Jump to content

הביזיון חוגג: שוב משחק ללא קהל [שימו לב לעדכון! הרדיוס נגד סכנין בטוטו].

cristiano ronaldo

Recommended Posts

נסו רגע להתייחס לעונש הזה בצורה קצת יותר בוגרת.

זה שהעונש (משחק ללא קהל) תקף על משחק גביע הטוטו, לא מבטל כהוא זה את עונש הקנס הכספי (בפועל ובתנאי).

אדון גולדהאר מוערך מאוד על ידי האוהדים, ונכון להיום אני גם מבין למה, אבל אף אחד עוד לא באמת יודע מי הוא ולמה הוא פה. הבנאדם כבר זרק 6 ספרות טבין וטקילין וסכומים מאוד לא סימפטיים על כל מיני אירועים שברובם הוא אפילו לא נכח באיצטדיונים כשקרו.

הצרות הכי גדולות שלנו בתור מועדון גדול מגיעות מכיוון היציע, אם תרצו ואם לא. אין לי שום כוונה לנפח פה את השכל ולשטוף אתכם בנאומים לגבי הקשר הישיר שבין אחדות הקהל והצלחת הקבוצה, אבל בתור בנאדם שכבר שנים "משקיף" מהצד על מה שקורה בקהל שלנו (הן ביציע והן בפורומים השונים) אני יודע שקצו כל הקצים, פשוט נמאס!

כן כן, שמענו, בית הדין מושחט, הדיינים "מזדיינים בתחת" "שרמוטות ואוכלי פגרים". העיקר שאנחנו בסדר גמור. אנחנו בסדר..

מה כל הבכיינים מבלבלים תבייצים? יש כמה אנשים טיפשים בקהל שראו שהופעל רדיוס והמשיכו...

לגבי שאר הקבוצות זה כבר רגיל שדופקים אותנו,אם לנו יש רדיוס צריך להיות לכולם.

מציק מאוד שאני מנוי ואני מפסיד את המשחק השני כבר...

מזל גדול שזה נפל על סכנין בטוטו!! אחרי זה היינו מקבלים עוד רדיוס על גזענות..

קיים גם תסריט שהיינו מסוגלים לצפות במכבי משחקת נגד סכנין ולא לשחרר איזו קללה גזענית או שאני באמת חי במציאות אלטרנטיבית?

קיים גם תסריט שהיינו מסוגלים לצפות במכבי משחקת נגד סכנין ולא לשחרר איזו קללה גזענית או שאני באמת חי במציאות אלטרנטיבית?

שאלה רטורית, במשחקים נגד סכנין אוהדי מכבי מבצעים תפקיד לחימה חשוב נעמדים בחזית ושומרים על ציויונה וכבודה של המדינה היהודית בשלל קללות גזעניות שרק גורמות נזק למטרה האמיתית בשבילה כולנו הגענו למשחק הלוא היא מכבי

עוד מעט גם תבקש שלא יהיה מכות ביציע, ולראות כדורגל טוב.

"למזלם של הצהובים, המשחק ללא קהל לא יהיה זה שבשבת, מול הפועל רמת גן, מאחר שכבר נמכרו אליו כרטיסים. מאחר שכך, מדובר יהיה במשחק הביתי הבא אחריו, בגביע הטוטו מול בני סכנין. כזכור, אוהדי הקבוצה התפרעו במהלך הדרבי, והשליכו חפצים לשדה."

מישהו חייב להסביר למפגרים האלה שם, שרוב האיצטדיון נמכר למנויים וכל משחק ללא קהל זה קנס לרוב גדול של אוהדים שלא פשע בשום צורה.

תפסיקו עם הקללות לדיינים ולהתאחדות ותתחילו לקלל את המתפרעים שבגללם, ולא בגלל בית הדין, נענשו שוב.

זה מצחיק. זה מזכיר לי מקרה שמישהו יבצע פשע, יקבל מהשופט עונש על תנאי בפעם הראשונה, יחזור ויבצע את אותו הפשע, יקבל עונש אמיתי, ירצה את העונש ויחזור ושוב יבצע את אותו הפשע! זה אבסורד שאנשים פה מאשימים את הדיינים אחרי שיותר מפעם אחת נהגו בנו במידת הרחמים. אנחנו היינו מספיק מטומטמים כדי לזרוק חפצים שבוע אחרי משחק ללא קהל. כנראה שאין לנו טיפת מוח כקהל.

אז תודה אישית ממני לכל מי שזרק חפצים בדרבי. נ.ב- אתם בני שרמוטות.

לא.

אבל קיים סיכוי קטן שנקלל והשופט יהיה מספיק ימני להתעלם/מספיק רחמן לא לציין בדו"ח/לא יהיה מספיק מוטיבציה בשירים (אולי נפסיד) ואז לא יהיה שירה מספיק חזקה.

אבל שלא ישירו בכלל? אין מצב.

דוגרי, מי שזרק שיגיד וזהו. כוס אמא שלכם קשה לכם להפסיק לזרוק?! מספיק לזרוק בננות על אנימה מספיק לקלל, אנשים ששילמו למנוים בגללכם מפסידים רק כסף.

תפסיקו עם הקללות לדיינים ולהתאחדות ותתחילו לקלל את המתפרעים שבגללם, ולא בגלל בית הדין, נענשו שוב.

זה מצחיק. זה מזכיר לי מקרה שמישהו יבצע פשע, יקבל מהשופט עונש על תנאי בפעם הראשונה, יחזור ויבצע את אותו הפשע, יקבל עונש אמיתי, ירצה את העונש ויחזור ושוב יבצע את אותו הפשע! זה אבסורד שאנשים פה מאשימים את הדיינים אחרי שיותר מפעם אחת נהגו בנו במידת הרחמים. אנחנו היינו מספיק מטומטמים כדי לזרוק חפצים שבוע אחרי משחק ללא קהל. כנראה שאין לנו טיפת מוח כקהל.

אני לא צריך להיענש בגלל שאיזה בן שרמוטה זרק כוס או בננה, לא עשיתי כלום.

שילמתי כסף על המשחקים האלה, שיחזירו לי ת'כסף, אם לא שיתנו לי להיכנס למשחק.

תחשוב אתה הולך לסרט ואיזה מישהו מתפרע בתחילת הסרט, אז במקום שהזדרן יוציא אותו, הוא מוציא את כולם ושולחים את כולם הביתה בלי להחזיר להם ת'כסף על הכרטיס. בדיוק אותו דבר.

ועוד לא דיברנו על זה שאם כבר הבית דין הזה מטומטם, אז שיהיה מטומטם לגבי כולם.

איפה העונש של חיפה? נגד בית"ר היו צריכים לקבל אמרו עלק מכרנו כרטיסים ( למה מי שמנוי זה לא נחשב שהוא שילם?), אז לא שהעבירו להם ת'רדיוס למשחק אחר, פשוט ביטלו להם אותו ואף אחד לא מדבר על זה, למה?

ועוד להם היה על תנאי, לנו הפעם בכלל אפילו לא היה על תנאי, נתנו ישר.

בית"ר גם זרקו פחית ודברים על קשטן? איפה הבית דין? איפה הבלי קהל? אפילו לא מועמדים לדין כוס עמק.

למה ההנהלה שלנו שותקת לעזאזל?

מי זה אנחנו?

מי עשה את הפשע?

אני אפילו לא הייתי במשחק.

למה אני מרגיש כאילו לקחו לי X כסף מהכיס? ופגעו לי בהנאה השבועית שלי.

ממתי אנחנו חיים במדינה שאם מישהו בבניין שלי יזרוק ביצים מהחלון, כל הבניין יענש?

דיי נו, חבריה.

תפסיקו לשחק אותה יפי נפש, אנחנו היחידים שזרקנו כוסות, בננות וכו'?

גם הקהל של הפועל וגם הקהל של חיפה ובית"ר עשו מעשים כאלו, אבל לא ראיתי שההתאחדות נתנה להם כל פעם עונש של משחק ללא קהל + קנס כספי גבוה מאוד.

אבל שמדובר במכבי? היד תמיד קלה על ההדק וזה גם לא חדש, ואח"כ שואלים למה הכדורגל שלנו נראה כמו שהוא נראה? בידיוק בגלל זה, בגלל השכונה הזאת והאינטרסנטיות

והשחיטות שיש בהתאחדות. אני בעצמי מכיר מישהו שהיה פעם בהתאחדות ופרש והוא אמר לי בעצמו שכל מה שהולך שם גועל נפש ויש שם שחיטות, אז אם הוא אמר סימן שהוא צודק.

אני מגנה בלי שום צל של ספק את ההתנהגויות האלה ואני נגעלתי שראיתי אנשים זורקים על אניימה בננות, למה הוא לא בן אדם? חוץ מזה שאלו אנשים טיפשים שיודעים שמה שהם עושים בסופו

של דבר יזיק לקבוצתם אבל הם ממשיכים במעשם ולכן בשבילי הם לא אוהדים, הם גם אנשים שאני לא מצדיק את התנהגותם ולדעתי זו התנהגות אסורה.

ברור שדרבי הוא משחק חם ומה שזה לא יהיה, אבל זה בושה שאותם אנשים בקהל עושים את מה שהם עושים.

ובכל זאת מדובר בקומץ קטן מאוד, ואין יותר מידי מה לעשות נגדם, כי הקומץ הזה מופיע גם בכל קהל בליגה, אז מר לוזון, משחקים ללא קהל הם אלו שיועילו לכדורגל?

אתם באים פה בטענות לאותם אנשים, אבל הם אחוז קטן מאוד מתוך הקהל של מכבי, מה תגידו על כל האנשים שלא עשו שום רע בשביל הקבוצה אלא רק טוב ורק תמכו בקבוצה לאורך כל הדרך והשקיעו מכספם האישי לקניית מנוי? למה הם צריכים לפספס את המשחקים של הקבוצה שלהם?

אז במה אתם בידיוק מאשימים את האוהדים? במקום להאשים אותם תאשימו את ההתאחדות שרק הורסת את הכדורגל ומגרשת את הקהל מהמגרשים. עונשים של משחקים ללא קהל רק מבריחים את הקהל מהכדורגל, הרי הקהל הוא מקור כל ההנעה בספורט וכשמגרשים אותו מהמגרשים אז הספורט לפחות על פי ראות עיני:

שווה כקליפת השום, אבל עד שמר לוזון וכל חבריו האפסים לא יעופו מהכדורגל שלנו, הכדורגל שלנו ימשיך להיראות אותו דבר : שכונתי ומגעיל.

רבע מקבוצות ליגת העל נפגשות היום בבית הדין של ההתאחדות.

זאת הזדמנות פז להתחיל בדיונים בנושא ההתנתקות מהגוף הדוחה הזה והקמת מנהלת ליגה.

מישהו ראה חדשות הספורט עכשיו? אורי שילה הבן זונה הזה אמר שעונש של קנס כספי לא על הפרק כי זה לא ירתיע את האוהדים ברגע שזה יוצא מהכיס של הבעלים, אז איך לעזאזל קיבלנו קנס של 40 אלף שקל?!

אשדוד קיבלו הפסד טכני ורדיוס ללא קהל ללא קנס.

בסוף יוצא שהעונש שלנו יותר חמור. ההפסד טכני הוא מגיע להם ככה וככה כי המשחק הופסק, משחק אחד ללא קהל זה ביזיון ועוד בלי שום קנס כספי.

אשדוד קיבלו הפסד טכני ורדיוס ללא קהל ללא קנס.

בסוף יוצא שהעונש שלנו יותר חמור. ההפסד טכני הוא מגיע להם ככה וככה כי המשחק הופסק, משחק אחד ללא קהל זה ביזיון ועוד בלי שום קנס כספי.

קיבלו 10 אלף שקל

לא שזה יתפרש לא נכון ושאני רוצה את רעת אשדוד/רעת הקהל של אשדוד.

אבל זה פשוט מצחיק שהם קיבלו עונש כזה. הייתי בטוח שאם אנחנו מקבלים רדיוס, הם מקבלים 3+ ועוד 5 תנאי.

אני לא מבין איך אתם מתייחסים לזה שהעונש בגביע הטוטו, כאילו לא נענשנו במשחק ללא קהל.

מדובר על בדיוק אותו עונש, באותה חומרה, רק שבית הדין עשה החלטה מסוכנת, כדי לא להכעיס יותר מדי כרגע הוא שם את העונש על גביע הטוטו כי הוא יודע שזה פחות חשוב לקהל ויעורר פחות הדים (מעניין מה חברת הטוטו תגיד על זה).

אבל - מבחינה פורמלית עונש ללא קהל על גביע הטוטו או ליגת ה"על" זה זהה לגמרי!!!!

שניהם נמצאים במנוי. גם למשחק מול סכנין שילמנו כסף כדי ללכת ולא נוכל בגלל עונש קולקטיבי, גם מול סכנין השחקנים שלנו צריכים אותנו וגם בגביע הטוטו תהיה קבוצה בצהוב (או לבן) שלא מבינה לאן נעלם הקהל שלה.

וזה מבלי לדבר על הקנס שגולדהאר ספג שהוא לא פרופורציונלי לכלום.

מאוד אהבתי את הרעיון שנכתב פה להחזיר את השלט "אין קבוצה בלי אוהדים". אסור שהבריונות הזאת של בית הדין וההתאחדות תמשיך לעבור ככה בשתיקה.