Jump to content

2 ארגוני אוהדים של קבוצות הליגה יעודדו את הנבחרת בשבת וילקקו ללוזון?

Helly22

Recommended Posts

כל עוד לוזון מנהל הקרקס, אני אחכך ידיים בהנאה אחרי כל הפסד של הנבחרת.

איכשהו זאת נקודת האור היחידיה שאני מוצא כשהנבחרת מפסידה.

בקשר לנושא, שאלתי חבר והוא אמר שהאולטראס היו ממש ביזיון.

זה מדהים , כל יציע בפני עצמו , וגם בתוך היציע שבו אתה נמצא אתה לרוב לא שומע מה שרים. פשוט אנטי אקוסטיקה. שלא נדבר על זה שהמערבי נמצא בחלל.

זה מדהים , כל יציע בפני עצמו , וגם בתוך היציע שבו אתה נמצא אתה לרוב לא שומע מה שרים. פשוט אנטי אקוסטיקה. שלא נדבר על זה שהמערבי נמצא בחלל.

טדי זועק!! זועק!!!!

חח, גדול.

רק מה שאני לא מבין זה איך הוא כזה מהיר כמו סילון וכשהוא הולך זה נראה כאילו יש לו שפשפת...

אבל באמת שחקן שחקן

לא כמו גילי ורמוט שבדרך להיות יוסי שבחון...

שנה שעברה שחקן העונה. השנה יש עליו ציפיות אז הוא נעלם. מתחבא מאחוריי שחקנים.

גם היום במשחק ציפו שהוא ינהיג את הנבחרת במקום בניון. איזה להנהיג ואיזה נעליים.

שכטר יש לו חוצפה, יש לו אומץ.

חבל שדריקס בזמנו לא לקח אותו למכבי למרות שהוא היה ממש על סף סיכום... אבל אולי זה יותר טוב לקריירה שלו. כי אומרים שהשיפור הגדול היה בתקופה שלו בנתניה עם מתיאוס. שהעלבונות של מתיאוס גרמו לו להתבגר. לך תדע...

בנתניה הוא היה בינוני מאוד. בהפועל הוא עשה את ההתקדמות האדירה.

ומבחינת האופי שלו הוא היה השחקן האהוב על כולנו היום במכבי אם היה חותם באחת משתי ההזדמנויות שבה דפקנו את זה. בדיעבד חבל שהלך להפועל למרות שלא האמנתי שהוא ישתפר עד כדי כך, היום קל מאוד לשנוא אותו כשהוא שם. הוא מסוג השחקנים האלה, האמת שחבל שאין הרבה כאלה היום, בשתי הקבוצות. הוא ילד מניאק, ובמובן החיובי, לא כמו אבוחצירא.

לא יודע שאל אותם, אני מאמין שכן.

אתה שונא את מוטלה שפיגלר ?

מוטל'ה שפיגלר היה אגדה בהפועל? ומנגד, מישהו פה בארץ באמת מעריץ את שפיגלר כמו את מראדונה? ההשוואה מופרכת ולא רלוונטית.

יש הרבה אנשים בארגנטינה שלא סובלים את דייגו, בתור סמל של בוקה או מסיבות אחרות.

באותה מידה יש גם הרבה אנשים שלא אוהבים את בוקה, אבל כן מעריצים את דייגו, בגלל מה שעשה עם הנבחרת. זה לא שחור ולבן, אתם יודעים. זה לא שכולם במדינה כלשהי מעריצים את הנבחרת, או שכולם שונאים אותה. יש אנשים שונים עם דעות שונות בכל קהל.

אתה רואה מצב שהיית מעריץ את אבוקסיס אם היה מביא לנבחרת מונדיאל? סביר להניח שאני אישית הייתי מקיא באותו הרגע.

אווירה כזאת מגעילה , ברדיוס עשר מטר ממך אתה לא יודע מה שרים בכלל ...

התחלנו לשיר שונא את הפועל והצטרפו אלינו הרבה .

בכל מקרה קשה קשה לעודד בר"ג .. מגיע לאבי לוזון

אם אני לא טועה, אוהדי ראסינג סירבו לעודד במונדיאל האחרון (גם להם הציעו תוכנית כמו של לוזון)

רוחו וריבר עודדו ביחד, ראסינג גם עשו איזו תפאורה על זה.

אני לא אתפלא אם הסירוב של ראסינג לעודד במונדיאל קשור לזה שרוחו היו שם...

חוץ מזה יכול להיות שיש אחווה כלשהי בין רוחו לריבר (יש שם הרבה כאלה, הם מזמינים אחד את השני לאסדו וכל מיני שטויות), למרות שלדעתי כל חמש הגדולות שונאות אחת את השנייה... אבל לכולן יש "חברות" חוץ מבוקה בגדול.

מוטל'ה שפיגלר היה אגדה בהפועל? ומנגד, מישהו פה בארץ באמת מעריץ את שפיגלר כמו את מראדונה? ההשוואה מופרכת ולא רלוונטית.

יש הרבה אנשים בארגנטינה שלא סובלים את דייגו, בתור סמל של בוקה או מסיבות אחרות.

באותה מידה יש גם הרבה אנשים שלא אוהבים את בוקה, אבל כן מעריצים את דייגו, בגלל מה שעשה עם הנבחרת. זה לא שחור ולבן, אתם יודעים. זה לא שכולם במדינה כלשהי מעריצים את הנבחרת, או שכולם שונאים אותה. יש אנשים שונים עם דעות שונות בכל קהל.

אתה רואה מצב שהיית מעריץ את אבוקסיס אם היה מביא לנבחרת מונדיאל? סביר להניח שאני אישית הייתי מקיא באותו הרגע.

אגדה בנתניה, אתה צודק לא אותו דבר, אבל הוא שם ת'גול שהעלה אותנו.

תכלס רובנו לא היינו שם בשביל להתרגש מזה, אבל אני מאמין שכן, אם היינו שם היית זוכר לו את זה.

ואבוקסיס יוצר אנטגוניזם כבנאדם והוא גם בוגדני - חתם במכבי ואז עזב להפועל.

לא יודע איך בהפועל סלחו לו על זה שהוא חתם במכבי ושיחק את השנים הכי טובות שלו בביתר. הייתי שונא אותו גם אם הייתי אוהד הפועל.

אז ברור שנשנא אותו.

אבל אם מישהו כמו סיני או לנדאו שלפחות יש להם כבוד, היה נותן לישראל מונדיאל בכוחות עצמו, אז כן היה לי הרבה הערכה אליו.

(למרות שגם סיני עזב את הפועל כשהם ירדו ליגה, אז גם לא כזה מעריך אותו)

ד"א במקרה כזה הוא לא היה הופך להיות "אלוהים" בישראל כמו מראדונה בארגנטינה כי בארץ פחות מטורפים על כדורגל ופחות מפגרים באופן כללי.

ושוב בכדי להעביר נקודה שאני חושב שלא העברתי כמו שצריך בהודעה האחרונה.

הנבחרת לא שווה צבא.

אבל כן, זו נבחרת ישראל, לא לוזון ולא ההתאחדות, נכון שגם אני לא סובל אותו אבל אם בעוד חודש יחליפו אותו במישהו אחר אז אתם כן תחזרו לאוהד את הנבחרת? ומה לגבי מכבי? כשלוני היה עזבתם את מכבי? שראש ממשלה אחרי ראש ממשלה נמצא מושחט השתמטתם מהצבא?

בחייאת, זו באמת ילדותיות "משחקים שם שחקנים שאני לא אוהב", אז מה? גם במכבי יש שחקנים שאני לא אוהב ואפילו לא פעם אחת חשבתי לעבור לקבוצה אחרת.

נכון שהנבחרת מייאשת אני מסכים אבל קצת להתבגר מעבר לתרוצי ילד בן 6 ותחשבו קצת עצמאית.