Jump to content

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר לי מה זה הדבר המטומטם הזה, הם החליטו שכל החיילים שיש להם בעיה בדרכי הנשימה,

יכולים לבצע מעכשיו תורנות מטבח/רס"ר כנ"ל לגבי זה שאפשר לישון בבסיס - לגבי לינה בבסיס זה לא משנה כי יש לי ת"ש אבל לגבי התורנויות - ??????

איך אני יכול להגיע אליהם?! אי הולך להפוך להם את העולם

Guest עידן דורון

תשמע.. קובי השועל...

ההחלטה הזאת (כנראה. ואני אומר כנראה רק בשביל לסייג את דבריי. אבל בפועל, אפשר גם להוריד את הכנראה) התקבלה ע"י צוות מומחים שכלל רופאים שמתמחים בדרכי נשימה.

זה לא התקבל על ידי חיילים. ולא התקבל כדי לנקום ב"קובי השועל". כנראה שהם הגיעו למסקנה שעם בעיות נשימה ניתן לעשות תורנויות מטבח ולילות.

אם יש לך בעיה ספציפית אתה יכול לפנות אליהם. זה אינדיבידואלי לכל אדם ואדם ויכול להיות שאתה חושב שאתה לא יכול לעשות תורנות מטבח.

אבל אין לך מה להפוך את העולם או משהו כזה.

תשמע.. קובי השועל...

ההחלטה הזאת (כנראה. ואני אומר כנראה רק בשביל לסייג את דבריי. אבל בפועל, אפשר גם להוריד את הכנראה) התקבלה ע"י צוות מומחים שכלל רופאים שמתמחים בדרכי נשימה.

זה לא התקבל על ידי חיילים. ולא התקבל כדי לנקום ב"קובי השועל". כנראה שהם הגיעו למסקנה שעם בעיות נשימה ניתן לעשות תורנויות מטבח ולילות.

אם יש לך בעיה ספציפית אתה יכול לפנות אליהם. זה אינדיבידואלי לכל אדם ואדם ויכול להיות שאתה חושב שאתה לא יכול לעשות תורנות מטבח.

אבל אין לך מה להפוך את העולם או משהו כזה.

זה נכון, אבל ברגע שיש לך אלף סוגים של בעיות נשימה כולל גם פרופילים שונים ודרכי טיפול שונים(מכשירים ללילה וכול')

הם לא יכולים להחליט בכלליות שכל אדם עם בעיות בדרכי הנשימה יכול לבצע. אתה יודע איזה בלאגן זה עכשיו לערער על זה.

זה כמו שעכשיו יחליטו(סתם דוגמא) שכל שחקן כדורגל חייב להרוויח מעל מיליון דולר לעונה. זה לא נכון יש שחקנים שמגיע להם יותר ויש שחקנים שמגיע להם פחות.

תאמין לי שאני מעריך את כל מי שישב בועדה הזאת, אבל לפי מה שאני רואה זה פסול לגמרי!

Guest עידן דורון

לכן,

יותר הגיוני שאתה תגיש בקשה לפטור. והם יבחנו האם אתה זכאי.

כי אם יתנו פטור לכולם לא יבוא אדם ויגיד: "תשמעו. אני דווקא יכול לעשות לילות ולשטוף סירים"

למרות אי הנוחות שתיגרם.

לכן,

יותר הגיוני שאתה תגיש בקשה לפטור. והם יבחנו האם אתה זכאי.

כי אם יתנו פטור לכולם לא יבוא אדם ויגיד: "תשמעו. אני דווקא יכול לעשות לילות ולשטוף סירים"

למרות אי הנוחות שתיגרם.

אני עכשיו לא יכנס איתך לויכוח רפואי כי שנינו לא פרופסרים ברפואה.

אבל תבין, היו אנשים שזכאים לפתורים - בעלי פרופיל 45 ומטה(כמוני, שנפצעתי דרך קרבי אגב.)

ואנשים עם פרופיל 64 ומעלה על רקע בעיות בנשימה לא זכאים.

פתאום כנראה יש מחסור באנשים שיכולים לבצע תורנויות אז זורקים את כל האנשים שקשה להם לכלבים ואומרים להם זה מה יש, אתם רוצים תגישו עירעור.

ובגלל זה אני אומר, שיזדיין הצבא הזה