Jump to content

מסכמים את המחזור השישי: רשמים מהדרבי

maccabii

Recommended Posts

שלום,

בקצרה כי אני לא במצב רוח :

נתחיל מזה שמשחק ההגנה שלנו היה מבולבל מאוד, אין תאום והרבה פאניקה, ראנגלוב היה סביר ,סוף סוף האמת על סבן יצאה לאור ואני מקוה שמזרחי יפיק לקחים על כך.

אה, כמעט שחכתי את שטראובר ובוזגלו על משחק מצוין ולוחם.

נקווה בעזרת ה' לשים את הדרבי בצד ולשחק יותר טוב בהמשך הליגה.

יאללה מכבי בהצלחה.

בוזגלו ענק , בהס"הכ , לא קרה כלום , אנחנו עדיין במצב טוב בטבלה , זה הדרבי הכי לא חשוב שיש מבין השלושה , שבוע הבא - רמת גן , חוזרים לעצמנו

הרושם הכי עלוב שהיה לי הוא על הקהל תמשיכו לזרוק דברים אולי השחקנים יתעוררו!

2 דק' לסיום מבזבזים זמן כזורקים קולות,גרעינים וכו'.!

במובן מסויים, הדרבי הזה היה משפיל יותר מדרבי הארבע שתיים,בו לפחות החמצנו המון ויזמנו.

את הטעויות של הצוות המיקצועי היום-צריך ללמד בכל קורס מאמנים-מה לא לעשות.

1-סאבו חזר מפציעה אבל יוסי נמני או אבי מזרחי לא חשבו להלביש בלם מחליף.זאת פשוט בושה.

2-שוב מכבי עולה רועדת,לא ראשונה לכדור, פסיבית.כמה אסיפות היו השבוע בקריית שלום? ארבע.טוב,זה החזיק מעמד שלוש דקות בדיוק.הרף רק יורד, זה נראה גרוע יותר מדרבי לדרבי.

3-קלמי המשיך לשוטט במגרש אחרי הדקה העשרים וחמש ובמזל גדול המשחק לא היה גמור כבר במחצית.חיכו למחצית-וואלה.היה להם מזל גדול עם זה.זה בדיוק מה שהם שידרו-פאסיביות, אוזלת יד וחוסר רצון לקבל החלטות.

4-למכבי אין עדיין תנועות מובנות ואוטומטיות(כתבתי אתמול שאנחנו לא יודעים איזה מכבי נקבל, כי אנחנו עוד לא מכירים אותה מספיק טוב ואנחנו הולכים אל הלא נודע).ולכן שהכל תקוע, אתה צריך להישאר עם שחקני האחד על אחד הכי טובים שלך.הוצאת בוזגלו(שהיה מהפחות חלשים היום) במקום הכנסת אבידור במקום ראנגלוב-היא תמוהה במקרה הטוב והזוייה במקרה הרע.מה עשיתם בזה? עוד שחקן כבד למערכה,עוד שחקן סטאטי.זה כל כך בסיסי שזה מביך.ואם בוזגלו נפצע-אז אבידור בפנים.

5-דה סילבה נגח שלושה כדורים ממצבים נייחים. כן, אותו אחד שעושה את זה כל הזמן.מה פתאום שסאבו ישמור עליו.. מה פתאום. אלברמן ישמור עליו.זה כבר מבדח.על מה הם מקבלים משכורת?

בקשר לשחקנים,

כולם היו חלשים היום ובוודאי שלא נקיים מאשמה, בעיקר סידיבה ואלברמן, שלא החזיקו קצב, לא דחפו קדימה-אבל זאת קבוצה לא מאומנת בעליל והיא לא הביאה שום אקסטרה כדי לחפות על זה.

מדו,סאבו,מאור,לירן(מצויין) ועטר היו מהפחות רעים.

לכל מעריצי מלול-קצת תנוחו.קבלת ההחלטות שלו היא שכונה במיטבה(למרות שהוא חייב לשחק במקום סבן).כבר עברת-תן רוחב.

הפועל? המעליב הוא שהיא לא היתה משהו מיוחד היום.זאת קבוצה עם בעיות, רחוקה מאד משנה שעברה. בכל עמדה. אבל היה לה משחק קל היום וגול מוקדם בוודאי העלה את מפלס הביטחון.היא עדיין קבוצה שמשחקת אוטומאט ויותר מחוברת והיא לא נזקקה ליותר מזה היום.מול העדר ללא רועה שלבש צהוב-זה הספיק.

החומר טוב והפוטנציאל קיים אבל הצוות המיקצועי לא ממש מרגיע אותי ואני מתנסח בעדינות.

המסקנה שלי מהמשחק קשורה להפועל ולא למכבי. הם עלו על הנוסחא לניצחונות בדרבי. יש תחושה שלא משנה מי ישחק במכבי ומה הכושר שהקבוצות מגיעות למשחק, הם יודעים לעלות לדרבי ולתת את המשחק הכי טוב שהם מסוגלים לתת.

במובן מסויים, הדרבי הזה היה משפיל יותר מדרבי הארבע שתיים,בו לפחות החמצנו המון ויזמנו.

את הטעויות של הצוות המיקצועי היום-צריך ללמד בכל קורס מאמנים-מה לא לעשות.

1-סאבו חזר מפציעה אבל יוסי נמני או אבי מזרחי לא חשבו להלביש בלם מחליף.זאת פשוט בושה.

2-שוב מכבי עולה רועדת,לא ראשונה לכדור, פסיבית.כמה אסיפות היו השבוע בקריית שלום? ארבע.טוב,זה החזיק מעמד שלוש דקות בדיוק.הרף רק יורד, זה נראה גרוע יותר מדרבי לדרבי.

3-קלמי המשיך לשוטט במגרש אחרי הדקה העשרים וחמש ובמזל גדול המשחק לא היה גמור כבר במחצית.חיכו למחצית-וואלה.היה להם מזל גדול עם זה.זה בדיוק מה שהם שידרו-פאסיביות, אוזלת יד וחוסר רצון לקבל החלטות.

4-למכבי אין עדיין תנועות מובנות ואוטומטיות(כתבתי אתמול שאנחנו לא יודעים איזה מכבי נקבל, כי אנחנו עוד לא מכירים אותה מספיק טוב ואנחנו הולכים אל הלא נודע).ולכן שהכל תקוע, אתה צריך להישאר עם שחקני האחד על אחד הכי טובים שלך.הוצאת בוזגלו(שהיה מהפחות חלשים היום) במקום הכנסת אבידור במקום ראנגלוב-היא תמוהה במקרה הטוב והזוייה במקרה הרע.מה עשיתם בזה? עוד שחקן כבד למערכה,עוד שחקן סטאטי.זה כל כך בסיסי שזה מביך.ואם בוזגלו נפצע-אז אבידור בפנים.

5-דה סילבה נגח שלושה כדורים ממצבים נייחים. כן, אותו אחד שעושה את זה כל הזמן.מה פתאום שסאבו ישמור עליו.. מה פתאום. אלברמן ישמור עליו.זה כבר מבדח.על מה הם מקבלים משכורת?

בקשר לשחקנים,

כולם היו חלשים היום ובוודאי שלא נקיים מאשמה, בעיקר סידיבה ואלברמן, שלא החזיקו קצב, לא דחפו קדימה-אבל זאת קבוצה לא מאומנת בעליל והיא לא הביאה שום אקסטרה כדי לחפות על זה.

מדו,סאבו,מאור,לירן(מצויין) ועטר היו מהפחות רעים.

לכל מעריצי מלול-קצת תנוחו.קבלת ההחלטות שלו היא שכונה במיטבה(למרות שהוא חייב לשחק במקום סבן).כבר עברת-תן רוחב.

הפועל? המעליב הוא שהיא לא היתה משהו מיוחד היום.זאת קבוצה עם בעיות, רחוקה מאד משנה שעברה. בכל עמדה. אבל היה לה משחק קל היום וגול מוקדם בוודאי העלה את מפלס הביטחון.היא עדיין קבוצה שמשחקת אוטומאט ויותר מחוברת והיא לא נזקקה ליותר מזה היום.מול העדר ללא רועה שלבש צהוב-זה הספיק.

החומר טוב והפוטנציאל קיים אבל הצוות המיקצועי לא ממש מרגיע אותי ואני מתנסח בעדינות.

בגדול אתה צודק, דור לא היה משהו היום אבל דור צריך לשחק בקישור ולא להיות מגן.

משחק חלש שהוא המשך ישיר למשחקים החלשים באשדוד ומול פ"ת

הפועל זה לא הקבוצות פח האלה ומולה אתה משלם על האדישות הזאת ולא חוזר

להחזיר את דור מלול לאמצע ואחד מתוך סידיבה/אלברמן לספסל

מעבר לזה פשוט לדפדף - קבוצה חדשה שעוד תתגבש ותשתפר

המסקנה שלי מהמשחק קשורה להפועל ולא למכבי. הם עלו על הנוסחא לניצחונות בדרבי. יש תחושה שלא משנה מי ישחק במכבי ומה הכושר שהקבוצות מגיעות למשחק, הם יודעים לעלות לדרבי ולתת את המשחק הכי טוב שהם מסוגלים לתת.

הנוסחה היא רצון. ממש לא סוד גדול.

ראשונים לכל כדור הכי בסיסי, גם בהגנה, גם במרכז השדה וגם בהתקפה.

זה כל הסיפור. רצו את הכדור ורצו לנצח.

רשמים:

1. קלמי סבן הרג אותנו. השחקן שמתחילת העונה אני אומר שהוא הבעיה בהרכב, השחקן היחיד שלא רצית שיביאו. ואיך דור לא משחק במקומו. איך?

2. הסיבה שהפסדנו את המשחק הזה הוא גול מהיר של הפועל, זה חלק מהמשחק. אבל זאת הסיבה שנראנו רע לא המשחק.

3. מכבי ת"א רחוקה מלהיות מחוברת, אולי זה בגלל כל השחקנים החדשים, אולי זה בגלל שלוקח זמן להתחבר, אולי זה בגלל שכולם נפצעים כל היום. אבל זה רחוק מלהיות מחובר, וזה לא היה באף רגע העונה. מה שכן, כשזה יתחבר? זה יהיה הדבר הכי טוב בליגה.

4. לירן שטראובר היה השחקן המצטיין במכבי, אם לא על המגרש. תודה רבה לך.

5. מאור בוזגלו ניסה וניסה כנ"ל עטר - אף תלונות לשניהם. כל השאר? איכזבו אותו.

6. לא חושב שמכבי ת"א רעדה, אני לא חושב שהיא קיבלה פיק ברכיים. אני פשוט חושב שהיא לא הייתה מוכנה למצב של פיגור. ושוב, עניין התיאום. היא הייתה פשוט לא מספיק טובה, כאילו שאין לה את "הכלים".7

7. יש לנו את הקהל הכי טיפש בליגה, אני תמיד מאמין שזה דבר בר שינוי. אני מרגיש כאילו אנשים מסויימים בקהל לקחו על עצמם כפרויקט לייאש אותי, עוד לא אמרתי נואש - אבל אתם בדרך הנכונה.

חושך-

- דקות ארוכות ששיחקנו עם סטרול פצוע.

- השחקנים רואים אדום מתחילים לרעוד.

- זה יהיה חוצפה להאשים את השופט בהפסד. אבל היו לו כמה החלטות שיכלו לשנות את המשחק. במיוחד האדום שהוא היה צריך להוציא במחצית השניה על העבירה בלי כדור. אגב למי שראה בטלווזיה היה פנדל או לא?

אור-

- שטראובר עם משחק ענק. הציל אותנו מתבוסה

- בוזגלו עם לחימה

ומכבי רצתה להפסיד?

7. יש לנו את הקהל הכי טיפש בליגה, אני תמיד מאמין שזה דבר בר שינוי. אני מרגיש כאילו אנשים מסויימים בקהל לקחו על עצמם כפרויקט לייאש אותי, עוד לא אמרתי נואש - אבל אתם בדרך הנכונה.

יופי של אמונה

רצון זה חלק גדול במשוואה, אבל לא היחידי.

אני בטוח שההכנה של הפועל למשחקי הדרבי שונה לחלוטין מההכנה הרגילה שלהם (ושל כל קבוצת כדורגל אחרת) לכל משחק אחר.

הם נכנסים לאיזשהו טירוף מערכתי כולל על הדרבי. זה מתחיל מהדרג הכי גבוה ויורד עד לאחרון האפסנאים. בשבוע שלפני הדרבי המערכת שעוטפת את השחקנים מטפטפת להם למוח רק דבר אחד. וזה מצליח פעם אחרי פעם. בסופו של דבר התוצאה של זה היא הרצון כמו שאתה אמרת.

ומכבי רצתה להפסיד?

כקבוצה? לא רצתה מספיק לנצח.

כיחידים- אף אחד לא רצה מספיק את הכדור.

זה היה משחק רע מאוד של מכבי.

כבנאדם ששומר על פרופורציות באופן עקרוני אני לא הולך להתמוטט מהמשחק הזה ובדיוק כמו שלא עפתי עם הציפיות שלי אני גם לא מנמיך אותם עכשיו לרצפה.

אבל זה היה משחק מאוד חלש של מכבי וכן, היה חסר רצון ומוטיבציה.

זאת קבוצה שאני מאמין שיכולה לשרוף את הדשא. היום היא אפילו לא התקרבה לזה.

אף אחד לא רוצה להפסיד (לא רק בכדורגל), ככה שהשאלה שלך בעיקרון היא די דבילית (סליחה על הביטוי). אבל עניתי בכל זאת.

יש מצב שמישהו אמיץ מספיק כדי לומר שאבי נימני הוא מאמן גרוע?

כי נראה לי שזה עומד פה לאנשים על קצה הלשון כמו ה-N word לחבר בקו קלקס קלאן.

אבי נמני: "האחריות היא עליי"

יופי, כבר 3 שנים שהאחריות היא עליך. מתי גם תתנהג בהתאם ותלך הביתה?

לא יאומן שבן אדם נכשל במשך שנים, מודה בזה בפה מלא, ועדיין ממשיך כשהעבודה שלו בחיים לא תהיה בסכנה.

בקיץ הבא נשמע שנמני זז מתפקידו כמנג'ר מכבי ת"א, וישמש כמאמן התקפה. אחרי זה מאמן קישור. אחרי זה מאמן ראשי. אחרי זה צוות אימון. ואז מנג'ר שוב.

קרלוס גרסיה: "האחריות היא עליי"

לא יאומן שבן אדם נכשל במשך שנים, מודה בזה בפה מלא, ועדיין ממשיך כשהעבודה שלו בחיים לא תהיה בסכנה.

האחריות לעולם לא תהיה עליו. זהו הרי פרדוקס ההצלחה - אם ניכשל, מזרחי אשם. אם נצליח - הכל נמני.

יואב זיוו נתןן היום הכל ואחרי שטראובר לדעתי היה השחקן המצטיין של מכביי ואניי לא מבין למה אתם חושבים שבוזגלו שיחק טוב במחצית השניה הוא כל הזמןן ניסה לעבור והפסיד תכדורר!

כרגיל עומר, אתה קיצוני בתגובות שלך.

כשמנצחים אתה עף, כשמפסידים אתה קובר.

חבל שאתה לא לבד בקטע הזה.

מתי אמרתי שהוא מאמן ראוי?

מתי הסתרתי את חוסר האהבה שלי כלפיו שלא רק על רקע מקצועי?

את מכבי אני ממש לא קובר. בדיוק להיפך.

אני רק לא מבין למה היא מעסיקה את אבי נמני. עדיין.

אבי נמני: "האחריות היא עליי"

בקיץ הבא נשמע שנמני זז מתפקידו כמנג'ר מכבי ת"א, וישמש כמאמן התקפה. אחרי זה מאמן קישור. אחרי זה מאמן ראשי. אחרי זה צוות אימון. ואז מנג'ר שוב.

עומר, אבי יודע שהוא יכול להגיד את זה וככה הוא מרגיע את כולם

אם מזרחי היה אומר שהאחריות עליו כולם היו דורשים לפטר אותו, אז אבי לוקח את זה על עצמו בידיעה שלא יקרה לו כלום

עומר, אבי יודע שהוא יכול להגיד את זה וככה הוא מרגיע את כולם

אם מזרחי היה אומר שהאחריות עליו כולם היו דורשים לפטר אותו, אז אבי לוקח את זה על עצמו בידיעה שלא יקרה לו כלום

יפה, זאת בדיוק הבעיה.

וכמובן, על השחקנים אפשר לצאת, אבל אם מישהו פה כותב משהו על אבי נמני, ולא רק על "צוות האימון" במעורפל? אז זה לא הזמן, ושקט.

מתי כן הזמן להגיד שהוא צריך לעוף? כשננצח תגידו שזה מרמור של שונאי-נמני, ושזה לא הזמן. כשנפסיד, זה לא הזמן. אבל בשביל לשחוט את השחקנים? אה, זה כן הזמן. אבל נמני הוא חסין אש, בגלל זה הוא מועסק, כדי שיהיה שקט. בדיחה.

כל הודעה שכותבת שההרכב היה בדיחה, שהחילופים היו בדיחה - זה בסדר. הודעה שכותבת מי אשם בזה - זה כבר אסור. תסתכלו על עצמכם...