Jump to content

מחזור 9: מנצחים את אשקלון 2:0

נחשון

Recommended Posts

אה ועוד משהו-

לא יודע איך אנשים מכתירים את סידיבה לאיש המשחק.

אם יש משהו שעושה לי חשק לרדת לדשא ולדפוק לו כאפה זה הוא.

ובוזגלו היה טוב היום, היה חייב להשאר. מי שהיה צריך לצאת זה מדוניאנין שהיה חלש (למרות שהיום באמת רצה).

ועטר סבבה. לא משחק גדול שלו אבל נתן לנו המון דחיפה בהתקפה. רק שירים יותר את הראש וישחרר כדור בזמן.

לילה טוב וכיף לבריאה.

אה ועוד משהו-

לא יודע איך אנשים מכתירים את סידיבה לאיש המשחק.

אם יש משהו שעושה לי חשק לרדת לדשא ולדפוק לו כאפה זה הוא.

למה פרפר? הוא היה מצויין היום, הוא חילק כדורים מצויינים, ראו כמה הוא היה חסר ב2 המשחקים האחרונים, והבונוס-גול.

למה פרפר? הוא היה מצויין היום, הוא חילק כדורים מצויינים, ראו כמה הוא היה חסר ב2 המשחקים האחרונים, והבונוס-גול.

הולך המון אחורה, מבצע עברות נוראיות.

פה ושם מהלך מעולה שלו שמשכיח את העובדה שהוא תוקע את המשחק.

חושב לאט בעיקר. לא יודע, אני לא מצליח להתלהב ממנו כמו אחרים.

ולגבי הגול- עזוב, זה לא רציני.

הוא לא יודע לבעוט. כזה פוקס לא יהיה לו עוד מאתיים שנה.

תכלס, אין לו בעיטה בגרוש חח. הזוי שהוא הבקיע. אבל היה מעולה. :wubyellow3:

כל הביקורות שלכם והניתוחים לא שווים בשיט, לא ייצא מהקבוצה הזאת כלום אם כל שבוע יישנו הרכב.

עד שאבי לא ייתפקס ויבין שבשביל לדרוס ולהתקדם חייביים הרכב יציב שירוץ לא יהיה פה כלום. כל שבוע לשנות 5 שחקנים זה לא רציני בכלל.

ישראלביץ בלי קשר שחקן המשחק, כמה נחישות ורצון בבחור אחד.

כל הביקורות שלכם והניתוחים לא שווים בשיט, לא ייצא מהקבוצה הזאת כלום אם כל שבוע יישנו הרכב.

עד שאבי לא ייתפקס ויבין שבשביל לדרוס ולהתקדם חייביים הרכב יציב שירוץ לא יהיה פה כלום. כל שבוע לשנות 5 שחקנים זה לא רציני בכלל.

ישראלביץ בלי קשר שחקן המשחק, כמה נחישות ורצון בבחור אחד.

מה אתה מבלבל את המוח הרכב הרכב ההגנה היא יציבה ועכשיו עם החזרה של ניבאלדו

זה מה שיהיה כנקראה אלא אם כן יקבלו קצת שכל וסטרול יכנס לאמצע וסאבו יעבור לימין

אז יש לך הגנה שלא מתחלפת קישור אחורי סידיבה היה פצוע אם הוא לא פצוע הוא פותח כל משחק

אלברמן אוטוטו תופס מקום קבע ובקשר לשינוים בחלק הקידמי זה לגיטימי לחלוטין במיודח שיש לך

סגל כמו של מכבי תראה לדוגמא בסיטי חוץ מטבז כולם משתנים כל משחק זה נותן רעב זה נותן הכל.

תסתכל גם בארסנל יוניטד מצי שטוב משחק וכל משחק יש שינוים תראה לי משחק אחד שהם פתחו עם אותה התקפה

מה לעשות שיש סגל רחב משחקים עם מה שיש.

זה מה שיהיה כנקראה אלא אם כן יקבלו קצת שכל וסטרול יכנס לאמצע וסאבו יעבור לימין

שום שכל ושום נעליים. סאבו וניבאלדו באמצע זה מרכז ההגנה הטוב בליגה ואסור לשנות אותו בחיים. מלול עם הזמן ישתפר גם בהגנה (כי בהתקפה הוא סבבה) ויתן לנו תמיכה בצד ימין, וגם אם נקבל ממנו קצת חורים הוא יפצה על זה בהתקפה. סטרול איש טוב אבל כרגע אין לו מקום בחוליית ההגנה שלנו.

נשבע לאנשים פה נדפק השכל.. למה לבזבז שחקן כל כך כישרוני ועם כל כך הרבה טכניקה וראיית משחק כמו של מלול בהגנה.

זה פשוט טמטום שבמכבי רק הכסף משחק תפקיד ומדוניאנין שכבר כמה משחקים ברצף לא פוגע ממשיך לקבל קרדיט בלתי נגמר בהרכב.

זה פשוט מתבקש לספסל את מדוניאנין, ולהעלות את מלול במקומו בקישור (להסיט את מלול לימין כשבוזגלו ישחק כשחקן חופשי

באמצע כמו נגד הפועל רמת גן).

מלול בהגנה זה פשוט ביזבוז ענקי, ועוד דבר שעיצבן אותי היום זה שקולאוטי כל פעם ירד למרכז המגרש לקבל כדורים, באמת

שאני לא מבין איפה נימני ומזרחי שיסבירו לו שהמקום שלו הוא בתוך הרחבה ולא בחילוץ כדורים במרכז המגרש.

שלא תבינו אותי לא נכון אני אוהב את השחקן הזה, ובאמת רואים שאכפת לו מהמועדון והכל, אבל גם אם הוא רואה שאין שטף

במשחק ושהכל תקוע, עדיין שלא ירד למרכז המגרש לחלץ כדור כי הוא פשוט לא אפקיטיבי בחלק הזה של המגרש

והוא עשה את זה אתמול יותר מדי פעמים.

ונקודה אחרונה היא שכדאי להעביר את סאבו לעמדת המגן הימני (העמדה בה הוא משחק בנבחרת מונטנגרו), כאשר מרכז ההגנה

יורכב מסטרול וניבאלדו (אותו מרכז הגנה איתו שיחקנו נגד אולימפיאקוס ובעצם בכל המשחקים עד הפציעה של ניבאלדו).

בהתקפה אין ספק שהוא יותר טוב(כל עוד משתפים אותו ולא מתעלמים לגמרי מאגף ימין),

בהגנה? אני לא בטוח האמת.

קלמי פח, אבל הוא יותר סביר אם הוא יוצא מהלחץ שהוא נכנס אליו.

האריס מדוניאנין נראה לי אחלה של בחור,אבל הוא לא צריך לשחק במכבי. יש לו המון כדורגל,יותר מכל אחד אחר בליגה,אבל הוא אדיש,לא מעניין אותו כלום,הוא לא רץ,הוא איטי והוא תוקע את המשחק. הייתי משחק עם בוזגלו מאחורי החלוץ,עטר בשמאל ודור מלול או כחלון למקרה שדור מגן בצד ימין. אני מרגיש כאילו הבן אדם עושה מאיתנו צחוק,כאילו לא לכבוד שלו לשחק פה. ככה זה כשמשכנעים אנשים לבוא לכאן בגלל הים והכוסיות

שמעו אנחנו החמצנו שאין דברים כאלו.

רק עכשיו אני רואה דקה 37 ראנגלוב שם הגיע לנגיחה 6 מטר מהשער, פנוי לגמרי, קיבל כדור על הראש. נגח כמו חרא.

ודקה לפני זה הכניסה של עטר עם הבעיטה הלא מספיק טובה.

אני גם חוזר בי בנושא ניבאלדו שאמרתי שהיה טוב אבל לא הראה איזה משהו ענק.

לו רק בשביל הכדור החופשי שהוא היה ערני והציל את מכבי ממבוכה אחרי מהלך מלוכלך של אשקלון

משחק מרגיז... יותר מדי החמצות והסתבכויות.

עזבו פרשנויות וחארטות, העיקר ניצחנו.....

אגב, מישהו יכול להסביר לי מה זאת החגיגה של רנגלוב שמדברים עליה ?

בואנה,איך מישהו מסוגל לבקר את סידיבה? עזבו שאני לא אובייקטיבי כלפיו,אבל הגליצ'ים שלו זה פשוט אמנות. כל גליץ' הוא נראה כאילו שבר למישהו את הרגל,ובסוף אתה רואה שהשופט לא שורק כי היה נקי והכדור אצלו,ועוד התקפה מתחילה. די לחפש צרות איפה שאין!

בואנה,איך מישהו מסוגל לבקר את סידיבה? עזבו שאני לא אובייקטיבי כלפיו,אבל הגליצ'ים שלו זה פשוט אמנות. כל גליץ' הוא נראה כאילו שבר למישהו את הרגל,ובסוף אתה רואה שהשופט לא שורק כי היה נקי והכדור אצלו,ועוד התקפה מתחילה. די לחפש צרות איפה שאין!

יש מה לבקר, הוא לא חף מטעויות. אבל בכללי הוא מצוין.

באמת מפתיע מחדש כל פעם איך עוברים אותו במהירות ואתה בא להתעצבן ואז פתאום הוא עושה גליץ' ואז אתה ממש מתעצבן ואז אתה רואה אותו עומד עם הכדור, יוצא קדימה ושחקן יריב על הרצפה ואז אתה שואל את עצמך למה אין וואבים מחוץ לפורום.

מה שכן, אני חושב שהוא הבועט הכי גרוע שראיתי במכבי איי פעם.

ואסור בשום אופן לתת לו את הגול!! שיתנו עצמי, שהוא לא יחשוב שהוא יכול לבעוט!

גם אני רואה את השידור החוזר ואני פשוט לא מצליח להבין את ההתלהבות מסידיבה.

הצליח לתקן טעויות שמלכתחילה לא היה צריך לבצע.

ניבלדו מעולה, בוזגלו מעולה, גיזה מעולה, עטר מעולה. סידבה? סביר, לא יותר.

האריס מדוניאנין נראה לי אחלה של בחור,אבל הוא לא צריך לשחק במכבי. יש לו המון כדורגל,יותר מכל אחד אחר בליגה,אבל הוא אדיש,לא מעניין אותו כלום,הוא לא רץ,הוא איטי והוא תוקע את המשחק. הייתי משחק עם בוזגלו מאחורי החלוץ,עטר בשמאל ודור מלול או כחלון למקרה שדור מגן בצד ימין. אני מרגיש כאילו הבן אדם עושה מאיתנו צחוק,כאילו לא לכבוד שלו לשחק פה. ככה זה כשמשכנעים אנשים לבוא לכאן בגלל הים והכוסיות

אין ויכוח שהיכולת של האריס היא לא מה שציפו ממנו .

הוא מכניס במשחק שלם 3-4 כדורים טובים לחלוצים ( בדרך כלל לבוזגלו ועטר שמאבדים את הכדור בדריבל מיותר ) וזה מעט מידי .

הוא מאיים על השער רק ממצבים די יומרניים , הנגיחה שלו אתמול החוצה היתה ההחמצה הכי גדולה .

הוא מאבד כדורים בקו האמצע , ולא רץ בכלל אחרי שהוא מוסר , אי אפשר לעשות איתו דאבל פס , ואני בכלל לא יכול לדמיין אותו עובר שחקן .

אבל להגיד שזה מאדישות או כי לא אכפת לו זה פשוט שטויות , אתמול בכל הריבים השטותיים של השחקנים הוא לקח מנהיגות

הרגיע את השחקנים , עודד את עטר אחרי הצעקות עם שטראובר , הוא נראה כמו מנהיג על המגרש , והשחקנים סביבו לא מנצלים את זה שכל קבוצה יריבה שמה עליו 2 שחקנים

כי בכל זאת לכולם ברור שהוא יכול משום מקום לעשות גול . . . .

טוב שיש שחקנים כאלו , גם אהבתי את ראנגלוב שרץ לחבק את בוזגלו בירידה .

מבחינת אופי השחקנים הזרים שלנו הם המקבץ הכי טוב שהיה אי פעם במכבי ולכן אני אשמח בכל משחק שכל ה 5 יפתחו .

היכולת הבינונית של האריס פחות צורמת לי מלראות את השטויות של עטר , בוזגלו , שטראובר והפרצופי תשעה באב של קולואטי ואלברמן אתמול .

לא מובנת לי השיטת משחק הזאת.

עם כל הכבוד להאריס, הוא צריך לשחק מאחורי החלוצים ולא לבוא לקבל כדור מההגנה, זה התפקיד של הקישור האחורי. ככה הוא סם הולך לאיבוד ולא אפקטיבי.

לא ברור למה החלוצים שלנו באים לקבל כדורים בקישור, תישארו למעלה רבאק, איך המאמנים לא רואים את זה?! וזה קורה משחק אחרי משחק.

במשחקים נגד אשקלון למשל הייתי עולה ב 4-3-3 עם שלושה בלמים בלבד כאשר שחקני הכנף יורדים לעשות הגנה (דור מלול ימין ובוז'י בשמאל).

במשחקים קצת יותר קשים לשחק ב 4-4-2 כאשר פביצביץ' וזיו מגנים, סטרול וניבאלדו בלמים וכמובן דור מלול עובר להיות קשר ימני שם יכול למצות את היכולת האישית האדירה שלו.