Jump to content

ניבאלדו בטיסטה סנטה

קובי השועל

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתה מדברים בכלל על דה סילבה,

סאבו בלם טוב אבל בדרבי שכטר קרקס אותו ונפלו לו הביצים כל התקפה של הפועל...לעומת זאת תראו את דאגלס יימח שמו

שבדרבים יודע להתעלות

סאבו בלם טוב אבל בדרבי שכטר קרקס אותו ונפלו לו הביצים כל התקפה של הפועל...לעומת זאת תראו את דאגלס יימח שמו

שבדרבים יודע להתעלות

על איזה קירקוס אתה מדבר?

שכטר כמעט לא עשה כלום כל הדרבי.

שבדרבים יודע להתעלות

סע סע דניס

אני חושב שאם נותנים לשחקן שיודע להרים חופשיות (מדו/דור) להרים חופשיות.

והוא שם את ניבאלדו במרכז הרחבה, הבלם הברזילאי צריך לסיים עם לפחות 10 שערים בעונה (וכמה שאני לא מגזים)

עזבו שהוא ממש גבוה. אני בחיי אל ראיתי שחקן כדורגל בישראל מנתר לכזה גובה, אפילו לא קרוב.

צודק.

בארץ, רק לדה סילבה יש ניתור דומה לו (וזה מטורף).

וזה בכלל "ניבאלדו סנטנה בטיסטה" כי אני זוכר ששי סידי צעק "סנטנההההה" ואז ענינו לו "ניבאלדו!"

אז בשביל מה ציינת את הפרט הראשון ?

"אני בן 22. אבל דיברנו איתו באנגלית. הוא מדבר שוטף!"

גדול. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

וחוץ מזה.. גם אני "תופס" מדה סילבה אבל אפשר להגיד שעומר די צודק. הוא התבלט בליגה עם שלוש קבוצות והוא באחת מהן.

הוא בלם מעל הממוצע של הליגה. לא מג יעה לו אזרחות כי הוא לא מסמן שומדבר שהוא ישראלי - להיפך, הוא שחצן, מגעיל, ולא מצפצף שהרמזור מתחלף לירוק.

אבל אי אפשר להשוות אותו לסאבו ובטח שלא לניבאלדו. בדרבי הקרוב בטוטו. בקרן שדור מלול ירים מימין ושדה סילבה ישמור על ניבאלדו נראה מי יגיע ראשון לכדור :)

http://youtu.be/bv2P11mCP98

וסתם תראו מה עטר עושה שם בדקה 2:40 להגנת סכנין :wubyellow3: :wubyellow3:

צודק.

בארץ, רק לדה סילבה יש ניתור דומה לו (וזה מטורף).

וזה בכלל "ניבאלדו סנטנה בטיסטה" כי אני זוכר ששי סידי צעק "סנטנההההה" ואז ענינו לו "ניבאלדו!"

זה "ניבאלדו בטיסטה סנטנה" כי זה מה שכתוב בכל מקום אפשרי באינטרנט, כולל בחשבון הפייסבוק שלו.

אבל אי אפשר להשוות אותו לסאבו ובטח שלא לניבאלדו. בדרבי הקרוב בטוטו. בקרן שדור מלול ירים מימין ושדה סילבה ישמור על ניבאלדו נראה מי יגיע ראשון לכדור :)

http://youtu.be/bv2P11mCP98

פאק, הוא אשכרה עבר את הקורה עם הראש שלו פה.

כבר ראיתי את זה, אבל משום מה הפעם זה נראה עוד יותר מדהים.

גם בעולם אני לא זוכר שראיתי שחקן קופץ ככה...

אם שטראובר לא יכול לשחק צריך לנסות להכניס אותו לשער, אם הוא יכול לנתר ככה באלכסון הוא ייקח את כל הכדורים בנגיחה.

אגב, מלך מי שמוצא את רונאלדו במדי מנצ'יסטר מול צ'לסי בגמר ליגת האלופות לפני כמה שנים, יש תמונה שלו שהוא באוויר לגול שהוא נגח וזה פשוט נראה אחד לאחד הניתור של ניבאלדו, מטורף...

אגב, מלך מי שמוצא את רונאלדו במדי מנצ'יסטר מול צ'לסי בגמר ליגת האלופות לפני כמה שנים, יש תמונה שלו שהוא באוויר לגול שהוא נגח וזה פשוט נראה אחד לאחד הניתור של ניבאלדו, מטורף...

הופה אחרי שניה שרשמתי תהודעה מצאתי...האמת, אולי אפילו פחות מרשים מניבאלדו...

Manchester+United+v+Chelsea+UEFA+Champions+hQIxonTVVdhl.jpg

• 2 weeks later...

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

איך הוא שר איתנו צהוב עולה בסוף המשחק..

הוא יודע את המילים חחח

לא היה לו טעות אחת אפילו.

לגבי המשחק היה פשוט ענק..

היה טוב מאוד, לא ראיתי איזה ענקיות מיוחדת במשחק הזה.

אבל אין שום ספק שהוא וסאבו הם צמד הבלמים הכי טוב בליגה, ואולי הכי טוב שראיתי פה..

שחקן ענק, איך אני אוהב אותו.

ראיתם אותו שהוא הגיע לשער 8 לאולה עם הקהל? חח הוא היה בטירוף.

איזה חיוך יש לו, כמו של רונאלדיניו :wubyellow3: מלך :yahoo: :yahoo:

הוא וסאבו באמצע זו הגנה הכי מפחידה בליגה, אין מה להשוות בכלל.

אומנם אתמול זה נראה לכם כאילו הם לא עשו כלום, אבל הם לקחו המון כדורים בראש, יחי ההבדל הקטן משנה שעברה.

סאבו וניבאלדו :wubyellow3:

אני רק רוצה להזכיר למי ששכח, השנה הטובה היחידה בקריירה של דה סילבה היתה בליגה עם 3 קבוצות, כשהוא משחק באחת מהן.

עונה אחת אדירה גם מרטינוביץ' נתן, ואפילו בליגה יותר טובה... וגם הוא, בדיוק כמו דה סילבה, רץ לאליפות ולא סיים עם הכי הרבה נקודות בליגה.

שלא לדבר על שחקנים כמו בן חיים, שהוא רק יכול לחלום על להתקרב אליהם.

סה"כ עונה אחת טובה מול רעננה והפועל ר"ג, מה עשיתם ממנו? במה הוא יותר טוב מסאבו, עם כל הכבוד? היו לו בדיוק שתי יריבות רציניות בעונה שעברה, אחת שנכנסת לפאניקה בכל משחק מולו, ואחת שאת השאננות שלה נדיר למצוא.

למה מתי היתה פה ליגה של יותר מ-3-4 קבוצות?! דה-סילבה כרגע עדיין הבלם הטוב בארץ כמו שאמרו, עד שמישהו יוכיח אחרת. במה הוא יותר טוב מסאבו? בנתונים הפיזיים בעיקר, ובמשחק הראש המצויין שלו. בנתונים הפיזיים אגב ניבאלדו ודה-סילבה הם שני חיות ואם כבר הטוען לכתר יהיה ניבלאלדו. לגבי היריבות אל תשכח שהוא שיחק גם בליגה האירופית וגם שם נתן תצוגות יפות. מותר לפרגן שמגיע, גם אם אני רוצה שהוא ישבור את הראש בשבת. בקיצור דה-סילבה בלם תותח במושגים של הליגה פח שלנו, ואני מאוד מקווה לא לראות אותו פה בינואר, זו תהיה מכה קשה מאוד להפועל, אפילו יותר משכטר.