Jump to content

סוגרים את המחזור השישי: בני יהודה מארחת את בית"ר

dolevvild

Recommended Posts

דקה 41 - בית"ר עולה ל-0:1: אבירם ברוכיאן ניסה למצוא בכדור גובה את סמואל יבואה אבל איינוגבה הקדים את החלוץ והדף את הכדור, לא מספיק טוב, היישר לרגליים של עידן טל.

קשר האורחת הניף את הרגל ובבעיטה מחוץ לרחבה הכניע את איינוגבה לו חלק נכבד בשער.

מזה אמור להיות?!?!

שוטר עכשיו קפץ וזיין איזה אוהד מסכן שרק ניסה להתגונן. והשדרים כולם גומרים על זה "כן!!! צריך שוטרים ביציע!!!"

הוא אמר את זה בזמן שברקע השוטר דפק באוהד מכות או לפני..? כי לפי דעתי היה לפני.... (לא שאני מצדיק את מה שהשוטר עשה..)

בכל מקרה... אוהדי ביתר (וכולל אותו אחד שחטף) לא שה תמים.

למי שלא ראה הנה הסירטון של האירוע:

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.87324.html

איינשטיין הבן זונה אומר שהפרחח הרביץ לשוטר אני דווקא רואה שהשוטר מביא אגרוף ראשון ואחרי זה מחלק אותם כמו סוכריות. עד אתמול התלבטתי אם להחזיר ת'שוטרים היום אני אומר צריך להחזיר אותם לעזה .

בני זונות בתקשורת.

רואים בבירור שוטר מתנפל על ילד ומפוצץ אותו, ומשומה הפרשן החליט להגיד "תראו איך השוטר מותקף שם".

שהסדרנים יגדלו ביצים ויפסיקו לברוח, ואז אוהדי בית"ר לא יזרקו דברים.

את הבני זונות מהמשטרה לא רוצה לראות ביציע בחיים. שרמוטות, גבר גבר לפרק ככה ילד.

אנחנו יכולים לבכות עד מחר על מה שהשוטר עשה לאותו אוהד של בית"ר (אגב, למען ההגינות קשה לשפוט אם השוטר הותקף קודם, מה שבטוח הוא שבשלב מסויים שהאוהד כבר נסוג השוטר היה צריך להפסיק), אבל התמונות האלה של אוהדי ביתר משליכים חפצים על קשטן+השלכות החפצים בין שערים 8 ו-7 לא תורמות לאווירה הציבורית נגד שוטרים במגרשים, אלא ההפך.

זה נדמה כאילו אנחנו האוהדים עושים הכל כדי להוכיח שיש צורך בשוטרים.

הסתכלתי שוב בסרטון, ובוודאות השוטר הוא התוקף. אם מסתכלים טוב, אפשר לראות שהשוטר דוחף שם מישהו בחולצה אפורה ועוד שניה עף עליו, זה עם החולצה הצהובה בא לעמוד ביניהם ורואים בבוודאות שהוא בא להפריד ולנסות להרגיע את השוטר, ואז השוטר מחליט שבא לו לזיין גם אותו והוא פשוט מתנפל עליו באגרופים.

בן זונה.

כן, הוא חתיכת אידיוט.

אני רק מקווה שהקהלים ירגעו כי אם לא השוטרים יחזרו מהר מאוד.

עוד לפני האלימות המופרזת שהשוטר הפעיל, התמונות מבלומפילד היום, אשדוד אתמול ומהדרבי לא עושות לנו אוהדי הכדורגל שירות טוב בנושא המשטרה במגרשים.

הסתכלתי שוב בסרטון, ובוודאות השוטר הוא התוקף. אם מסתכלים טוב, אפשר לראות שהשוטר דוחף שם מישהו בחולצה אפורה ועוד שניה עף עליו, זה עם החולצה הצהובה בא לעמוד ביניהם ורואים בבוודאות שהוא בא להפריד ולנסות להרגיע את השוטר, ואז השוטר מחליט שבא לו לזיין גם אותו והוא פשוט מתנפל עליו באגרופים.

בן זונה.

ראיתי אותו גם עכשיו ובאמת ראיתי שהוא עומד בין השוטר לנער עם חולצה אפורה ופיתאום השוטר מפציץ בו.

מה שיותר מפחיד זה שלשוטר היה מבט של רצח בעיינים

סוףסוף מישהו אומר דברים רציניים ולא מבלבל באשכים.

לימור ליבנת הגיע לאולפן חדשות הספורט. ואמרה שלא צריך למהר להחזיר את השוטרים ושלא נשלה את עצימנו כי גם שהיו שוטרים ביציע היתה אלימות.

עכשיו יהיה איתה ראיון ארוך ביציע העיתונות ממליץ ליראות.

ראיתי שוב את הסרטון, וכמה שאני אוהב את ניר לוין והוא משלנו והכל הוא יצא שם חתיכת אפס מסריח

אני במקום ההורים של הילד תובע אותו על הוצאת דיבה (קרא לו פרחח, אמר שבטח הוא זרק על השוטר כיסא וזרק חפצים למגרש בלי שום הוכחה)

ראו שהשוטר התחיל,ובאמת המכות האלה היו סתם,השוטר התנפל עליו כמו מטורף,רצה אשכרה לגמור לו את הגב ולשים אותו בכיסא גלגלים

אבל אני גם כמעט בטוח שהוא אמר משהו לשוטר או שהשוטר קלט משהו

אבל בכל זאת,שוטר מזדיין,יש מכות ויש מכות,יש מכות להרגיע,ויש מכות כמו זה שסתם אתה רוצה לעשות מישהו נכה כי אמר לך מילה

השוטרים האלה לא יותר גרועים מערסים,אשכרה נבנים על כבוד,אתה אומר להם מילה הם ירצחו אותך

מי מאמין שרוצים להחזיר את החולרות האלה,עדיף כבר את המכות של האוהדים מאשר מכות משוטרים שעם מבט רצח בעיניים בגלל שאמרת להם מילה לא במקום,ערסים,כבר אמרתי?

בקיצור, אין פיתרון ממשי לזה.

השוטרים הם זונות ולהחזיר אותם עכשיו למגרשים זה להרים ידיים וללכת בדרך הגרועה ביותר.

שכחתם את המכות שהם הביאו בכל איצטדיון שהם הגיעו אליו? או שיש לכם זיכרון קצר?

מצד שני כל הסדרנים האלה הם נקבות וזה לא בזין שלהם להתערב בתגרות שבין האוהדים אבל יותר גרוע מהשוטרים לא יכול להיות.

לדעתי צריך להוריד בכמות השוטרים באיצטדיון אבל שיהיה שילוב בין שני הדברים: כלומר, גם סדרנים וגם שוטרים כאשר אין יותר מידי שוטרים.

הרי פיתרון אין, אז זה הרע במיעוטו.

וחוץ מזה, עד שכל הערסים האלה שמדליקים את מה שקורה ביציעים שחשים לי גברים לא יקבלו עונש אז שום דבר לא יפתר.

במקום ללכת עם כוח ועם " כבוד " , תלכו עם מוח, מה יש?

ערס בן זונה נותן מכות? תנו לו עונש הרחקה מהמגרשים.

איציק זוהר בעוד משפט חוכמה: אני יכול להבין את השוטר, הוא לא הביא את עצמו למצב הזה הוא היה מוקף ב 60 אוהדי ביתר והיה מאוים ובגלל זה היה צריך ליצור כח הרתעה ואכן יצר אותו.

זוהר יחתיכת גולם מחר אני יבוא אני יפצוץ לך ת'גולגולת ותיראה איזה כח הרתאה יש לי

בואנה מי זה הפרשן? ניר לוין? שיישרף הוא ואיינשטיין. ילד בן 15-16 גג מקבל אגרופים משוטר באופן ברור והוא מדבר על להכניס תאוהדים לכלא. זה שהאוהדים של בית"ר הם זבל אנושי וערסים בבונים מטומטמים זה דבר אחד, אבל ראבק השוטרים המזדיינים האלה מוציאים תעצבים שלהם על ילדון שיכול להיות הבן שלו. גועל נפש. משטרה זונה.