Jump to content

הביזיון חוגג: שוב משחק ללא קהל [שימו לב לעדכון! הרדיוס נגד סכנין בטוטו].

cristiano ronaldo

Recommended Posts

לכל הבני זונות שמעיזים להצדיק את ההתאחדות ורק חופרים "המתפרעים המתפרעים" אז רק שתדעו שאתם חבורת אפסים וכשיהיה אסור לעמוד במגרשים אתם תפקירו ותלשינו על כל אוהד שיעמוד ושיהיה אסור לקלל במשחקים אז גם תזיינו אנשים בתחת, אבל ככה אתם רגילים כל החיים להפקיר ולהלשין, ככה הייתם בביה"ס, בצבא וכו' אופי כזה חרא אין מה לעשות.

:thumbs:

לכל הבני זונות שמעיזים להצדיק את ההתאחדות ורק חופרים "המתפרעים המתפרעים" אז רק שתדעו שאתם חבורת אפסים וכשיהיה אסור לעמוד במגרשים אתם תפקירו ותלשינו על כל אוהד שיעמוד ושיהיה אסור לקלל במשחקים אז גם תזיינו אנשים בתחת, אבל ככה אתם רגילים כל החיים להפקיר ולהלשין, ככה הייתם בביה"ס, בצבא וכו' אופי כזה חרא אין מה לעשות.

אוווווו סוף סוףףףףףףף.

קהל של מזדיינים בתחת נהיה למכבי.

זה לא עניין של התאחדות צודקת או לא צודקת, אבל גם כשתעשה רעש(והנה, יש פה הרבה קולות כאלה והולכים לעשות משהו) לא בטוח שזה יעזור.

אתה יודע בוודאות שמקבלים על זה רדיוס, אל תעשה את זה.

קצת שונה מלעמוד או לקלל. אז עד שיהיה מספיק בלאגן ולא יתנו עונשים בלי קהל, קשה להתאפק ולא לזרוק?

לא צריך להלשין, רק טיפה להתאפק

חיכיתי להודעה כזאת !!

מסכים כמובן.. אנחנו לא אשמים בזה שההתאחדות נופלים עלינו עם העונשים המגוכחים שלהם.

יש התפרעויות אוהדים בכל מקום בעולם, ברמה הרבה יותר חמורה מאיתנו ואף פעם לא שמעתי על עונש ללא קהל .

אז תפסיקו לבלבל ת'מוח באמא שלכם .

כנראה שאתה ילד בן 12 שלומד בבית ספר יסודי ועדיין חושב כמו... ובכן, כמו ילד.

צא מזה. חלאס. מלשינים, חנונים, אשכנזים, מפקירים. הבנו. בינתיים, אתה (לא אתה באופן ספציפי, הקהל באופן כללי) זורק ונענש. וזה לא שאתה מגן על עיקרון או אידיאולוגיה. סתם ערסים בבונים שלא יכולים לעצור את עצמם. אני מעדיף קהל של חנונים ומלשנים ולא ערסים בבונים. והנה, רק כתבת איזו שטות וכבר יש פה 3-4 הודעות שמסכימות עם זה, ובמשחק הבא יזרקו שוב כוסות.

תגובת המועדון רק נותנת לגיטציה לבית הדין להעניש אותנו על כל שטות ,שחר וטביב היו יוצאים עליהם ולא מצדיקים אותם על כל עונש שמקבלים:

מכבי ת"א מאמינה שניתן להרחיק את האלימות מהמגרשים והמועדון מחוייב ונחוש לעשות זאת.

מכבי ת"א, הצוות המקצועי והשחקנים מגנים גזענות והתנהגות אלימה מכל סוג שהיא של כל אחד מאוהדיה.

אנו לא נסבול התנהגות גזענית ואלימה.

מועדון מכבי ת"א, יפעל בנחישות, בצורה ממוקדת ומיידית כנגד כל אדם שינהג בניגוד למדיניות זו.

התנהגות בעלת אופי אלים וגזעני כפי שהופגנה לאחרונה ע"י קבוצה קטנה במשחקיה של מכבי ת"א, פוגעת במטרות וביעדים של המועדון ואנשים אלה לא יכולים לקרוא לעצמם אוהדי הקבוצה.

מכבי ת"א היא מועדון מעוטר ובעל היסטוריה מפוארת. בנוסף להישגים המפוארים, למכבי ת"א עבר עשיר רווי בכבוד, סבלנות וסובלנות ואלו הם הסמלים החרוטים על דגלה.

שמירה על מסורת וערכים אלה גם בישראל ובחו"ל, חשובים ביותר להנהלה לשחקנים ולבעלי המועדון.

אנו פונים לכל האוהדים להתייצב ולעמוד כחזית אחת כנגד הגזענות והאלימות, לאזור אומץ ולקחת אחריות בנושא משמעותי זה ולחבר בין זכויות האדם וההיסטוריה של העם היהודי על כל קהילותיו בכלל ובמדינת ישראל בפרט".

צא מזה. חלאס. מלשינים, חנונים, אשכנזים, מפקירים. הבנו. בינתיים, אתה (לא אתה באופן ספציפי, הקהל באופן כללי) זורק ונענש. וזה לא שאתה מגן על עיקרון או אידיאולוגיה. סתם ערסים בבונים שלא יכולים לעצור את עצמם. אני מעדיף קהל של חנונים ומלשנים ולא ערסים בבונים. והנה, רק כתבת איזו שטות וכבר יש פה 3-4 הודעות שמסכימות עם זה, ובמשחק הבא יזרקו שוב כוסות.[/quo

אוהדים ימשיכו לזרוק וגם לקלל תערבים אין מה לעשות תשלימו עם זה הקהל של מכבי קהל חם שהמון שנים סובל יש המון תסכול ואלו הדרכים להוציא תעצבים של הקבוצה המקוללת הזאת

קהל של מזדיינים בתחת נהיה למכבי.

זאת אחת הבעיות של הקהל שלנו

חוסר כבוד אחד כלפי השני!!! במקום לשנוא קבוצות אחרות אם כבר, אנחנו משקיעים אנרגיה בלשנוא אנשים שאוהדים את מכבי.

די!

*אדיר, זה לא רק אתה ספציפית, זהו הלך הרוח באופן כללי

נכון, אין קבוצה בלי אוהדים,

אבל איזה קבוצה יש לאוהדים שמקללים את האוהדים של הקבוצה שלהם?!?!

ממתי כל האנשים צריכים להיות באותה הדעה? מה נסגר?

אוהדים ימשיכו לזרוק וגם לקלל תערבים אין מה לעשות תשלימו עם זה הקהל של מכבי קהל חם שהמון שנים סובל יש המון תסכול ואלו הדרכים להוציא תעצבים של הקבוצה המקוללת הזאת

זה שהגדלת את הכתב לא הופך את הדברים שלך לנכונים.

אם יש סבל וזאת הדרך של אנשים לפרוק אותה- שלא יתלוננו שאנחנו מקבלים עונשים.

בני אדם בוגרים צריכים לדעת לשלוט על המעשים שלהם ולפעול מתוך מחשבה ולא מתוך אינסטינקט. אנחנו בני אדם, לא בבונים.

וכן, עונש של משחק ללא קהל צריך לחלוף מהעולם. אבל אחרי שהוא יחלוף/אחרי שיראו שהוא לא עוזר בכלום, העונש הבא יהיה הפחתת נקודות.

צא מזה. חלאס. מלשינים, חנונים, אשכנזים, מפקירים. הבנו. בינתיים, אתה (לא אתה באופן ספציפי, הקהל באופן כללי) זורק ונענש. וזה לא שאתה מגן על עיקרון או אידיאולוגיה. סתם ערסים בבונים שלא יכולים לעצור את עצמם. אני מעדיף קהל של חנונים ומלשנים ולא ערסים בבונים. והנה, רק כתבת איזו שטות וכבר יש פה 3-4 הודעות שמסכימות עם זה, ובמשחק הבא יזרקו שוב כוסות.

מה שאתה מתאר זה הקהל של הפועל,בוא לא נגיע לשם בקשה.

תחשוב שבשניה שאותו אחד זורק את הכוס\גרעינים או משהו אחר זה לא שהוא תכנן את זה כל היום,זה בגלל שאניימה או איזה זבל אחר מתגרה בקהל ויש אנשים עם פתיל קצר,נכון שמגיע עונש -אבל שהמשטרה יטפלו בזה לא אנחנו.

זה שהגדלת את הכתב לא הופך את הדברים שלך לנכונים.

אם יש סבל וזאת הדרך של אנשים לפרוק אותה- שלא יתלוננו שאנחנו מקבלים עונשים.

בני אדם בוגרים צריכים לדעת לשלוט על המעשים שלהם ולפעול מתוך מחשבה ולא מתוך אינסטינקט. אנחנו בני אדם, לא בבונים.

וכן, עונש של משחק ללא קהל צריך לחלוף מהעולם. אבל אחרי שהוא יחלוף/אחרי שיראו שהוא לא עוזר בכלום, העונש הבא יהיה הפחתת נקודות.

פה זה כדורגל זה לא קונצרט אל תהיו יפי נפש חוץ מאנגליה ואולי קצת גרמניה בכל העולם שאוהדים קצת נדלקים אז הם זורקים חפצים , מקללים , שלא נדבר על המכות שהולך שם והבאלגנים , אם אצלנו על כוס קולה שנזרקת למגרש נותנים רדיוס אז יש המון קבוצות בעולם שצריכות לרדת 5 ליגות עם איך שהקהלים שלהם מתפרעים בקיצר תפסיקו לזיין תשכל אף אחד לא יחנך תקהל זה מה שיש

סבבה כלי אבל התבלבלת אני בן 11 ו-8 חודש, אני לא בוגר מגניב כמוך.

אתם אנשים מפקירים וזבלים שכל פעם תמכרו את האנשים בשקל, פעם (עד היום ככה בקטנה) היו זורקים גלילי נייר למגרש האם היה לך וליתר המלשינים פה שרוצים שבנאדם יכנס לכלא בגלל שקית גרעינים (היית פעם בכלא לפני שאתה מתנדב לשלוח בנאדם לא פושע לשם?) בעיה עם העובדה הזאת? לא כמובן כי זה היה חלק מהמשחק וגם אחד החלקים היפים בו דרך אגב, ואז אף אחד לא חשב אפילו בצחוק שזאת עילה למשחק בלי קהל, קנס מטורף או בטח השגעון שלכם חבורת נבלות שרוצים שאנשים יכנסו בגלל הקשקוש בלבוש הזה לכלא. אנחנו במקום להילחם במי שהמציא את החוק הלא חוקי אומרים אמן, אז וואלה אני לא אומר אמן לדברים האלה.

דרך אגב זה פעם בכמה שנים שאתה ודומייך מנסים להעלות על המזבח אוהדים של מכבי עם איזה זיון שכל כזה או אחר, אתם כמובן נכשלים כל פעם מחדש לא כי אתם לא הרוב, אלא בגלל שאתם מוגי לב שיכולים רק לבלבל ת'שכל באינטרנט או להתלונן במשטרה.

נ.ב אני יזמין אותך לבר מצווה שלי טוב חמוד?

תומר יש הבדל בין קונפטי וגלילי נייר לבין השלכת חפצים אחרות (גרעינים, כוסות ושאר פירות וירקות).

ולא, לא מקובל לעשות את זה בכל העולם כשהקהל מתחמם.

בלי קשר, אף אחד לא אומר לשלוח את הזורקים לכלא, אפילו לא למעצר לילי. הפיתרון הוא, כפי שאני כותב כל הזמן, להרחיק את המתפרעים מהיציעים.

האם היית זורק משהו לכיוון שחקן אם היית יודע שזה עלול לגרום לך להיות מורחק מהמשחקים של מכבי למשך עונה שלמה, כשבמהלך ההרחקה תידרש להתייצב בתחנת המשטרה כל פעם שיש משחק של מכבי?

אם אתה חושב שיש מקום להתפרעויות, לאלימות ולהשלכת חפצים ביציעים אז תתעלם ממה שכתבתי כי אנחנו פשוט כנראה רואים את זה בצורה שונה.

תומר יש הבדל בין קונפטי וגלילי נייר לבין השלכת חפצים אחרות (גרעינים, כוסות ושאר פירות וירקות).

נכון זה באמת לא מקובל בעולם לזרוק גרעינים וכוסות.

שם זה אבוקות וכיסאות, יותר סבבה לא?

בלי קשר, אף אחד לא אומר לשלוח את הזורקים לכלא, אפילו לא למעצר לילי. הפיתרון הוא, כפי שאני כותב כל הזמן, להרחיק את המתפרעים מהיציעים.

האם היית זורק משהו לכיוון שחקן אם היית יודע שזה עלול לגרום לך להיות מורחק מהמשחקים של מכבי למשך עונה שלמה, כשבמהלך ההרחקה תידרש להתייצב בתחנת המשטרה כל פעם שיש משחק של מכבי?

אם אתה חושב שיש מקום להתפרעויות, לאלימות ולהשלכת חפצים ביציעים אז תתעלם ממה שכתבתי כי אנחנו פשוט כנראה רואים את זה בצורה שונה.

אתה מדבר שטויות אני עוד זוכר שאיציק זוהר נפצע מגליל נייר שהוא מסוכן פי כמה מכוס קולה או גרעינים אבל מסתבר שגם אותך התקשורת הצליחה לשכנע.

גם אם היית אומר לי שיוציאו אותי להורג אם אני אזרוק משהו למגרש גם לא הייתי זרק אבל גם אז העונש היה נראה לי לא מתאים ולא קשור לחומרת המעשה.

אם תמשיכו בגישה הזאת יהיה לנו פה קונצרט ויהרס הכדורגל, מצידי שיחזירו את הגדרות ויורידו את הכסאות, בכדורגל יש אוירה מיוחדת שאין במקומות אחרים, וכל מיני אנשים (ובתוכם כאלה שלא מתעניינים בענף כלל) רוצים להרוס לנו את זה.

אתם אנשים מפקירים וזבלים שכל פעם תמכרו את האנשים בשקל, פעם (עד היום ככה בקטנה) היו זורקים גלילי נייר למגרש האם היה לך וליתר המלשינים פה שרוצים שבנאדם יכנס לכלא בגלל שקית גרעינים (היית פעם בכלא לפני שאתה מתנדב לשלוח בנאדם לא פושע לשם?) בעיה עם העובדה הזאת? לא כמובן כי זה היה חלק מהמשחק וגם אחד החלקים היפים בו דרך אגב, ואז אף אחד לא חשב אפילו בצחוק שזאת עילה למשחק בלי קהל, קנס מטורף או בטח השגעון שלכם חבורת נבלות שרוצים שאנשים יכנסו בגלל הקשקוש בלבוש הזה לכלא. אנחנו במקום להילחם במי שהמציא את החוק הלא חוקי אומרים אמן, אז וואלה אני לא אומר אמן לדברים האלה.

דרך אגב זה פעם בכמה שנים שאתה ודומייך מנסים להעלות על המזבח אוהדים של מכבי עם איזה זיון שכל כזה או אחר, אתם כמובן נכשלים כל פעם מחדש לא כי אתם לא הרוב, אלא בגלל שאתם מוגי לב שיכולים רק לבלבל ת'שכל באינטרנט או להתלונן במשטרה.

תנסה רגע להסתכל על זה ככה...

העונש דפוק, לא מוצדק, ואין לא מקום בספורט.

אבל אם אתה יודע שעל זריקת חפצים למגרש (ואני לא מדבר על גלילי נייר אלא על כוסות, מצתים וכו') תקבל עונש, לא יותר קל פשוט לא לזרוק? הרי כמו שאמרו פה אנחנו בני אדם, ואמורים לדעת לשלוט בעצמנו.

זה לא שלוקחים לנו פה משהו בסיסי בעידוד. זה לא שאמרו לנו אל תעודדו, אל תבואו עם צעיפים, אל תקללו (ואני יודע שזה דיון משל עצמו בגלל שכבר קיבלנו עונשים על קריאות גזעניות, אבל בוא נעזוב את זה עכשיו ונתמקד בזריקת חפצים) וכו'.

אז אי אפשר פשוט לא לזרוק כוסות? לא לזרוק מצתים על אניימה או השופט? להסתפק בלקלל את אמא שלו וסבתא שלו וכו' אבל בכל זאת להחזיק את עצמנו מלעשות משהו שיגרום לנו להענש בחומרה אח"כ?

תנסה רגע להסתכל על זה ככה...

העונש דפוק, לא מוצדק, ואין לא מקום בספורט.

אבל אם אתה יודע שעל זריקת חפצים למגרש (ואני לא מדבר על גלילי נייר אלא על כוסות, מצתים וכו') תקבל עונש, לא יותר קל פשוט לא לזרוק? הרי כמו שאמרו פה אנחנו בני אדם, ואמורים לדעת לשלוט בעצמנו.

זה לא שלוקחים לנו פה משהו בסיסי בעידוד. זה לא שאמרו לנו אל תעודדו, אל תבואו עם צעיפים, אל תקללו (ואני יודע שזה דיון משל עצמו בגלל שכבר קיבלנו עונשים על קריאות גזעניות, אבל בוא נעזוב את זה עכשיו ונתמקד בזריקת חפצים) וכו'.

אז אי אפשר פשוט לא לזרוק כוסות? לא לזרוק מצתים על אניימה או השופט? להסתפק בלקלל את אמא שלו וסבתא שלו וכו' אבל בכל זאת להחזיק את עצמנו מלעשות משהו שיגרום לנו להענש בחומרה אח"כ?

לא אתה ולא כל אלה פה שקופצים בראש לא אומרים מה הקו האדום שלהם שאחריו הם מפסיקים להגיד אמן למשהו לא חוקי, ושלי נחצה כבר מזמן, אבל תמשיכו לפתוח את התחת להתאחדות ולא לשכוח וזלין.

נכון זה באמת לא מקובל בעולם לזרוק גרעינים וכוסות.

שם זה אבוקות וכיסאות, יותר סבבה לא?

דמגוגיה זולה. לא זוכר שראיתי אבוקות נזרקות בגרמניה (ושם יש אווירת עידוד מדהימה) או בהרבה מקומות אחרים.

זריקת אבוקות זה משהו שקורה ביוון, בתורכיה, במזרח אירופה ולעיתים רחוקות מאוד באיטליה. בכל מקרה, גם שם זה קורה בתדירות לא גבוהה, בטח ובטח שלא לעבר שחקנים של היריבה (זה באמת משהו נדיר). חוץ מזה, האלימות שם (יוון ומזרח אירופה) גדולה פי כמה וכמה מהאלימות בארץ, ועדיין התופעות שתיארת נשארות לרוב בתוך היציע בין מחנות האוהדים ולא זולגות לתוך המגרש עצמו.

אתה מדבר שטויות אני עוד זוכר שאיציק זוהר נפצע מגליל נייר שהוא מסוכן פי כמה מכוס קולה או גרעינים אבל מסתבר שגם אותך התקשורת הצליחה לשכנע.

גם אם היית אומר לי שיוציאו אותי להורג אם אני אזרוק משהו למגרש גם לא הייתי זרק אבל גם אז העונש היה נראה לי לא מתאים ולא קשור לחומרת המעשה.

אם תמשיכו בגישה הזאת יהיה לנו פה קונצרט ויהרס הכדורגל, מצידי שיחזירו את הגדרות ויורידו את הכסאות, בכדורגל יש אוירה מיוחדת שאין במקומות אחרים, וכל מיני אנשים (ובתוכם כאלה שלא מתעניינים בענף כלל) רוצים להרוס לנו את זה.

רגע, בעינייך עונש הרחקה מהמגרשים למישהו שנהג באלימות (כלפי אוהד אחר) או זרק משהו למגרש (לא קונפטי או גליל נייר) זה לא לגיטימי???

ואני מדבר על עונש אמיתי, שייאכף ויחייב התייצבות בתחנת המשטרה בזמן שיש משחק, ולא ההרחקה החרטא שיש עכשיו.

בהמשך לשאלה הקודמת, בעינייך אלימות ביציעים זה דבר לגיטימי?

לדעתך צריך להתיר זריקת חפצים לתוך המגרש מצד הקהל? זה דבר שאתה רוצה לראות במגרשי הכדורגל ואתה חושב שיש לו מקום???

לפרוטוקול, אני ממש לא חושב וממש לא רוצה שזה יהפוך לקונצרט. אני כן רוצה שיפסיקו לפגוע בקבוצה שלי ולהפסיק לראות אלימות ביציעים.

לפרוטוקול 2, לגבי גלילי נייר - בשנה שעברה בדרבי בכדוריד זרקנו 100 גלילי נייר לפרקט בהדר יוסף לפני השריקה. חלקם פגעו בשחקנים (בלי כוונה), ותאמין לי שלא נגרם שום נזק.

לפרוטוקול 3, אני האחרון שרוצה שיקרה כאן מה שקרה באנגליה מבחינת זה שאתה לא יכול לעמוד ולעודד ביציע (גם אם זה יגרום לכך שנראה המון משפחות ונשים ביציעים), אבל זה לא שחור ולבן. יש גם גוונים של אפור, ואפשר גם לאמץ חלק מהרעיונות שהוכחו כיעילים בעולם.

לפרוטוקול 4, אני חושב שבהחלט אפשר וצריך לאפשר להשתמש באבוקות בתוך היציע, באופן מסודר (אנשים שיוסמכו לכך מראש ויעמדו במקומות מוגדרים מראש).

אתה מדהים.

בינתיים, אף אחד לא הכריע ואמר שהעונש הקולקטיבי הזה לא חוקי, ואני גם בספק אם מישהו יסכים לקבוע דבר כזה כשמדובר בכדורגל. ההשוואות שעשו פה לקולנוע או הופעות לא נכונות, כמו שלעולם לא תראה אנשים באים לקולנוע ומעודדים.

באשר לדברים שלך, הרי שיש הבדל מהותי בין גליל נייר לבין שקית גרעינים. גלילי נייר לא פוגעים בבני אדם וגורמים להם נזק (אחרי שהם נפתחים כמובן), כמו שקונפטי לא גורם נזק, וממילא שניהם נחשבים לאביזרי עידוד. שקית גרעינים - לא. אם תפגע עם שקית גרעינים בראש של שחקן או שופט, הוא יכול להגיע לבית חולים (זריקה חזקה של שקית במשחק חצי קילו. כמו אבן בינונית). זה נראה לך אותו דבר? זה נראה לך הגיוני לזרוק כזה דבר? ונעל? ובקבוקים? וכוסות שתיה? זה נשמע לך הגיוני? אם תזרוק על מישהו ברחוב שקית גרעינים, הוא יחייך אליך?

ובדרבי - שזרקת, לא חשבת שזו עילה למשחק ללא קהל? הרי רק לפני שבוע קיבלת משחק ללא קהל על זריקת כוסות. אז עכשיו חשבת שזריקת כוסות לא תביא לעוד עונש כזה?

אז פתאום כל אחד משחק לי אותה אידיאולוג. יעני, אתה זורק גרעינים כי זה בעקרונות שלך. יה רייט.

אנשים זורקים גרעינים כי הם בבונים מטומטמים. זה הכל. אף אחד לא מנסה לחנך אתכם, אבל לפחות תעשו את זה מחוץ למגרש. אתם לא מבינים שאתם פוגעים בקבוצה? מי נתן לכם זכות לשלוט בקבוצה, לקבוע מי יכנס למשחקים ומי לא, מי ישחק בקבוצה ומי לא? אנחנו בסך הכל אוהדים. נכון, זה חשוב, ואין קבוצה בלי אוהדים וכו'. אבל מסתבר שגם אפשר לומר בגלל אוהדים אין קבוצה.

אתם מאוכזבים? תחזרו הביתה ותדפקו ת'ראש בקיר. תקללו, תשתגעו, תצרחו לתוך הכרית שלכם במיטה. למה לעשות דברים שבוודאות יטילו על מכבי עוד עונש?

זה לא ברור שעוד עונש ועוד עונש רק יבריח את הבעלים שלנו? תחשוב על גולדהאר, איך הוא מרגיש. איזו תקיעת סכין זו. בסוף הוא יגיד, פאק איט, מה אני צריך לשים כסף בשביל אנשים שלא יכולים להתאפק חצי שעה וחייבים להטיל עלי עוד ועוד עונשים. לפני שבוע 30 אלף והפסד הכנסות, עכשיו 40 אלף והפסד הכנסות. מה אני צריך את זה?

ואז הוא ילך וכולנו נוכל לשמוח אחרי תיקו עם מכבי פ"ת שהעלה אותנו למקום השביעי. ואז כבר לא יזרקו גרעינים, כי כל אלה שזורקים גרעינים בכלל לא יעשו מנוי ולא יהיה להם אכפת.

מה הקו האדום שלך?

וכמו שמעין אמר, בגרמניה לא זורקים מצתים (או בכלל זורקים), ויש שם עידוד פי 1000 מישראל. שירה 90 דקות ואצטדיונים מפוצצים בכל מגרש וכל משחק. אז מסתבר שקצת יותר מהגבלה על זריקת כוסות, זה עניין של תרבות.

ואז הוא ילך וכולנו נוכל לשמוח אחרי תיקו עם מכבי פ"ת שהעלה אותנו למקום השביעי. ואז כבר לא יזרקו גרעינים, כי כל אלה שזורקים גרעינים בכלל לא יעשו מנוי ולא יהיה להם אכפת.

חרטא אנחנו כבר 8 שנים מדשדשים באמצע הטבלה ותמיד יהיה מי שיזרוק וינהם. אני מודה אני גם זורק ארטיקים ושקיות גרעינים אבל לא לתוך המגרש אלא לתוך אוהדי הפועל רק מהסיבה שאני לא רוצה להבריח את גולדהאר ,

בינתיים, אף אחד לא הכריע ואמר שהעונש הקולקטיבי הזה לא חוקי, ואני גם בספק אם מישהו יסכים לקבוע דבר כזה כשמדובר בכדורגל. ההשוואות שעשו פה לקולנוע או הופעות לא נכונות, כמו שלעולם לא תראה אנשים באים לקולנוע ומעודדים.

אתה רציני? במה שונה הכדורגל מכל אירוע אחר בארץ?

איפה נכתב בדיוק שהחוקים שחלים על כל המדינה מאבדים את מהותם בתוך האיצטדיון?

למה שבכדורגל יחולו חוקים שבכל מקום אחר לא יכולים להתקיים?

מה הקו האדום שלך?

וכמו שמעין אמר, בגרמניה לא זורקים מצתים (או בכלל זורקים), ויש שם עידוד פי 1000 מישראל. שירה 90 דקות ואצטדיונים מפוצצים בכל מגרש וכל משחק. אז מסתבר שקצת יותר מהגבלה על זריקת כוסות, זה עניין של תרבות.

אתה לא יכול לדעת מה כן זוקרים ומה לא זורקים, אני בטוח ששמה בדרבים גם משליכים חפצים, אם הייתה צופה בכל משחקע הליגה שם הייתה רואה גם מציתי וכן מושלכים למגרש.

ובקשר לעידוד זה סתם חרטא, אתמול כל המשחק שמעתי רק את הגועל, לא יודע על מה אתם מדברים.

בית הדין של התאחדות שובר שיאים.

שוב פעם מופעל נגדו עונש רדיוס ללא קהל.

עד מתי?

עד שתפסיק לזרוק דברים למגרש:)

ובעניין רציני:

העונש עצמו (עזבו חוקי לא חוקי) הוא טיפשי והזוי, לא ייתכן שבגלל שX מטומטם אני אקבל עונש כמו שלא ייתכן שבגלל שאני רבתי עם הבוס שלי בעבודה אז X ייענש.

מה שכן? כל עוד זה העונש? קיבלנו את מה שמגיע לנו, ולבוא ולספר לי שדפקו אותנו לא מישהו אחר לא עובד מולי...מה שכן??את הלקח נלמד (אני מקווה) הפעם.

מחפשים אותנו, בואו לא ניתן להם סיבות.

מישהו עומד מולכם עם אקדח ורוצה לירות בכם..תיתנו לו כדורים?