Jump to content

מדוניאנין לא בהרכב הפותח בשבת

לא לתת

Recommended Posts

אני לא אוהב את זה בכלל.

כל השבוע מדברים על זה שאסור לתת לדרבי לפרק אותנו, שהמטרה היא אליפות ולא משחק בודד, ואז עושים מהפיכה ומשדרים לשחקנים שהדרבי זה הדבר היחיד שקובע.

אז נכון, מדו לא היה בשיאו בשני המשחקים האחרונים, אבל עם 8 שערים מתחילת העונה (גם אם חצי מהם בפנדלים) אי אפשר להתווכח, בטח לא כששניים מהם שערי ניצחון בדקות הסיום.

לא הוגן לתת לשחקן, שמתחילת העונה רק מוכיח את עצמו, את ההרגשה שמשחק לא טוב אחד והוא עף החוצה, גם אם המשחק הזה הוא דרבי.

קולאוטי נראה רע.

אבל הוא שחקן שראינו כבר מה הוא שווה, מבחינת גיל הוא לא קרוב ללהיות "מאחורי השיא" והוא שחקן ששווה לתת לו תזמן לחזור לעצמו.

הוא גולר, הוא 9 ישראלי, ואפילו שהוא מעט אוברייטד (כן) - הוא הישראלי הכי טוב בתפקיד שאפשר להביא. (בהנחה ושכטר לאירופה)

תן לו את הזמן, הוא לא שיחק המון זמן בצורה סדירה אבל זה יגיע. אני בטוח. ותאמין לי שכולם מאוד מאוכזבים ממנו (בקהל). אבל חייבים לתת לו כמה קרדיט שאפשר..

לא מסכים איתך.

קודם כל באשר למספר, מבחינתי אין משמעות למספרים בחולצות, לא מעניין אותי "9 ישראלי" "9 זר"

מבחינתי הוא יכול להיות "63 ערבי"

אמרת שראינו כבר מה הוא שווה, אז אולי ראינו מה הוא שווה כשהוא שיחק בחיפה, אבל אז הוא היה בשבע שנים יותר צעיר...

אני לא מחשיב לו את הגולים השנה, כי זה גולים שגם אני עם רטיה הייתי מכניס.

בינתיים לא ראיתי ממנו כלום, ולדעתי הוא לא שווה חולצת הרכב וחייב להיות מסופסל.

ייני פותח, וכחלון לא מקבל דקות? מוזר לי..

כחלון חייב לקבל דקות משחק, במיוחד במשחקים כאלה.. הוא פשוט מוכשר מדי כדי שנוותר עליו, חבל שלא משתפים אותו יותר.

חח ריפליי אתה נחמד..

קיצר אני אוהב את ייני

מדו גם שהוא לא טוב הוא מבקיע את הגול - נקווה שהפעם לא נחכה שהוא יציל אותנו דקה אחרונה

ועכשיו שאני חושב על זה לא יקרה כלום אם הוא קצת ינוח.

אבל אולי אם כבר עושים רוטציה צריך להכניס גם את כחלון לעניינים, אני מקווה שהוא ייכנס בשלב מסוים מחר. אם הוא בסגל ביכלל...

ואם גם מחר קלמי לא טוב, אני מצטער אבל אין לו הרכב יותר..

אבל כל החפירות האלה לא יעזרו גם ככה עכשיו שאני חושב על זה. אנחנו בר"ג מחר, אצט' מנחוס

כל עונה שאנחנו עוברים לשמה כשיש שזרוע בבלומפילד אנחנו לא מנצחים, ותיקו זה במקרה הטוב...

ריפליי, עשה טובה לכולנו ותעיף את החתימה המזעזעת שלך.

מוזר לראות שקולאוטי פותח אחרי שבדרבי הוא לא עשה כלום. אם כבר רוצים לעשות שינויים בהתקפה הייתי מכניס את אבידור.

קצת מפתיעה אותי לראות את מלול מחוץ להרכב, אולי באמת ייני גילה כושר טוב באימונים בניגוד אליו, למרות שהוא באמת אולי השחקן הכי טוב שלנו מתחילת העונה.

חבל שיכניסו אותו לאיזה תקופה רעה.

מדוניאנין היה הכי טוב בדרבי אחרי מאור על מה אתם מדברים?!

זה אולי היה המשחק שהוא היה בו הכי מעורב ותמיד ניסה ללחוץ ולדחוף קדימה. פשוט מהלך מפגר שסתם עכשיו יגרום בלאגן..

הסיבה היחידה שאני רואה כרגע זה שהוא זלזל באימונים השבוע. אם זאת הסיבה אז אני חוזר בי.

מדוניאנין על הספסל זאת ההחלטה הכי הזויה מתחילת השנה.

זה לא שמכבי שיחקו כמו בראסה בדרבי ורק מדוניאנין היה חלש,כל הקבוצה שיחקה כמו זין חוץ ממנו ובוזגלו הוא לפחות בא לקבל כדור.

אבל מול רמת גן זה לא באמת משנה.

אם כבר להושיב את אלברמן על הספסל כי בנתיים זה שהוא פתח בדרבי זה רק על סמך פוליטיקה.

אני הייתי מחזיר את כחלון להרכב במקום מדוניאנין (לפחות למשחק הזה, כי הוא באמת זורק זין בתקופה האחרונה) וממשיך באותו מערך, אם לא כחלון אז שחקן אחר

וכמובן שהייתי שם את גיז'ה במקום ייני

אבל זה הכל חרטות של פרו, אם מכבי ינצחו (והם צריכים לנצח גם עם הסגל של השנה שעברה) אז ההחלטה טובה, אם לא אז בזיון מוחלט, ככה זה במכבי, זה לא שנמני כאן שבועיים.

רק לי יש דה ז'ה וו משרון אביטן הבן זונה הזה שדפק לנו דאבל? חובה לשים להם 5

לא כזה מפתיע...

רוצים לתת לרנג'לוב הזה עוד כמה משחקים בהרכב לפני שכולם יתחילו לקרוא לו בלוף שמוף

בכל זאת מדורטמונד אולי יש לו קצת כדורגל..

בכל מקרה אם הוא חרא להכניס את כחלון במחצית! הרסתם ת'ילד

ומה קשור קפילוטו וייני

מה חזרנו אחורה בזמן? עוד לא הבינו שכל קשר בינם לכדורגל מקרי בהחלט!

ומה קשור קפילוטו וייני

מה חזרנו אחורה בזמן? עוד לא הבינו שכל קשר בינם לכדורגל מקרי בהחלט!

מסכים איתך על מה שרשמת על רנגלוב.

אבל זו שטות גמורה. אין מה לעשות כרגע לשרן אין מקום בהרכב, אבל כל פעם שנותנים לו לשחק זה מצויין, כי עליו אתה תבנה עוד כמה שנים לא על סידבה.

וניסו תן לו זמן אחי לא נהיים אבי סטרול ביום אחד.

מסכים איתך על מה שרשמת על רנגלוב.

אבל זו שטות גמורה. אין מה לעשות כרגע לשרן אין מקום בהרכב, אבל כל פעם שנותנים לו לשחק זה מצויין, כי עליו אתה תבנה עוד כמה שנים לא על סידבה.

וניסו תן לו זמן אחי לא נהיים אבי סטרול ביום אחד.

למה שנבנה עליו עוד כמה שנים מה אנחנו השתגענו

לפני הדרבי עשו מעטר שכטר , סדיביה היה לפחות בואטנג , מדואנין היורש של נימני , מלול הבטחת העתיד של הכדורגל הישראלי ......

אז כנראה שהחליטו להוריד אותם לקרקע ,

סדיביה פצוע חלקית ולא לוחצים להכשיר אותו למשחק

עטר כל השבוע , לפי דיווחים , תורגל לעיתים לא בהרכב

מדו עכשיו יורד לספסל

ומלול בכלל חטף השעיה

לדעתי יש קשר בין ה"תארים" שחילקו להם לפני הדרבי לבין הסטטוש שלהם כרגע , הם צריכים להוכיח את עצמם וזה בסדר גמור

לתת להם את ההרגשה שלו .

לגבי כל הנושא של מלול/סבן - במצב האידיאלי ביותר אבי סטרול חוזר להציג יכולת טובה , ניבאלדו מנהיג את ההגנה מאחור במקום פאביצביץ, שעובר לימין לתפקיד המקורי שלו .

לדעתי הצוות מבין את זה , לכן אין טעם בכלל להמשיך לתרגל את ההרכב הזה שמלול מגן , ולא כדאי לוותר על סבן שבסה"כ אחראי לבישול יפה באשדוד וכבש שער בדרבי בטוטו .

מלול יכול להיות מחליף כמגן / קשר / קיצוני התקפי , סבן מחליף כמגן או בלם .

לגבי הספסול של מדו - לא יודע אם מישהו שם לב איך בדרבי סדיביה אלברמן ומדו היו תקועים אחד ליד השני באמצע בזמן שבוזגלו , עטר וראנגלוב , תקועים רחוק מהם ורחוק אחד מהשני מקדימה

הם היו צריכים לעשות פעולות מאולצות להתקריב ושחקנים של הפועל פשוט הקיפו אותם מכל כיוון בכל התקפה ( אני מקווה שאני לא נשמע כמו שגיא כהן אבל באמת שהיה קל לי לראות את זה )

אולי מנסים הרכב קצת שונה שישחרר את הפקק הזה , אולי מנסים את אותה שיטה שבוזגלו באמצע במקום מדו ...

בכל מקרה , גם הפועל שנה שעברה לקחה אליפות ש 2 מהשחקנים שבתחילת העונה היו אמורים להיום הכוכבים שלה , ווצביץ וזנדברג ... פשוט התאדו ועזבו , אני מקווה שעד דצמבר יגמרו הניסויים ותהיה לנו

שיטה והרכב עם רוטציה מסוימת שלא מזעזעת את הקבוצה , הסגל ידולל קצת בינואר, בסביבות פברואר יצחקי ישתלב ובמאי נחגוג אליפות . ....

נ.ב

לדעתי מה שיקרה שבוזגלו לא ינצל את הקרדיט באף תפקיד ובינואר יעבור להפועל .

לפני הדרבי עשו מעטר שכטר , סדיביה היה לפחות בואטנג , מדואנין היורש של נימני , מלול הבטחת העתיד של הכדורגל הישראלי ......

אז כנראה שהחליטו להוריד אותם לקרקע ,

סדיביה פצוע חלקית ולא לוחצים להכשיר אותו למשחק

עטר כל השבוע , לפי דיווחים , תורגל לעיתים לא בהרכב

מדו עכשיו יורד לספסל

ומלול בכלל חטף השעיה

לדעתי יש קשר בין ה"תארים" שחילקו להם לפני הדרבי לבין הסטטוש שלהם כרגע , הם צריכים להוכיח את עצמם וזה בסדר גמור

לתת להם את ההרגשה שלו .

לגבי כל הנושא של מלול/סבן - במצב האידיאלי ביותר אבי סטרול חוזר להציג יכולת טובה , ניבאלדו מנהיג את ההגנה מאחור במקום פאביצביץ, שעובר לימין לתפקיד המקורי שלו .

לדעתי הצוות מבין את זה , לכן אין טעם בכלל להמשיך לתרגל את ההרכב הזה שמלול מגן , ולא כדאי לוותר על סבן שבסה"כ אחראי לבישול יפה באשדוד וכבש שער בדרבי בטוטו .

מלול יכול להיות מחליף כמגן / קשר / קיצוני התקפי , סבן מחליף כמגן או בלם .

לגבי הספסול של מדו - לא יודע אם מישהו שם לב איך בדרבי סדיביה אלברמן ומדו היו תקועים אחד ליד השני באמצע בזמן שבוזגלו , עטר וראנגלוב , תקועים רחוק מהם ורחוק אחד מהשני מקדימה

הם היו צריכים לעשות פעולות מאולצות להתקריב ושחקנים של הפועל פשוט הקיפו אותם מכל כיוון בכל התקפה ( אני מקווה שאני לא נשמע כמו שגיא כהן אבל באמת שהיה קל לי לראות את זה )

אולי מנסים הרכב קצת שונה שישחרר את הפקק הזה , אולי מנסים את אותה שיטה שבוזגלו באמצע במקום מדו ...

בכל מקרה , גם הפועל שנה שעברה לקחה אליפות ש 2 מהשחקנים שבתחילת העונה היו אמורים להיום הכוכבים שלה , ווצביץ וזנדברג ... פשוט התאדו ועזבו , אני מקווה שעד דצמבר יגמרו הניסויים ותהיה לנו

שיטה והרכב עם רוטציה מסוימת שלא מזעזעת את הקבוצה , הסגל ידולל קצת בינואר, בסביבות פברואר יצחקי ישתלב ובמאי נחגוג אליפות . ....

נ.ב

לדעתי מה שיקרה שבוזגלו לא ינצל את הקרדיט באף תפקיד ובינואר יעבור להפועל .

הנה בבקשה, ואמרתם שאני חופר.

קבלו דוגמה.. ( אין לי שום דבר נגדך אחי, נהפוך הוא... )

הנה בבקשה, ואמרתם שאני חופר.

קבלו דוגמה.. ( אין לי שום דבר נגדך אחי, נהפוך הוא... )

אם תתחיל לפסק כמו שהוא מפסק אולי נתחיל לקרוא את מה שאתה כותב.... :flowers:

אם תתחיל לפסק כמו שהוא מפסק אולי נתחיל לקרוא את מה שאתה כותב.... :flowers:

בנוסף, ההודעה הזו מהווה דוגמה טובה לחשיבות האיות הנכון, במיוחד ההבחנה בין ש' לס'.