Jump to content

הביזיון חוגג: שוב משחק ללא קהל [שימו לב לעדכון! הרדיוס נגד סכנין בטוטו].

cristiano ronaldo

Recommended Posts

זה העונש שהביאו לנו.

ומה עם חיפה שהיה לה עונש על תנאי ללא קהל אבל משום מה לא הענישו אותם בסוף?!

התאחדות מושחטת, אבי לוזון בן זונה!

http://www.one.co.il/Article/167656.html

על תנאי* !!!!!!

מכבי תל אביב ספגה עונש של משחק ללא קהל

בית הדין החמיר עם הצהובים שספגו עונש שני בעקבות התפרעות אוהדיה בדרבי ביום שבת. בנוסף ספגה הקבוצה משחק ללא קהל נוסף על תנאי ו-40 אלף ש"ח קנס

http://www.one.co.il/Article/167656.html

לא על תנאי, הקבוצה לא תשחק במשחק בית הקרוב עם קהל.

חבר'ה אני לא נוהג להגיב פה,אבל נשברו כל הכלים.

מספיק!רכשנו מנוי ואין כזה דבר עונש קולקטיבי,משחק אחד בעונה סביל,אבל 2?

לי אין כסף מיותר בחשבון הבנק, לא יודע מה איתכם.

אם יש לכם טלפון שאליו אפשר להתקשר והתלונן,אשמח לקבל אותו.

על תנאי* !!!!!!

לא על תנאי, בפועל. הופעל העונש שהיה על תנאי למכבי.

אם ההתחאדות נוהגת ככה, היא מוזמנת להחזיר לי את הכסף בחזרה. משחק אחד זה עוד היה נסבל, שני משחקים ברצף זה לא הגיוני ואנטי כדורגל. פרס למתפרעים.

כנראה שמעכשיו במקום שקבוצות יציגו יכולת טובה, כל מה שיצטרכו זה לשים אוהד שתול ביציע של הקבוצה שמשחקים נגדה, והדרך לנצחון טכני\פגיעה בקבוצה היריבה קלה.

חבורה של מושחתים בני זונות, חושבים שזה שיש לנו בעל בית עשיר הם יכולים לנצל אותו עם הפסדי משחקים (יש פה הפסד כספי של איזה 300 אלף שקל) + כל הקנסות האלה.

הפעם ההתעלקות של ההתאחדות עלינו צריכה להיפסק, לערער בכל הכוח!

ולמה מה קרה כל הדרבים האחרונים ובמיוד הדרבי האחרון שנה שעברה של ה0-0 אוהדי הפועל טבחו בשחקנים שלנו משער 5 ולא נתנו להם קנס אפילו!

שום ביזיון ושום נעלים חייבים להילחם בערסים שהורגים את מכבי .צריך לתבוע את זורקי החפצים בכסף ולהעיף אותם קיבינמאט

בכל קבוצה יש את האנשים האלה ובכל משחק זורקים כמה כוסות פלסטיק זה קרה בהפועל זה קרה בבית"ר וזה קרה בחיפה ועד עכשיו רק אנחנו נענשנו

נו, למה ציפיתם מבית הדין של ההתאחדות אחרי שזרקתם חפצים, הדלקתם כסא והלכתם מכות, וכל זה כשאתם יודעים שיש לנו עונש על תנאי ?

תודה לכם, עזרתם למועדון.

* מופנה כמובן לעשרות הרבות של זורקי החפצים והמתפרעים בלבד.

קודם כל באמת אני לא מבין את האנשים שזורקים דברים וצריך להעיף אותם,אבל מכאן ועד לתת שוב עונש רדיוס,מה קרה!!! האוהדים של ביתר ובני יהודה רבו אבל זה לא קשור למשחק אף אחת מהם לא תקבל רדיוס,האוהדים של ביתר זרקו חפצים על הראש של קשטן בשבת,נראה לכם שהם יקבלו טכני,כל האוהדים זורקים ורק על מכבי גיבורים

לסגור את הכדורגל פשוט ככה.

ההתאחדות מראה בפעם המי יודע כמה, שהקומבינות רק ממשיכות לחגוג שם וכולם שם הם אנשים אינטרסנטים מגעילים ודוחים.

לא יכול להיות שלחיפה היה עונש על תנאי ללא קהל שלא הופעל פעמיים!! ואצלנו הוא הופעל שוב! איך זה יכול להיות סעמק?

חוץ מזה שאני נגד עונשי רדיוס בכלל, זה לא פיתרון לכדורגל, זה עונש לכדורגל והקהל פה נענש שלא בצדק.

מה אני אשם ועוד 95% מהאוהדים של מכבי שלא עשו כלום? רק בגלל כמה אנשים מסכנים שזרקו כוסות מהיציע אז כל האוהדים צריכים לסבול?

זה פשוט בושה וחרפה, זה לא יאומן, שילמתי פאקינג כסף על המנוי וכבר 2 משחקי בית שאני לא אראה בגלל ההתאחדות הזאת?! גם נגד פ"ת וגם נגד ר"ג?

מה זו הבושה הזאת?! למה אני צריך לסבול?!

לשרוף את ההתאחדות, זה פשוט לא ייאומן איך הם עושים דווקא והורסים את הכדורגל! לסגור את הכדורגל!

אם אני מזרחי אני מחליט שאני לא עולה ביום שבת למשחק! בושה וחרפה! לשרוףףףףףףףףףףףףףף את האמאמאמאמא של אבי לוזון הבן זונה הזה.