Jump to content

שבת ב- 17:00 -> יציעים ומחירים למשחק מול הפועל ר"ג

עידן ולד

Recommended Posts

אני מנוי אבל לפי דעתי לא משנה מה המחיר אוהדים צריכים לבוא...ברור שאם היה 40 או 50 אחיד היה עוזר...אבל אני מצפה לפחות ל12 אלף אוהדים....שזה רק 3 אלף כרטיסים+המנויים.

נמאס מהסטקייה שיש..אז הפסדנו דרבי...אפחד לא אמר שהאליפות צריכה לעבור בדרבי...זה 3 משחקים בשנה ועם הקיזוז זה יוצא 5 נקודות..

ואני מניאק אם מישו פה מעדיף דרבי על אליפות...

אלירן זה לא קשור.

50 שקל מחיר אחיד זה ממש לא נראה לי זנות במשחק נגד הפועל רמת גן

ועוד באיכסטדיון רמת גן.

100 זה מוגזם, אתה לא חושב ככה?

ההנהלה השנה הלכה בקו של להטיב עם המנויים כמה שיותר ולגרום לאנשים לעשות מנוי. היא מתחתחילה אמרה שכך היא תנהג השנה שמחירי הכרטיסי יהיו קצת יותר גבוהים, לגיטימי לגמרי לאור מחירי המנויים השנה ובטח לאור ההשקעה האדירה בקיץ.

אלה המחירים לאורך כל העונה, בגלל שהפסדנו דרבי אז להוריד? זה בושה בכלל לבקש כזה דבר בטח במצב שאנחנו בטבלה.

אז אוקי, איצטדיון ר"ג זה עוד סיבה קצת יותר הגיונית, יכלו אולי להוזיל קצת את מחיר הכרטיס מהמחירים בבלומפילד, אבל לא עשו זאת בשביל לא לפגוע בדרך שכדאי לאוהד לעשות מנוי מאשר לא.

בקיצור, אתם לא צריכים לעשות מזה סיפור ובלאגנים.

ההנהלה השנה הלכה בקו של להטיב עם המנויים כמה שיותר ולגרום לאנשים לעשות מנוי. היא מתחתחילה אמרה שכך היא תנהג השנה שמחירי הכרטיסי יהיו קצת יותר גבוהים, לגיטימי לגמרי לאור מחירי המנויים השנה ובטח לאור ההשקעה האדירה בקיץ.

אלה המחירים לאורך כל העונה, בגלל שהפסדנו דרבי אז להוריד? זה בושה בכלל לבקש כזה דבר בטח במצב שאנחנו בטבלה.

אז אוקי, איצטדיון ר"ג זה עוד סיבה קצת יותר הגיונית, יכלו אולי להוזיל קצת את מחיר הכרטיס מהמחירים בבלומפילד, אבל לא עשו זאת בשביל לא לפגוע בדרך שכדאי לאוהד לעשות מנוי מאשר לא.

רוצה ללכת לקראת המנויים?

רוצה לדאוג לאווירה ביתית באיצטדיון ר"ג הכ"כ לא ביתי?

כל מנוי יכול לרכוש כרטיס ב10 שקל! או עד 5 כרטיסים ב20 שקל כל כרטיס.

ככה גם אתה הולך עם המנויים (כי אלירן, אם תוכל לקנות לחבר שלך כרטיס ב10-20 שקל במקום שהוא יקנה ב100, לא תרגיש ש"יצאת מופסד" מהורדת מחירים) וגם אפשרות למלא את בלומפילד.

וגם נותן איזה מוטיבציה למנויים להביא חברים, כי המנויים זה אנשים שמבינים כמה חשוב זה להגיע למשחק כזה, ובמחירים כאלו, יהיה קל להם יותר "להביא" חברים שפחות "חזקים" במכבי, ואולי לאט לאט להכניס גם אותם לטירוף הזה.

אתם מנויים אז קל לכם לדבר, אבל את האמת - הייתם משלמים 100 שקל למשחק נגד קבוצת פח באיצטדיון פח? ברוב הגדול של המקרים התשובה היא לא.

ואז נגיד יבואו רק המנויים + 2000 אוהדים בקושי ו..? 11000 בפח הזה זה לא משהו (וגם אף פעם לא כל המנויים באים, אז תוריד עוד איזה 500 לפחות).

לא מבקשים מחירי רצפה, אבל 70/35 זה נראה לי בהחלט סביר בנתונים הנוכחיים.

בגדול אתה צודק במה שאמרת פה.

מגיע למנויים עדיפות, והנושא הזה נטחן כל השבוע לפני הדרבי.

במשחק הספציפי הזה, שהוא גם באיצטדיון לא אטקטיבי וענק, נגד קבוצה קטנה ולא אטרקטיבית ואחרי הפסד בדרבי.

אין משחק יותר טוב מזה להוריד מחירים.

לא בכל משחק, רק בזה.

כל מה שאמרת על לחלוב את הקבוצה ממש לא נכון.

אני אישית לא מרוויח מזה כלום. אני כבר מנוי.

רק הם יכולים להרוויח מזה.

אם המחירים האלה ישארו, י]תיע אותי אם יהיו יותר מ-10000 אוהדים.

ויכולים לבוא פי 2 יותר. חבל.

בונא מה קרה לכם אתם תגידו?

כולה מחזור 7 ובגלל הפסד אחד אתה מצפים לקבל מחירי זנות? אין דבר כזה.

אם הקהל של מכבי לא יתייצב ביום שבת למפגן תמיכה גדול, אז זה ביזיון.

1+

+

אנשים פה קצת התבלבלו. עוד חודשיים יבקשו הנחה אם לא ננצח 5-0 גם. יאלה, אולי שמכבי ישלחו לכל אוהד כרטיס וקופון לקולה כדי לבוא למשחק?

בינתיים מתחילת העונה עשו לנו רק טוב (ההנהלה). עכשיו הקבוצה צריכה את האהודים. בוא נראה מה האוהדים שווים באמת.

רוצה ללכת לקראת המנויים?

רוצה לדאוג לאווירה ביתית באיצטדיון ר"ג הכ"כ לא ביתי?

כל מנוי יכול לרכוש כרטיס ב10 שקל! או עד 5 כרטיסים ב20 שקל כל כרטיס.

ככה גם אתה הולך עם המנויים (כי אלירן, אם תוכל לקנות לחבר שלך כרטיס ב10-20 שקל במקום שהוא יקנה ב100, לא תרגיש ש"יצאת מופסד" מהורדת מחירים) וגם אפשרות למלא את בלומפילד.

וגם נותן איזה מוטיבציה למנויים להביא חברים, כי המנויים זה אנשים שמבינים כמה חשוב זה להגיע למשחק כזה, ובמחירים כאלו, יהיה קל להם יותר "להביא" חברים שפחות "חזקים" במכבי, ואולי לאט לאט להכניס גם אותם לטירוף הזה.

אותי אישית זה לא יעצבן אם יורידו מחירים אני יגיד לך פייר, אחרים כן. תאמין לי שיש הרבה שיתלוננו על זה, במיוחד החבר'ה שהשקיעו למעלה מאלף שקל על מנוי.

כל הרעיונות שאתם מעלים הם אולי רעיונות טובים לסוף עונה במצב שנגמרה העונה או במצבים קרייטים ממש שבאמת אם לא יוזילו את המחירים הקהל לא יגיע.

אבל אנחנו עדיין לא שם, אנחנו מקום 3 עם קבוצה טובה מאוד, השקיעו הרבה כספים בקבוצה השנה, אז נכון משחקים בר"ג, אז כן הפסדנו דרבי, אבל זה עדיין לא אמור למנוע מהאוהדים לבוא בשבת.

אתם מנויים אז קל לכם לדבר, אבל את האמת - הייתם משלמים 100 שקל למשחק נגד קבוצת פח באיצטדיון פח? ברוב הגדול של המקרים התשובה היא לא.

ואז נגיד יבואו רק המנויים + 2000 אוהדים בקושי ו..? 11000 בפח הזה זה לא משהו (וגם אף פעם לא כל המנויים באים, אז תוריד עוד איזה 500 לפחות).

לא מבקשים מחירי רצפה, אבל 70/35 זה נראה לי בהחלט סביר בנתונים הנוכחיים.

בוא נגיד ששילמתי 3 אלף למקום נידח בטורקיה נגד קבוצה פח ואיצטדיון לא פחות פח ליום וחצי בשביל משחק של מכבי ולפני חודש הייתי בפריז והוצאתי 4 אלף שקל, אז כן הייתי משלם 100 שקל אם לא היה לי מנוי.

אותי אישית זה לא יעצבן אם יורידו מחירים אני יגיד לך פייר, אחרים כן. תאמין לי שיש הרבה שיתלוננו על זה, במיוחד החבר'ה שהשקיעו למעלה מאלף שקל על מנוי.

כל הרעיונות שאתם מעלים הם אולי רעיונות טובים לסוף עונה במצב שנגמרה העונה או במצבים קרייטים ממש שבאמת אם לא יוזילו את המחירים הקהל לא יגיע.

אבל אנחנו עדיין לא שם, אנחנו מקום 3 עם קבוצה טובה מאוד, השקיעו הרבה כספים בקבוצה השנה, אז נכון משחקים בר"ג, אז כן הפסדנו דרבי, אבל זה עדיין לא אמור למנוע מהאוהדים לבוא בשבת.

אלירן, מה שמעניין אותי הוא טובת הקבוצה.

הרי ביננו? לי יש מנוי, "על הזין שלי" מה יעשו הלא מנויים.

אבל לדעתי זה אינטס של מכבי, לנסות למלא את ר"ג באוהדים צהובים ע"י מבצע/הנחה כלשהי (שיהיה ברור גם, שהיא באה בגלל ר"ג. ולא בגלל הדרבי).

אני גם חושב שאם ימכרו ב50/100 - יגיעו 1000-2000 אוהדי רוכשי כרטיסים. אם יעשו אחיד ב40, יגיעו יותר מ5,000. הם גם ירוויחו יותר.

אם המשחק היה בבלומפילד, הייתי מסכים איתך לחלוטין. זאת הייתה חוצפה לבקש שיעשו משהו, ואם הם היו עושים, זה היה מביך. אבל אתה חייב לזכור שאיצטדיון ר"ג זה כ"כ רחוק מבלומפילד.

שנינו יודעים ש8,000 אוהדים באצטדיון ר"ג, קשה מאוד לתת אוירה ביתית. קשה מאוד.

גם 40 אלף בר"ג לא משתווים ל10 אלף בבלומפילד. ר"ג זה איכס ובחיים לא יהווה אווירה ביתית של ממש.

ברור לי שהכוונות שלכם הם טובת הקבוצה, לא אמרתי שלא.

אבל תאכלס סוייר? ההנהלה השנה באה לקראת בענק והגיע הזמן שהאוהדים יחזירו לקבוצה גם בלי מבצעים ושטויות. ר"ג לא ר"ג, הפסד בדרבי או לא הפסד בדרבי, באמת שהשנה אחריי כל הטוב שנתנו לנו ומיצ' הגבר שה' יברך אותו, אנחנו צריכים למלאות כל יציע ויציע בארץ לא משנה מה המחירים.

חבל.

מחירים זולים למשחק באיצטדיון המסריח הזה היה מביא עוד קהל. ההנהלה לא צריכה לדאוג אך ורק למנויים של השנה, אלא גם לדאוג להביא קהל חדש לשנים הבאות, עוד מנויים פוטנציאלים.

ובלי קשר אחרי דרבי או לא אחרי דרבי, משחק כזה באיצטדיון כזה, היה מועיל מאוד לקבוצה אם היו מורידים מחירים או מפרסמים מבצעים כאלו ואחרים על מנת למשוך כמה שיותר קהל שידחוף עוד יותר את הקבוצה ויעשה אוירה (כמעט) ביתית.

גם 40 אלף בר"ג לא משתווים ל10 אלף בבלומפילד. ר"ג זה איכס ובחיים לא יהווה אווירה ביתית של ממש.

ברור לי שהכוונות שלכם הם טובת הקבוצה, לא אמרתי שלא.

אבל תאכלס סוייר? ההנהלה השנה באה לקראת בענק והגיע הזמן שהאוהדים יחזירו לקבוצה גם בלי מבצעים ושטויות. ר"ג לא ר"ג, הפסד בדרבי או לא הפסד בדרבי, באמת שהשנה אחריי כל הטוב שנתנו לנו ומיצ' הגבר שה' יברך אותו, אנחנו צריכים למלאות כל יציע ויציע בארץ לא משנה מה המחירים.

אלירן, אין ספק. אין שום צל של ספק. אם לא היה לי מנוי. הייתי משלם גם 200 כדי לבוא. מרוב שזה חשוב לי.

אבל זה מה שאתה לא מבין. כמה כמוני יש? כמה כמוך יש? אתה יודע מה, כמה יש בדרגה מתחת? חוץ מהמנויים? 1000? 2000? בוא נגזים. 3000. אז כמה יבואו? קצת מעל 10,000 - זה לא יעשה את העבודה.

הבעיה היא שהרוב? לא מסתכל בכלל על ההורדת מחירים ל8, לא אכפת לו, והוא גם לא מבין תחשיבות. אבל אם ההנהלה תגיד "בלע בלע ר"ג, בלע בלע 40 שקל" אז כזה "ואוו באים לקראתנו" כי מה שחשוב לכל הטרמפיסטים זה כאן ועכשיו והמשחק הזה (איזה גול דרדלה עידן טל שם עכשיו, הזוי.).

אז אני מאמין שמכבי צריכה, לא כי מגיע לנו, אלא בגלל שרובנו חרא, לעשות את זה.

בכל מקרה, אני אהיה שם עם גרון מלא לתת כל מה שיש לי. נקווה שזה יספיק.

קיצור אתם מביאים לי עצבים רצח עם ההודעות שלכם.

לא מגיע לכם שום דבר טוב שעושים בקבוצה הזאת.

קיבלתם קבוצה מהסרטים, יו'ר שבשנים הבאות הולך לשים את כולם בכיס הקטן שלו(טוב נו, לא כזה קטן), מחירי המנויים לא עלו ואף הוזלו לשער 8 והושוו לשער 11, קיצור הבנתם...

כל זה לא מספיק לכם? רוצים לחלוב עוד את הקבוצה? חאלס אי אפשר כל פעם לדרוש עוד עוד ועוד.

אז נכון, אם היו מחירים נמוכים יותר סביר להניח שהיו באים יותר אוהדים, אבל אם בגלל הפסד בדרבי אוהדים לא יבואו אז יותר טוב, לא צריך שיבואו. כפויי טובה.

עלק הקבוצה הזאת צריכה למשוך אוהדים בשביל לבוא, כן אה? בסוף לא. עם ההשקעה האדירה שהשקיעו בקבוצה ויציאה לדרך חדשה היינו צריכים לגמור את המנויים וכל משחק בלומפילד צריך להיות מפוצץ.

כי הרי רק מלהיות במקום 3 מרחק 4 נק' בלבד ממקום ראשון אמור לבד למשוך אוהדים להגיע.

אני כן מאמין שהקהל לא יפקיר את הקבוצה ביום שבת ויגיע למשחק בכל הכוח.

מה הקשר אלירן?

המשחק הועבר לאצטדיון ר"ג, מן הסתם אוהדי הקבוצה ציפו לקצת הנחה. עזוב את ההפסד בדרבי.

גם אם אתה מקום אחרון וגם אם ראשון זה לא משנה, ברגע שאתה משחק באצטדיון הזה אתה, כן אתה, הוא זה שצריך למשוך אוהדים לבוא, כי מה לעשות, המתקן רק דוחה אוהדים.

ולא כולם כמוך שנוסעים לחור בקייסרי, הקהל שאתה רוצה להביא, שהוא ללא המנויים, לא ישלם 100 ש"ח על כרטיס למקום המזוויע הזה, פשוט לא.

עצוב שלא מבינים איזה חשיבות אדירה יש למשחק הזה.ובוחרים להתבכיין על מחירים.

דיי לבכות על מחירים.כתבו פה כבר..עשו בשבילכם הכול מתחילת שנה.עכשיו זה הזמן להחזיר.

סוייר?כתבת "טרמפיסטים לא יבינו את זה?אז שלא יבינו.גם ככה במקרה שלא יהיה ניצחון הם רק יקללו ויפריעו,אז שיישארו בבית.

אלירן, אין ספק. אין שום צל של ספק. אם לא היה לי מנוי. הייתי משלם גם 200 כדי לבוא. מרוב שזה חשוב לי.

אבל זה מה שאתה לא מבין. כמה כמוני יש? כמה כמוך יש? אתה יודע מה, כמה יש בדרגה מתחת? חוץ מהמנויים? 1000? 2000? בוא נגזים. 3000. אז כמה יבואו? קצת מעל 10,000 - זה לא יעשה את העבודה.

הבעיה היא שהרוב? לא מסתכל בכלל על ההורדת מחירים ל8, לא אכפת לו, והוא גם לא מבין תחשיבות. אבל אם ההנהלה תגיד "בלע בלע ר"ג, בלע בלע 40 שקל" אז כזה "ואוו באים לקראתנו" כי מה שחשוב לכל הטרמפיסטים זה כאן ועכשיו והמשחק הזה (איזה גול דרדלה עידן טל שם עכשיו, הזוי.).

אז אני מאמין שמכבי צריכה, לא כי מגיע לנו, אלא בגלל שרובנו חרא, לעשות את זה.

בכל מקרה, אני אהיה שם עם גרון מלא לתת כל מה שיש לי. נקווה שזה יספיק.

לפעמים עדיף לא למשוך "טרמפיסטים" ולהשאר עם 10 אלף נאמנים.

כי אתה יודע טוב מאוד מה יקרה במצב שנרד למחצית בתיקו(ושלא נדבר אם נפסיד חלילה) מה אותו קהל יעשה. 

לפעמים עדיף לא למשוך "טרמפיסטים" ולהשאר עם 10 אלף נאמנים.

כי אתה יודע טוב מאוד מה יקרה במצב שנרד למחצית בתיקו(ושלא נדבר אם נפסיד חלילה) מה אותו קהל יעשה.

גם מתוך ה-9000 הרוב טרמפיסטים שישרקו לך במחצית.

בוא נגיד שלא מגיע לקהל מחיר זנות.

למה 100 שקל ולא 60-80?

לא עשיתם פעם מחאה על מחיר של 80 שקל?

עכשיו זה 100 ועוד לאיצטדיון הכי מגעיל בארץ.

זה כאילו זה שבהנהלה שקיבל את ההחלטה אמר לעצמו שהוא לא רוצה שיבוא עוד קהל חוץ מהמנויים.

וזה מה שיהיה.

הנה דוגמא חיה לטעות של ההנהלה:

אני סטודנט שנה שנייה שזה אומר שכל שקל שאני מוציא מחושב באופן מדויק. הוצאות מיותרות הן, ובכן, מותרות.

מאוד רציתי ללכת למשחק הזה וכבר אירגנתי הסעה (אני גר בב"ש) כי לטעמי עכשיו הקבוצה שלי צריכה אותי יותר מתמיד. חשוב לציין שהמשחק האחרון שהייתי בו במכבי ג'ובאני עוד דידה עם קביים באגף ימין.

בכל אופן, כרגע כל הסיפור בסטנד-ביי בגלל המחירים. אני מרגיש שאוהדים כמוני (כן, אוהדי כורסא) שכן מבינים את החשיבות של תמיכה בקבוצה ברגעים כאלה, מתפספסים בגלל המחירים. ו-200 ש"ח בלי דלק וקטנות זה הרבה כסף.

זה ברור שכולכם צודקים ולקחת 50 שקל מחיר אחיד למשחק הזה, ולהביא עוד 5 אלף איש, שאולי 100-200 מתוכם או יותר, היו גם מתאהבים במכבי יותר והיו עושים מנוי בעונה הבאה, זה הרבה יותר חכם מהמחירים האלה.

אין ספק.

אבל מפה ועד לעשות רעש/מחאה/טרור להנהלה על טעות מהסוג הזה אחרי קיץ ששפכו פה סכומי עתק זה גם טעות.

זה ברור שכולכם צודקים ולקחת 50 שקל מחיר אחיד למשחק הזה, ולהביא עוד 5 אלף איש, שאולי 100-200 מתוכם או יותר, היו גם מתאהבים במכבי יותר והיו עושים מנוי בעונה הבאה, זה הרבה יותר חכם מהמחירים האלה.

אין ספק.

אבל מפה ועד לעשות רעש/מחאה/טרור להנהלה על טעות מהסוג הזה אחרי קיץ ששפכו פה סכומי עתק זה גם טעות.

יפה אמרת, ואני להדגיש מה שהרוב אמרו פה. שלא צריך להוריד מחירים בגלל שהפסדנו, אלה רק בגלל שאנחנו רוצים למלא את 11-12 וגם 13-16.. שזה פח זבל של יצעים.