Jump to content

כרטיסים לדרבי לחיילים קרביים

סתם סטלן

Recommended Posts

מתוך מעריב:

אף שכל הכרטיסים נמכרו שלשום בלילה, מתברר כי נשמרו 50 כרטיסים לטובת חיילים קרביים, שיוכלו לרכוש אותם ביום שישי בבוקר כשיצאו מבסיסיהם.

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/166/255.html

אני מקווה שהכרטיסים אכן יגיעו למי שהם אמורים להגיע

חייל קרבי.

הצגת תעודת לוחם - כרטיס בטוח.

לפעמים תופס גם להביא תלוש משכורת שבו מראים שאתה לוחם פשוט עוד לא שנתיים (וכמה חודשים שצריך) לוחם ואין לך תתעודה - לא 100%.

בטירוף של הדרבי הזה? לדעתי יצטרכו תעודות לוחם.

**אני זוכר דרבי שהיה מכירה ללוחמים (והרבה יותר כרטיסים) ומכרו גם ל"סתם" חיילים שסוגרים, ואפילו לא לוחמים.

זה בטוח?! יש לי חבר חייל בודד שלא הצלחתי לארגן אותו בכרטיס. עולה חדש מדרום אמריקה אני כל הזמן מדבר איתו על מכבי עד שיש לי אפשרות לגרום לו לבוא לאיזה משחק מטורף בבקשה תעזרו לי. אם אתם לא מאמינים שלחו הודעה פרטית למשתמש Liran (הוא באמת מכיר אותו (: ) אפילו ארז הקטן מכיר אותו טיפה. ורועי מרציאנו מכיר אותו הרבה.

אז תעזרו לי לקמבן אותו

זה בטוח?! יש לי חבר חייל בודד שלא הצלחתי לארגן אותו בכרטיס. עולה חדש מדרום אמריקה אני כל הזמן מדבר איתו על מכבי עד שיש לי אפשרות לגרום לו לבוא לאיזה משחק מטורף בבקשה תעזרו לי. אם אתם לא מאמינים שלחו הודעה פרטית למשתמש Liran (הוא באמת מכיר אותו (: ) אפילו ארז הקטן מכיר אותו טיפה. ורועי מרציאנו מכיר אותו הרבה.

אז תעזרו לי לקמבן אותו

מזה תעזרו, אתה הכי קרבי פה, התעודת לוחם לא נגזרת או משו, בטח לא שמים לב לתאריכים וזה

למה שלא תלך לבלומפילד ותנסה לקנות? @@"

כן אני יודע שלא יעשו בעיות ושאני יכול ללכת לקנות הבעיה היא שלא רשום שום פרטים ואני מחפש בנרות איך להשיג את הכרטיסים לחבר שלי אני הופך את העולם מצידי לקנות לו לחמש

כדי לקנות?

פשוט ללכת לק"ש כשתפתח המכירה (הימור שלי, יום שישי בבוהוריים) להציג תעודת לוחם ולקנות..

התכוונת בלומפילד לא?

אם אחי לוחם ללא תעודת לוחם , איך הוא יכול ללכת לשם ולקנות כרטיס ?

החוגר יספיק ? איזה עוד הוכחות אפשר להביא שהוא לוחם חוץ מהתעודה ?

אני יגיד לך מה הבעיה איתו .. הוא כן שנתיים בצבא , לא יודע למה הוא לא קיבל את התעודת לוחם , אולי בגלל הדפוק .

אבל אם נגיד הוא יגיע לשם עם נשק ? זה לא הוכחה שהוא קרבי ? מה גם שהחוגר שלו עם תמונה של גולני והוא יכול להגיע עם המדים ועם התג של גולני עליהם .

מצטער לאכזב אתכם

הרגע דיברתי עם מרגריט (מרגריט או מרגלית?) שטענה כמה פעמים שהם לא שמרו כרטיסים לחיילים וזאת סתם חרטא של מעריב

נערך: מצד שני, מי אני בכלל מבחינתה, סתם עוד אחד שמתקשר להתבכיין על זה שהוא לא השיג כרטיס...

ישמצב שהיא עבדה עליי וכן שמרו...

ואללה השתחררתי לפני שניה וחצי אני רוצה לראות אם יעשו לי בעיות...

צריך לשריין כרטיסים ללוחמים של דובדבן בעבר ובהווה + חבר'ה שבאים עם חולצות של היחידה...

צריך לשריין כרטיסים ללוחמים של דובדבן בעבר ובהווה + חבר'ה שבאים עם חולצות של היחידה...

וגם לאחים של... :thumbs:

ודיברתי גם כרגע עם מרגריטה הזאת ... ולצערי אין כרטיסים .

הקצה אור היחידי פה זה שהיא נתנה לי ת'נייד שלה ואמרה לי להתקשר במשחקי בית של מכבי והיא תדאג לנו (: