפסקה....

דירוג מוזר בהחלט.

טורקיה לפני ישראל? מבחינה טכנולגית הצבא שלנו הרבה יותר חזק - מבחינת טילים, מטוסים, איכות... אולי יש להם כמות גדולה יותר, יותר משאבים ויותר כסף - אבל במלחמה, קשה לי לראות אותם מנצחים...

האמת לא נכנסתי לכתבה, ואני מאמין שיש צבאות עם טכנולוגיות באמת יותר טובים משלנו וכו'...

אבל מבחינת הרמה של הלוחמים אני בטוח שאנחנו מעל מקום 11 ואולי אני קצת נסחף אבל יש מצב שגם מקום ראשון...

לא יודע איפה יש עוד בעולם מדינה שכבר 62 שנה רצוף נלחמת בטרור ללא הפסקה....

ממש מקום ראשון...

ארצות הברית מנהלת כבר שנים בו זמנית מלחמה ענקית בשתי חזיתות, בראש כל אחת מהן עומד מישהו בדרגה זהה לשל רמטכ"ל. וזה בנוסף לצבא שלהם שבבית ולשאר הפעולות כמו בנאט"ו.

הודו יכולה למחוק אותנו בלי בעיה בכלל. שלא לדבר על סין, או רוסיה שהורידה את גאורגיה עם אלפית מהכוח שלה.

ובאמת שאי אפשר להשוות את המדינות הערביות ההזויות שיש לנו פה למדינות מערביות כמו גרמניה וצרפת.

לגבי ברזיל, יפן, טורקיה אני לא בטוח. אבל מי שעשה את האתר יודע גם הרבה דברים שאנחנו לא יודעים, אפילו שכל אחד מאיתנו היה בצבא ויענו מבין.

(נ.ב. לא לשכוח שלא רק פה יש מלחמות. למשל גם הצבא הטורקי נלחם במורדים, והצבא הדרום קוראני שמדורג אחרינו תמיד דרוך)

שניהם ניצחונות לכל דבר.

ניצחונות במחיר כבד אמנם אבל ניצחונות.

למה לבנון השנייה זה ניצחון?

השגנו את המטרה שלנו (כולם כמובן זוכרים מה היא)? הם הפסידו שטחים?

אז נכון שמבחינה מספרית פגענו בהם יותר משהם פגעו בנו. אבל הם עדיין ארגון טרור ואנחנו מדינה (ונ.ב., אם היינו נלחמים נגד סין ולהם היו יותר הרוגים, זה היה אומר שניצחנו?). הם רק מתחזקים בטילים מאז למרות ההחלטה של האו"ם ועדיין יש מאזן אימה בין הארגון למדינה שלנו.

אמנם לא הפסדנו, אחרי הכל הם לא חדרו יבשתית לשטח שלנו ולא נכנענו להם, אבל גם לא ניצחנו.