Jump to content

Football Manager 2011

Liran

Recommended Posts

המרוקאי - מה זאתומרת שיהיה קהל?

שארפ,עזוב אותך זר שיש לך ישראלים מעולים - אופיר דודזאדה מהפועל באר שבע,וטואטחה מחיפה,מסדר אותך לשנים רבות.

מי היה מאמין שלקחת ליגת האלופות (בדרך לעבור את אתלטיקו מדריד,צ'לסי,ארסנל ובגמר שוב בארסה) לא מספיק בשביל אף קבוצה אפילו לא הקטנה ביותר באיטליה\ספרד\אנגליה.

מתחיל עונה חמישית עם מכבי כבר נשבר הזין,לפחות הבאתי את ברבאטוב :wubyellow3:

רוני גפני חחחח

התכוונתי זר באזרחות, לא לכדורגל.

המרוקאי - מה זאתומרת שיהיה קהל?

שארפ,עזוב אותך זר שיש לך ישראלים מעולים - אופיר דודזאדה מהפועל באר שבע,וטואטחה מחיפה,מסדר אותך לשנים רבות.

מי היה מאמין שלקחת ליגת האלופות (בדרך לעבור את אתלטיקו מדריד,צ'לסי,ארסנל ובגמר שוב בארסה) לא מספיק בשביל אף קבוצה אפילו לא הקטנה ביותר באיטליה\ספרד\אנגליה.

מתחיל עונה חמישית עם מכבי כבר נשבר הזין,לפחות הבאתי את ברבאטוב :wubyellow3:

תודה...

אגב אחרי ששיחקתי עכשיו נגד הפועל ב"ש, ראיתי שהם חוגגים לי גם על אגף ימין.

יש ישראלים טובים (וזולים יחסית) לשם?

המרוקאי - לא רואה ב3D? תכנס להגדרות יש שם איזה משהו שקשור לזה.

שארפ - אוראל דגני,רק עכשיו שאני בעונת 2014\2015 הוא כבר מתחיל להיות יחסית חלש לי לשם.אתה יכול לשים שם גם את דור מלול כפתרון זמני.

אני ממליץ לך גם להביא את אושרי רואש כבלם,הוא מעולה ויכול לשחק גם כקשר אחורי ומרכזי.

טל בן-חיים (ממכבי פ"ת) אחלה של ווינגר שמאל ויכול לשחק גם באגף ימין,והוא סקורר לא קטן.

אם אתה רוצה עוד המלצות בכיף.

לא ישראלי, אבל ממליץ בחום על marjan markovic מגן ימני קטלני.

יש גם חלוץ זר esteban paredes נחמד מאוד.

וחלוץ זר שמתחיל חופשי (צריך מאגר נתונים גדול בשבילו/לטעון את ברזיל) ricardinho.

את קולאוטי מכרתי על ההתחלה ב4 מליון יורו.

בינואר עם מכבי, מקום ראשון בליגה בפער 7 מביתר ואשדוד ו10 מחיפה.

מיץ' הביא 8 מליון לרכש אבל אני לא יודע אם צריך להביא עכשיו או לחכות, ואני כנראה אחתים לסוף העונה את איתמר ניצן.

לא יודע למה למרות שאני עושה פחות אגרסיביות ולא אומר לשחקנים תאקל קשה קיבלתי כבר איזה 7 אדומים בנתיים על פאולים מאחור שלא קשורים לכלום.

אין לי מושג איך לפתור את זה זה אף פעם לא קרה לי שנים קודמות, ועכשיו קיבלתי עוד אחד ואני שוקל אם לתת לו קנס למשכורת כי לכולם נתתי אזהרות וזה מספיק אזהרות אבל כל הקבוצה יכולה לשנוא אותי.

שארפ - אוראל דגני,רק עכשיו שאני בעונת 2014\2015 הוא כבר מתחיל להיות יחסית חלש לי לשם.אתה יכול לשים שם גם את דור מלול כפתרון זמני.

אני ממליץ לך גם להביא את אושרי רואש כבלם,הוא מעולה ויכול לשחק גם כקשר אחורי ומרכזי.

טל בן-חיים (ממכבי פ"ת) אחלה של ווינגר שמאל ויכול לשחק גם באגף ימין,והוא סקורר לא קטן.

תודה רבה אחי עזרת לי מאוד.

לא ישראלי, אבל ממליץ בחום על marjan markovic מגן ימני קטלני.

יש גם חלוץ זר esteban paredes נחמד מאוד.

וחלוץ זר שמתחיל חופשי (צריך מאגר נתונים גדול בשבילו/לטעון את ברזיל) ricardinho.

את קולאוטי מכרתי על ההתחלה ב4 מליון יורו.

בינואר עם מכבי, מקום ראשון בליגה בפער 7 מביתר ואשדוד ו10 מחיפה.

מיץ' הביא 8 מליון לרכש אבל אני לא יודע אם צריך להביא עכשיו או לחכות, ואני כנראה אחתים לסוף העונה את איתמר ניצן.

לא יודע למה למרות שאני עושה פחות אגרסיביות ולא אומר לשחקנים תאקל קשה קיבלתי כבר איזה 7 אדומים בנתיים על פאולים מאחור שלא קשורים לכלום.

אין לי מושג איך לפתור את זה זה אף פעם לא קרה לי שנים קודמות, ועכשיו קיבלתי עוד אחד ואני שוקל אם לתת לו קנס למשכורת כי לכולם נתתי אזהרות וזה מספיק אזהרות אבל כל הקבוצה יכולה לשנוא אותי.

תנסה לשנות סגנון משחק, או כשאתה משחק אז תן לשחקנים שלך הוראה "תרפו את הלחץ מהיריב", או משהו בסגנון.

איך אני גורם לההנהלה להזרים לי יותר כסף לרכש (אנ יבעונה ראשונה)

תמליצו לי על הרכב ומערך !! וכומבן מחליפים. תודה

איך אני גורם לההנהלה להזרים לי יותר כסף לרכש (אנ יבעונה ראשונה)

תמליצו לי על הרכב ומערך !! וכומבן מחליפים. תודה

עונה ראשונה כל כך קלה,אין ממש צורך בחיזוק,יותר להעיף שחקנים אם כבר.

אני הבאתי רק את טל בן-חיים ממכבי פ"ת.

מה זה לא רואה ב3D?

אני לא רואה קהל ואני יודע שזה קשור להגדרות אבל מה צריך לעשות?

יצחקי רנגלוב עטר וקולאוטי כל הזמן מחמיצים ועשיתי איתם שיחות שייבעטו בצורה שונה נתתי להם TRAINING של FINBISH והמפגרים האלה לא מפסיקים להחמיץ וה כבר עלה כמעט בהפסד לגלאטאסריי הטורקית המזדיינת אבל סוף ניצחתי בגומלין אחרי 1-1

כן

אמרתי לך יש בהגדרות של המשחק בקטגוריה של ה3D להראות קהל.אתה צריך לסמן את זה.

אבל זה מה זה לא נוח,זה לוקח לך חלק ניכר מהמסך.

מי התותח שמסדר אותי?

הורדתי את הפאטץ' הרשמי החדש (11.2.1), ועכשיו זה לא עובד עם דמון טולס. יש מישהו שמכיר קראק שעובד?

לי יש תקראק

http://www.taringa.net/posts/juegos/8393981/_MF_-Parche-Football-Manager-2011-11_2_1-con-crack.html

יש כזה ריבוע לבן כמו של ציטוט כזה עם הכותרת dijo אז אתה יורד וכשהריבוע הזה מסתיים יש לך שתי אפשרויות ללחוץ אחד descargar parche(שזה הפאץ 11.2.1) ואחד descargar ckrack(שזה הקראק).

וכשאתה משחק אז כשאתה עושה new game ורשום לך באיזה data base להשתמש(אם אני לא טועה יכול שכן) ורשום לך 11.2.0 אז אל תדאג כתיכנס אז אתה תראה למעלה 11.2.1

נערך על ידי המרוקאי

טוב מה נסגר עם המשחק המפגר הזה

אני מקבל אדום כל 2 משחקים בערך, וכל עבירה זה צהוב (וזה לא רק בקבוצה שלי, כל הליגה ככה.....)

שיגעו אותי!

טוב מה נסגר עם המשחק המפגר הזה

אני מקבל אדום כל 2 משחקים בערך, וכל עבירה זה צהוב (וזה לא רק בקבוצה שלי, כל הליגה ככה.....)

שיגעו אותי!

מה אכפת לך לגבי שאר הליגה?

תשחק פחות אגרסיבי.

מה אכפת לך לגבי שאר הליגה?

תשחק פחות אגרסיבי.

לא איכפת,

הוכחה שהמשחק דפוק.

ותאמין לי שאני מנסה, זה לא קשור לאגרסיבי או לא. הרי לא יעברו 90 דקות כפול X משחקים בעונה בלי פאול נכון?

כל פאול זה צהוב, זה מטורף...