Jump to content

הביזיון חוגג: שוב משחק ללא קהל [שימו לב לעדכון! הרדיוס נגד סכנין בטוטו].

cristiano ronaldo

Recommended Posts

לסגור את הכדורגל פשוט ככה.

ההתאחדות מראה בפעם המי יודע כמה, שהקומבינות רק ממשיכות לחגוג שם וכולם שם הם אנשים אינטרסנטים מגעילים ודוחים.

לא יכול להיות שלחיפה היה עונש על תנאי ללא קהל שלא הופעל פעמיים!! ואצלנו הוא הופעל שוב! איך זה יכול להיות סעמק?

חוץ מזה שאני נגד עונשי רדיוס בכלל, זה לא פיתרון לכדורגל, זה עונש לכדורגל והקהל פה נענש שלא בצדק.

מה אני אשם ועוד 95% מהאוהדים של מכבי שלא עשו כלום? רק בגלל כמה אנשים מסכנים שזרקו כוסות מהיציע אז כל האוהדים צריכים לסבול?

זה פשוט בושה וחרפה, זה לא יאומן, שילמתי פאקינג כסף על המנוי וכבר 2 משחקי בית שאני לא אראה בגלל ההתאחדות הזאת?! גם נגד פ"ת וגם נגד ר"ג?

מה זו הבושה הזאת?! למה אני צריך לסבול?!

לשרוף את ההתאחדות, זה פשוט לא ייאומן איך הם עושים דווקא והורסים את הכדורגל! לסגור את הכדורגל!

אם אני מזרחי אני מחליט שאני לא עולה ביום שבת למשחק! בושה וחרפה! לשרוףףףףףףףףףףףףףף את האמאמאמאמא של אבי לוזון הבן זונה הזה.

ואז אתה יורד 2 ליגות

חצי נחמה

מכבי ת"א שוב נענשה באירוח משחק ללא קהל

למזלם של הצהובים שנענשו בגלל התפרעות קהל, הם ירצו את העונש בגביע הטוטו מול סכנין

למרות שזה גם חרא שעם כל האיומים שלהם נגד חיפה והפועל תנאי רק נגדנו מקיימים והכי מחמירים איתנו

ת'אמת שאני לא מופתע מזה.

כל פעם שלהתאחדות או לבית דין שלהם תהיה הזדמנות לדפוק את מכבי הם יעשו את זה בכל הכוח והם מוכחים את זה בכל פעם מחדש.

לחקור את בית הדין דחוףף

זה לא נראה לי הגיוני משהו פה מסריח

אם אנחנו מקבלים רדיוס ללא קהל על כזה דבר ושלא אנחנו ארחנו וללא נפגעים

אז מה עם אשדוד בית"ר בני יהודה סכנין ב"ש ועוד ליגה וחצי

אמא שלהם זונה שרמוטה

הפעם אסור לוותר! למה עשינו מנויים כדי לראות את מכבי בטלויזיה

הפעם ההנהלה חייבת להתערב אבל חייבת למען המנויים

אני לא יודע מה איתכם, אבל לי יש דבר אחד לומר על זה:

מתפרעים,נ-מ-א-ס-ת-ם !!

ואל תגידו לי שההתאחדות אשמה.

האשמים הם אותם חולירות, שבכל פעם מחדש מצפצפים על החוק, למרות שהם יודעים שמכבי תענש, ועושים את מה שהם עושים!!

בעעעעעע

זה העונש הזה הוא חתיכת ביזיון כל פעם מחדש ולא יאומן שקיים בכלל זה עצוב,

עצוב לא פחות שהקהל שלנו מודע לזה וספג את זה העונה כבר פעם אחת אבל בכל זאת מי שזרק חפצים לדשא ידע מה זה אומר.

אבל בלי קשר לאלה שזרקו,

העובדה שקיבלנו את העונש בטוטו ולא בשבת מראה מה באמת עומד מאחורי התקנות של בית הדין של ההתאחדות

וזה כמובן כלום, אולי בכוונה רק לדפוק את מכבי שזאת אופציה סבירה לגמרי.

אני מציע להרגע עם ההתלהמות כנגד הדיינים והקריאות לרצח שלהם. מישהו עוד יקרא את הפורום ויחשוב שאתם רציניים.

יש עוד יום דיונים ארוך שם בהתאחדות ואני מניח שאנחנו לא היחידים שנצא היום נפגעים.

והמלחמה צריכה להיות בפעם הבאה שלא יפעילו את ה"על תנאי" של חיפה או של הפועל - ואז צריך לערער על זה.

ובלי קשר - לא לזרוק דברים למגרש יכול לעזור לנו (את הרדיוס הקודם חטפנו כשניצחנו להזכירכם, אז אין פה מה להאשים את ההפסד).

הקנס הוא ביזיון בפני עצמו, 50 אלף שקל, עד מתי יקבעו את גודל הקנס ע"פ תקציב הקבוצה? כל קבוצה אחרת הייתה יוצאת עם 10 אלף במקרה הגרוע

אם אנחנו קיבלנו 40 אלף אז אשדוד צריכה לקבל לפחות 60 אלף קנס, והם לא יקבלו בקושי 10, בזיון

(בלי שום קשר לרדיוס עצמו שהוא גם כן בזיון)

ללכת ולמחות מול משרדי ההתאחדות הרבה יותר חשוב מללכת לאימון מסכם