Jump to content

אנשים שצריך להרוג.

Shitzi

Recommended Posts

מה הקשר? תחשוב לבד

זה צביעות

נראלך הגיוני שיש מישהו שנוסע ביום שבת לצפון, בדרך קונה שתייה שקנית בשבת, ואחר כך אתה מברך על השתייה.

אותו דבר.

ואתה מאמין באלוהים?

ידידות שלך שבאות למסיבה עם שמלה והופכות אותך לנושא כלים שלהם ונותנות לך לשמור חוגר,טלפון רק בגלל שיש לך כיס

לא אחי, זה תכתוב בנושא של הלוזרים.

אנשים שאשכרה זוחבים את זה בשבילהם מה נראה לך ייצא לך מזה זיון? צא מהסרט. youve been friendzoned!

holiday-rom-com-friend-zone_400x300.jpg

ראיתי שכתבתי זוחבים החלטתי לערוך- מצאתי את זה שגיאה מצחיקה, החלטתי להשאיר.

נערך על ידי Shitzi

מה הקשר? תחשוב לבד

זה צביעות

נראלך הגיוני שיש מישהו שנוסע ביום שבת לצפון, בדרך קונה שתייה שקנית בשבת, ואחר כך אתה מברך על השתייה.

אותו דבר.

אוישש... תשתוק ותקווה שאנשים יתעלמו בהמשך מהבילבולי ביצים שלך, מאשר להמשיך להוציא את עצמך מונגול בהודעות מביכות כמו זו...

לא אחי, זה תכתוב בנושא של הלוזרים.

אנשים שאשכרה זוחבים את זה בשבילהם מה נראה לך ייצא לך מזה זיון? צא מהסרט. youve been friendzoned!

holiday-rom-com-friend-zone_400x300.jpg

ראיתי שכתבתי זוחבים החלטתי לערוך- מצאתי את זה שגיאה מצחיקה, החלטתי להשאיר.

וואלה לא מצחיק

ידידה שלי מבקשת ממני מה אני אגיד לך תזדייני תתקעי את זה בחזייה?

וואלה לא מצחיק

ידידה שלי מבקשת ממני מה אני אגיד לך תזדייני תתקעי את זה בחזייה?

ועכשיו כשאתה יודע את התשובה מה הבעיה ?

שמע מאור בוא אני יסביר לך לאט וברור את איך שאני מבין את זה,

איש ששומר שבת לא הופך אותו ליותר מאמין באלוהים ממך או ממני, כל אחד מביא את האמונה שלו בדרך אחרת,יש כאלה ששומרים שבת וכאלה שלא..

וזה ממש לא צביעות לא לשמור שבת ולהגיד שאני מאמין באלוהים,להפך, יש אנשים ששומרים שבת והם אנשים זבל ולא מקיימים מצוות של בן אנוש וחובשים כיפה זו בעיני צביעות..

אני למשל לא שומר שבת ואני מאמין בה' באמונה שלמה ואני מנסה להביע את האמונה במצוות אחרות,כל אחד והדרך שלו.. לא כל מה שהרבנים אומרים ועושים זה נכון תלמד להקשיב לעצמך.

תודה ושבת שלום

קודם כל אני חייב לציין שאני אדם מאמין, ומכבד מאוד את הדת ואנשים דתיים(אמיתיים לא המתחזים).

אבל אם כבר העלנו את נושא הדת, אז צריך להרוג את הערסים שהולכים עם ציצית וכיפה, דבר שלא מפריע להם כמובן ללכת מכות, להשתכר, ללכלך את הפה, לקרוא לך ש''יש מצב לזיון היום'' אבל בזמן שתשב איתם כל אחד נהיה הרב נוח. ''וואלה איזה עקשן אתה! בוא לשיעור תורה, זה יעשה לך טוב.... אמר רבי אלחנן בן עוזיאאאל שאין אדם יוצא מקליפתו אלא רק בלימוד תורה! ובלה בלה בלה''

קודם כל אני חייב לציין שאני אדם מאמין, ומכבד מאוד את הדת ואנשים דתיים(אמיתיים לא המתחזים).

אבל אם כבר העלנו את נושא הדת, אז צריך להרוג את הערסים שהולכים עם ציצית וכיפה, דבר שלא מפריע להם כמובן ללכת מכות, להשתכר, ללכלך את הפה, לקרוא לך ש''יש מצב לזיון היום'' אבל בזמן שתשב איתם כל אחד נהיה הרב נוח. ''וואלה איזה עקשן אתה! בוא לשיעור תורה, זה יעשה לך טוב.... אמר רבי אלחנן בן עוזיאאאל שאין אדם יוצא מקליפתו אלא רק בלימוד תורה! ובלה בלה בלה''

בדיוק לזה התכוונתי.

כי אני לא מאמין בדעה ש''כל אחד מאמין בדרך שלו''.. בטח אנשים שמציגים את עצמם ככאלה שמאמינים ביהדות לחלוטין. היהדות, תרצו או לא, היא מאוד נוקשה, יש כללים ברורים יכולים וקיימים ויכוחים בין פלגים מסויימים(ספרדים ואשכנזים עקב גלות ארוכה וניתוק של מאות שנים), אבל בגדול אין ויכוח על ההלכה הברורה. כולם שומרים שבת, כולם צמים בכיפור, כולם אוכלים בשר שנשחט בצורה מסויימת וכו'..

ואם אתה אומר שאתה לא שומר שבת כי אתה הולך לפי הלב שלך ושומר בדרכיך האישיות, ובו בזמן ממשיך להתעקש שאתה מאמין באמונה שלמה, אז ברור לך שקיימת סתירה רצינית. כי ה' לא רוצה שתיסע בשבת, לא רוצה שתלך למסיבה בשישי בערב(ובכלל)ובגדול חילול שבת הוא אולי הדבר החמור ביותר עפ''י התורה. ובתכלס אתה עושה זאת כי זה נוח לך\היצרים שלך גוברים עליך(גם עליי, ואני אגב כבר שמרתי שבת בחיי, הפסקתי ושוב שמרתי, ואני מתאר לעצמי שעוד אחזור לזה)...

אז כן, אני חושב שחרדים שמקיימים את כל המצוות(וגם דואגים לשים דגש על מצוות שבין אדם לחברו כמובן ולא החולרות המחופשות שקיימות בכל מגזר)הם יותר מאמינים ממני וממך ויותר יהודים ממני וממך, כי בסופו של דבר יהדות היא קודם כל דת, ואתה לא יכול להגיד, כאדם חילוני, שאתה מקיים אותה לא פחות מאדם חרדי. זה כמו שאני אדבר ערבית ואתעקש שאני בעצם מדבר אנגלית רק בדרך שלי...

מקווה שהובנתי :)

[quote name=צהובה :)' timestamp='1330161063' post='2304447]

אנשים בשער שמונה שבאמת יושבים לפי המקומות המסומנים ואפילו מקימים אחרים

אנחנו במשחק כדורגל לא באופרה!!

שיזדיינו אלה שלא שומרים למה במשחק נגד חיפה אני צריך לעמוד במדרגות ומישהו אחר יושב לי במקום ששמור לי לפי מנוי

אם כבר אלוהים.

אוהדי בייתר ששרים אנחנו מאמינים בבני מאמינים ביום שבת

לא שזה כזה משנה כן? אני כמעט בטוח שאתה טועה והם לא שרים את זה בשבת אלא רק במוצא"ש

איחור של איזה שנתיים

אייל גולן על השיר מי שמאמין לי מפחד שהפך להמנון הדבילי של הנבחרת בתקופת הליצן

ובכלל, אייל גולן על השירים החדשים שלו