Jump to content

עושים סדר: אשכול פצועים רשמי לקראת הדרבי

Helly22

Recommended Posts

איזה יום שמח יום של הפתעות העולם מלא ניסים ונפלאות איזה יום!

הוציאו הודעה לגבי הכרטיסים רק למנוים מעולה יש לי שני מנוים לי ולאבא שלי.

סאבו ישחק בדרבי, מה עוד?

הבעיה היא שאפשר להזמין רק דרך לאן המזדיינים, וקיבלנו רק 1800 כרטיסים, היה קשה מאוד לקנות כרטיסים, האתר יקרוס...

חחחחחחח שיגמרו המכירות תפתחו נושא לגבי שרתי אינטרנט,ותעשו סקר מי הספיק להזמין ודרך איזה שרת,וככה נדע מה באמת הכי מהיר: נטווישן 012 בזק high speed GSM :)

והנה חפירת השנה של "הצבע של הסמל" ברגע ששמע מאתר ONE ב1 בלילה על כך שפאביצ'ביץ' אולי לא ישחק בדרבי. אולי אם תקראו את זה אתה תכנסו קצת לפרופורציות ולא תתנהגו בטפשות.

בקיצור, החיים בזבל.

מדהים איך קורה לנו פשוט אותו סיפור לפני דרבי, לא היה דרבי בשנים האחרונות שלא נפצע לפחות שחקן אחד חשוב אם לא כמה.

לא מספיק שיצחקי בחוץ, לא מספיק שסידיבה בספק, אז עכשיו גם סאבו בספק גדול?

הייתי לי מוטיבציה אדירה לדרבי הזה, ועכשיו היא ירדה ברמות מטורפות, חשבתי שאולי אולי אולי הקללה טיפלה עזבה אותנו אבל מסתבר שלו.

בקיצור, תגידו מה שאתם רוצים, תגידו שאני מזיין את השכל אבל זו דעתי : יש על הקבוצה הזו קללה.

עד שהקללה לא תרד ימשיכו להיות מיליון פצועים במכבי ונמשיך להפסיד דרבים ולסבול.

כנראה שלשם זה נועדנו, נועדנו לסבול.. באמת שבא לי למות, שישרף העולם המחורבן הזה.

מזיינים את השכל מתי הולכים לקנות כרטיסים ואיזה שער וכל החרא שבחרא ובסוף כל העולם ואישתו פצועים, שילך להזדיין הדרבי המסריח הזה, דרבי עלאק, כל המוטיבציה ירדה לי.. הייתי בטוח שנבוא בטירוף לדרבי הזה ואני בן אדם אופטימי.. אבל ראבק.. יש גבול.. נמאס כבר לראות את אותו תסריט מיליון פעם.. עוד פעם הפסד, נראה איך ניסו קפילוטו האיש והאגדה יסתדר עם שכטר וורמוט, יענו לא מספיק שיש את סטרול עכשיו גם את ניסו?

בוא נעלה עם הנוער כוס עומו קבוצה של כוסיות כל שחקן נפצע לי כל שנייה סעמו ערס הקבוצה הזאת.

העיקר מזיינים את השכל איזו הגנה בת זונה יש לנו, הכי טובה בליגה, הכי טובה בעולם, מי זה פיקה הא?!?! ובסוףף הברזילאי נפצע גמר תסוס ועכשיו גם פאביצ'ביץ', יאללה עולים עם חלבי בלם?

העיקר יש סגל עמוק הא? פחח

ואל תזיינו לי את השכל שזה צירוף מקרים עלאק, זה שהבלם הכי טוב שלכם ניבאלדו נפצע בדרבי טוטו וגומר תסוס ל3 חודשים ומביאים בלם תותח במקומו שגם הוא נפצע, ואיך לא? שבוע לפני הדרבי בליגה, זה צירוף מקרים זה? אמאאמאמאמאמאמא זונה של מי שקילל את הקבוצה.

והנה חפירת השנה של "הצבע של הסמל" ברגע ששמע מאתר ONE ב1 בלילה על כך שפאביצ'ביץ' אולי לא ישחק בדרבי. אולי אם תקראו את זה אתה תכנסו קצת לפרופורציות ולא תתנהגו בטפשות.

קודם כל, עדיין לא אמרו שהוא ישחק, אז אם וכאשר, תשאיר את זה לאחר כך.

ושמע, אני יודע שזה לא בסדר, אבל פעם לא הייתי ככה.. סתם שתדע.

אני פנאט והקבוצה חשובה לי, ועד שיש דרבי שהקבוצה מתפקדת טוב אז הייתי רוצה שכולם יבואו ב100% כשירות, ושאתה שומע שההוא בספק וזה בספק אז אתה מתחיל להשתגע, ככה זה

לפחות אצלי. הרי אני מכיר את התסריטים האלה וזה קורה לנו כל פעם מחדש.. וזה משגע אותי כל פעם מחדש.. אז מה אני יגיד לך.. אני לא חושב שיש אוהד שהוא לגמרי שפוי במובן שאני

מדבר עליו אחרי הפציעות שבשנים האחרונות ובמיוחד הפציעות של יצחקי וניבאלדו, תוסיף לזה תפציעה של בוזגלו והפציעה של עזרן ובכלל כל הפציעות.. זה מתסכל, גם אותך, אז אני לא מבין מה אתה רוצה, נכון שהגבתי קצת בחריפות אבל סך הכל אני לא חושב שיש משהו שגוי במה שעשיתי.

אני לא שופט אף בן אדם אבל אני כן חושב שצריך לחשוב בהגיון ולהכנס לפרופורציות.

ובעיקר להאמין רק לעובדות ולא להנפצות והשערות של התקשורת.

לגיטימי לגמרי שהקבוצה חשובה לך, תאמין לי שגם לי. אבל אני הייתי מתחיל להתבאס רק אם היו מודיעים רשמית שהתוצאות של הבדיקות לא טובות והוא לא ישחק בדרבי.

אני לא שופט אף בן אדם אבל אני כן חושב שצריך לחשוב בהגיון ולהכנס לפרופורציות.

ובעיקר להאמין רק לעובדות ולא להנפצות והשערות של התקשורת.

לגיטימי לגמרי שהקבוצה חשובה לך, תאמין לי שגם לי. אבל אני הייתי מתחיל להתבאס רק אם היו מודיעים רשמית שהתוצאות של הבדיקות לא טובות והוא לא ישחק בדרבי.

קודם כל, השמחה מוקדמת מידי, שום דבר לא גמור ואין לדעת אם הוא ישחק בכלל אז אני מציע לכם להישאר רגועים, נכון שזה שימח את כולם הידיעה שזה לא משהו רציני אבל כבר

היו דברים מעולם ואי אפשר לדעת כלום, רק להתפלל ולקוות שהכל יהיה בסדר.

ובקשר לידיעות על סידיבה ופאביצ'ביץ', הן היו עובדות. אמרו שהם בספק, זה לא נכון ? פאביצ'ביץ' עדיין בספק, אצל סידיבה המצב נראה טוב אבל היה כתוב ששניהם חטפו מכה, פאביצ'ביץ' בברך וסידיבה בקרסול ושני הידיעות נכונות אז אני לא יודע על איזה השערות אתה מדבר הרי לא אמרו שבוודאות הם ייעדרו מהדרבי, רק אמרו שהם בספק שזה לגיטימי לחלוטין, מדובר באתרי ספורט אם שכחת והם אמורים ליידע אותך בכל הקשור למצב הקבוצה ולכן הם עושים זאת, ברור שיש גם עוד דברים חשובים כמו ספינים וכו', אבל פה אין סיבה לספין או משהו, הכל היה ומוכח, לא יגידו לך שסתם שחקן קיבל מכה באימון.

ואני מודה שלפעמים אני יוצא קצת מפרופורציות, אבל אני לא בא אל עצמי בטענות כי שוב, כל המצב הזה סביב המועדון של הפציעות והחוסר וודאות לגבי אם שחקן ישחק או לא ישחק יכול לשגע את האדם, ואני בטוח במיליארד אחוז שאני לא היחיד שככה ואני בטוח גם שאתה התחרפנת מהפציעה של יצחקי ועוד שחקנים בשנים האחרונות.

אז אני טיפלה חורג, ביג דיל, מה רע בזה? זה כמו שאמא פולניה דואגת לילד שלה, אז כמה שזה ישמע מצחיק, אבל אני אותו דבר, נכון שאני מגזים אבל זה מה יש וזה אני ואני לא רואה דבר פסול בזה, בסך הכל המצב של הקבוצה עצמה הביאה את התחושה הזאת עליי בשנים האחרונות ועוד על הרבה אוהדים שהתחילו לגסוס ציפורניים שהכל יהיה בסדר ואף אחד לא יפצע בקבוצה, זה לא משהו שהיה פעם בצורה כל כך ברורה לעין, אבל היום זה מופיע הרבה אצל האוהדים שלנו, ברמות כאלו או אחרות.

בקיצור, תגידו מה שאתם רוצים, תגידו שאני מזיין את השכל

זהו.

אח שלי, אתה אולי האוהד הכי ממורמר שיצא לי לפגוש. לא צוחק... אין נושא שאתה לא דופק את החפירה השבועית על הקללה שיש על מכבי. שתחרר, סאבו אמר שהוא לא יפספס, הבדיקה של הMRI הראתה שהוא כשיר לדרבי... תתקדדדדדם גברררר יהיה בסדר.

כמוך כמוני, פנאט אחושרמוטה אבל ראבק כמה שטויות... יהיה בסדר נשמה אל תדאג.

זיין יקרוס, אני כבר מוכן רק צריך לעשות "הזמן כרטיס" ולהתחיל למלאות. צריך להיות זריז ומהיר.

מ20:03 אני מנסה להיכנס ולא הצלחתי, רק ברבע ל9 הצלחתי ואז, נגמרו הכרטיסים.

אמא שלהם זונה בת זונה. כנראה שמלמעלה הוחלט שצריך לשמור תגרון לדרבי הבא...

איזה זין :(

בהפועל גוטמן גיבש את פחות או יותר את ההרכב. באדיר יעלה כבלם ופרנסמן ישב על הספסל ואבוטבול ישחק במרכז השדה במקומו של רוקי הפצוע.

יש התלבטות בין תמוז לסהר. ובעמדת המגן הימני בין בונדר לקנדה. שזהבי יחזור מהנבחרת יתברר מה מצבו וכשירותו לקראת הדרבי.

בן דיין מתאושש בנבחרת וכל הנראה אם לא יפצע מול יוון הוא יהיה כשיר לדרבי.

אני הצלחתי להזמין 2 כרטיסי נוער למרות שאין לי מנוי :] תודה לאן :wub:

אחי מה הקטע?

הרי תגיע לבלומפילד ויגידו לך שבלי מנוי לא תוכל לקבל את הכרטיס...

סתם לקחת 2 כרטיסי נוער לאחד כמוני שלא הצליח להשיג כרטיס...

אגואיסטים תאמינו לי...

אני הצלחתי להזמין 2 כרטיסי נוער למרות שאין לי מנוי :] תודה לאן :wub:

וואלה יצאת גבר אחושרמוטה!!@!#!%!@%^^&&*!

בגלל אנשים כמוך אין לי ולעוד אלפי מנויים כרטיס לדרבי.

הרי אתה תגיע לבלומפילד לקחת את הכרטיסים ויבקשו לראות מנוי-ומה אז?

תודה לך מקרב לב.

אחי מה הקטע?

הרי תגיע לבלומפילד ויגידו לך שבלי מנוי לא תוכל לקבל את הכרטיס...

סתם לקחת 2 כרטיסי נוער לאחד כמוני שלא הצליח להשיג כרטיס...

אגואיסטים תאמינו לי...

אל תדאג, כבר כמה חבר'ה הציעו לי 100 שקל תמורת שני ניקובים, ככה שאני מסודר ובדרבי אני יהיה :wubyellow3:

אל תדאג, כבר כמה חבר'ה הציעו לי 100 שקל תמורת שני ניקובים, ככה שאני מסודר ובדרבי אני יהיה :wubyellow3:

כן? מספר הזמנה?

שם שהזמנת עליו? תוכיח שבאמת הזמנת :)

אם קפילוטו יפתח, הצעד הכי מטומטם שעשיתי השבוע זה להזמין כרטיס לדרבי. הילד יעשה במכנסיים ואם יעלה בהרכב מצבנו יהיה קשה מאוד. יאללה סאבו להבריא.

קיצר, כמו שכולם חשבו.

זיינת בשכל, וכשהבנת שאין לך איך להגיע לבלומפילד אתה פשוט תכתוב שהיית שם וזהו.

לא מפתיע.

אם אתה יכול לסמסל י על כל מני החלטות שיפוט גבוליות שרואים בטלווזיה יותר טוב בזמן אמת, אני אשמח.

קיצר, כמו שכולם חשבו.

זיינת בשכל, וכשהבנת שאין לך איך להגיע לבלומפילד אתה פשוט תכתוב שהיית שם וזהו.

לא מפתיע.

אם אתה יכול לסמסל י על כל מני החלטות שיפוט גבוליות שרואים בטלווזיה יותר טוב בזמן אמת, אני אשמח.

אוי הקנאות הורגת אותי, סוייר מה יהיה אחשלי