Jump to content

מהפכה: אלברמן וסבן בחוץ, מלול וישראלביץ' ב-11

Recommended Posts

http://one.co.il/Article/168513.html

זה כמעט ההרכב שתמיד רציתי לראות.

אני הייתי מעדיף את מלול בקישור ומדוניאנין על הספסל .

כשאת עמדת המגן הימני יכול לתפוס עכשיו סאבו.

(אולי גם את אבידור כחלוץ שני, אבל אבידור מצוין גם כמחליף)

אבל לא נהיה קטנוניים, אני מאמין בהרכב הזה עם קשר אחורי אחד וקשר עושה משחק סוף סוף.

אני מאמין שבהרכב כזה, אשקלון מקבלת 3 ומעלה.

למה אלברמן בחוץ? נראה שהצוות המקצועי נכנס לפאניקה מוגזמת. אלברמן וסידיבה יכול להיות הקישור האחורי הכי טוב בליגה,חבל. גיז'רמו צריך לעלות מהספסל ולתת אנרגיות.

למה אלברמן בחוץ? נראה שהצוות המקצועי נכנס לפאניקה מוגזמת.

ממש בולט לעין.

החילוף של מלול בסבן מבורך, אבל באמת שאין שום סיבה למהלך של ג'יזרמו במקום אלברמן.

"מהפכה".

ההרכב מתחלף כל שבוע גם ככה. בשלב הזה הייתי הרבה יותר רגוע עם קצת יציבות (לפחות בהגנה) - אפילו אם נשלם שכר לימוד.

נראה לי שזיו-סטרול-ניבאלדו-סאבו צריך להיות באנקר בהגנה - או לכל הפחות משהו שאפשר לרוץ איתו כמה שבועות. מלול בימין זה "תלאי" שלא צריך להיות בקבוצה של 100 מיליון ש"ח. הוא חייב לשחק בקישור, למרות שגם ישראלביץ' מבורך שם.

מכבי לא תתקרב ללרוץ לתואר ללא אלברמן טוב.אלברמן-זקוק למשחקים וידעו את זה מראש. פשוט מביך...

אולי אני יעלה בהרכב שבוע הבא אם אני יהיה סביר באימונים ולקשר התורן יהיה משחק בינוני.

מורים לספורט עם חיבה עמוקה למשמעת...

מכבי לא תתקרב ללרוץ לתואר ללא אלברמן טוב.אלברמן-זקוק למשחקים וידעו את זה מראש. פשוט מביך...

אולי אני יעלה בהרכב שבוע הבא אם אני יהיה סביר באימונים ולקשר התורן יהיה משחק בינוני.

מורים לספורט עם חיבה עמוקה למשמעת...

שבוע אחר שבוע טעות אחר טעות, ישראלביץ לא ימשוך אותנו לאן שאנו שואפים וכבר ראינו זאת, אלברמן מסוגל לכך ולכן הוא חייב לשחק ולצבור דקות. כל שחקן ליד ייני היה נראה פחות טוב (למרות שבר"ג אלברמן היה הכי טוב במגרש).

אחת הבעיות המרכזיות שלנו בהתקפה זה הצמד בוזגלו ועטר, שניהם לא שחקני תכל'ס,הגיע הזמן לזרוק את כל הכלים הכבדים למגרש. דור, מדוניאנין, ראנגלוב וקולאוטי בהתקפה כשסידיבה ואלברמן באמצע זה מה שצריך להיות.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים, חובה לממש את הפוטנציאל מהסגל הזה.

שבוע אחר שבוע טעות אחר טעות, ישראלביץ לא ימשוך אותנו לאן שאנו שואפים וכבר ראינו זאת, אלברמן מסוגל לכך ולכן הוא חייב לשחק ולצבור דקות. כל שחקן ליד ייני היה נראה פחות טוב (למרות שבר"ג אלברמן היה הכי טוב במגרש).

אחת הבעיות המרכזיות שלנו בהתקפה זה הצמד בוזגלו ועטר, שניהם לא שחקני תכל'ס,הגיע הזמן לזרוק את כל הכלים הכבדים למגרש. דור, מדוניאנין, ראנגלוב וקולאוטי בהתקפה כשסידיבה ואלברמן באמצע זה מה שצריך להיות.

חחח בוזגלו ועטר לא שחקני תאכל'ס ? חחחחחחחח

חחח בוזגלו ועטר לא שחקני תאכל'ס ? חחחחחחחח

מממ לא?

מאור בוזגלו פתח בכל המשחקים מתחילת העונה, מאזנו עומד על שער ובישול בבית מול הפועל ר"ג.

אלירן עטר פתח בכל המשחקים מתחילת העונה, מאזנו עומד על שלושה שערים אבל זה מעט מבלבל, בינתיים עטר לא גורם לשחקנים שלידו להיות טובים יותר הוא מכדרר יתר על המידה ולא מוסר שצריך, הוא יותר תאכל'ס מבוזגלו בזה אין לי ספק. אבל מראנגלוב למשל או ממדו? אני חושב שלא.

עזוב סטטיסטיקות אני רואה את המשחקים ורואה מי משפיע לטובה על המשחק של הקבוצה ומי פחות.

דור, מדו, קולאוטי\עטר וראנגלוב צריכים להיות הרביעייה הקדמית כשמשחקים עם שני חלוצים, סידיבה ואלברמן יחפו מאחור.

!

תגידו לי למה אתם לא הולכים להיות מאמנים? לכו תוציאו תעודת פרו וזהו.

אכלתם ת'ראש כבר, יש צוות מקצועי והוא קבע הרכב אז חלאס.

תגידו לי למה אתם לא הולכים להיות מאמנים? לכו תוציאו תעודת פרו וזהו.

אכלתם ת'ראש כבר, יש צוות מקצועי והוא קבע הרכב אז חלאס.

גם לא מאמנים יודעים שגיז'רמו הוא לא שחקן לקבוצה שרצה לאליפות

גם ללא תעודת פרו יודעים שדור כמגן ימני לא יתפוס לאורך זמן

יוסי מזרחי מסתמן כבובה, לאו דווקא של אבי, אלא יותר של גחמה של כל בן אדם שני ביציע

שאת הניסויים ישמרו לאימונים, שבמשחקים יעלו עם ההרכב החזק יותר

וההרכב החזק ביותר שלך לא יכול להשתנות כל שבוע

ושלא ימכרו לי שהם עדיין מנסים ורוצים לראות איך זה הולך במשחק, ההרכב השני שלנו חזק מ-50% מהקבוצות בליגה.

אין לו מקום בהרכב

היה חלש למדי בעונה שעברה, וגם העונה בטדי ובגביע הטוטו לא היה טוב.

שנה שעברה היה סביר פלוס,לפחות עד שבוזגלו חזר.

הוא שחקן נשמה שנלחם בשביל הסמל ורוצה.ויש לו מקום לפחות להיות מחליף.

השנה מתי ששיחק היה מצוין.למעט סכנין טוטו חוץ.

בטדי.?ב8 דקות ששיחק היה מצוין.והוא חילץ תכדור לדור שפרץ ובישל.

קצת לא קשור אבל מחר אמור להיות איצטדיון מלא, שער 13 ו 7 אזלו ,8 ו 11 מלאים במנויים אז זאת אומרת שנשארו כרטיסים בודדים לשער 2.

להיט :wubyellow3:

גם לא מאמנים יודעים שגיז'רמו הוא לא שחקן לקבוצה שרצה לאליפות

גם ללא תעודת פרו יודעים שדור כמגן ימני לא יתפוס לאורך זמן

יוסי מזרחי מסתמן כבובה, לאו דווקא של אבי, אלא יותר של גחמה של כל בן אדם שני ביציע

שאת הניסויים ישמרו לאימונים, שבמשחקים יעלו עם ההרכב החזק יותר

וההרכב החזק ביותר שלך לא יכול להשתנות כל שבוע

ושלא ימכרו לי שהם עדיין מנסים ורוצים לראות איך זה הולך במשחק, ההרכב השני שלנו חזק מ-50% מהקבוצות בליגה.

מסכים איתך, ג'יזה צריך לעלות מהספסל ועם האנרגיות שלו להעיר את הקבוצה אחרי שעה של משחק.

אלברמן וסידיבה זה השיקור האחורי האולטימטיבי בשבילנו, ואנשים פה גמרו רק מעצם המחשבה על דבר כזה.

אבל כנראה שהצוות המקצועי חושב שאלברמן היה חלש מול הפועל חיפה (וזה נכון) אולי ככה הוא יתעורר..

מנסים את דור כמגן כי גם בעונה שעברה זה קצת שיחק לנו טוב, כשהוא בתפקיד המגן זה נותן לך פלוס ענק מעל קבוצות בליגת העלאק שלנו.

אלברמן צריך לחזור להרכב וזה יקרה אם לא מחר אז שבוע הבא.

משגע אותי אבל שכל אחד פה מבלבל ת'מוח אין מה לעשות ככה הם קבעו וזה מה שיהיה...נקווה לטוב...התפקיד שלנו זה לתמוך בקבוצה ולא לנסות ולאמן אותה.

אתם קהל אוהדים אז תישארו כאלה, שתהיו מאמנים תתנגהו כמאמנים.

מה זה יעזור שתוציא את אלברמן מההרכב למשחק אחד ותחזיר אותו משחק הבא? זה לא מה שיעיר אותו, גם לא את קולאוטי.

פה השיטה של נימני באה לידי ביטוי, תנו להרכב הכי חזק לרוץ זמן ביחד, אם יש שחקן שמשחק פחות טוב לאורך זמן אז תוציא אותו מההרכב ותנסה אופציות אחרות, מה שעושים בינתיים זה בדיוק ההיפך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.