Jump to content

מה יהיה עם השלכת החפצים למגרש?!

YoavWeizman

Recommended Posts

אתם סתם קופצים מעל הפופיק. אני לא מסכים עם אותם האנשים שזרקו את הדברים על המגרש, אבל אני גם לא יכול לשפוט אותם.

אניימה מדרבי לדרבי מתגרה יותר ויותר מהקהל, הרי הוא מבקש את זריקת החפצים. אז נכון, בפייט הזה הוא ניצח ואנחנו הפסדנו, אבל אין מה לעשות, לרוב אנשים לא חושבים, לבטח שמדובר בזריקת גרעינים קולה (שעל פניו זה נראה דבר שולי למדי).

אז אלו אנשים שלא צריכים להיות ביציע.

יש חוק (בין אם הוא צודק/הגיוני או לא) וחייבים לציית לו.

זה כמו שתגלה שחברה שלך בוגדת בך, לא תחזיק את עצמך ותרצח אותה. אני יכול להבין את זה.. היא בגדה בך.

או מישו חתך אותך בכביש, אז תפנצ'ר לו את הגלגלים באותו, אחרי הכל הוא חתך אותך. זה מטריף לפעמים, אני יכול להבין את זה.

ואנשים שאין להם כסף, והם גונבים. סה"כ אני יכול להבין אותם, אין להם כסף. ולא כולם בנויים לעבודה קשה בשביל להרוויח כסף, אז לגנוב זה לא בסדר.. אבל אני מבין אותם.

אז בסוף לא.

התפקיד של אניימה זה להתגרות בקהל.

והתפקיד של הקהל זה לעשות לאניימה את המוות בדרכים חוקיות. לשרוק בוז כל פעם שהוא מתקרב לכדור, לעשות לו את המוות (בלי נהמות, בלי גזענות, ובלי לזרוק דברים) בסה"כ, אפשר לנצח אותו בקלות.

אין מה לעשות? הרחקה אוטומטית לשנה מהמגרשים, איך אני איתך?

אכבר גבר! מה אני אומר, ומה אתה עונה. אני בסך הכל אמרתי שאני לא מסכים איתם, אבל מבין אותם בצורה כזו או אחרת (למרות הסתירה במשפט) לגבי עונש כזה או אחר לכל מי שמשליך חפץ למגרש, אני בעד.

נכון, זה מעצבן, זה מפגר, זה טפשי. אבל אחרי הכל אפשר להבין את זריקת החפצים למגרש.

הדרבי מאז ומתמיד היה המשחק הכי חם והכי מלא אגרסיות. זה קשה לראות את האדום הזה מול העיניים כשלוח התוצאות מראה יתרון להפועל. אז נכון, אני לא מסכים איתם, אבל לא יכול לשפוט אותם, בטח לא בדרבי.

אפשר להבין גם את זה שדקר היום את הפקיד בבנק בבאר שבע. אני לא מסכים איתו, אבל לא יכול לשפוט אותו.

כוסעמעמק

Guest עידן דורון

חחח יצאנו עליו יותר מדי

בכל אופן יש מצלמות בבלומפילד

תפקידה של המשטרה/סדרנים/שב"כ/מוסד/קצין בטחון של מכבי למצוא מי זרק את הדברים למגרש.

ולא כל הקהל צריך לראות את המשחק בית הבא בטלוויזיה.

חחח יצאנו עליו יותר מדי

בכל אופן יש מצלמות בבלומפילד

תפקידה של המשטרה/סדרנים/שב"כ/מוסד/קצין בטחון של מכבי למצוא מי זרק את הדברים למגרש.

ולא כל הקהל צריך לראות את המשחק בית הבא בטלוויזיה.

זה באמת לא מפריע לי. לכל אחד יש את הזכות להגיד את דעתו. אבל הבעיה אצל אנשים פה, שהם מנסים להיות מאגניבים רצח ומשחקים במשחק מי יותר שנון. זה ניהיה כבר מביך.

יש מצלמה שמצלמת את כל היציע, ברגע שיענישו את מי שזרק ויתנו לו עונש הרחקה מהמגרשים לזמן ארוך, תאמין לי שלא תראה יותר אנשים זורקים דברים לדשא. אבל הם ימשיכו עם העונש המפגר הזה של להעניש את כל הקהל

Guest עידן דורון

אם לא טוב לך שזורקים חפצים על המגרש ואתה מפסיד "כסף" מהמנוי שלך, אז אל תקנה מנוי, זה הקהל של מכבי ואף אחד לא יכול לחנך אותו.

:clap: :clap: :clap:

אז במקום להעיף את ה-BAD GUYS, שאף אחד לא יהיה במגרש.

חכם.

לפי מה שראו אתמול, היו שקי אגרוף אתמול. אנושיים....

נחמד שאתה זורם.

עכשיו בוא אני אגיד לך מה הפיתרון באמת...

שהקבוצה תיקח את את האחריות על האוהדים בשתי ידיים, וביחד עם המשטרה תרחיק את אותם משליכי חפצים מהיציעים.

בינתיים אני לא רואה את זה קורה, בטח כשאין משטרה ביציעים, ובטח ובטח אחרי שאוהד בודד אחד שגרם למשחק רדיוס של הקבוצה והקבוצה לא מוקיעה אותו מתוכה.

אולי אם כל אחד יפתח 100 נושאים על זה ההתאחדות ישימו לב.

ממש צריכים אותנו בשביל זה.

זה נכתב בדו"ח השיפוט של המשחק אנחנו נעמוד לדין ביום רביעי הקרוב.

קודם כל אני חושב שיש לנו את הקהל הכי מטומטם (זריקת חפצים לדשא, מכות כל 2 דקות וכו'...)

כבר נמאס לדבר על זה!

דבר שאני אני חייב להבין מה אנשים רוצים מאניימה? מתגרה בנו? חבר'ה אם תשימו לב זה השחקן שהכי מקבל קללות מאיתנו ונהמות והכל ובכל זאת הוא לא מתגרה (זה שהוא מחייך לאוהדים וצוחק וכאלה זה לא להיתגרות). באמת שאני לא מבין מה אנשים רוצים מאניימה! אולי אתם (כמוני אגב) אוכלים את הלב שזה השחקן הכי טוב של הפועל מאז ומעולם! אבל מתגרה בנו?! נו באמת...

אני יכול להבין הרבה מעשים. חלקם מטומטמים, חלקם מתועבים, חלקם פשוט אינפנטליים. לזה אין שום קשר עם הגינוי של המעשים וחוסר ההצדקה שלהם.

אני גם יכול להבין את המטומטמים, אז? אם אתם רוצים שיתייחסו אליכם כמו בני אדם תתייחסו אל עצמכם כבני אדם, לא כחיות מוגבלות נטולות רצון חופשי. אנשים פה מבצעים בחירה מודעת, מבין אותם? תבין גם את ההשלכות.

ושימו לב מה קורה במשחק בין עירוני אשדוד להפועל באר שבע.

המשחק הופסק בדקה ה-90 עקב השלכת חפצים למגרש ופגיעת חפצים בשופט הקו

הפיתרון כאמור: החזרת המשטרה למגרשי הכדורגל, ואם אפשר כבר בשבת הקרובה.

קוון נפצע במשחק של אשדוד-באר שבע עקב זריקת חפצים מהקהל של אשדוד, והשופט הפסיק את המשחק.

לא נורא, ג'קי ילך לבכות קצת בהתאחדות ויהיה בסדר :yellow_cool1:

אנחנו בכח רוצים להחזיר את המשטרה?

זה הדבר שהכי מפריע לי.

רבאק, שנים נלחמנו בתופעה הזאת של שוטרים ביציע. עכשיו אנחנו משחקים לידיים שלהם.

אני אפילו לא נכנס לכמה שזה פוגע בקבוצה.

הרעיון שבסוף אנחנו נגרום לגופים הרלוונטים להשתכנע שהמשטרה הכרחית ביציעים פשוט לא נתפס.