Jump to content

מסכמים את המחזור השישי: רשמים מהדרבי

maccabii

Recommended Posts

שאבי אימן ? והבין שזה לא בשבילו הוא נשאר?

שלא לדבר על זה שהוא היה ברירת מחדל

אם הוא הבין שזה לא בשבילו, אז מה הוא עושה על הקווים?

כולם אשמים!

צוות מקצועי,שחקנים,קהל.

איך אתם מחכים בפינה לאבי זה מדהים איך כל פעם מחדש יש קומץ של אנשים שמפיג את התסכול בלהאשים את אבי.

אבי נמני הוא המלך!

תעצרו שנייה את האוטו אמצ"ש בקריית שלום לוודאי תידהמו לדעת כי את האימון מעביר יוסי מזרחי!.

אבי נמני העונה הוא לוקח האחריות,יוסי מזרחי הוא המאמן בפועל, כפי שאתם שמים לב אבי הוא זה שמתראיין כל פעם ולוקח את האחריות ואני שמח שכך,לפחות הוא מקבל שקט תעשייתי כן הגיע הזמן מנוולים שתתנו שקט תעשייתי לקבוצה הזאת.!

שלא תטעו יוסי מזרחי זה לא ממלא תקן של תעודת פרו,יוסי מזרחי זה מאמן בפועל.!

תומכי נמני חסרי הפשרות - שונאי נמני חסרי הפשרות.

רק שתדעו, אי אפשר כבר לקרוא אותכם.

אתם כ"כ פוגעים בכל האנשים שלא קיצוניים לכיוון כלשהו, עם כל התגובות האלו.

ואתם כבר מזמן עיוורים, 2 הצדדים.

צד אחד יחפש וימצא את הרע במספר 8 ולא משנה בכלל אם הוא קשור.

והצד השני? גם אם נוביל 5-0 בדרבי, אבי יעביר את שטראובר להיות חלוץ וישחק עם גפני בשער, נפסיד 12-5 יגידו שזה לא אשמת נמני.

בחיאת, שום טוב לא יוצא מזה.

תנסו להמנע. זה רק פוגע בסביבה.

3 שנים דה סילבה נוגח לבד, 3 שנים הפועל מפרקת אותנו במתפרצות פשוטות, 3 שנים אנחנו רודפים אחריהם מהדקה הראשונה, 3 שנים אנחנו לא מחברים שני פסים בדרבי.

את מי לדעתך צריך להאשים? את השחקנים שהתחלפו, את ההנהלה שהתחלפה, את הצוות המקצועי שהתחלף, או את אבי נימני, שלא התחלף?

אה שכחתי את אובארוב, הוא כנראה הסיבה לכל זה.

אין לי שום שנאה לנימני, מאמן הוא לא.

הוא הוכיח בדרך משכנעת מאוד שהוא הכל חוץ ממאמן. הוא בוחר שחקנים טוב, בזרים הוא בכלל מצויין ורושם אחוזי פגיעה נהדרים.

אבל בלהפוך אוסף לקבוצה? את מה שגוטמן עשה בחודשיים אבי גם לא יעשה בעשור.

אין מה לעשות, מי שמנצח אותנו זה לא דה סילבה לא שכטר ולא ורמוט, זה אלי גוטמן. וזה כל כך קל לו, כי הוא יודע מה הוא עושה, הוא איש מקצוע.

3 שנים דה סילבה נוגח לבד, 3 שנים הפועל מפרקת אותנו במתפרצות פשוטות, 3 שנים אנחנו רודפים אחריהם מהדקה הראשונה, 3 שנים אנחנו לא מחברים שני פסים בדרבי.

את מי לדעתך צריך להאשים? את השחקנים שהתחלפו, את ההנהלה שהתחלפה, את הצוות המקצועי שהתחלף, או את אבי נימני, שלא התחלף?

אה שכחתי את אובארוב, הוא כנראה הסיבה לכל זה.

אין לי שום שנאה לנימני, מאמן הוא לא.

הוא הוכיח בדרך משכנעת מאוד שהוא הכל חוץ ממאמן. הוא בוחר שחקנים טוב, בזרים הוא בכלל מצויין ורושם אחוזי פגיעה נהדרים.

אבל בלהפוך אוסף לקבוצה? את מה שגוטמן עשה בחודשיים אבי גם לא יעשה בעשור.

אין מה לעשות, מי שמנצח אותנו זה לא דה סילבה לא שכטר ולא ורמוט, זה אלי גוטמן. וזה כל כך קל לו, כי הוא יודע מה הוא עושה, הוא איש מקצוע.

אני אבהיר את הנושא.

אני חושב שההכנה לדרבי הייתה לקויה, ואני מדבר פה על דברים שאני לא אומר בדיעבד:

1. קלמי סבן השחקן הכי חלש בהרכב. אין שום סיבה בעולם שהוא יפתח ולא דור. שום סיבה. (בלי קשר לזה שדור השחקן בכושר הכי טוב במכבי)

2. דה סילבה. תשאל את כל הסובבים אותי, כל כדור חופשי/קרן/אנערף - אני אומר "אבוטבול, דה סילבה - כל מה שנשאר זה לנחש אם שטראובר, או שזה השני - מחדל ענק

3. אין בלם מחליף סגל? אבל כחלון כן מתלבש? מה?! מה הסיכוי שהוא יקבל דקות?

אני גם לא חושב שזאת ה-סיבה שהפסדנו. אני חושב שזה נובע זה שמכבי פשוט עוד לא מתאומת. כשהיא משחקת נגד קבוצה שמשחקת פתוח/כשהיא מצליחה להבקיע והקבוצה השניה נאלצת לשחק פתוח - אין בעיה. הכישרון של השחקנים עושה את העבודה. כשהיא משחק נגד קבוצה שסוגרת את המשחק. אז היא פשוט לא מספיק מתאומת, אין תרגילים בהתקפה, אין מספיק "כלים" אז מה שנשאר זה איזה הברקה של מדו/אגואיזם של עטר/מלחמה של אבידור. נגד פ"ת זה עבד, נגד הפועל הקצת יותר מאומנת זה לא (אגב, גם נגדם יכלנו להבקיע גול מקרי ו"לסחוט" תקו)

ואני גם לא יודע אם מי אחראי על הדברים האלו, אם זה נמני אם זה מזרחי. אבל זה גם לא הנושא שדיברתי עליו.

יש פה קבוצת אנשים שלא אכפת להם משום דבר - בטח לא מעובדות. כל פעם ש"מתעורר" הויכוח. הם או סופר-נמני או אנטי-נמני. זה סתם יוצר אש בין כולם. ומעכיר את האווירה.

2. דה סילבה. תשאל את כל הסובבים אותי, כל כדור חופשי/קרן/אנערף - אני אומר "אבוטבול, דה סילבה - כל מה שנשאר זה לנחש אם שטראובר, או שזה השני - מחדל ענק

אבל זהו, שכל בן אדם שני ביציע תופס את הראש ומסתכל על דה-סילבה אוטומטית שיש קרן. מה, כאילו כולם רואים חוץ ממי שצריך לראות? ולגביי הקיצוניים אני תמיד הייתי מגן על אבי באוטומט כי אני חולה עליו אבל אני לא עיוור וגם אני מוכן להודות שאם במשך 3 שנים דה סילבה חופשי זו אחריות שלו. גם אם יוסי מזרחי ואיציק עובדיה הם אלה שמעבירים את האימונים בפועל, הם לא היו פה כל השנים וזה מחדל שחייב להיפסק, ההפקרות במצבים נייחים בדרבים.

והכי מצחיק להיכנס לוואן עכשיו לראות כותרת של שחקני מכבי: "שדה-סילבה לא ישכח שיש עוד דרבים השנה" וואלה תאמינו לי הוא לא שוכח, הוא רק מחכה לזה בקוצר רוח. בשום משחק אחר הוא לא חופשי ומאושר כמו בדרבים.

נערך על ידי מנש שער 11

בפעם המאה- יוסי מזרחי מעביר את האימונים, יוסי מזרחי מנהל את המשחק. אבי יודע שהוא לא שועל קרבות ולכן הוא הביא את יוסי. לא, אני לא מנסה לנקות את נמני מאשמה כבר מעכשיו, אני מציג את המציאות. מי שהיה העונה בקריית שלום יודע.

חוץ מזה- לגוטמן לקח שלוש שנים כדי לעשות קבוצה אלופה בהפועל אז לא לבלבל תמוח. גוטמן בביתר נכשל כישלון חרוץ. חלאס לעשות ממנו גאון הדור.

בפעם המאה- יוסי מזרחי מעביר את האימונים, יוסי מזרחי מנהל את המשחק. אבי יודע שהוא לא שועל קרבות ולכן הוא הביא את יוסי. לא, אני לא מנסה לנקות את נמני מאשמה כבר מעכשיו, אני מציג את המציאות. מי שהיה העונה בקריית שלום יודע.

חוץ מזה- לגוטמן לקח שלוש שנים כדי לעשות קבוצה אלופה בהפועל אז לא לבלבל תמוח. גוטמן בביתר נכשל כישלון חרוץ. חלאס לעשות ממנו גאון הדור.

בשביל לשמור את דה סילבה במצבים נייחים לא צריך להיות שועל קרבות, צריך להיות אדם עם הבנה של אוהד ממוצע בכדורגל.

אני לא יודע עד כמה באמת יוסי קובע, כי מבחינתי אם יוסי לא קובע את ההרכב אז כל האימונים וניהול המשחק לא שווים כלום.

יוסי מזרחי צריך לקבוע הכל. מי משחק, מתי ובאיזו שיטה.

למשל, אני יופתע אם ההחלטה לעלות עם סבן ולא עם מלול היא של מזרחי, כי ממה שאני יודע מזרחי תופס מאוד מדור, ונימני כבר הוכיח כמה עונות שהוא לא סופר אותו.

אבי בחר שחקנים נהדרים, שאפו. עכשיו, שיתן את הבמה למזרחי שיהפוך אותם לתלכיד.

לאבי אין את הכלים לזה, הוא הוכיח כבר כמה שנים שאין לו, שיפנה את הבמה לאיש המקצוע.

אתה יכול להגיד שזה המצב, אני לא מאמין בזה, במיוחד לא שמזרחי טען וטוען שאבי הוא הסמכות המקצועית העליונה, משמע המילה האחרונה שלו.

האמונה שלך זה נחמד מאוד אבל אתה לא יודע בתכלס של מי המילה האחרונה. לעומת זאת אני ראיתי במו עיניי את יוסי מזרחי מעביר אימונים ולא נמני.

על סמך מה אתה בא וקוטל פה? זה שאתה מאמין שאבי קובע את ההרכב ונותן את המילה האחרונה? אני מאמין שהיה קונספירציה מאחורי רצח רבין, אז מה? מאמין.. ואללק יופי

מבחינתי אבי פינה את הבמה לאיש מקצוע, ולאיש מקצוע מעולה, שעובד חזק מאוד על הקבוצה אבל מה לעשות, 11 שחקנים חדשים צריכים זמן כדי להפוך לקבוצה. זה הכל

ולגבי החרא הזה של דה סילבה שאתם מפמפמים פה- מי השומר האדיר שהיה לנו בהרכב אתמול שיכול לשמור על דה סילבה? אף אחד נכון? עשו כל שביכולתם ולא הספיק. אם היו שמים עליו שניים אז היה נישאר זהבי פנוי והייתם אומרים מחדל. חלאס עם השטויות האלה. בע"ה ניבאלדו ישים לזה סוף.

זה שאתה מאמין שאבי קובע את ההרכב ונותן את המילה האחרונה?

זו לא רק האמונה שלי, זה מה שמזרחי חוזר ואומר בכל הזדמנות.

או שלא הבנתי נכון את הטייטל "סמכות מקצועית עליונה".

הפך להיות דיון אבי לא אבי,אתמול זה נגרר לאלימות..מציע לנעול,ואפילו לפתוח נושא הבהרה מצד הארגון בנוגע לעניין הזה.זה עוד עניין שמחרחר בקהל הגם ככה מסוכסך שלנו.

כרגע נימני בקבוצה,לטובה ולרעה,ואין מה לעשות עם זה.כמו שסוייר אמר..לכל הקיצוניים,אל תגררו את כל הקהל השפוי והנייטרלי לתוך הסכסוך הזה.

בשביל לשמור את דה סילבה במצבים נייחים לא צריך להיות שועל קרבות, צריך להיות אדם עם הבנה של אוהד ממוצע בכדורגל.

אני לא יודע עד כמה באמת יוסי קובע, כי מבחינתי אם יוסי לא קובע את ההרכב אז כל האימונים וניהול המשחק לא שווים כלום.

יוסי מזרחי צריך לקבוע הכל. מי משחק, מתי ובאיזו שיטה.

למשל, אני יופתע אם ההחלטה לעלות עם סבן ולא עם מלול היא של מזרחי, כי ממה שאני יודע מזרחי תופס מאוד מדור, ונימני כבר הוכיח כמה עונות שהוא לא סופר אותו.

אבי בחר שחקנים נהדרים, שאפו. עכשיו, שיתן את הבמה למזרחי שיהפוך אותם לתלכיד.

לאבי אין את הכלים לזה, הוא הוכיח כבר כמה שנים שאין לו, שיפנה את הבמה לאיש המקצוע.

אתה יכול להגיד שזה המצב, אני לא מאמין בזה, במיוחד לא שמזרחי טען וטוען שאבי הוא הסמכות המקצועית העליונה, משמע המילה האחרונה שלו.

כל הדיעה שלך זאת השערה אחת גדולה. אתה חושב שמזרחי סופר את מלול יותר מנמני, אז בגלל שדור לא עלה כנראה שנמני קובע את ההרכבים (מעניין שבמשחקים האחרונים הוא דווקא כן עלה. אולי נמני קובע את ההרכבים רק בדרבי...). ובגלל שאתה משער שנמני קובע את ההרכבים אתה גם חושב שהוא אומר לשחקנים איך לעמוד מבחינה טקטית, וככה אתה מסיק שנמני לא אמר לשחקנים לשמור על דה סילבה כי אף אחד לא שמר עליו.

איך אתה יודע שמזרחי לא אחראי על איך שהשחקנים עמדו אתמול? מה אתה חושב שהביאו את מזרחי כדי שיעמוד כמו גולם עץ? ראית אתמול שמזרחי מנהל את כל המשחק. אז מה הוא לא יכול להגיד לשחקנים לשמור על דה סילבה או ללחוץ את הפועל מעבר לחצי? הוא צריך את האישור של נמני כדי להגיד את מה שהוא חושב? ואולי, הוא כן אמר, וזאת סתם פשלה של השחקנים?

עכשיו אני לא באמת בא להאשים אף אחד כי זה באמת דפוק לטעמי. אבל פשוט מעצבן אותי איך שאתם מאשימים את נמני רק כי זה כל כך נוח. הרי נמני הוא המאמן המתחיל שלא כל כך יודע לאמן קבוצה טקטית, והרי עם נמני הפסדנו את כל הדרבים בארבע השנים האחרונות. אז ברור שהוא אשם בהפסד אתמול...

בקיצור תנו כבר שקט. נמאסתם.

מתוקי אתה צודק, כולנו ילדים.

אבל בגלל שאתה כזה בוגר ויודע הכל אני אשמח אם תוכל לפתור לי חידה ששאלו אותי היום.

משנת 1996 במשך 15 שנה היו רק 3 שנים בהן הוא לא היה הגורם הדוממננתי

ספר לנו בבקשה על הישגי הקבוצה ב 12 השנים האלה ו/או לפחות ספר על שחקן אחד שהצליח לפרוח בזמן הזה

אה ועוד משהוא, היו גם 3 שנים שהוא לא היה הגורם הדומיננטי במועדון, תשווה את ההשגים בשנים האלה.

יאללללה חברה תירוצים מהר

לשיטתך בשנייה שנמני עוזב/מועזב אנחנו מתחילים לדרוס את הפועל וזוללים דאבלים ?

ב 15 שנה האחרונות ניצחת את הפועל כשהיית יותר טוב מהם עם נמני או בלי נמני,

כשהיית פחות טוב מהם חטפת בראש עם נמני ובלי נמני .

פשוט לעג לאינטיליגנציה הטיעון הזה כאילו ברגע שרוחו של נמני לא תרחף מעל בלומפילד אותם שחקנים שלא התקרבו אתמול לשער של הפועל 60 דקות יתחילו לתת שלישיות ורביעיות בדרבי.

יאללה תן לנו עוד פתרונות קסמים..העפנו את נמני ולא ניצחנו מה אז ?...אולי נתחיל ללבוש אדום זה חזק בדרבים לאחרונה .

בקיצור חבר אל תעליב את האינטליגנציה שלנו - אנחנו מבינים כדורגל לא פחות ממך...

תניח לנו ממשחקי הנמני שלך היום במיוחד וגם הרי כולם יודעים מה הסיפור פה מאחורי הקלעים.

מכבי כבר מזמן לא מעניינת אותך - הכל פה הפך אישי.

אבל פשוט מעצבן אותי איך שאתם מאשימים את נמני רק כי זה כל כך נוח. הרי נמני הוא המאמן המתחיל שלא כל כך יודע לאמן קבוצה טקטית, והרי עם נמני הפסדנו את כל הדרבים בארבע השנים האחרונות. אז ברור שהוא אשם בהפסד אתמול...

האמת? זה די ברור.

ותפסיקו כבר לקשר בין ביקורת, קשה ככל שתהיה, לבין שקט ותמיכה בקבוצה.

אתה לא תראה אותי מקלל, שורק בוז או מבצע כל אקט אחר שיפגע בקבוצה באופן ישיר או עקיף.

זה לא סותר את האכזבה שלי מנימני ומהעדר השיטה.

ברור שתהליך כזה לוקח זמן, אבל נימני כל שנה מתחיל תהליך כזה, ולא ראיתי עדיין שום טביעת אצבע שלו על הקבוצה.

אצל הפועל שחקנים מתחלפים, השיטה נשארת, הסדר נשאר.

אולי מזרחי יעשה את ההבדל הפעם.

האמת? זה די ברור.

אתה לא תראה אותי מקלל, שורק בוז או מבצע כל אקט אחר שיפגע בקבוצה באופן ישיר או עקיף.

ברור שתהליך כזה לוקח זמן, אבל נימני כל שנה מתחיל תהליך כזה, ולא ראיתי עדיין שום טביעת אצבע שלו על הקבוצה.

אני מסכים שלנמני קשה לבד להתביע שיטה מסוימת. אבל בדיוק בשביל זה הביאו את מזרחי, לא? אז אם כבר אתה מחליט שאתה מאשים את הצוות המקצועי, לפחות תאשים את שניהם ולא רק את נמני כי זה הרבה יותר נוח.

האמת? זה די ברור.

כמה תיקונים:

1.גוטמן מאמן בהפועל כמעט שלוש עונות - בזמן הזה שונתה שם השיטה שלוש פעמים (לפני שנתיים הדגש היה על יציאה מהירה למתפרצות בעונה שעברה הוא בעצמו אמר פעם בראיון שהוא שינה שיטת משחק להחזקת הכדור קצת כמו להפוך מאינטר לבארסה וגם העונה הוא ניסה לשנות שיטה כרגע לא בהצלחה גדולה).

2. כמה שחקנים התחלפו בהפועל הקיץ ?...השיטה כמעט אותם שחקנים די דומה(רק טוטו לא שיחק שם בשנה שעברה מכל ה 11 שעלו אתמול בדרבי)

3. שיטה זה דבר שלוקח זמן להטמיע - לא רואים שיטה אחרי חודשיים וחצי . אגב למי שלא שם לב מכבי השנה לא רק ששינתה סגנון משחק היא גם שינתה מערך.

כל פעם אחרי דרבי יורים על אוטומט - אין שיטה אין דרך...דיי כבר עם ססמאות חלולות,שיחקנו חלש (לא היה אתמול שחקן אחד במכבי שהיה אפילו בינוני) בגלל זה הפסדנו לקבוצה שהיא כרגע יותר טובה מאיתנו.

הדבר הכי לא ברור לי במשחק אתמול היה כשערן זהבי הרים חלק מהכדורים החופשיים/קרנות.

כל הרמה של אבוטבול מצאה את דה סילבה, כל הרמה של זהבי יצאה החוצה.

1.גוטמן מאמן בהפועל כמעט שלוש עונות - בזמן הזה שונתה שם השיטה שלוש פעמים (לפני שנתיים הדגש היה על יציאה מהירה למתפרצות בעונה שעברה הוא בעצמו אמר פעם בראיון שהוא שינה שיטת משחק להחזקת הכדור קצת כמו להפוך מאינטר לבארסה וגם העונה הוא ניסה לשנות שיטה כרגע לא בהצלחה גדולה).

נימני מאמן במכבי כמעט שלוש עונות - בזמן הזה שונתה השיטה שלוש פעמים. פעם העפנו כדורים לקאמאנן, עונה אחרי העפנו כדורים ליבוריאן, ועכשיו אנחנו מעיפים כדורים לעטר/קולאוטי.

ולפני שאתה ואחרים יוצאים עלי, אני בכוונה מגזים בתגובה שלי כדי להדגיש שהבעיה שלנו מול הפועל היא לא השחקנים, השחקנים התחלפו ויתחלפו, והשחקנים ברובם הגדול טובים ואפילו מצויינים, בטח בהשוואה להפועל.

מי אלה זהבי, שיש, קנדה, אבוטבול, ידין, באדיר (אפשר להמשיך..)? אם הם לא בהפועל לא סופרים אותם.

אבל ברגע שהם חלק מתלכיד, חלק מסיסטם, אז כל בורג יודע את תפקידו את תחום אחריותו ומה נדרש ממנו.

מסכים שאלו דברים שלוקחים זמן, אבל כל שנה אומרים את אותם דברים וכל שנה אין חדש תחת השמש.

ברגע שאני יראה התחלה של דרך, וזה לא משנה אם זה נימני או מזרחי, אני יהיה רגוע כי האיכות והעומק בסגל שלנו שווה אליפות, אפילו אליפות קלה ביחס ליריבות.

נימני מאמן במכבי כמעט שלוש עונות - בזמן הזה שונתה השיטה שלוש פעמים. פעם העפנו כדורים לקאמאנן, עונה אחרי העפנו כדורים ליבוריאן, ועכשיו אנחנו מעיפים כדורים לעטר/קולאוטי.

ולפני שאתה ואחרים יוצאים עלי, אני בכוונה מגזים בתגובה שלי כדי להדגיש שהבעיה שלנו מול הפועל היא לא השחקנים, השחקנים התחלפו ויתחלפו, והשחקנים ברובם הגדול טובים ואפילו מצויינים, בטח בהשוואה להפועל.

מי אלה זהבי, שיש, קנדה, אבוטבול, ידין, באדיר (אפשר להמשיך..)? אם הם לא בהפועל לא סופרים אותם.

אבל ברגע שהם חלק מתלכיד, חלק מסיסטם, אז כל בורג יודע את תפקידו את תחום אחריותו ומה נדרש ממנו.

מסכים שאלו דברים שלוקחים זמן, אבל כל שנה אומרים את אותם דברים וכל שנה אין חדש תחת השמש.

ברגע שאני יראה התחלה של דרך, וזה לא משנה אם זה נימני או מזרחי, אני יהיה רגוע כי האיכות והעומק בסגל שלנו שווה אליפות, אפילו אליפות קלה ביחס ליריבות.

אז אני אגיד לך שמתחילת השנה עד עכשיו אני דווקא כן רואה התחלה של דרך.

בהמשך לתגובתו של FEAR - מסכים ב100%. אבי הוכיח שהוא מנהל מקצועי טוב. בחירת זרים נכונה, השתמש בתקציב הרכש שהוקצב לו ב100% לדעתי.

אבל הגיע הזמן שלא ייטול חלק בבחירת ההרכב ושיטת המשחק. אני אוהב את נימני, הפוסטרים שלו היו אצלי בחדר שנים עד שהיינו צריכים להוריד את זה, אני גם תמכתי בכך שהוא צריך לקבל הזדמנות, אבל כל דרבי הוא מוכיח לי שהוא לא מאמן. אבל, וזה אבל גדול... זה לא הזמן לחרוץ גורלות אלא לתת לקבוצה זמן ושקט.

שבוע הבא חייבים ניצחון בכל הכוח, יאללה מכבי שלי :)

על דה סילבה היה צריך לשמור סאבו.הוא הבלם הגבוה שלנו.זה אמור להיות כתוב על הלוח בקריית שלום כבר לפני שבועיים.

בדרבי טוטו האחרון, שניות אחרי שאני וחבר תמהנו למה דור שומר עליו, קיבלנו את הגול.

העניין הזה של דה סילבה-הוא מעליב ברמה שלא תתואר.לא דוחפים אותו(אפשר לתת קטנות בלי שאף אחד יראה),לא מתנגדים לו, לא שומרים עליו השחקנים הנכונים ואנחנו כמו צאן לטבח-מחכים למר גורלנו.שחקן שחצן שהתבטא כל כך הרבה פעמים בגנות מכבי- והכל כרגיל.הוא משתין עלינו ואנחנו מבקשים עוד.זאת רפיסות איומה שכל כך לא קשורה לדנא ההיסטורי שלנו.

מכבי פחות מתואמת מהפועל.וואלה נכון.ידענו את זה גם לפני הדרבי.אני לא ידעתי ששוב אני לא יהיה ראשון לכדור(שזה הבסיס להכל),ששוב שחקנים ימסרו ליריב כי הם משלשלים.ההכנה לא היתה טובה-ומותר לכתוב את זה.התחושה היתה שהם לא יודעים מול מי הם משחקים.אין פה שום אג'נדה נסתרת.מכבי היתה צריכה להביא אקסטרות אתמול בגלל היותה פחות מגובשת אבל אני לא ראיתי את הקיצונים שלנו עוזרים למגינים(למרות שכולם ראו באיזה מצוקה שרוי קלמי),לא ראיתי את הקישור דוחף קדימה וגם לא הבנתי למה עטר פתח כמרכזי(כשהוא כבר נתן משחקים מצויינים בשמאל)וראנגלוב כקיצוני(אחרי עשרים וחמש דקות הם אכן התחלפו).וגם נשגב מבינתי איך אבידור לא מקבל דקות כאשר אנחנו משוועים למשחק אגפים מהיר ולשחקני אחד על אחד.קולאוטי בכושר לא טוב, זה לא סוד.

נותר רק לקוות שהלקחים ילמדו.מתישהוא-עקומת הלמידה וההתקדמות תיהיה חייבת חטפס למעלה.כדורגל זה עסק של תוצאות בוודאי כאשר הביאו לא מעט איכות השנה.

על דה סילבה היה צריך לשמור סאבו.הוא הבלם הגבוה שלנו.זה אמור להיות כתוב על הלוח בקריית שלום כבר לפני שבועיים.

בדרבי טוטו האחרון, שניות אחרי שאני וחבר תמהנו למה דור שומר עליו, קיבלנו את הגול.

העניין הזה של דה סילבה-הוא מעליב ברמה שלא תתואר.לא דוחפים אותו(אפשר לתת קטנות בלי שאף אחד יראה),לא מתנגדים לו, לא שומרים עליו השחקנים הנכונים ואנחנו כמו צאן לטבח-מחכים למר גורלנו.שחקן שחצן שהתבטא כל כך הרבה פעמים בגנות מכבי- והכל כרגיל.הוא משתין עלינו ואנחנו מבקשים עוד.זאת רפיסות איומה שכל כך לא קשורה לדנא ההיסטורי שלנו.

מכבי פחות מתואמת מהפועל.וואלה נכון.ידענו את זה גם לפני הדרבי.אני לא ידעתי ששוב אני לא יהיה ראשון לכדור(שזה הבסיס להכל),ששוב שחקנים ימסרו ליריב כי הם משלשלים.ההכנה לא היתה טובה-ומותר לכתוב את זה.התחושה היתה שהם לא יודעים מול מי הם משחקים.אין פה שום אג'נדה נסתרת.מכבי היתה צריכה להביא אקסטרות אתמול בגלל היותה פחות מגובשת אבל אני לא ראיתי את הקיצונים שלנו עוזרים למגינים(למרות שכולם ראו באיזה מצוקה שרוי קלמי),לא ראיתי את הקישור דוחף קדימה וגם לא הבנתי למה עטר פתח כמרכזי(כשהוא כבר נתן משחקים מצויינים בשמאל)וראנגלוב כקיצוני(אחרי עשרים וחמש דקות הם אכן התחלפו).וגם נשגב מבינתי איך אבידור לא מקבל דקות כאשר אנחנו משוועים למשחק אגפים מהיר ולשחקני אחד על אחד.קולאוטי בכושר לא טוב, זה לא סוד.

נותר רק לקוות שהלקחים ילמדו.מתישהוא-עקומת הלמידה וההתקדמות תיהיה חייבת חטפס למעלה.כדורגל זה עסק של תוצאות בוודאי כאשר הביאו לא מעט איכות השנה.

מקצועית עשו את כל הטעויות האפשריות.

השאלה, כמו שאמרת, האם נתקדם בעקומת הלמידה למעלה. יש דברים שלמדנו אתמול. למשל, שדור מלול צריך לשחק תמיד (ולפני המשחק הרוב פה הסכים שאלברמן עדיף, וכולנו למדנו שלא, לפחות לא כרגע)

בינתיים נראה שיש התעקשות על כל מיני דברים (שוב ראנגלוב בשמאל. מספיק לראות סרטון יוטיוב אחד כדי להבין שהוא 9), נקווה שזה ישתנה לטובה.

אין לי ספק שמבחינת חומר שחקנים אנחנו יותר טובים מהפועל, הבעיה היא גם החיבור והתיאום אבל בעיקר ה-4-3-3 עם השחקנים הלא נכונים.

אם עולים במערך הזה צריך להשתמש בחצי ימין וחצי שמאל יצירתיים (מדוניאנין ומלול או ישראלביץ) כשרק אחד מבין אלברמן וסידיבה פותח.

במידה ורוצים לפתוח עם סידיבה ואלברמן ביחד זה רק ב-4-4-2 כשמדוניאנין ובוזגלו בכנפיים או 4-5-1 כשמדוניאנין מאחורי החלוץ.

חוץ מזה בלט לעין השילוב הלא מספיק טוב בין רנגלוב לעטר שלא איפשר לנו להגיע למצבים ובהחלט היה מקום להכניס את אבידור.

אני עדיין מחכה שנמצא את הנוסחא ההתקפית וההרכב הנכון, הגנתית אנחנו נתייצב עם ניבאלדו לצד סטרול ופאביצביץ.