Jump to content

איינדהובן - פיינורד 0-10

MaTa

Recommended Posts

אתה צודק, לואיס סוארס היה נאבק עם אבידור על מקום בספסל של מכבי.

חולה על חאפרים כמוך

אז מה סוארז יש אחד והוא מוקץ בעוד 21 יורמים בסגל של אייקס קבוצה שהיא פח!! אין מה לעשות

כל הליגה ההולנדית הזאת גרועה רצח

ומה אתם הולכים 10 שנים אחורנה

5 שנים אחרונות לא אייקס לא לא פיינורד לא פ ס ו ולא ולא אף אחת עשו משהו באירופה שחררו

- מה שכן בן סהר ב5 משחקים הצליח להשאיר רושם קטלני למרות שירד ליגה! עם דה דגרפשח האלה

וואלה בעונה נורמלית בקבוצת צמרת גם הוא מסיים עם 40

נראה באמת מכור, עושה רושם שהשוער ב8 מ10 הגולים בכלל לא מנסה לשלוח את הידיים לכדור.

מי יודע, אולי מדובר בפתיחת רגליים מטורפת של פיינורד בשביל שאיינדהובן תמשיך להוביל במאבק על האליפות מול אייאקס, וגם ליתר בטחון תהיה עם מאזן שערים פסיכי בזכותה...

חולה על חאפרים כמוך

אז מה סוארז יש אחד והוא מוקץ בעוד 21 יורמים בסגל של אייקס קבוצה שהיא פח!! אין מה לעשות

כל הליגה ההולנדית הזאת גרועה רצח

ומה אתם הולכים 10 שנים אחורנה

5 שנים אחרונות לא אייקס לא לא פיינורד לא פ ס ו ולא ולא אף אחת עשו משהו באירופה שחררו

- מה שכן בן סהר ב5 משחקים הצליח להשאיר רושם קטלני למרות שירד ליגה! עם דה דגרפשח האלה

וואלה בעונה נורמלית בקבוצת צמרת גם הוא מסיים עם 40

תגיד, לא נראה לך קצת מוזר שהוא ישחק בליגה כזאת פח, ולא יעזוב ישר?

סטקלנברך לא שוער? אל חמדאווי, סוליימאני, לא שחקנים?

באיינדהובן, שחקנים כמו באומה, אפלאי ומרקוס ברג (השמות המוכרים) לא נכנסים להרכב של קבוצה בארץ לדעתך?

טוונטה גם לא קבוצה?

אין לי מושג למה אני טורח לענות לך בכלל. ואיזה רושם קטלני בן סהר הותיר (למרות שכן, את דה חראפסחאפ מכבי אמורה לפרק)?

מה הצלחה באירופה אומרת בכלל? אם קבוצה לא מצליחה בצ'מפיונס, היא באה מחרא ליגה? כמה שטויות אתה כותב, אלוהים...

ובכל מקרה, בגביע אופ"א איינדהובן הודחה נגד המבורג, איאקס נגד יובנטוס וטוונטה נגד ברמן בשנה שעברה. לא בדיוק נגד קבוצות ברמה של ליגת העל, גם אם נניח שהמפעל המצחיק הזה אומר משהו.

בכל מקרה, דורטמונד השוותה נגד הופנהיים בבית בדקה 93:

http://www.youtube.com/watch?v=dQpMaFNWquo

מיינץ ניצחה.

אין דברים כאלה.

ראש_קופסא,

הליגה ההולנדית אולי לא הליגה הספרדית או הגרמנית אבל לעומת הליגה שלנו היא ליגה ברמה גבוה מאוד.

לא מבין מאיפה הזלזול הזה בליגה ההולנדית, שאנחנו באותה ליגה עם הפועל רמת גו, עכו ואשקלון.

חחחחחחחחחחחחחחחחח ואני חי בללה לנד??

2 הקבוצות האלה לא היו לוקחות אליפות בארץ?? איפה אתה חי יגנוב פיינורד הקבוצה שקיבלה היום 10 לוקחת פה אליפות בהליכה..

2 הקבוצות האלה מדשדשות בליגת האלופות מה אתה חמור? למה מה מכבי חיפה שנה שעברה עשתה ?? 0 נקודות 0 שערים? מה הפועל עשתה עד עכשיו??

אינדוהבן ב 10 שנים האחרונות הגיע פעמים לחצי גמר ופעם אחת לרבע גמר ליגת האלופות אלק לא לוקחים פה אליפות..וגם בשנים האחרונות מגיע לשלבים מכריעים בגביע אופה

טוונטה בינתיים עשתה תיקו עם אינטר ועם ברמן, והפסידה לטוטנהאם.

איאקס ניצחה את אוקזר, הוציאה תיקו ממילאן והפסידה למדריד.

שני בתים שכל ישראלית היתה מקבלת שם 4 כל משחק, והם כבר עם 2 ו-4 נקודות אחרי 3 משחקים.

אבל עזוב, נו, הפועל וחיפה הציגו רמה הרבה יותר גבוהה מזה בצ'מפיונס. אל תבלבל אותו. הן חרא קבוצות, לא לוקחות אליפות בארץ.

שמע גביע אופ"א שווה לתחת! גביע אירופה להרכב 2

אייקס זבל 6 שנים לקח להם להגיע לצ'מפיון (לא שאני מזלזל כן .. גם זניט עם תקציב 200 מיליון יורו לא מצליחים להגיע כבר 4 שנים*)

\אייקס קבוצה ממש בינונית די לעשות ממנה ריאל מדריד

וגם כל קבוצה ישראלית העונה ובכלל בשנים האחרונות מול אייקס הייתה מנצחת לפחות בבית..

וואווו עשו תיקו ממילאן בבית! פששש הישג

זה אותה מילאן ( כן זאתי שהפסידה לצ'סנה ועשתה תיקו מקטניה בבית*)

- קיצר הולנדיות זה חרא

אם אחת מהם עולה לשמינית אני פורש

הליגה ההולנדית אומנם לא טובה כמו באנגליה/ספרד/גרמניה, אבל היא בטח טובה בהרבה מהליגה המסריחה שלנו, מה אתה מדבר בכלל.

ולגבי פיינורד, מה שנשאר להגיד זה: קהקהקהקהקה :yahoo:

איך אפשר לקרוא למה שיש בארץ כדורגל בכלל? אם אני אוסף 11 אנשים אקראיים מהרחוב ורושם אותם בתור קבוצה יש סיכוי סביר שהם ישארו בליגה.

וואווו עשו תיקו ממילאן בבית! פששש הישג

זה אותה מילאן ( כן זאתי שהפסידה לצ'סנה ועשתה תיקו מקטניה בבית*)

טוב, אני פורש מהדיון הזה.

אתה צודק, הפועל היתה מוציאה תיקו ממילאן ביום רע, זה לא הישג, ביום סביר הפועל בכלל מנצחת אותה. מילאן לא קבוצה, נכון. כולה מקום 2 בליגה איטלקית, לא משהו מיוחד.

וגם ברצלונה לא קבוצה, אחרי הכל הם הפסידו להרקולס בבית.

והכי חשוב זה שאם אף הולנדית לא עולה לשמינית, זה אומר שהן לא מסוגלות לקחת אליפות בארץ. יכולת הסקת המסקנות שלך זה משהו.

איך אפשר לקרוא למה שיש בארץ כדורגל בכלל? אם אני אוסף 11 אנשים אקראיים מהרחוב ורושם אותם בתור קבוצה יש סיכוי סביר שהם ישארו בליגה.

אם אתה אוסף 11 אנשים אקראיים מהרחוב ורושם אותם בתור קבוצה יש סיכוי סביר שמכבי מעלה אותם נגד הפועל ר"ג כדי לתת מנוחה לשחקנים.

אם אתה אוסף 11 אנשים אקראיים מהרחוב ורושם אותם בתור קבוצה יש סיכוי סביר שמכבי מעלה אותם נגד הפועל ר"ג כדי לתת מנוחה לשחקנים.

איכס... :hooligan:

טוב, אני פורש מהדיון הזה.

אתה צודק, הפועל היתה מוציאה תיקו ממילאן ביום רע, זה לא הישג, ביום סביר הפועל בכלל מנצחת אותה. מילאן לא קבוצה, נכון. כולה מקום 2 בליגה איטלקית, לא משהו מיוחד.

וגם ברצלונה לא קבוצה, אחרי הכל הם הפסידו להרקולס בבית.

והכי חשוב זה שאם אף הולנדית לא עולה לשמינית, זה אומר שהן לא מסוגלות לקחת אליפות בארץ. יכולת הסקת המסקנות שלך זה משהו.

שמע, הפועל ניצחה את מילאן, כן, ועוד ביום בינוני...

שמע, הפועל ניצחה את מילאן, כן, ועוד ביום בינוני...

הפועל זו לא דוגמה טובה

הם יכולים לנצח את בארסה בליגה האירופית (המפעל שבו הם הופכים לסופר קבוצה) שבוע אח"כ להפסיד לאשקלון בליגה