Jump to content

הביזיון חוגג: שוב משחק ללא קהל [שימו לב לעדכון! הרדיוס נגד סכנין בטוטו].

cristiano ronaldo

Recommended Posts

התאחדות מושחתת.

אבי לוזון מת.

לא הגיע הזמן לעבור שלב קדימה? שלב מעבר "ההתאחדות מושחתת, אבי לוזון מת" בפורום?

אין לזה אח ורע בשום מקום בארץ, לעונש קולקטיבי. שהאנשים שבגללו מענישים לא אכפת להם בכלל וזה לא מרתיע אותם. והם ימשיכו. ואנחנו נקבל עוד 10 רדיוס העונה.

איך אנחנו יכולים להמשיך לשבת בשקט ולא לעשות כלום? ענישה קולקטיבית לא יכולה להיות פתרון בשום מקום מתוקן.

לא הגיע שהקהל של מכבי (בהנהגת הגוף היחידי שבאמת יכול לעשות משהו בקהל הזה) יצא למחאות נגד ההתאחדות? הפגנות? (אני לא אומר לשרוף את ההתאחדות, אבל להציק שם לכל אחד ואחד שקובע לנו רדיוסים, ברמת המקסימום שמותרת בחוק. לעשות להם את המוות.)

אני לא מבין איך אתם מתייחסים לזה שהעונש בגביע הטוטו, כאילו לא נענשנו במשחק ללא קהל.

מדובר על בדיוק אותו עונש, באותה חומרה, רק שבית הדין עשה החלטה מסוכנת, כדי לא להכעיס יותר מדי כרגע הוא שם את העונש על גביע הטוטו כי הוא יודע שזה פחות חשוב לקהל ויעורר פחות הדים (מעניין מה חברת הטוטו תגיד על זה).

בדיוק.

עונש על גביע הטוטו, כמו גם עונש על תנאי, לשניהם משקל דומה כמו לעונש בפועל במשחק ליגה.

העונש הזה הוא פשע ומי שחושב אחרת טועה בענק.

אין לזה אח ורע בשום מקום בארץ, לעונש קולקטיבי. שהאנשים שבגללו מענישים לא אכפת להם בכלל וזה לא מרתיע אותם. והם ימשיכו. ואנחנו נקבל עוד 10 רדיוס העונה.

איך אנחנו יכולים להמשיך לשבת בשקט ולא לעשות כלום? ענישה קולקטיבית לא יכולה להיות פתרון בשום מקום מתוקן.

לא הגיע שהקהל של מכבי (בהנהגת הגוף היחידי שבאמת יכול לעשות משהו בקהל הזה) יצא למחאות נגד ההתאחדות? הפגנות? (אני לא אומר לשרוף את ההתאחדות, אבל להציק שם לכל אחד ואחד שקובע לנו רדיוסים, ברמת המקסימום שמותרת בחוק. לעשות להם את המוות.)

צודק.

אם אני זוכר נכון , היה מקרה של אודי ביתר שהפרעו במשרדי ההתאחדות וגם שרפו. ומאז שום משחק רדיוס ושם קנס למרות שאין להם משחק ללא בלאגן וקריעות גזעניות

אבל להתלונן לא יעזור.

אנחנו הרי יודעים כבר שההתאחדות זונה ואדומה וכל מה שכתבתם פה,

ואנחנו יודעים שעל כל דבר שנזרק למגרש, גם אם זאת רק כוס קולה אחת, אנחנו נקבל משחק ללא קהל.

אז אולי הפיתרון הכי פשוט פה הוא להפסיק לתת לבית הדין את הלגיטימציה לעשות את זה?!

אולי תפסיקו לזרוק דברים למגרש?! מה זה נותן לכם? ובכן, לכל קהל האוהדים של מכבי זה נותן לראות משחק בבית!

אבל להתלונן לא יעזור.

אנחנו הרי יודעים כבר שההתאחדות זונה ואדומה וכל מה שכתבתם פה,

ואנחנו יודעים שעל כל דבר שנזרק למגרש, גם אם זאת רק כוס קולה אחת, אנחנו נקבל משחק ללא קהל.

אז אולי הפיתרון הכי פשוט פה הוא להפסיק לתת לבית הדין את הלגיטימציה לעשות את זה?!

אולי תפסיקו לזרוק דברים למגרש?! מה זה נותן לכם? ובכן, לכל קהל האוהדים של מכבי זה נותן לראות משחק בבית!

לצערנו הרב, רוב היוזרים שזורקים את הדברים הם לא "קבועים" בפורום. וגם אם כן. מסתבר שברגע שזה קורה, זה עולה להם לראש.

ולא אכפת להם מכלום. אני לא חושב שיש שום דרך בעולם לעצור את הזריקות. (ז"א שלנו בתור אוהדים/ארגון/פורום)

הגיע הזמן. עליי.

אז נכון, אין ספק שחייבים לצאת למחאות כדי להפסיק את העונש המטומטם הזה של משחק "ללא קהל".

כבר ראינו שזה לא מזיז לאף אחד מאלה שזורקים דברים, וזה ימשיך לקרות.

היום אשדוד קיבלו הפסד טכני בגלל שהמשחק פוצץ, אבל זה רק השלב הראשון.

אז אולי לא הפסיקו משחק בגלל שזרקו כוס קולה על אניימה, אבל מי מבטיח שזה לא יקרה?

כבר עכשיו שמעתי קולות שאמרו שרק הורדת נקודות תעזור, כדי שהקהל יבין שהוא פוגע משמעותית בסיכויים של הקבוצה שלו.

אז כדי לא להגיע לבית הדין בפעם השלישית, רביעית וחמישית על התפרעות אוהדים, חייבים להפסיק את השטויות האלה.

כי כל המחאות שבעולם לא יעזרו אם בגלל כוס קולה שתפגע באניימה, יניב קטן או כל שחקן אחר נאבד נקודות.

כמה אתם חושבים שימשיכו עם העונשים ללא קהל כל עוד זה לא עוזר?

במיוחד אחרי מחאה גדולה שכזאת שיוצאת נגד משחקים ללא קהל, הרי עונש כלשהו כן יהיה.

אז צריך להתעשת, ומהר

(אותו כנ"ל לגבי כל ההתפרעויות האחרות שלא כוללות זריקת חפצים)

וכן, זה לא סותר את הפעולות שצריך לעשות נגד ההתאחדות. אבל ההתאחדות לא הייתה מקבלת במה בלי השטויות שלנו.

הפגנה,גם של 2000 איש לא תעזור לפי דעתי.

צריך או דרך משפטית שלפי מה שהבנתי ההתאחדות מוגנת(לנו "מותר" רק לתבוע את מכבי,מה שלא יעשו נראה לי) או משהו תקשורתי.

בכל מקרה צריך שמישהו יפנה לאיזה עורך דין שמתמחה בתביעות ייצוגיות .

כל הקיץ קרעתי ת'תחת בשביל לעשות את המנוי הזה, קל בכיס זה בטוח לא היה.

פשוט לא הגיוני שבגלל כמה אנשים אדיוטים שעסוקים בלריב עם סואן ולזרוק דברים למגרש אני (וכמובן כל שאר המנויים שזה המון!) צריך להידפק פעם אחרי פעם.

מילא פעם אחת למרות שגם זה מעצבן מאוד, אבל כוסעמק, בקצב הזה חצי ממשחקי הבית שלנו אני אראה מהבית במקום מבלומפילד.

וברור שאני לא מצדיק את הזורקים, אבל למה לשחק אותה ראש קטן ולהאשים את כל הקהל בגלל קומץ מפגר במקום להעניש אותו?

אתם עושים צחוק? מאשימים את ההתאחדות?

יא אפסים.

גולשים פה בפורום אנשים שזרקו כוסות ונהמו לאניימה, ועכשיו הם באים בטענות. אני לא יודע מי, אבל יש בוודאות (בכל זאת 70% מהיציע גולש פה בפורום).

אז אתה - אמא שלך זונה. אני מקווה שבחיים שלך לא תראה יותר את מכבי. אתה שם זין על הקבוצה ועל כל האוהדים, ואתה מגעיל אותי.

דותן מה אתם מזיין תשכל? זה אומר שהעונש מוצדק? כוסאמק דנו בזה כבר...

זה משנה אם זה מוצדק או לא? לא נצליח לשנות את זה. בטח לא בטווח הקצר, ובטח לא שכל מחזור יש לך מכות במשחק או שתיים. היום מנכ"ל ההתאחדות אמר שלא משנה מה, השוטרים לא יחזרו. עדיף לו לשחק בלי קהל.

אז אל תהיה צודק תהיה חכם.

אבל אנחנו טפשים.

אתן לך דוגמא. אני חושב שחוק שמורה לחגור חגורת בטיחות ברכב הוא מפגר. הרי אני פוגע רק בעצמי אם אני לא חוגר. ועדיין, אחרי שקיבלתי קנס, אני מעדיף לחגור.

אתם עושים צחוק? מאשימים את ההתאחדות?

יא אפסים.

גולשים פה בפורום אנשים שזרקו כוסות ונהמו לאניימה, ועכשיו הם באים בטענות. אני לא יודע מי, אבל יש בוודאות (בכל זאת 70% מהיציע גולש פה בפורום).

אז אתה - אמא שלך זונה. אני מקווה שבחיים שלך לא תראה יותר את מכבי. אתה שם זין על הקבוצה ועל כל האוהדים, ואתה מגעיל אותי.

ועוד איך אני מאשים את ההתאחדות...

אם צודקים או אם לא, זה בכלל לא משנה.

הענישה האימפוטנטית הזאת בסופו של דבר פוגעת בי כלכלית, אני מפסיד פה כסף.

אז כן, אני מאשים אותם.

ואני לא מבין איך עדיין לא קמה התארגנות של אוהדים לתבוע את הכסף חזרה...

זה משנה אם זה מוצדק או לא? לא נצליח לשנות את זה. בטח לא בטווח הקצר, ובטח לא שכל מחזור יש לך מכות במשחק או שתיים. היום מנכ"ל ההתאחדות אמר שלא משנה מה, השוטרים לא יחזרו. עדיף לו לשחק בלי קהל.

אז אל תהיה צודק תהיה חכם.

אבל אנחנו טפשים.

אתן לך דוגמא. אני חושב שחוק שמורה לחגור חגורת בטיחות ברכב הוא מפגר. הרי אני פוגע רק בעצמי אם אני לא חוגר. ועדיין, אחרי שקיבלתי קנס, אני מעדיף לחגור.

בטח שזה משנה. וברור, אני מאשים את ההתאחדות. מה זה השטויות האלה? אני מפסיד כסף ראבק.

רעיון מצויין

אתה יודע מי זרקו את הכוסות? תתבע אותם.

אם היית הולך לסרט, מישהו היה קורע את המסך וגורם לכך שאתה לא תראה את הסרט, את מי היית תובע? את מי שפגע או את זה ששילמת לו?

אם היית הולך לסרט, מישהו היה קורע את המסך וגורם לכך שאתה לא תראה את הסרט, את מי היית תובע? את מי שפגע או את זה ששילמת לו?

היית תובע את מי ששילמת לו (במקרה שלנו- מכבי תל אביב). והוא היה תובע את אלו שקרעו את המסך (המתפרעים).

עדיין ההתאחדות לא צד בעניין. אז תתבע את מכבי תל אביב.

עמוס הבעיה היא שאף אחד לא רוצה לתבוע את הקבוצה. אחרת זה היה נעשה כבר מזמן.

זה גם לא ישים סוף לענישה המגוחכת הזאת כי ההתאחדות משתינה בקשת על כל הקבוצות.

נאמר פה בעבר שיכול להיות שהפתרון נמצא בבג"צ. אולי זה הכיוון שצריך לפעול בו.

ורביד, עושה רושם שלא מפריע לך הרעיון שאתה נענש בלי קשר למעשים שלך.

היית רוצה שככה תתנהל המדינה? או שרק בכדורגל זה בסדר?

עמוס הבעיה היא שאף אחד לא רוצה לתבוע את הקבוצה. אחרת זה היה נעשה כבר מזמן.

זה גם לא ישים סוף לענישה המגוחכת הזאת כי ההתאחדות משתינה בקשת על כל הקבוצות.

נאמר פה בעבר שיכול להיות שהפתרון נמצא בבג"צ. אולי זה הכיוון שצריך לפעול בו.

ורביד, עושה רושם שלא מפריע לך הרעיון שאתה נענש בלי קשר למעשים שלך.

היית רוצה שככה תתנהל המדינה? או שרק בכדורגל זה בסדר?

אין לי בעיה עקרונית לתבוע את הקבוצה.

אולי זה יזיז אותם קצת במעשים אל מול ההתאחדות.

נמאס לי שמקבלים את כל העניין הזה בכזה שקט נפשי...

אין לי בעיה עקרונית לתבוע את הקבוצה.

אולי זה יזיז אותם קצת במעשים אל מול ההתאחדות.

נמאס לי שמקבלים את כל העניין הזה בכזה שקט נפשי...

הקבוצה משלמת מספיק. יהיו לתביעה כזאת השלכות מאוד מסוכנות.

מי שצריך לשלם על הביזיון הזה זאת ההתאחדות.

הדרך הכי נכונה היא ללכת עם זה גבוה ולהסביר שהעונש הזה נוגד את החוקים הכי בסיסיים במדינה דמוקרטית.

אני מתקשה להאמין שבג"צ יקבל בהבנה את הענישה הקולקטיבית הזאת. אבל חשוב לעשות את זה נכון.

זה ביזיון וזה ביזיון אחושרמוטה

כי כשלחיפה היה תנאי אז שמו להם תנאי על התנאי

וכשהפועל זורקים בלי הפסקה זה בכלל לא מצויין בדוח

ורק את מכבי קל להעניש כי אפחד בקבוצה לא עושה על זה רעש, אומרים תודה סותמים תפה ומורידים את הראש

זה בושה וחרפה וחייב לעשות עם זה משהו זה פשוט לא ייתכן, אנחנו נבלה חצי מהעונה הזאת ברדיוס

צריכים לעשות משהו עם הביזיון הזה חייב להיות תג מחיר

לכל הבני זונות שמעיזים להצדיק את ההתאחדות ורק חופרים "המתפרעים המתפרעים" אז רק שתדעו שאתם חבורת אפסים וכשיהיה אסור לעמוד במגרשים אתם תפקירו ותלשינו על כל אוהד שיעמוד ושיהיה אסור לקלל במשחקים אז גם תזיינו אנשים בתחת, אבל ככה אתם רגילים כל החיים להפקיר ולהלשין, ככה הייתם בביה"ס, בצבא וכו' אופי כזה חרא אין מה לעשות.