Jump to content

יש דרבי בעיר ?!?

קובי השועל

Recommended Posts

ותקנו אותי אם אני טועה אבל היה איזה דרבי בתחילת העונה שבו הפסדנו 3-2 ודיברתם שונה לגביו.

אותו דבר בגלקטיקוס ואותו דבר בחצי גמר גביע הטוטו.

אז עכשיו זה לא חשוב?

אז זה היה משחק עם חשיבות, אמנם נמוכה, אבל חשיבות. פה 2 ל2 קבוצות אין על מה לשחק, מכבי עלתה, הפועל בטוח לא.

אז זה היה משחק עם חשיבות, אמנם נמוכה, אבל חשיבות. פה 2 ל2 קבוצות אין על מה לשחק, מכבי עלתה, הפועל בטוח לא.

שמע,תעשה מה שבא לך.אתה רוצה לבוא,תבוא.אתה לא רוצה,תשאר בבית.אבל לפחות אל תהיו צבועים ותגידו שאין לדרבי חשיבות בגלל שאלי גוטמן החליט ככה(אין לו סגל כמו שיש לנו להזכירכם).

בוא לא נשכח שמשחקים כדי לזכות בגביע,משמע כדי לזכות בכסף ולא שום סיבה אחרת.אז הדרבי הראשון של גביע הטוטו,הדרבי של החצי גמר והגלקטיקוס הם בדיוק כמו הדרבי הזה.

אבל אוקיי,החלטתם שאתם לא באים,אין בעיה אל תבואו,אבל גם אל תנסו לשכנע אחרים שלא יגיעו.ושוב,אם הייתם רוצים למחות על מחירי הכרטיסים ולא להגיע אני הייתי מצטרף ולא מגיע לדרבי,אבל להגיד "לא שווה להגיע לדרבי" כדי לשכנע אנשים לא להגיע זו אומללות לשמה ועדיף שלא תחלקו איתנו את המידע המאוד חשוב הזה.

מרקו פולו,הבנתי שאתה לא מכיר במפעל של גביע הטוטו וזה לגיטימי ומובן.אני מבין את העמדה שלך והלוואי שבסוף יבטלו את המפעל המסכן הזה אבל כל עוד הקבוצה שלנו משחקת שם,היא צריכה תמיכה.בטח ובטח שזה דרבי.

ואתם צריכים לשחרר לחץ ולא לעטוף את השחקנים שלנו בצמר גפן.פציעות קורות תמיד.אם לא במגרש אז באימונים ואם לא באימונים אז בבית כמו שקרה לקאסיאס(מונדיאל) ושטראובר בזמנו.

בשביל זה יש לנו קאדר מצויין,כדי להחליף את הפצועים והאמת? ב2003 אני זוכר פציעה שדווקא הרווחנו ממנה אליפות ככה שצריך לקחת הכל בפרופורציות נכונות.

ואם תהיה פציעה? נקווה שלא אבל גם אם כן,יש לנו סגל מספיק חזק כדי להתמודד על כל התארים.

שמע,תעשה מה שבא לך.אתה רוצה לבוא,תבוא.אתה לא רוצה,תשאר בבית.אבל לפחות אל תהיו צבועים ותגידו שאין לדרבי חשיבות בגלל שאלי גוטמן החליט ככה(אין לו סגל כמו שיש לנו להזכירכם).

בוא לא נשכח שמשחקים כדי לזכות בגביע,משמע כדי לזכות בכסף ולא שום סיבה אחרת.אז הדרבי הראשון של גביע הטוטו,הדרבי של החצי גמר והגלקטיקוס הם בדיוק כמו הדרבי הזה.

אבל אוקיי,החלטתם שאתם לא באים,אין בעיה אל תבואו,אבל גם אל תנסו לשכנע אחרים שלא יגיעו.ושוב,אם הייתם רוצים למחות על מחירי הכרטיסים ולא להגיע אני הייתי מצטרף ולא מגיע לדרבי,אבל להגיד "לא שווה להגיע לדרבי" כדי לשכנע אנשים לא להגיע זו אומללות לשמה ועדיף שלא תחלקו איתנו את המידע המאוד חשוב הזה.

מרקו פולו,הבנתי שאתה לא מכיר במפעל של גביע הטוטו וזה לגיטימי ומובן.אני מבין את העמדה שלך והלוואי שבסוף יבטלו את המפעל המסכן הזה אבל כל עוד הקבוצה שלנו משחקת שם,היא צריכה תמיכה.בטח ובטח שזה דרבי.

ואתם צריכים לשחרר לחץ ולא לעטוף את השחקנים שלנו בצמר גפן.פציעות קורות תמיד.אם לא במגרש אז באימונים ואם לא באימונים אז בבית כמו שקרה לקאסיאס(מונדיאל) ושטראובר בזמנו.

בשביל זה יש לנו קאדר מצויין,כדי להחליף את הפצועים והאמת? ב2003 אני זוכר פציעה שדווקא הרווחנו ממנה אליפות ככה שצריך לקחת הכל בפרופורציות נכונות.

ואם תהיה פציעה? נקווה שלא אבל גם אם כן,יש לנו סגל מספיק חזק כדי להתמודד על כל התארים.

עכשיו גם אתה? מה זה "אתם"?

פלג אחי רק אמרתי שזה לא כמו הדרבי בתחילת העונה\גלאקטיקוס כי אז זה שינה משהו ועכשיו כל תוצאה לא תשנה את זה שהפועל לא עלתה ומכבי כן.

אז אם לדרבי הראשון של גביע הטוטו יש חשיבות,משמע שלגביע הטוטו יש חשיבות בעינייך.

מן הסתם גם לליגת העל יש חשיבות בשבילך ואני לא מאמין שהיית חושב אותו הדבר על דרבי סוף עונה בליגת העל שבו לנו או להפועל אין שום סיכוי לזכות או להפסיד משהו-ולהזכירך,זה קרה.

בקשר לפציעות, ברור שהן יכולות לבוא בכל משחק או אימון.

הבעיה היא שגביע הטוטו מגדיל את מכסת המשחקים של הקבוצה ב 6-12 משחקים נוספים לעונה (מה בכלל השיטה בימינו ? מפגשים כפולים בשלב הנוק אאוט ? בודדים ?), והעומס הזה יגביר את הסיכון לפציעות בשלבי הכרעה של העונה. כשמדובר בליגה האירופאית או בצ'מפיונס, הסיכון כמובן שווה. לא בגביע הטוטו.

ומן הסתם אני מבין את הגישה שאומרת שצריך לבוא לתמוך בקבוצה, ולו רק בגלל שהיא משחקת.

הקטע הוא שכשקהל בא לגביע הטוטו הוא נותן לגיטימציה להמשך קיום המפעל, שכולנו רוצים שיבוטל. תחשוב על מה ידברו בחדשות הספורט ובעיתונים אם לדרבי בגביע הטוטו יבואו 1000 איש בלבד.

(ומי ישמע - מה זה כבר לפספס משחק בגביע הטוטו?)

כשאני קורא לאנשים לא לבוא למשחק המטרה שלי לא לפגוע במכבי, אלא בגביע הטוטו.

אם המחיר הוא מה שמפריע לכם אז אדרבא - אתם יכולים להישאר בבית מסיבה אחרת, העיקר שיש פחות קהל.

נייק אני מסכים איתך יש לנו סגל עמוק והרבה יותר טוב מהפועל אבל אני עדייןחושב שעדיף לתת מנוחה לחלק מהשחקנים שעומדים לפתוח במיחד לבוז' ומלול ואפילו הייתי מחליף את תמיר כחלון בקולואטי ומוסיף 2 שחקני נוער במקום סטרול ו שרן ייני.

אם היה למשחק הזה משמעות שונה משהו אחר הייתי אומר לעלות אפילו עם הרכב קצת יותר חזק אבל לדרבי הזה סליחה אבל אין שום חשיבות הוא לא יתן לנו שום דבר להמשך.

אולי חשיבות של כבוד וגם פה אני לא ממש רואה תדבר הזה עם כל הכבוד לדרבי בגביע השוקו.

ובכלל סליחה אבל מי שמשלם 100 שקל על הדרבי הזה הוא פרייר גם אם מכבי תיתן להפועל 5 בראש.

ופציעות תמיד היו ותמיד יש בכל מקום בכל רגע יכול ליפצע שחקן אבל אם אפשר כן לשמור שחקנים ולתת יזדמנות לצעירים אז למה לא?

מרקו,יש דרך לעשות חרם על גביע הטוטו.להתחיל את החרם בדרבי זה לא חכם,ובמיוחד לא יום לפני המשחק.

אם היית יוזם רעיון מסודר ולפיו האוהדים שלנו לא היו מגיעים,אני מאמין שהיה לזה אפקט חיובי והרבה מאוד אוהדים לא היו מגיעים ואני הייתי מתנדב אפילו לנסוע לקריית שלום ולהסביר לשחקנים שהקהל לא יגיע בגלל שמנסים לזמבר אותו במחיר במשחק הזה.למרות שזה לא היה עוזר לביטול המפעל אבל עדיין שווה לנסות לפעמים.

שלומי,אני מסכים איתך כמעט בהכל אבל אל תשכח שיש לנו שחקנים שחייבים לשחק כדי לשמור על הכושר משחק ולהוריד את החלודה כמו אלברמן,קולאוטי,אבידור,סטרול,קפילוטו ועוד,ואנחנו נרוויח אותם לטווח הארוך.

בקשר לכחלון במקום קולאוטי,הייתי מעדיף שהם ישחקו ביחד אם כבר אבל אני כמעט בטוח שכחלון פצוע אז לא נראה לי שזה יצא לפועל.

מרקו,יש דרך לעשות חרם על גביע הטוטו.להתחיל את החרם בדרבי זה לא חכם,ובמיוחד לא יום לפני המשחק.

אם היית יוזם רעיון מסודר ולפיו האוהדים שלנו לא היו מגיעים,אני מאמין שהיה לזה אפקט חיובי והרבה מאוד אוהדים לא היו מגיעים ואני הייתי מתנדב אפילו לנסוע לקריית שלום ולהסביר לשחקנים שהקהל לא יגיע בגלל שמנסים לזמבר אותו במחיר במשחק הזה.למרות שזה לא היה עוזר לביטול המפעל אבל עדיין שווה לנסות לפעמים.

צודק, אבל אם באמת הייתי מנסה לארגן חרם, כנראה שלא הייתי עושה את זה דרך הפורום או מתחיל עכשיו.

אנחנו כאן בפורום מדברים, ואת מה שאני חושב כבר שנים כתבתי כאן. אם למישהו נפקחו העיניים בגלל זה, מעולה.

תגידו לי מה אתם רוצים?

סטרול לא שיחק כבר כמה מחזורים ורוצים לתת לו לרוץ קצת.

קפילוטו? כולנו מסכימים שהוא צריך לשחק או שגם הוא לא ולעלות עם הבלם של נערים ב'?

קלמי? לא שיחק בשבת למה שלא יעלה היום?

גפני? עזבו שהוא אפס, אבל כל עוד הוא בקבוצה משחקים כאלה תפורים בשבילו.

אלברמן נכנס בחצי השני נגד אשקלון, למה לא לתת לו לרוץ היום?

ייני? ראה ערך קפילוטו.

אבידור? לא פותח בהרכב העונה בליגה, למה שלא יפתח בטוטו?

קולאוטי? אולי יצליח לכבוש סוף סוף.

היחידים שעוד איכשהו אפשר לשאול שאלות לגבי השיתוף שלהם זה בוזגלו ומלול ( אני בטוח שהם לא יסיימו 90 דקות ) אבל תמיד כיף לראות את מלול בקישור :thumbs:

הפועל המזדיינים האלה היו מתים שיהיה להם עומק כזה בספסל אז אנחנו צריכים להתאים את עצמנו אליהם?

ואחרי כל מה שרשמתי, זה ברור שאבוקסיס ישלח את הילדים שלהם על הרגל של אלברמן/בוזגלו/ מלול :hooligan:

תגידו לי מה אתם רוצים?

סטרול לא שיחק כבר כמה מחזורים ורוצים לתת לו לרוץ קצת.

קפילוטו? כולנו מסכימים שהוא צריך לשחק או שגם הוא לא ולעלות עם הבלם של נערים ב'?

קלמי? לא שיחק בשבת למה שלא יעלה היום?

גפני? עזבו שהוא אפס, אבל כל עוד הוא בקבוצה משחקים כאלה תפורים בשבילו.

אלברמן נכנס בחצי השני נגד אשקלון, למה לא לתת לו לרוץ היום?

ייני? ראה ערך קפילוטו.

אבידור? לא פותח בהרכב העונה בליגה, למה שלא יפתח בטוטו?

קולאוטי? אולי יצליח לכבוש סוף סוף.

היחידים שעוד איכשהו אפשר לשאול שאלות לגבי השיתוף שלהם זה בוזגלו ומלול ( אני בטוח שהם לא יסיימו 90 דקות ) אבל תמיד כיף לראות את מלול בקישור :thumbs:

הפועל המזדיינים האלה היו מתים שיהיה להם עומק כזה בספסל אז אנחנו צריכים להתאים את עצמנו אליהם?

ואחרי כל מה שרשמתי, זה ברור שאבוקסיס ישלח את הילדים שלהם על הרגל של אלברמן/בוזגלו/ מלול :hooligan:

המשחק הזה יתחיל בדיוק כמו הדרבי טוטו הקודם, מהר מאוד כולם יבינו את המטרה שלשמה השחקנים של הפועל עולים- לנסות לשבור רגליים לשחקני מפתח שלנו, מה שהם ניסו לעשות למדוניאנין דרבי קודם.

מקווה שהשופט ייתן אדומים ויפסיק עם זה, אם לא שחקנים משני הצדדים יאכלו אותה.

כן, יש דרבי, אבל דרבי ללא התרגשות, ללא לחץ, ללא כוננות.

אני לפחות, לא אשלם 100 שקל בשביל לראות הרכב שני של הפועל והרכב שני של מכבי, אין פה אפילו מינימום רצון לנצח באמת, אלא סתם להגיד: "הנה, העלתי 11 שחקנים למגרש, מה שיהיה יהיה"

המפעל הזה שנקרא גביע הטוטו, רק משחית והורס כל דבר בדרך לכלום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.