Jump to content

ספורט 5 (+/live/hd)

Sawyer

Recommended Posts

אתמול ישבנו פה כמה חברים וניהלנו דיון בקשר לערוץ ספורט5 וספורט5HD.

מה הסיכוי שכל הHD זאת הנפצה, ובכלל מה שהם עשו זה להוריד את האיכות של ספורט5 לאט לאט, ואז העלו את ספורט5 HD באיכות של ספורט 5 לפני ההורדה, וככה הם עובדים על כולנו.

ותהינו, מה יהיה כשיהיה ספורט5 FULL HD, אז זה יהיה האיכות המקורית של ספורט 5, ספורט 5 HD יהפוך לאיכות של ספורט5 של עכשיו, וספורט 5 הרגיל יהיה בשחור לבן?

והכי גרוע, מה יקרה כשיהיה תלת מימד? יהפכו את ספורט5 הרגיל לשורת טקסט כמו בצ'מפיונשיפ מנג'ר כדי שיחשבו שה3D זה 3D.

די לעבודה בעיניים. (/עניים)

שמע,בודאות 100 אחוז אני יודע שלגבי המונדיאל,ערוץ 1 המקורי בממיר HD הוא באיכות הרבה יותר גרועה מערוץ 1 המקורי בממיר רגיל.

הם מורידים מהאיכות זה ברור,השאלה כמה.

אם אתם רואים עכשיו חדשות הספורט, האיכות של התקציר של המשחק יותר גרועה מהאיכות של צפייה במשחקים באינטרנט באתרי פלאש שנתקעים כל שנייה.

משום מה הם לקחו מערוץ 1 HD, הורידו את הקצוות (כדי שזה יהיה ביחס של 4:3) ונראה כאילו כיווצו את זה כדי להכניס את הוידאו של משחק לדיסקט.

אתמול ישבנו פה כמה חברים וניהלנו דיון בקשר לערוץ ספורט5 וספורט5HD.

מה הסיכוי שכל הHD זאת הנפצה, ובכלל מה שהם עשו זה להוריד את האיכות של ספורט5 לאט לאט, ואז העלו את ספורט5 HD באיכות של ספורט 5 לפני ההורדה, וככה הם עובדים על כולנו.

ותהינו, מה יהיה כשיהיה ספורט5 FULL HD, אז זה יהיה האיכות המקורית של ספורט 5, ספורט 5 HD יהפוך לאיכות של ספורט5 של עכשיו, וספורט 5 הרגיל יהיה בשחור לבן?

והכי גרוע, מה יקרה כשיהיה תלת מימד? יהפכו את ספורט5 הרגיל לשורת טקסט כמו בצ'מפיונשיפ מנג'ר כדי שיחשבו שה3D זה 3D.

די לעבודה בעיניים. (/עניים)

מה פתאום

אני מסכים שבזמן האחרון האיכות של ספורט 5 ידרה בטירוף, אבל הגזמתם.

שבוע שעבר כששידרו את בארסה וריאל בHD ראו מצויין (לא מצויין כמו HD של ערוץ 1 או ספורט 2, אבל עדיין טוב מאוד, רואים בבירור שזה HD), ואילו בספורט 5 המקורי זה נראה כמו שידור מהאינטרנט.

אני חושב שגם בערוץ 5 יש גבול לעבודה בעיניים.

קל מאוד להבחין בין HD ל-SD. מה שכן, יכול מאוד להיות שהם מחרבנים את האיכות של ה-SD.

יש מצב.

לי אישית פשוט נמאס מערוץ הספורט האלה. הם פשוט גנבים.

36 ש"ח על גולד ולייב שבתאכלס אין שם כלום, חוץ משער השבת וליגה לאומית (!!!!).

ביטלתי את הערוצים האלה ועכשיו אני גם שוקל לבטל את החבילת פרימיום של HD.

אמנם צריך כבר להתקדם, אבל לא יודע :|

ובקשר לנושא,

אני הבנתי למשל בתקופת המונדיאל שבדקו וראו שערוץ 11HD טוב יותר מערוץ ספורט5HD ורואים הרבה יותר טוב (וזה לדעתי גם נכון).

אבל גל אתה אומר שרואים "רגיל" בספורט5HD? וואלה לא יודע, רואים שזה HD, אבל זה מעניין העניין הזה כי יש מצב שהם מורידים מהאיכות של ספורט5 הרגיל.

הנה:

http://www.dtown.co.il/articles/1290.html

ואני זוכר שאמרו שלא רואים את הריבועים של הרשת בספורט5HD אבל בערוץ11HD כן.

זה לא שהם מורידים את האיכות, שיש לך LCD HD השידורים שאתה אמור ליראות במכשיר הם שידורי HD, ושיש לך את הממיר HD אתה אמור ליראות בו שידורי HD.

שרואים שידורי SD בLCD HD ליד פזמה או LCD רגילה ברגילה יראו יותר טוב, זאת עובדה

ואם מוסיפים את הממיר HD עם החיבורים שלו (HDMI) ואז האיכות עוד פחות טובה אם רואים שידורי SD

ככה זה...

א. אני הבנתי שלשידורי SD עדיף פלזמה ולא LCD.

ב. עכשיו בדקתי ובחדר שלי (טלוויזיה רגילה של 21 אינץ') רואים יותר טוב ערוץ ספורט5+ מאשר בLCD עם הHD בסלון.

א. אני הבנתי שלשידורי SD עדיף פלזמה ולא LCD.

ב. עכשיו בדקתי ובחדר שלי (טלוויזיה רגילה של 21 אינץ') רואים יותר טוב ערוץ ספורט5+ מאשר בLCD עם הHD בסלון.

בטלויזיה רגילה רואים יותר טוב, אין ספק.

וגם אצלי יש פלזמה רגילה בסלון, ישנה בלי HD כלום... רואים SD הרבה יותר טוב מה39 FULL HD בחדר שלי, ככה זה

הבעיה שבארץ מפגרים בקטע הזה ב10 שנים, בארה"ב הכל שם HD

הקטע הוא שבערוצים הרגילים הצילום הוא ב-4:3, אז בטלויזיות lcd זה מותח את התמונה ובגלל זה רואים גרוע יותר

תנסו לראות עם lcd ב-eurosport שם מצלמים 16:9 תראו שרואים ממש טוב וזה מתקרב ל-hd, וכשבחדשות הספורט שמים את התקציר

הם לוקחים את ה-hd, חותכים אותו ואז למי שיש lcd הוא רואה בכלל גרוע כי אחרי שחתכו אותו זה מותח להם

שמע סויר, אם זה נכון מה שאתה אומר פה,

אז בקשר לזה שאני רוצה לקנות מסך דק אולי אני צריך בכלל להשקיע 1500 שקל ולקנות טלויזיה רגילה, ולחכות שנה שנתיים עד שהמחירים ירדו והערוצים יעברו לשדר HD אמיתי?

ריפלי, זה לא נכון בעליל

אם אתה רואה הרבה ספורט בטלויזיה (ליגה אנגלית, איטלקית, צ'מפיונז, מכבי סל, משחק מרכזי של ליגת לוזון, ספרדית ואפילו פורטוגלית) אני ממליץ בחום על הHD של ספורט 5 וספורט 1 פשוט עולם אחר לגמרי של שידורים!

ואם אתה אוהב סרטים וסדרות אז בכלל חגיגה של HD

מה שכן כל שאר הערוצים באמת משודרים באיכות פח זבל קח את זה בחשבון

אבל לי אישית זה לא כל כך מפריע כי חוץ מערוץ 22 או 10 מידי פעם אני רואה רק את הערוצים של הHD

זה עוד כלום לעומת הסרטים והסדרות שאני מוריד באיכות HD ורואה אותם בLCD כמו מלך

שמע סויר, אם זה נכון מה שאתה אומר פה,

אז בקשר לזה שאני רוצה לקנות מסך דק אולי אני צריך בכלל להשקיע 1500 שקל ולקנות טלויזיה רגילה, ולחכות שנה שנתיים עד שהמחירים ירדו והערוצים יעברו לשדר HD אמיתי?

אה אחי, אני התחלתי תנושא הזה בתור בדיחה.

אני לא באמת חושב שהם ישימו כתוביות של צ'מפיונשיפ מנג'ר כדי שהערוץ הרגיל יהיה"3D"