Jump to content

2:0 על ר"ג באיכסטדיון. רשמים מהפיהוקון.

המכבייה

Recommended Posts

בוזגלו גדול.

היו לו במשחק הזה נגיעות פשוט יפות בכדור. פשוט יפות. (2-0)

+

רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררוברטו

שיתחילו כבר לעבוד על הרכב קבוע רבאקקק.. נמאס מהאלתורים האלו בכל שבוע.

כמו בכל קבוצה חזקה בארץ ובעולם יש הרכב פותח מקסימום שינוי אחד.

בחיאת רבאק שנמני יפסיק עם השטויות ושנתחיל לשחק כבר כדורגל כי מה שאנחנו עושים בינתיים הוא כדורגל שכונתי ביותר.

דור להרכב כמגן ימני מדו בחזרה במקום שרן. יאלה בלי יותר מדיי בלבולי מוח להתחיל לשחק כדורגל!

יש לאבי ולצוות בעיות של עשירים מה שנקרא לשבוע הבא, מצד אחד בוזגלו היה היה מצויין בתפקיד "השחקן החופשי" מתחת לחלוצים ומצד שני יש את מדו שכניראה יחזור להרכב וזה אומר שבוזגלו יעבור לאגף בימקום אחד החלוצים, רנגלוב שהיה היום לא רע בכלל ובישל גול, רוברטו ששם גול או עטר שנראה כמו הבאנקר בהרכב בין החלוצים מה גם שבוזי היה הרבה פחות טוב באגף מאשר באמצע כמו ששיחק היום.

לדעתי אין אפשרות לשים את מדו בימקום ייני כי הבנאדם לא עושה הגנה ובטח גם סידיבה יחזור משחק הבא ויפתח ליד אלברמן שמשתפר ממשחק למשחק

קלמי סבן הוא פשוט תופעה.

הפער בין הבנת המשחק הנהדרת שלו לבין לממש את הדברים טכנית הוא גדול ולכן גם מתסכל את מי שלא יורד לפרטים.

במחשבה,קלמי מגן מודרני לגמרי שמבין מצויין את המשחק.היו לו היום(ובכלל)פתיחות מרגשות והליכה לעומק שיואב, שפונגין, גפני ורוב המגינים כאן-יכולים רק לחלום עליהם.הוא יודע מתי והוא יודע כמה.פשוט אחוזי ההצלחה שלו במסירה האחרונה או בקרוס-רעים. אולי זאת גם שאלה של גיל אבל זאת בוודאי בעיה טכנית מובנית(ואני מתאר לעצמי שהאחוזים שלו היו טובים יותר בצעירותו).מתסכל.המסירה חזקה מידי או ההרמה גבוהה מידי אבל תמיד הוא במקום הנכון כדי לייצר אותה.ועדיין,הוא לא בורח מהאש ונשאר ראש קטן ומדלל את העליות שלו כי אם ממשיך לשחק וללכת לעומק איך שהוא מבין-למרות הסיכון שבלא להצליח.אני מעריך את זה מאד.

אני לא בא ממקום של לקבוע האם זה מה שמכבי צריכה עכשיו- כן או לא,אלא רק להעריך ולהבין את מה שהוא נותן ולא להפוך אותו לקורבן מיידי.לפעמים להשאר מאחור ולא לפתוח או לעשות עקיפה(גפני עשה דוקטורט מזה)-גרוע הרבה יותר מקרוס לא טוב כי זה תוקע את ההתקפה ומקטין את המגרש עבור מכבי ואוכל לה זמן מהשעון ואנרגיה בהנעת סרק רוחבית מעבר לתסכול שזה יוצר בדינמיקה הפנימית של הקבוצה.תמיד עדיף להיות במצב שאתה במרחק של קרוס או מסירה למצב הבקעה...

באמת שעל המשחק אין הרבה מה לדבר כי רמת גן זה לא מדד לכלום.

אז אני ידבר קצת על הקהל.

דיברו בזמן האחרון הרבה על השירים ובכלל על השחקן ה12.

בגדול היה באמת שעידוד טוב ואפילו טוב מאוד.

אבל יש כמה דברים שאני פשוט לא מצליח להבין.

נפתחת המחצית השנייה במקום לתת איזה שיר מקפיץ שיעיר את הקהל אחרי המחצית

שרים לי ולא דקה או שתיים איזה 10 דקות את צמד המילים דאלה-או

וזה מעצבן במיוחד שמעדיפים לשיר אתזה 10 דקות

ולא שרים שירים כמו המרוקאי כמו "אין שום דבר שאני אוהב יותר".

לא אסון אבל סתם נקודה למחשבה לאנשי גדר.

לא בקטע של התנשאות או משו בסגנון, אבל אני חייב להגיד לך שאתה לא מבין כלום.

צמד המילים "דאלה או" זה שיר ש8 שנים רץ וסחוף את היציע, זה מה שנקרא שיר הובלה, שיר שאשר לשיר שעות שהאווירה בגוש היא מעולה, וזה מה שהיה היום.

את המרוקאי לא שרנו היום בגלל החלטה שלי.

לא היה צורך לשיר אותו היום, הובלנו 2:0 והמשחק היה גמור, בשביל לא להעמיס את השיר הזה יותר מדיי היה אפשר לשלב שירים שקצת זנחנו לאחרונה ועובדה שזה היה מוצלח.

ואני לא יודע מה איתך, אבל לשיר את "אין שום דבר" אחרי הפסד בדרבי לא נראה לי כל כך במקום.

לא בקטע של התנשאות או משו בסגנון, אבל אני חייב להגיד לך שאתה לא מבין כלום.

צמד המילים "דאלה או" זה שיר ש8 שנים רץ וסחוף את היציע, זה מה שנקרא שיר הובלה, שיר שאשר לשיר שעות שהאווירה בגוש היא מעולה, וזה מה שהיה היום.

את המרוקאי לא שרנו היום בגלל החלטה שלי.

לא היה צורך לשיר אותו היום, הובלנו 2:0 והמשחק היה גמור, בשביל לא להעמיס את השיר הזה יותר מדיי היה אפשר לשלב שירים שקצת זנחנו לאחרונה ועובדה שזה היה מוצלח.

ואני לא יודע מה איתך, אבל לשיר את "אין שום דבר" אחרי הפסד בדרבי לא נראה לי כל כך במקום.

מתקבלת ההחלטה שלכם לא לשיר את המרוקאי ואת "אין שום דבר" צדקת במה שכתבת.

אבל בקשר לדאלה או זה בדיוק הבעיה שזה שיר רק של גוש אז זה נחמד דקה שתיים.

אבל לבזבז על זה כלכך הרבה זמן(ואתמול שבאמת זה היה הרבה זמן) זה לא יעיל.

זאת דעתי.

אבל באמת שבקטנה בגדול הייתה אווירה טובה היום.

בוזגלו מתבזבז בכנף ימין! הוא לא שחקן כנף והוא סתם נעלם שם.

כשהוא יכול לבוא יותר מאחורה(כמו בנבחרת) כשאלברמן לידו זה יכול להיות פצצה.

אבל הבעיה הגדולה עד עכשיו שהחלוצים שלנו מאכזבים. קולאוטי וראנגלוב לא מתפקדים וזה מה שתוקע אותנו.

עכשיו מגיעה הבעיה הגדולה איך לשתף את מדוניאין.

וכולנו ידענו שזה יגיע. עם מדו יכנס במקום קולאוטי/ראנגלוב אז בוזגלו שוב יוסט לקו ימין ויעלם שם שוב.

כאב ראש והוא ממש לא חיובי!

מדיי היה אפשר לשלב שירים שקצת זנחנו לאחרונה ועובדה שזה היה מוצלח.

אין תנאים לאהבה, אומרים שהנשמה, כל חיי +צהוב עולה הישן,שתדעי אני קיוותי וכמובן כמו משוגע

היו אחלה של בחירות שמחנו לא לחרוש על המרוקאי אחרי גול, רק היה חסר את "אין שום דבר" זה הכל

שבוע טוב.

איזה אנשים מגזימים ייני שחקן טוב אבל לא מתאים לנו , להגיד שהא לא מתאים לענף זה סתם לזיין את השכל.

וגם הוא לא שיחק מתחילת העונה, מה התנפלתם אליו.

בנושא הזה יש לי 2 דברים להגיד -

מכבי זה אצלי בלב +

רוברטו - קולאוטי

רוברטו - קולאוטי

ררררררררררררררררררררררררררוובררררררררררררררררררררטטטטווווווו?!?! קולאוטיייייייייייייייייייייי

תודה רבה!

(בסאונד סטריאופוני).

שרן צריך היה להחליף חולצה במחצית ולהישאר שם כבר עד סוף השנה

אולי שנה מחוץ למערכת תעזור לו כי כרגע הוא הכי חלש בסגל.. מאור חלבי וריף עדיפים עליו

שלא נדבר על ישראלביץ וכחלון

העונה הזאת הולכת להיות השנה של מכבי ת"א, בדוק, ואני אומר לכם למה:

מכבי חיפה היא לא קבוצה מרתיעה והיא לא יציבה כמו שנה שעברה כנ"ל הפועל שיש להם כושר לקוי והאליפות שלהם היה בפוקס, קריית שמונה לא תקח כי היא קבוצה קטנה ובקרוב תהיה להם נפילה ומשבר, הקבוצה היחידה שנשארה זה מכבי שתקח את הקטנות (מה שאצל חיפה והפועל הם יאבדו נקודות, מפאת חוסר יציבות) והגדולות הם יוכלו להוציא נקודות, מה שאומר שמכבי היא הפיבוריטית!!!

כוס אמק אני רק נוסע וחו"ל ודור מושעה

אם אני לא אשמור עליו אז מי ישמור?

דאגנו לך, טוב שחזרת.

על תדאג, הכל בסדר עם דורי.

אבל צריכים להיות מאוחדים בחזית להחזרת מדו

טוב אני ירשום את זה פה כי אין מקום אחר:

אני רואה עכשיו תמשחק של הפועל ושוב פעם רואים איזה טיילת יש להם בהגנה, איך זה קורה שרק נגדנו דה סילבה הכלב הזה הופך להיות פתאום פויול? שישרפו...

ועזבו את אלרואי כהן, עומר דמארי שחקן גדול ! ( אבל לא ריאלי להביא אותו, לוזון ידרוש עליו מינימום 2 מיליון דולר).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.