Jump to content

מסכמים את המחזור השישי: רשמים מהדרבי

maccabii

Recommended Posts

מתוקי אתה צודק, כולנו ילדים.

אבל בגלל שאתה כזה בוגר ויודע הכל אני אשמח אם תוכל לפתור לי חידה ששאלו אותי היום.

משנת 1996 במשך 15 שנה היו רק 3 שנים בהן הוא לא היה הגורם הדוממננתי

ספר לנו בבקשה על הישגי הקבוצה ב 12 השנים האלה ו/או לפחות ספר על שחקן אחד שהצליח לפרוח בזמן הזה

אה ועוד משהוא, היו גם 3 שנים שהוא לא היה הגורם הדומיננטי במועדון, תשווה את ההשגים בשנים האלה.

יאללללה חברה תירוצים מהר

גביע אחד והעפלה מקרית לליגת האלופות.

משהו עוד יחשוב בטעות שהיינו אמפרייה באותן שנים.

אבל בגלל שאתה כזה בוגר ויודע הכל אני אשמח אם תוכל לפתור לי חידה ששאלו אותי היום.

ספר לנו בבקשה על הישגי הקבוצה ב 12 השנים האלה ו/או לפחות ספר על שחקן אחד שהצליח לפרוח בזמן הזה

אה ועוד משהוא, היו גם 3 שנים שהוא לא היה הגורם הדומיננטי במועדון, תשווה את ההשגים בשנים האלה.

יאללללה חברה תירוצים מהר

מצחיק אתה ואל תיקרא לי מתוקי כי אני לא קוקסינל.

גדול אתה אז גם בתור שחקן נמני הרס תקבוצה אהה? טיעונים של ילדים אינפאנטילים יש לכם.

אז בוא תסביר לי מה אתה רוצה להגיד לי, נמני אשם בזה שאין מחלקת נוער טובה?

יש לך טיעון מפגר , זה אותו דבר כמו שאני יגיד , בוא תתן לי ההישגים של הקבוצה מאז שהשחקן נכנסו ליצעים. אתה יודע איזה תקופה היתה לנו לפני זה? אחי אני אומר לך השחקן אשם במצב הקבוצה מאז שהם ביציעים לקחנו אליפות מסכנה אחת. שלא נדבר על האולטראס.

מצחיק אתה ואל תיקרא לי מתוקי כי אני לא קוקסינל.

גדול אתה אז גם בתור שחקן נמני הרס תקבוצה אהה? טיעונים של ילדים אינפאנטילים יש לכם.

אז בוא תסביר לי מה אתה רוצה להגיד לי, נמני אשם בזה שאין מחלקת נוער טובה?

יש לך טיעון מפגר , זה אותו דבר כמו שאני יגיד , בוא תתן לי ההישגים של הקבוצה מאז שהשחקן נכנסו ליצעים. אתה יודע איזה תקופה היתה לנו לפני זה? אחי אני אומר לך השחקן אשם במצב הקבוצה מאז שהם ביציעים לקחנו אליפות מסכנה אחת. שלא נדבר על האולטראס.

לא הבנתי מה הקשר של השחקן ?

ולמי שאומר שנימני אשם במצב הזה הוא בן אדם דפוק.

יאללללה חברה תירוצים מהר

בלי האיש הזה לא היה לך אליפות משנת 96..

בלי האיש הזה היינו עכשיו כמו בית"ר שגידמק הגיע והשאיר אותה בלי שום סמל וזהות..

בלי האיש הזה לא היה לך אליפות משנת 96..

בלי האיש הזה היינו עכשיו כמו בית"ר שגידמק הגיע והשאיר אותה בלי שום סמל וזהות..

עזוב נמני אשם בהל ילדים זיינים יש פה , אין כבוד לסמלים,

חחח אתם בדיחה איך שאתם מחכים לאבי מאחורי הסיבוב רק מחכים לנפילה הכי קטנה

אתם תקראו לי עיוור אבל בידיוק הפוך אתם העיוורים מונעים משינאה עיוורת ולא מטובת הקבוצה. את מי מעניין עכשיו נמני שנימני

העיקר לזיין תמוח על סבלנות וכאלה אתם יודעים אבל לתת אותו.. מה פיתאום. לאבי נמני לא נותנים כלום

ואל תבלבלו לי תביצים על שנים קודמות כי הסיטואציה שונה.

כמו כן אל תזיינו תמוח על עבודה טקטית כי מי שהיה באימון אחד העונה ראה שאבי אפילו לא עומד על הדשא, אז חלאס.

תפסיקו לבחוש ולבלבל תביצים ותיתנו גב פעם אחת בחיים שלכם

בגדול אתה צודק, דור לא היה משהו היום אבל דור צריך לשחק בקישור ולא להיות מגן.

הקישור שלנו מעובה מדי, דור אחלה בתור מגן, יותר מסבן בינתיים והתרומה שלו להתקפה ולהגנה יותר טובה ממנו.

יאללללה חברה תירוצים מהר

מ1990 ועד היום היו שתי עונות שאבי היה מחוץ למועדון במשך כל העונה: 03-04 ו04-05 באחרונה סיימנו במקום השמיני, עם מאזן שערים שלילי

זכורה לך עוד עונה שסיימנו במיקום כזה נמוך או לחלופין עם מאזן שערים שלילי (אני מדבר מ1990), אני באמת שואל כי אני לא סגור על זה

גביע אחד והעפלה מקרית לליגת האלופות.

משהו עוד יחשוב בטעות שהיינו אמפרייה באותן שנים.

מצחיק אתה שאתה מגמד את מה שעשינו שנמני לא היה במכבי בשנים 2003-5.

כי שהוא חזר לקחת את התואר הגדול מכולם, גביע הטוטו.

רק להזכיר לך, שעם נגרים! אני אחזור על זה, נגרים, היית בליגת האלופות והוצאת 4 נקודת.

ועם אותם נגרים! ניצחת בעונה אחת 3 דרבים רצופים.

הכל בהכנה! הכל בראש!!!

ואתה?

אתה ילד חצוף אחושילינג!

בחיאת, אני ממש לא אכנס לריב נמני כן/לא.

ואני בטח לא מתומכיו הגדולים מהרגע שפרש ממשחק פעיל.

אבל להפוך את השנים שהוא לא היה פה לעונות זוהר/הצלחה. בחיאת :|

אני הייתי שם, אתם הייתם שם - חלאס..

מצחיק אתה שאתה מגמד את מה שעשינו שנמני לא היה במכבי בשנים 2003-5.

כי שהוא חזר לקחת את התואר הגדול מכולם, גביע הטוטו.

רק להזכיר לך, שעם נגרים! אני אחזור על זה, נגרים, היית בליגת האלופות והוצאת 4 נקודת.

ועם אותם נגרים! ניצחת בעונה אחת 3 דרבים רצופים.

הכל בהכנה! הכל בראש!!!

ואתה?

אתה ילד חצוף אחושילינג!

יוחזרו מושקי מישאלוב , אמיל במבה,ארז מסיקה לאלתר. כי במכבי לא יהיו כוכבים רק נגרים,

מ1990 ועד היום היו שתי עונות שאבי היה מחוץ למועדון במשך כל העונה: 03-04 ו04-05 באחרונה סיימנו במקום השמיני, עם מאזן שערים שלילי(?)

זכורה לך עוד עונה שסיימנו במיקום כזה נמוך או לחלופין עם מאזן שערים שלילי (אני מדבר מ1990), אני באמת שואל כי אני לא סגור על זה

מאזן שערים שלילי (בצד יחס השערים):

עונת 90/91 53-43

עונת 04/05 32-42

עונת 05/06 37-35

משם אין לי יותר

אבל מכל העונות מאז 90 רק בשנים האלה היה לנו מאזן שלילי

(אני לא מתכוון להשתתף בויכוח)

יוחזרו מושקי מישאלוב , אמיל במבה,ארז מסיקה לאלתר. כי במכבי לא יהיו כוכבים רק נגרים,

לא.

צריך מאמן כמו קלינגר שידע להוציא מהכלום הזה משהו.

כי כרגע מהרבה מוציאים כלום.

אססף אבי נמני לקח עם מכבי 4 אליפויות ו4 גביעים וניצח אין ספור דרבים אז מה אתה רוצה ממנו?

ילד חצוף עלק.. חחח אתה בדיחה אחושרמוטה

לא.

צריך מאמן כמו קלינגר שידע להוציא מהכלום הזה משהו.

כי כרגע מהרבה מוציאים כלום.

יוסי מזרחי לא מספיק. או שגם אתה חי בסרט שנמני הוא מעל מזרחי? כי לפי מה שאני ראיתי באימונים נמני אפילו לא נמצא בתחומי המגרש

אידיוט כל מי שינסה בכלל לעשות את זה (ראוי להערכה, אבל עדיין אידיוט) כי הוא ישרוף את הזמן שלו זה חסר סיכוי. תנסה למנוע מכות ביציע ותבין שאין עם מי לדבר. שער 11 היה מת אתמול, 2 גושים ששונאים שנאת מוות אחד את השני, מה שהם שרים הגוש השני שר הפוך בכוונה, כל 10 דקות מקות במוקד אחר במגרש, כל העולם עבר לשער 11 עד שלא היה מקום לזוז בקיצור כלוב בגן חיות ואין כבוד בין בני אדם.

ולגביי הראש והאטימות שלנו, עומר צודק, ונמני אשם אישית בזה שלא שומרים את דה-סילבה 3 שנים במצבים נייחים, אבל אני באמת כבר לא יודע אם לא עדיף לשתוק ולתת לכסף של מיטש לעשות את שלו, כי להתסיס את המערכת עכשיו זה יהיה גרוע מאוד.

חס וחלילה להתסיס.ובטח לא לפטר.יש עוד כמעט עונה לשחק כדורגל.אני מאמין גדול במושג הזה-מאמן(ולא רציתי שרבש יפוטר כמו עוד כמה מאמנים שפוטרו).

בדיוק כמו שמותר להעביר ביקורת של שחקן, אפשר להעביר ביקורת על הצוות המיקצועי.

אני לא בא מאנטי נמני בכלל-אני,בניגוד לרוב המשתמשים האחרים,באמת ראיתי את נמני השחקן מהמשחקים הראשונים.הוא היה ענק כדורגל אמיתי.הוא חלק גדול מההיסטוריה הפרטית שלי כאוהד מכבי.

כן,הפועל טובה יותר.אבל ממתי זה אמור להכריע כל כך הרבה דרבים ברצף?

זה כדורסל, לא כדורגל.

היו שנים שהיינו נחותים יותר ועדיין גירדנו תיקואיים ונלחמנו בשיניים.

אנחנו מפסידים את הדרבים האלה עוד בחדר ההלבשה.בקלות!!!

מאזן שערים שלילי (בצד יחס השערים):

עונת 90/91 53-43

עונת 04/05 32-42

עונת 05/06 37-35

משם אין לי יותר

אבל מכל העונות מאז 90 רק בשנים האלה היה לנו מאזן שלילי

(אני לא מתכוון להשתתף בויכוח)

תודה, יש מצב אתה מברר לגבי מיקום הכי נמוך?

יוסי מזרחי לא מספיק. או שגם אתה חי בסרט שנמני הוא מעל מזרחי? כי לפי מה שאני ראיתי באימונים נמני אפילו לא נמצא בתחומי המגרש

עזוב אחי, תביא לפה את מורינו הוא יתבאס שלא הבאת את פרגוסון.

אססף אבי נמני לקח עם מכבי 4 אליפויות ו4 גביעים וניצח אין ספור דרבים אז מה אתה רוצה ממנו?

ילד חצוף עלק.. חחח אתה בדיחה אחושרמוטה

יש את נמני השחקן, ויש נמני הדמות, ויש את נמני המאמן? יועץ מקצועי? מנג'ר? אההההההה!@#!

על נמני השחקן, אין לי שום תלונות! וכייף גדול לי ולך ולכולנו שהוא היה במועדון שלנו והתרומה שלו לנו.

הבעיה שלי היא עם נמני הדמות והמאמן? מנג'ר? יועץ מקצועי? סמכות עליונה?

כי מאז שהוא בעמדה הזאת, אנחנו כישלון גמור.

אין לי שום דבר כלפיו באופן אישי. אבל ידוע לך שאם הוא לא היה "אבי נמני" הוא לא היה כבר לפני 2 עונות במכבי.

זאת כל הבעיה שלי.

יש את נמני השחקן, ויש נמני הדמות, ויש את נמני המאמן? יועץ מקצועי? מנג'ר? אההההההה!@#!

על נמני השחקן, אין לי שום תלונות! וכייף גדול לי ולך ולכולנו שהוא היה במועדון שלנו והתרומה שלו לנו.

הבעיה שלי היא עם נמני הדמות והמאמן? מנג'ר? יועץ מקצועי? סמכות עליונה?

כי מאז שהוא בעמדה הזאת, אנחנו כישלון גמור.

אין לי שום דבר כלפיו באופן אישי. אבל ידוע לך שאם הוא לא היה "אבי נמני" הוא לא היה כבר לפני 2 עונות במכבי.

זאת כל הבעיה שלי.

כמה שנים הוא שמה? 20 לא?

כל הפורום הזה תמך בהרכב הזה כולל אתה.

אש, עכשיו עברנו לקריאת מחשבות רטרואקטיבית!

מאיפה לך במה תמכתי ובמה לא תמכתי?

ואם היא כן תרוץ לאליפות אז התיק כן יפול על מזרחי?

איך זה עובד?

כמו שהקבוצה נראית, התיק ייפול על השחקנים.

עם השחקנים האלה הקבוצה לא צריכה להיראות באוקטובר כאילו זה משחק ראשון שלה. כל משחק שאנחנו מנצחים, יש לנו 30 דקות טובות, ואז נרדמים, או אפילו פחות מזה, ומחכים לחאריס שיבוא ויעשה גול. אין לזה צורה. אנחנו יכולים לרוץ לאליפות, אבל זה בזכות יכולת אישית של השחקנים. בינתיים מחזור שישי (בגלל הקצב האיטי של הליגה, באירופה זה כבר מחזור שמיני לפחות) ועדיין מחכים שהשחקנים יתחברו. זה לא יקרה בקצב הזה. תאשים את נמני, תאשים את מזרחי, תאשים את מי שבא לך.

אפשר לקחת אליפות, אבל אם ניראה ככה במאי (ואני חושש שניראה ככה), אין שום סיבה בעולם להמשיך עם מזרחי-נמני. גם אם ניקח אליפות, לאירופה זה לא יספיק, ואין שום סיבה בעולם שקבוצה של 120 מיליון שקל תיראה ככה.

למי שלא הבין, את בית"ר, אשדוד ופ"ת ניצחנו כי יש לנו את עטר, מדוניאנין ומלול, שהיו שם במקום הנכון ובזמן הנכון. גם עם דחליל על הקווים הם היו עושים את זה.

כמו שמכבי נראית, אני שם את הביטחון שלי בשחקנים בלבד ולא באף מאמן.

כמה שנים הוא שמה? 20 לא?

כמה שנים רן בן שמעון היה בשביל לשלוח אותו הבייתה?

כמה שנים אלי כהן היה בשביל לשלוח אותו הבייתה?

והרשימה עוד ארוכה.

אבל עזוב.

אני לא בא לריב איתך. יש דברים שאני מסכים איתך ויש דברים שלא.

כמו שהמכביה אמר והוא מאוד צודק בקטע הזה...

אם הייתי מקלל את סבן לא היית אומר לי כלום, אם הייתי יורד שעתיים על סטרול גם לא היית אומר כלום.

אבל שאני מעביר ביקורת לגיטימית על הבעיה המנטאלית בקבוצה, שעליה אחראי נמני, ישר אתה ועוד כמה פה קופצים...

מעניין מה היה קורה אם הייתי אומר את אותם דברים על מזרחי, האם גם אז היית קופץ?