Jump to content

האריס מדוניאנין [במתכוון לא בנושא המרכזי שיש לו פה העונה]

Echoes

Recommended Posts

אתם חיים בסרט שחסר לו ביטחון או משהו כזה...

הוא פשוט מזלזל ומשקיע 20 אחוז מהיכולת שלו...

לא יודע למה אבל הוא זורק זין אחד גדול במשחקים האחרונים ..לא מעניין אותו כלום הוא חושב שהוא כריסטיאנו רונאלדו מינימום

כנראה שהסיבה לאכזבה היא שאנשים מצפים ממנו ליותר ממה שהוא. האריס הוא שחקן עם יכולות חבל על הזמן, אבל לפי איך שאני רואה את זה מה שהוא אמור לתת לנו זה אחת לרבע שעה את המסירה לגול, או את הבעיטה לגול, ואני כבר לא מצפה ממנו שיבלוט ויהיה דומיננטי לכל המשחק. והאמת שלמכבי ולליגה שלנו זה אמור להספיק. כולם הרימו גבה ושאלו איך שחקן כזה בגיע לשחק בישראל. כנראה שזו התשובה, כי אם הוא היה דומיננטי ברוב המשחק ולא נעלם אז כנראה שהוא היה משחק בקבוצות צמרת בליגות מובילות באירופה.

וגם אני חושב שצריך לשחרר אותו ממשימות הגנתיות, כי הוא לא בנוי לזה והוא מבזבז שם אנרגיה. למרות שבכדורגל המודרני כמעט אין דבר כזה שחקן שלא עושה הגנה, אבל נגד אשקלון והפועל ר"ג לא צריך.

ברור שזה מה שהוא צריך לעשות, לשים גול/כדור לשחקן מול שער אחת לרבע שעה.

אבל גם זה לא קורה מספיק.

שחקן ברמה הזאת בכל משחק חייב לסיים לפחות עם גול/בישול. ומכבי של היום? לקבוצות כמו אשקלון צריכה לשים 4-5, ובמשחק כזה הוא צריך לסיים גם עם יותר מגול/בישול. וזה לא קורה. ופה האכזבה.

שיחת מוטיבציה תעשה את שלה, שהולכים איתו ראש בראש המצב עוד יותר מחמיר וחבל.

להסביר לו שלא הביאו אותו בשביל להיות בלם.

להסביר לו שלא הביאו אותו בשביל להיות בלם.

אני חושב שהוא צריך להסביר להם שהוא לא בא להיות בלם. לא חושב שזה מה שהוא רוצה לעשות..

ההוראה היחידה שהאריס צריך לקבל זה "עשה מה שאתה רוצה על המגרש תיהיה שחקן חופשי".

שחקן ברמה של האריס מבין כדורגל לא פחות מאבי או ממזרחי.

שהכדור מגיעה אליו תמיד זה נגמר במשהו טוב ורואים שסוף סוף שיש שחקן שחושב התקפה ומישהו מסוכן לשער.

כל משחק כל עוד הוא בריא צריך לשחק 90 דקות כי הוא מסוגל לתת גול כל דקה (הפועל פ"ת) ולא לשמוע את הקהל של מכבי מזיין ת'שכל בפורום על זה שהוא אדיש אם הוא לא היה אדיש קריית שלום לא הייתה תחנה בקריירה שלו.

אני חושב שהוא צריך להסביר להם שהוא לא בא להיות בלם. לא חושב שזה מה שהוא רוצה לעשות..

לא מאמין שנותנים לו הוראה לרדת לקחת את הכדור מיואב זיו בהגנה ולהתחיל לרוץ.

פשוט מאוד- חאריס לא מתאים למערך כרגע אם נרצה או לא נרצה. נשארים ב4-3-3 הזה של בארסה? דור עדיף עליו בעמדה הזאת, אלברמן עדיף עליו, ישראלביץ עדיף עליו, בוזגלו עדיף עליו. זה הכל. במערך הזה הוא לא צריך לעלות.

רוצים שחאריס ישחק? תתאימו לו את התפקיד שבו הוא ייתן תפוקה- לדעתי פשוט לתת לו לשחק חופשי מאחורי שלושת החלוצים והוא יעשה קסמים.