Jump to content

יום חמישי - כולם מגיעים! מרימים את הראש, יחד עם השחקנים

Recommended Posts

חייבים שכולם כולל כולם יבואו. אתם לא מבינים מזה יעשה לשחקנים.

אסור להכנס עכשיו למופלת שאלוקים יודע איפה היא תעצור, בואו נקדים תרופה למכה ונמנע את המפולת הזאת.

הבטחנו עד המוות ולכן נקיים.

mkz5u1o0oitw.jpg

חובה את זה באימון..

השחקן ה-12, תודה רבה. הלוואי הלוואי שביום מן הימים תהיו הארגון המוביל והיחידי ביציע.

אתם הקול השפוי והכח שלכם כארגון סוחב איתכם מאות אוהדים שפויים. בזכותכם מאות אוהדים יודעים מה זה לאהוב את הקבוצה באמת. גם ברגעים קשים ולא רק קללות, אלימות והסתה. (ולמען הסר כל ספק, אני לא מדבר רק על ארגון האולטראס). היציע שלנו הפך מזמן לחסר תקנות, לראיה החפצים הנזרקים מדי שבוע למגרש.

מקווה שבזכותכם דברים ישתנו, יש לכם את הכח לעשות את זה ויותר מזאת, יש לכם את התמיכה של מאות האוהדים שפשוט מאסו בדרכי האלימות והקללות. 

ריגשתם, תודה!

כל הכבוד לכם! אני אנסה להגיע.

וואלה כשהייתי ביציאה מהאיצטדיון והשחקנים באו סה"כ להודות לקהל ומלא אוהדים עשו להם זין וקיללו אותם זה היה גועל נפש. אנשים עושים מדרבי יותר ממה שהוא, הכי חשוב זה להחזיר את הקבוצה למסלול הנצחונות בלי הרבה דרמות ושטויות.

אני אגיע! חשוב מאוד להראות לשחקנים שלמרות הדרבי אחנו מאחוריהם! זה הזמן לתת את הדחיפה שלנו כדי שלא יכנסו לכדור שלג!

השחקן ה-12!!!! גאה להיות חלק מהמשפחה!

שימו לב,

יום חמישי 15:30 בקריית שלום.

כולם שם בשביל מכבי!

אני לא מבין למה לא ביום רביעי.??

גם זה באיצטדיון ולא בחור בקריית שלום.גם בשעה יותר נוחה.

חייבים שכולם כולל כולם יבואו. אתם לא מבינים מזה יעשה לשחקנים.

אסור להכנס עכשיו למופלת שאלוקים יודע איפה היא תעצור, בואו נקדים תרופה למכה ונמנע את המפולת הזאת.

הבטחנו עד המוות ולכן נקיים.

יום חמישי,3 וחצי,קריית שלום

למרות השעה - להגיע!

אני יודע שזה בעייתי ואתם לא קשורים כל כך אבל אולי יש מצב שתוכלו לפנות למכבי לשנות את שעת האימון לשבע ככה?

יש לי דיון בארבע וחצי, שמונים אחוז מהחיילים לא יוכלו להגיע, אנשים לא יכולים לצאת מהעבודה ביום חמישי כה מוקדם, לתלמידים זה מאוד קשה ומה גם שיהיה שרב. העידוד באימון חשוב מאוד לשחקנים ויכול להציל אותנו מנפילה כמו שהיתה בשנה שעברה.

למען שיוכלו רבים להצטרף תבדקו אם ישנה אפשרות לעשות משהו, אלא אם כן יש משהו שאני לא יודע ואם כן אני מתנצל...

קל לבקש דברים ולהפיל על אנשים :) סליחה מראש

הנושא נבדק ולא ניתן לשינוי.

רביעי בלתי אפשרי כי הוא בר"ג ומסיבות שונות אין להגיע לשם.

הנושא אחרי בדיקה וזה סופי.

שכל אחד יעשה מאמץ כדי להגיע.

חובה את זה באימון..

השחקן ה-12, תודה רבה. הלוואי הלוואי שביום מן הימים תהיו הארגון המוביל והיחידי ביציע.

אתם הקול השפוי והכח שלכם כארגון סוחב איתכם מאות אוהדים שפויים. בזכותכם מאות אוהדים יודעים מה זה לאהוב את הקבוצה באמת. גם ברגעים קשים ולא רק קללות, אלימות והסתה. (ולמען הסר כל ספק, אני לא מדבר רק על ארגון האולטראס). היציע שלנו הפך מזמן לחסר תקנות, לראיה החפצים הנזרקים מדי שבוע למגרש.

מקווה שבזכותכם דברים ישתנו, יש לכם את הכח לעשות את זה ויותר מזאת, יש לכם את התמיכה של מאות האוהדים שפשוט מאסו בדרכי האלימות והקללות. 

ריגשתם, תודה!

קשה לשכוח את הבקשה של השחקנים בתחילת העונה, שנהיה שם בשבילם בעיקר בכשלונות וברגעים שלא כ"כ נעים, כי זה הרגעים שהם באמת צריכים אותנו...

בגלל זה זה כל כך חשוב - כל מי שיכול - שיגיע.

כל הכבוד לשחקן צריכים להגיע כולם וליתמוך בשחקנים..

אבל משהו שחשוב לא פחות שיפסיקו כבר לעשות את העולה המפגר הזה אחרי כל משחק קטן אחרי שינצחו משחק גדול או רצף של 10 אז סבבה זה לא הגיוני ואחרי זה בדרבי הם מפסידים ואוהדים מקללים את אמא שלהם זה ניראה רע יום טוב..