Jump to content

מה יהיה עם השלכת החפצים למגרש?!

YoavWeizman

Recommended Posts

אולי אם כל אחד יפתח 100 נושאים על זה ההתאחדות ישימו לב.

אולי אם יפתחו 100 נושאים על זה,הכמה מטומטמים שעושים את זה יבינו שהם סתומים!!!!

אחרי שזרקו לאניימה בננה פשוט התביישתי להיות אוהד מכבי!!! זה פשוט ביזיון,גם כל הנהמות האלה...למי זה עוזר? נקבל עוד רדיוס,ואז במנוי יהיו לנו סה"ב 8 ניקובים בכל העונה...די להתנהג כמו חבורה של ילדים מפגרים,תנו לבוא למגרש,להנות מהכדורגל,לנסות להנות מהקבוצה.תעזבו כבר את הצד השני!!! תתרכזו בנו.

ההנהלה עושה מעל ומעבר בשביל הקבוצה,זה שהפסדנו בדרבי זה גם קורה...אפילו אם זה שנתיים וחצי...לא נורא תמיד יש את הדרבי הבא.הם עושים באמת מעל ומעבר בשבילנו,ומה אנחנו עושים? קונסים אותם שוב ושוב בהתאחדות...

חלאס כבר!!! תתבגרו.

בית זונות!

פשוט בית זונות!!!

אם שופט מקבל שלט ברזל לראש, צריך להוציא כאן ת"כדורגל" לתקופת צינון, ולהכניס כמה אנשים מאחורי סורגים.

נמאס כבר.

טוב, זה כבר מוגזם. או שלא היית אף פעם בבלומפילד או שאתה מעשן משהו ממש טוב ואתה לא רואה את המציאות כמו שהיא. אפילו במשחק ללא קהל היס"מ היו חייבים לבוא ולדחוף בכוח את כל מי שהתקרב לגדר מאחורי שער 5 (ולצורך העניין לא נגעתי בגדר וקיבלתי בומבה מאחד השוטרים). רוב היס"מניקים בארץ מחפשים את ההוצאת אגרסיות והאלימות והם לרוב אלו שיוצרים אותה ומלבים אותה. ואם אתה באמת מאמין אחרת אז תעשה חיפוש בפורום על המילה 'יס"מ' ותקבל פה עדויות מתל אביב ועד תימן.

שמע, זו גם קצת הגזמה. עם כל הכבוד, אני 15-16 שנה במגרשים, כולל כעשור בשער 11, ובחיים לא קיבלתי מכה משוטר. פעם אחת, חבר שהיה איתי זרק על שביט אלימלך טרופית (מלאה, נחת 3 ס"מ ממנו!) ורגע אחרי לקחו אותו 4 שוטרים שכאילו צצו מתחת לכסאות. גם הוא לא קיבל מכות.

מכל העדויות שתשמע פה, מעטים מאד, אם בכלל, קיבלו מכות "סתם" כי לאיזה שוטר נכנסה ג'ננה לראש. אני לא אומר שזה מגיע להם, אבל בד"כ יש התגרות כלשהי. ואם לא שלו, אז של חבר שעמד יחד איתו. ואם אומרים לא לעשות X, למשל, לא להתקרב לגדר, אז לא צריך לבחון את הגבולות ולהתקרב בכל זאת. שמתקרבים, הם נותנים - שלא בצדק - ואז יש תלונות וזה מעצבן והכל, ואני הראשון שרוצה שהם יעופו.

ועדיין, בוא נגיד שמי שרוצה יכול להימנע ממפגש עם שוטר יס"מ, גם אם הוא 50 שנה במגרשים. אחד ל... מישהו כזה נופל קורבן כי הוא עמד במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

קסטור, אתה מכיר אותי. אני לא אדם שמסתבך ככה בד"כ.

אין לי מספיק אצבעות כדי לספור כמה פעמים ראיתי אנשים שמקבלים מכות סתם. סתם.

סבבה?

ויותר מזה, עם כל הותק שלך במגרשים, אני בספק אם אפעם לא ראית לידך דברים כאלו קורים. הסיכוי הוא אפסי.

שמע, זו גם קצת הגזמה. עם כל הכבוד, אני 15-16 שנה במגרשים, כולל כעשור בשער 11, ובחיים לא קיבלתי מכה משוטר. פעם אחת, חבר שהיה איתי זרק על שביט אלימלך טרופית (מלאה, נחת 3 ס"מ ממנו!) ורגע אחרי לקחו אותו 4 שוטרים שכאילו צצו מתחת לכסאות. גם הוא לא קיבל מכות.

מכל העדויות שתשמע פה, מעטים מאד, אם בכלל, קיבלו מכות "סתם" כי לאיזה שוטר נכנסה ג'ננה לראש. אני לא אומר שזה מגיע להם, אבל בד"כ יש התגרות כלשהי. ואם לא שלו, אז של חבר שעמד יחד איתו. ואם אומרים לא לעשות X, למשל, לא להתקרב לגדר, אז לא צריך לבחון את הגבולות ולהתקרב בכל זאת. שמתקרבים, הם נותנים - שלא בצדק - ואז יש תלונות וזה מעצבן והכל, ואני הראשון שרוצה שהם יעופו.

ועדיין, בוא נגיד שמי שרוצה יכול להימנע ממפגש עם שוטר יס"מ, גם אם הוא 50 שנה במגרשים. אחד ל... מישהו כזה נופל קורבן כי הוא עמד במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

אני חושב שבשנה האחרונה של השוטרים במגרשים הם נרגעו טיפה, אבל בימים של 2002-2007, אולי גם 08, השוטרים היו חומר בערה אדיר ביציעים, בטח של המעודדים.

עזוב שעל כל אבוקה אחת היו עוצרים 757578 אנשים בלי קשר לכולם, זה היה הרבה יותר גרוע מזה.

האלימות המשטרתית בזמנו היתה חרפה שגם אנשים שלא עשו כלום זכו לקבל אותה, וגם מי שעשה משהו (מי ישמע גנב, בגג אולי אבוקה) חטף דברים ברמה היסטרית.

בונא מה אתם מזיינים תמח כוסאמק תגידו לי

אני לא אחד שנוהג להתעצבן מהר, אבל ברגע שמישהו אומר שלא היו כ"כ הרבה מכות ולא היה בלאגן עם השוטרים אז הוא שקרן או שהוא טיפש

היו כ"כ הרבה מקרים, כמו שגל אמר, שאי אפשר אשכרה לספור על היד שהשוטרים פיצצו אוהדים במכות, וסתם.

אחרי שזרקו לאניימה בננה פשוט התביישתי להיות אוהד מכבי!!!

זאת חתיכת תעלומה איך זרקו על אניימה בננה. זאת בכלל לא העונה.

אולי זאת היתה בננה מפלסטיק? או שאולי מישהו הזמין מסיריל מקנאקי משלוח מיוחד?

זאת חתיכת תעלומה איך זרקו על אניימה בננה. זאת בכלל לא העונה.

אולי זאת היתה בננה מפלסטיק? או שאולי מישהו הזמין מסיריל מקנאקי משלוח מיוחד?

איזה מצחיק אתה....אני מבין שאתה כנראה אחד המוגבלים שעושה את זה...כל הכבוד...אתה הגבר...

בוא נקבל את שי אבוטבול בפרחים שהוא בא ליד דגל הקרן.

אחת הסיבות להפסד הייתה הזריקת זין לפני הדרבי.

שחקנים כמו דה סילבה ואבוקסיס וטועמה ילמדו שלא חוגגים לידינו זה לא מכבי פ"ת.

והשופטים פה בארץ בכלל כמו השופטים של הWWF מטרופית הם מעולפים

בוא נקבל את שי אבוטבול בפרחים שהוא בא ליד דגל הקרן.

אחת הסיבות להפסד הייתה הזריקת זין לפני הדרבי.

שחקנים כמו דה סילבה ואבוקסיס וטועמה ילמדו שלא חוגגים לידינו זה לא מכבי פ"ת.

והשופטים פה בארץ בכלל כמו השופטים של הWWF מטרופית הם מעולפים

קודם כל אף אחד לא חגג לך מול העיניים הוא רק בא להרים את הקרן בלי להיגרות כמו גם אניימה שלא היתגרה!!!

או שהשעה משפיעה עלייך חזק או שאתה אחד האנשים הכי טיפשים בעולם

טוב, זה כבר מוגזם. או שלא היית אף פעם בבלומפילד או שאתה מעשן משהו ממש טוב ואתה לא רואה את המציאות כמו שהיא. אפילו במשחק ללא קהל היס"מ היו חייבים לבוא ולדחוף בכוח את כל מי שהתקרב לגדר מאחורי שער 5 (ולצורך העניין לא נגעתי בגדר וקיבלתי בומבה מאחד השוטרים). רוב היס"מניקים בארץ מחפשים את ההוצאת אגרסיות והאלימות והם לרוב אלו שיוצרים אותה ומלבים אותה. ואם אתה באמת מאמין אחרת אז תעשה חיפוש בפורום על המילה 'יס"מ' ותקבל פה עדויות מתל אביב ועד תימן.

דווקא בבלומפילד הייתי, אמנם נראה לי שפחות ממך, אבל הייתי...

האמת שאני לא יושב בכלל ב-11 בכלל ואני יכול להעיד על עצמי שאני מאלה שבאים לראות כדורגל נטו. פשוט בא, מעודד קצת, כמעט אף פעם לא מקלל (לא חושב שהשחקנים שומעים אותי מאיפה שאני יושב, חבל על מיתרי הקול) נגמר המשחק קם והולך הביתה.

אולי אני לא עונה על ההגדרה של אוהד שיש לו פוטנציאל לקבל מכות מיס"מ, בגלל זה אולי לא קיבלתי מכות אף פעם.

האמת, אני מאלה שחושבים שהבריאות מעל לכל (עוד לפני הדרבי) ותמיד אמרתי לעצמי שאין מצב שאני מגיע למצב שאני מקבל מכות מיס"מ.

בקשר למה שאני מעשן, לא נגעתי לעולם בסמים שאסורים בפקודת הסמים בישראל, אם כי אני מעשן LM אדום.

מה שכן יצא לי, ולא נראה לי שיצא לך דווקא, זה להיות בהרבה משחקים רגישים בליגות הנמוכות.

משחקים בין קבוצות ערביות ליהודית, דרוזיות למוסלמיות, דרבי של שתי קבוצות ערביות מאותו כפר. גם שם היו המון שוטרים יס"מ, ובכל המשחקים האלה לא נתקלתי פעם אחת באלימות שהתחילה מצד אנשי הביטחון בכוונה תחילה.

לגופו של עניין, סדרן לא יכול לעשות (גם מבחינת סמכויות, שלא נדבר על כוח פיזי) מה ששוטר/יסמניק יכול. חבורה של 5-10 יסמניקים בכל יציע תהווה הרתעה יותר טובה מכמות דומה של סדרנים לכל אותם חוליגנים לא לעשות את המעשים הדפוקים האלה.

אוהד שמייצר פרובוקציות בכוונה, מתהלם ומתגרה ביסמניקים ובגורל של עצמו, מגיע לו שיפוצצו אותו מכות ויזרקו אותו ל-24 שעות מעצר מנהלתי, אולי זה יגרום לשאר החברים הפרובוקטים של אותו אוהד ליישר קו ולהתחיל להתרכז בלעודד את הקבוצה.

אין מה לעשות? הרחקה אוטומטית לשנה מהמגרשים, איך אני איתך?

אתה יכול ללכת לשבת ב-5 יא שמאלני מטומטם.

בגלל כמה ערסים מעושנים מהתחת לא צריך להעניש קהל שלם.

קודם כל אני חושב שיש לנו את הקהל הכי מטומטם (זריקת חפצים לדשא, מכות כל 2 דקות וכו'...)

כבר נמאס לדבר על זה!

דבר שאני אני חייב להבין מה אנשים רוצים מאניימה? מתגרה בנו? חבר'ה אם תשימו לב זה השחקן שהכי מקבל קללות מאיתנו ונהמות והכל ובכל זאת הוא לא מתגרה (זה שהוא מחייך לאוהדים וצוחק וכאלה זה לא להיתגרות). באמת שאני לא מבין מה אנשים רוצים מאניימה! אולי אתם (כמוני אגב) אוכלים את הלב שזה השחקן הכי טוב של הפועל מאז ומעולם! אבל מתגרה בנו?! נו באמת...

חמוד, שתהיה בדרבי במגרש ולא תראה אותו רק בטלוויזיה, אז תבין שהוואחד זין הזה לא מפסיק להתגרות בנו.

אגב, אני לא בעד הנהמות והשלכת החפצים, אבל אתם נהיים הזויים מרגע לרגע.

בית זונות!

פשוט בית זונות!!!

אם שופט מקבל שלט ברזל לראש, צריך להוציא כאן ת"כדורגל" לתקופת צינון, ולהכניס כמה אנשים מאחורי סורגים.

נמאס כבר.

מסכים ומחזק !

מה שכן, חבל פה על הויכוח.

עם שוטרים, בלי שוטרים - זאת תרבות הספורט במדינה.

לא עומר, לא מתן ולא אני נשנה את הבבונים שזורקים דברים למגרש

וזה קיים בכל קהל. מישהו שכח את הפנדל של בוזגלו שנה שעברה בדרבי?

אני לא זוכר בדיוק מה עף עליו אבל שער 5 הנאור גם יודע לעשות את זה

חמוד, שתהיה בדרבי במגרש ולא תראה אותו רק בטלוויזיה, אז תבין שהוואחד זין הזה לא מפסיק להתגרות בנו.

אגב, אני לא בעד הנהמות והשלכת החפצים, אבל אתם נהיים הזויים מרגע לרגע.

חתיכת דביל שאתה עוד לא ידעת לרשום דרבי אני הייתי בדרבים, דביל...

עוד ילדון שמשחק אותה.

להיתגרות זה מה שביברס עשה לך בשנה שעברה, מה שאבוקסיס עשה לך בכל דרבי, מה שבלילי עשה ב-3-1. זה להיתגרות... אניימה לוקח את הקללות כמו גבר ולא עונה או מגיב (למרות שלבבונים כמו שיש בקהל שלנו מגיע תגובה) הוא פשוט צוחק וכאלה. אבל מפה ולהגיד שהוא מתגרה?! רואים שאתה לא יודע מזה להיתגרות דביל...

חתיכת דביל שאתה עוד לא ידעת לרשום דרבי אני הייתי בדרבים, דביל...

עוד ילדון שמשחק אותה.

להיתגרות זה מה שביברס עשה לך בשנה שעברה, מה שאבוקסיס עשה לך בכל דרבי, מה שבלילי עשה ב-3-1. זה להיתגרות... אניימה לוקח את הקללות כמו גבר ולא עונה או מגיב (למרות שלבבונים כמו שיש בקהל שלנו מגיע תגובה) הוא פשוט צוחק וכאלה. אבל מפה ולהגיד שהוא מתגרה?! רואים שאתה לא יודע מזה להיתגרות דביל...

ילדון מי שעשה אותך

בדרבי גביע שוקו אתה רוצה להגיד לי שהוא לא התגרה בנו? וב4-2 שנה שעברה?

את הסיסמאות ש"עוד שהיית בשאש אני הייתי בדרבים" אתה יודע למי תגיד יא דבע

אוהד שמייצר פרובוקציות בכוונה, מתהלם ומתגרה ביסמניקים ובגורל של עצמו, מגיע לו שיפוצצו אותו מכות ויזרקו אותו ל-24 שעות מעצר מנהלתי, אולי זה יגרום לשאר החברים הפרובוקטים של אותו אוהד ליישר קו ולהתחיל להתרכז בלעודד את הקבוצה.

אני קורא ומזועזע.

"מגיע לו שיפוצצו אותו מכות". אתה רציני תגיד לי ?

מה זה איראן פה?

"מתגרה ביסמניקים" ? אתה אמיתי ?

ואם אני אגיד ליסמניק "אמא שלך זונה, אתה קרח שמן ומכוער. ובזמן שאתה פה בטח מישהו מזיין את חברה שלך בתחת וגומר לה בפה."

אז מגיע לי שיפוצצו אותי מכות?

זו מדינת חוק פה או מה?

לשוטרים (ויסמ ביניהם) מותר להפעיל כח פיזי סביר רק במקרה של סכנה פיזית.

אם הוא רואה שיש מכות ביציע, אז כן, מותר לו להפעיל כח פיזי בכדי להפריד את הקטטה (ולא מעבר ולפוצץ אח"כ מישהו במכות או לתת לו אגרוף לפנים.)

פה זה מדינת חוק, לאף אחד לא מגיע שיפוצצו אותו מכות.

וגם מי שכן מגיע לו (אנסים, רוצחים וכאלה שמפוצצים אנשים אחרים במכות ולא ילד שמקלל במשחק כדורגל), מה לעשות שאנחנו לא איראן ואין פה שן תחת שן.

ד"א לכל הנאיביים,

הייתי בתחנת משטרה בזמנו בבוקר (לא חשוב למה).

במו עיניי, ראיתי בנאדם שהיה קצת שיכור ועשה רעש בלילה ועל זה נעצר.

השוטר אזק אותו, הוריד אותו לרצפה ופוצץ אותו במכות עד שהוא דימם וכל זה כשהוא אזוק ובתוך תחנת משטרה לעיניי שוטרים אחרים ולמול עיניי ועוד אנשים שהיו שם.

זה היה באור יום והפשע של אותו בנאדם היה לעשות רעש בתחנה ואם אני לא טועה לרדת על השוטר. מישהו חושב שנשקפה סכנה לשוטר ושהיה צורך בשימוש בכח פיזי ?

(ועוד איזה כח פיזי. הבן זונה אשכרה פיצץ אותו מכות והשפיל אותו לעיניי כולם)

לי בחיים לא היה תאקל עם שוטר (משום מה הם לא מוציאים מילה לידי), אבל אני ראיתי בעיניים שלי יסמניק דופק לילד שבקושי יש לו 13 בעיטה לפנים

השוטרים האלה הם שטן ואסור להחזיר אותם

כוסאמאמא של כל היסמנקים, ובן זונה מי שמצדיק מכות של שוטרים לאוהדים.

פרובוקציה לא פרובקציה, יש דרך. ואף בן זונה שיש עליו מדים כחולים לא צריך לדפוק ישר מכות.

קל לך לדבר כי אתה אף פעם לא היית בסיטואציה, אבל כשתראה יסמניק דופק לחבר שלך ברכיות לעיניים וכשאתה בא לנסות לעזור אתה חוטף בעיטה בגב אז תדבר.

כנראה שאני לא היחיד שחושב שהשופט לא היה צריך לפוצץ את המשחק בדקה ה-93.

ההתאחדות: נותרו 30 שניות, למה לפוצץ משחק?

http://one.co.il/Article/167491.html

בהתאחדות לכדורגל זועמים על שופט המשחק שלא הפעיל שיקול דעת לאחר שתמו 90 הדקות ואף תוספת הזמן: "מאמינים לקוון, אבל למה לרוץ לתקשורת ולא להתייעץ עם ותיקים בהתאחדות, לרוץ עוד 30 שניות ולקבוע את שריקת הסיום? מיותר לחלוטין ולא חכם".

בהתאחדות לכדורגל זועמים על שופט המשחק שלא הפעיל שיקול דעת לאחר שתמו 90 הדקות ואף תוספת הזמן: "מאמינים לקוון, אבל למה לרוץ לתקשורת ולא להתייעץ עם ותיקים בהתאחדות, לרוץ עוד 30 שניות ולקבוע את שריקת הסיום? מיותר לחלוטין ולא חכם".

עוד יותר בושה !

לא מגינים על השופטים שלהם ולא נותנים להם כבוד

אז למה שמאמנים או שחקנים יתנו להם?

מכינים את ההקלה בעונש לג'קי

לאנשים יש פה זיכרון קצת. שכחו מה היה פה לפני 3 שנים ששוטרים עמדו בתוך היציע(ראיתי מישהו כותב שהם היו למטה חח)הם חיפשו אותנו על כל שטות.

לגבי היסמניקים, המטרה שלהם זה להרביץ לאזרחים פשוט ככה..אלו אנשים יוצאיי מגב וכו' שפשוט כל מה שעשו זה להרביץ לערבים והם בטוחים שאנחנו זה הם..

אני ראיתי לא פעם ולא פעמיים(אומנם לא בהכרח בכדורגל)ששוטרי יסמ פשוט פירקו אנשים עד שהם הגיעו למצב של בלי הכרה כי הם ענו לפאקינג איש מוקד ואמרו שהם לא רוצים לחזור הביתה, באותו רגע הגיעו 20 שוטרי יסמ ופירקו את אותם 4 שענו לו(עם אלות והכל!)ואין מה לעשות נגדם..

ממש האורים והתומים.

אתה מביא את מה שמסמל יותר מכל ביזיון ושחיתות כחיזוק לדבריך?

הם חוליגנים יותר מהקהל. ברור שהם יגידו דבר כזה. כי הרי למה לפוצץ את המשחק כשאפשר פשוט לפוצץ את השופט?

איזה שטויות. מה זה משנה כמה זמן נשאר? ואם היו יורים בקוון עם אקדח, אז גם היה צריך לסיים כי יש עוד 20 שניות? לפי ההגיון של ההתאחדות - כן.

זריקות חפצים מהיציע היו בעבר ויהיו גם בעתיד,לא משנה אם יש שוטרים או אין שוטרים.

כנ"ל לגבי מכות.

השוטרים לא יחזרו כל כך מהר ליציעים, זה מחוקק בחוק וייקח זמן אם בכלל הם יחזרו, לא מאמין שהשנה הם יחזרו. וגם אם כן, זאת תהיה בנוכחות דלה ולא כמו בעבר.

הבעיה האמיתית שתהיה לנו זה שהם יחזרו שנה הבאה ואז זה יהיה בכל הכוח ויהיה יותר גרוע ממה שהיה פה בעבר ואז באמת יהיה חבל עלינו.

A.C.A.B

יש רק דרך אחת (לדעתי לא תתבצע וחבל) והיא להוריד את מפלס האלימות ביציע.

אם לא,הכחולים יחזורו,וזה בכלל חבל,אבל כנראה שמוצדק.

אנחנו משחקים לידיים שלהם