Jump to content

2 ארגוני אוהדים של קבוצות הליגה יעודדו את הנבחרת בשבת וילקקו ללוזון?

Helly22

Recommended Posts

חבר'ה, זה שכולם שונאים את לוזון זה ברור. אבל יש דברים שהם הרבה מעל השנאה לאבי לוזון. התחלתי לקרוא את הכתבה הזאת של אוהד הגועל המטומטם, בה הוא כותב שהוא שונא את כל מה שלוזון אוהב, ובגלל זה הוא לא מעודד את הנבחרת. אוקי, אז אם לוזון אוהב את מדינת ישראל ואת צה"ל, אתה תלך נגד מדינת ישראל וצה"ל?! איזה טמטום. נראה לכם אכפת לי מה הפוץ הזה אומר או חושב, או שאכפת לי כמה הוא וההתאחדות הם חרא בלבן? הנבחרת זה הדבר שחשוב פה, זאת הקבוצה שמייצגת את ישראל בסופו של דבר בעולם הכדורגל, ואצלי לפחות הנבחרת ומכבי שוות ברמתן מבחינת האהדה שלי, אפילו שזה שונה.

אז כן, כשורמוט ושכטר משחקים בהפועל אני שונא אותם, כי הם משחקים בהפועל ואני לא רוצה שהפועל תנצח. אבל מחר אני אעודד את שני השחקנים האלו, שאמורים להוביל את הנבחרת, בכל הכח. ברור שאני אשמח הרבה יותר אם זיו, דור או קולאוטי יבקיעו מאשר ורמוט ושכטר, אבל מחר אין שחקנים של מכבי ואין שחקנים של הפועל. מחר כל השחקנים מייצגים את המדינה ואת האנשים שחיים בה בצורה שווה. ובדיוק כמו שאני מעודד את נאתכו כשהוא משחק ברובין קאזאן, אפילו שהוא היה פעם שחקן הפועל, ככה אני אעודד את ורמוט ושכטר מחר.

ובהנחה שלוזון מציע לארגונים כסף + כרטיסים בחינם + חולצות, אני חושב שהדבר המתבקש לעשות זה פשוט לקחת את ההצעה וכל המשחק לשיר "ישראל עולה" ו"אבי לוזון בן זונה" לסירוגין.

ֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֱֲֲֲֲֳֳֳ!!!

רק תוריד את הקטע של לעודד את נאתכו במדי קאזאן

ולעודד את ורמוט ושכטר,אשמח אם הם ישימו גול שיתרום לנבחרת אבל לעודד אותם בחיים לא.

כיאל בנבחרת ובהרכב בלי הפציעות.

מספיק לי.

שונא אותם, שונא כל מה שקשור אליהם, פופלרי או לא בפורום הזה זה מעניין לי את הביצה כמעט כמו המצב החברתי של נתאכו בקאזאן (באמת? תעודד אותו שם? אני מאחל לו שיטבע באגם הבן שרמוטה הזה).

קשה להם לשיר נפש יהודי הומיה? אבל להגיע לנבחרת כדי לקבל חשיפה באירופה הם יכולים? ולשחק בקבוצה ישראלית כדי לקבל חשיפה באירופה (ר"ע סלים טועמה בהפועל וכיאל בחיפה) הם יכולים? לשחק בליגה שלנו הם יכולים ובלכות שמקפחים ומקללים אותם הם יכולים אבל להתנהג כמו בני אדם בבית הם לא יכולים?

אני לא הולך להיות יפה נפש.

פעם יכולתי לקבל את זה, המון דברים השתנו מאז...

עכשיו צר לי, אני לא יכול לעשות את ההבדלה, יש שחקנים שאם אני אראה במכבי אני מתחרפן לגמרי, לא מסוגל לחיות עם זה, שכטר וומרוט הם דוגמה קלאסית לזה, לעודד אותם בנבחרת? שיקבלו שיתוק ולא יוכלו ללכת ואני אשלח להם זר ורדים שחורים עם הכיתוב "חה חה חה".

אתם רוצים לאהוב את הנבחרת? לבריאות.

לעודד אותה אני לא אעודד אותה.

לראות את המשחק או שתזיז לי התוצאה זה לא יזיז לי.

הנבחרת לא מייצגת את המדינה לנבחרת יש את הסמל של ההתאחדות על החולצה...זה ביזיון ענק פשוט כל מה שנקרא נבחרת ישראל....

אז כן בנבחרת ששיחקו עבאס סואן סלים טועמה ובירם כיאל אני לא רואה נבחרת ישראל....במיוחד שהם לא מוכנים לשיר את ההמנון (לא מעניין אותי שקשה להם או קל להם, לי קשה לשיר שאני מקבל בראש בדרבי אבל עשיתי את זה) וזהו.

לא טוב להם? שיעברו דירה לטוניס.

ותום, אתה לא גאה קצת? :)

כיאל בנבחרת ובהרכב בלי הפציעות.

מספיק לי.

שונא אותם, שונא כל מה שקשור אליהם, פופלרי או לא בפורום הזה זה מעניין לי את הביצה כמעט כמו המצב החברתי של נתאכו בקאזאן (באמת? תעודד אותו שם? אני מאחל לו שיטבע באגם הבן שרמוטה הזה).

קשה להם לשיר נפש יהודי הומיה? אבל להגיע לנבחרת כדי לקבל חשיפה באירופה הם יכולים? ולשחק בקבוצה ישראלית כדי לקבל חשיפה באירופה (ר"ע סלים טועמה בהפועל וכיאל בחיפה) הם יכולים? לשחק בליגה שלנו הם יכולים ובלכות שמקפחים ומקללים אותם הם יכולים אבל להתנהג כמו בני אדם בבית הם לא יכולים?

אני לא הולך להיות יפה נפש.

פעם יכולתי לקבל את זה, המון דברים השתנו מאז...

עכשיו צר לי, אני לא יכול לעשות את ההבדלה, יש שחקנים שאם אני אראה במכבי אני מתחרפן לגמרי, לא מסוגל לחיות עם זה, שכטר וומרוט הם דוגמה קלאסית לזה, לעודד אותם בנבחרת? שיקבלו שיתוק ולא יוכלו ללכת ואני אשלח להם זר ורדים שחורים עם הכיתוב "חה חה חה".

אתם רוצים לאהוב את הנבחרת? לבריאות.

לעודד אותה אני לא אעודד אותה.

לראות את המשחק או שתזיז לי התוצאה זה לא יזיז לי.

הנבחרת לא מייצגת את המדינה לנבחרת יש את הסמל של ההתאחדות על החולצה...זה ביזיון ענק פשוט כל מה שנקרא נבחרת ישראל....

אז כן בנבחרת ששיחקו עבאס סואן סלים טועמה ובירם כיאל אני לא רואה נבחרת ישראל....במיוחד שהם לא מוכנים לשיר את ההמנון (לא מעניין אותי שקשה להם או קל להם, לי קשה לשיר שאני מקבל בראש בדרבי אבל עשיתי את זה) וזהו.

לא טוב להם? שיעברו דירה לטוניס.

ותום, אתה לא גאה קצת? :)

:thumbs:

קוסטה שאבו סיאם לבש את המגן דוד ושעומר פרץ רץ לך באגף, הפסקת לאהוד מכבי? אם ורמוט עובר למכבי אתה חד וחלק מפסיק לאהוד מכבי?

הביזיון של השחקנים הערבים והסמל של הנבחרת זה משהו אחר לגמריי. שחקן שמשחק בשביל המדינה שלו ולא מוכן לשיר את ההמנון זה אכן ביזיון. קשה לו לשיר? שיהיה גבר ולא ישחק בנבחרת שזה ההמנון שלה. והסמל של הנבחרת...? זה עוד יותר ביזיון, אבל זה לא מה שיגרום לרצות ברעתה של הנבחרת.

גם נמאס מהמשפט המטומטם שלכם "זה מגניב לשנוא את הנבחרת" כוס עמק לא שונא אותם לא אכפת לי מהם אני אוהב את קרואטיה ואני רוצה שינצחו נגד מלטה לטביה וכאלה למי אכפת אז למי שאמר איכס שאני שונא את דקל קינן שלא עשה כלום חוץ מללכלך על מכבי בוואן ויוסי בניון שאחראי על ערב שחור בגול בדקה 90 שכבר נשבר הזין שלפני כל משחק הוא בכותרות שהוא פצוע,בירם כיאל בן זונה גדול ואת אוואט אני סתם לא אוהב אז תפסיקו לשחק אותה הנבחרת מעל כולם זה שאני לא אוהב את הנבחרת לא אומר שאני לא אוהב את המדינה שלי אז תפסיקו לזיין במוח

קוסטה שאבו סיאם לבש את המגן דוד ושעומר פרץ רץ לך באגף, הפסקת לאהוד מכבי? אם ורמוט עובר למכבי אתה חד וחלק מפסיק לאהוד מכבי?

הביזיון של השחקנים הערבים והסמל של הנבחרת זה משהו אחר לגמריי. שחקן שמשחק בשביל המדינה שלו ולא מוכן לשיר את ההמנון זה אכן ביזיון. קשה לו לשיר? שיהיה גבר ולא ישחק בנבחרת שזה ההמנון שלה. והסמל של הנבחרת...? זה עוד יותר ביזיון, אבל זה לא מה שיגרום לרצות ברעתה של הנבחרת.

מכבי לא מייצגת את המדינה.

הנבחרת כן.

במכבי לא חייבו לשים מגן דוד או לשיר שירים בשביל המדינה.

אז זו לא אותה דוגמה.

ואם ורמוט עובר למכבי אני לא מתקרב לבלומפילד או ק"ש בטח אחרי שהוא לכלך על הקהל שלנו ככה (להזכיר לך את החולצה?) שימות.

עם עומר פרץ לא הייתה לי בעיה כי הוא היה ונשאר ילד טיפש שהוא זונת קהל...מה גם שאני מכיר אותו לפני ככה שאני די משוחד (ואמרתי זה מהרגע הראשון)

אז תעשה את ההבדלה בין הנבחרת לבין מכבי...נבחרת ישראל מייצגת את מדינת ישראל, לא את אבי לוזון וההתאחדות, קודם שיהיה שם את הסמל של המדינה שלי, אחרי זה שכל מי שמשחק שם יחוייב בחוק לשלם מיסים ולשרת בצבא (מי שלא עושה צבא לא משחק נכון? למה סואן שיחק?) ושישירו את ההמנון לפני המשחק, אני מתבייש שאני רואה שחקן עומד עם פה סגור שבכל נבחרת אחרת שחקנים שרים את ההמנון בטירוף...זה ההבדל בין נבחרת ישראל לנבחרות אחרות.

ולא אני לא כמו ארז אני לא אוהב נבחרת אחרת, נבחרת קרואטיה מעניינת לי את הביצה.

הנבחרת היחידה שאני רואה זו ספרד כי פשוט כיף לראות אותם (למרות שהם שיקחו חרא במונדיאל) ומדי פעם ארגנטינה בגלל מסי (אם זה בשעות נורמליות) השטות הזאת של אהדת נבחרות היא טיפשית, כי מה יש לארז עם קרואטיה? ומה יש לעוז עם גרמניה? הכל חרטא....רק מכבי.

שאת הנבחרת שלנו מבחינתי יסגרו, גם ככה הם עושים רק פאדיחות

מה אתם מזיינים תמוח? למי אכפת מאיזה שחקן משחק במדים? גם שאבוקשיש שיחק בנבחרת אהדתי את הנבחרת, זה שיש עבד ערבי אחד פעם ב לא אמור להפסיק אתכם מלאהוב את הנבחרת.

ורמוט שכטר וכל הקוקסיפותים של הפועל כשהם משחקים בנבחרת אני 100% עם הנבחרת וזה לא משנה כלום, הנבחרת היא מעל כל הקבוצות וזה לא משנה באיזה קבוצה הם משחקים. זה עניין של הנבחרת ולא של השחקנים, ולא אף אחד לא אכפת איזה שחקן הבקיע, אכפת שהנבחרת הבקיע והנבחרת עלתה.

אז כל אלה שמזיינים תמוח ומחפשים תירוצים לא להיות בעד הנבחרת. לכו לעזעזל, וקוסטה זה שהערבים האלה לא שרים את התקווה זה מפריע, אבל למי אכפת? אני שונא אותם ומבחינתי הם בכלל לא חלק מישראל והם לא שייכים למדינה הזאת אז בצדק הם לא שרים, כי הם פשוט לא חלק מאיתנו, הם צריכים לשחק בנבחרת ההתאחדות הפלסטינאית

בקיצור מספיק עם התירוצים, כל מי שישראלי באמת, לא משנה מי משחק בנבחרת, מאחוריי הנבחרת היום

ואלה שרושמים "אני אוהב תשחקנים של קרואטיה והנבחרת מעניינת תביצה" הוא בדיחה רצח וכדאי שירד מהארץ

[quote name='עמית א' timestamp='1286628841' post='2042249'

בקיצור מספיק עם התירוצים, כל מי שישראלי באמת, לא משנה מי משחק בנבחרת, מאחוריי הנבחרת היום

ואלה שרושמים "אני אוהב תשחקנים של קרואטיה והנבחרת מעניינת תביצה" הוא בדיחה רצח וכדאי שירד מהארץ

שאלה לי אלייך,

אם לא הייתי אוהד נבחרת אחרת אבל הנבחרת כן הייתה מעניינת לי ת'ביצה,

גם אז האזרחות שלי פסולה ואני צריך לרדת מהארץ?

מה אתם מזיינים תמוח? למי אכפת מאיזה שחקן משחק במדים? גם שאבוקשיש שיחק בנבחרת אהדתי את הנבחרת, זה שיש עבד ערבי אחד פעם ב לא אמור להפסיק אתכם מלאהוב את הנבחרת.

ורמוט שכטר וכל הקוקסיפותים של הפועל כשהם משחקים בנבחרת אני 100% עם הנבחרת וזה לא משנה כלום, הנבחרת היא מעל כל הקבוצות וזה לא משנה באיזה קבוצה הם משחקים. זה עניין של הנבחרת ולא של השחקנים, ולא אף אחד לא אכפת איזה שחקן הבקיע, אכפת שהנבחרת הבקיע והנבחרת עלתה.

אז כל אלה שמזיינים תמוח ומחפשים תירוצים לא להיות בעד הנבחרת. לכו לעזעזל, וקוסטה זה שהערבים האלה לא שרים את התקווה זה מפריע, אבל למי אכפת? אני שונא אותם ומבחינתי הם בכלל לא חלק מישראל והם לא שייכים למדינה הזאת אז בצדק הם לא שרים, כי הם פשוט לא חלק מאיתנו, הם צריכים לשחק בנבחרת ההתאחדות הפלסטינאית

אם הם לא שייכים למדינה אז למה שישחקו בנבחרת שמייצגת את המדינה שלך?

אבל אתה צודק, אם אני לא בעד הנבחרת שעושה ביזיונות (וגם זונות) אז אני צריך לרדת מהארץ.

עם כל הכבוד אליך ולמה שכתבת שהפועל משחקים באירופה אתה מעודד אותם? וחיפה? (אל תזיין לי את המח זה טוב לי שהם יהיו עייפים, אתה רוצה שהם ינצחו או לא?) אם לא, אז זה בולשיט כי זה אותם שחקנים וזה שהם יחליפו חולצה לא יגרום לך לאוהב אותם (גם אם שכטר יבוא ויגיד לי שמגיל 0 הוא אוהד מכבי אנילא אעודד אותו בחיים אחרי הלכלוכים שלו אז אם אתה מסוגל אין לך עקרונות, וזה בדיוק אותו דבר.

אותי לא מעניינת הנבחרת, לא יכול להזדהות איתה שיש שם שחקן וחצי ממכבי, שלושה ערבים ושבעה שחקני הפועל, שכל פעם יותר מאשר הנבחרת חשוב הציפורן החודרנית של יוסי בניון והגב הכואב של יניב קטן (יימח שמם של שניהם) והמסעות של לואיס ברחבי אירופה.

הכל חרטא.

אם לך לא מפריע שסואן שיחק בנבחרת אבל קוטל את המדינה אז אתה צריך לרדת מהארץ.

אם לך לא מפריע שכיאל בנחברת וטועמה בנבחרת אבל לא שר את ההמנון שלך (ואין לזה תירוץ) אז אתה צריך לרדת מהארץ.

הנבחרת הזאת לא שלי, ולא מייצגת אותי, היא מייצגת אל כל הגועל שיש בכדורגל שלנו, ואני לא מתחבר לזה.

אבל העיקר ש"כל מי שישראלי מאחרוי הנבחרת היום" אם לא אז מה?

כל מי שישראלי צריך לדאוג לדברים חשובים יותר מהבונקר של לואיס מוצץ הסכוריות פרננדס...אבל בסדר, אל תיתן לנאומים חדורי פאתוס ודמגוגיות להשפיע עליך שוב...

שאלה לי אלייך,

אם לא הייתי אוהד נבחרת אחרת אבל הנבחרת כן הייתה מעניינת לי ת'ביצה,

גם אז האזרחות שלי פסולה ואני צריך לרדת מהארץ?

אנחנו צריכים לרדת מהארץ בלי שום קשר. קאנקון? לונדון?

וואלה אני מסכים עם ארז הקטן כמעט בהכל. בחיים לא אשמח בגול של שכטר\ורמוט גם אם הוא יעלה אותנו ליורו. יוסי בניון בן זונה גדול ואין שחקן בעולם שאני שונא יותר ממנו(אולי שכטר,דה סילבה וכו') את דודו אוואט אני דווקא אוהב :)

וואלה אני מסכים עם ארז הקטן כמעט בהכל. בחיים לא אשמח בגול של שכטר\ורמוט גם אם הוא יעלה אותנו ליורו. יוסי בניון בן זונה גדול ואין שחקן בעולם שאני שונא יותר ממנו(אולי שכטר,דה סילבה וכו') את דודו אוואט אני דווקא אוהב :)

זאת ממש חשיבה מפגרת..

אבל כמובן אני שאמח ששכטור ירסק את הרגל היום.

קיצר זיינתם את השכל, לאהוד את נבחרת ישראל לא קשור לאיזה שחקן משחק שם, מצידי שיהיה מהפועל לא איכפת לי. אני לא בוחר מתי כן לאהוד את הנבחרת ומתי לא ע"פ איזה שחקנים הוזמנו לסגל וכמה מהם שחקני מכבי. כשאני שומע נבחרת ישראל, כשאני שומע את ההמנון, עוברת בי צמרמורת.

אני כן אביע את דעתי לגבי שחקנים ערבים שבכלל לא צריכים להיות בנבחרת, אם תיהיה לי אפשרות לפעול נגד הזמנתם לנבחרת אני אעשה את זה, אני כן אביע את דעתי לגבי זה שאין מגן דוד על החולצה, אבל כל זה כשאני בעד הנבחרת ורוצה בהצלחתה לא משנה מה משחק שם או מי יושב ראש ההתאחדות.

בואו נסגור על זה שאף אחד לא ייפצע, נשבר מהפציעות האלה.

ואם יש משפט שלמדתי שנה שעברה זה "בנפול אויבך אל תשמח"- שמחה לאיד זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות וכל פעם ששמחנו על נפילה של הפועל קיבלו זרנוק מכופל.

המשפט הזה תקף גם לקראת הדרבי, קצת לשמור כל שקט וצניעות לא יזיק, במיוחד כשאנחנו מגיעים בעמדה נחותה מהם שלא ניצחנו דרבי כבר 3 שנים.

איך אפשר לא להיות בעד הנבחרת..

ומה הקטע הזה עם שכטר, עשיתם אותו איזה גילי לנדאו. כולה עבר להפועל לפני שנה וכבר אוטוטו עוזב לאירופה.

מה יש לשנוא אותו כ"כ ?

לוזון הבן זונה דאג ששנה שעברה הקומוניסטים יזכו באליפות הזויה

לוזון הבן זונה שבוע שעבר מנע מאיתנו לראות תאהבה שלנו

ועכשיו לוזון הבן זונה רוצה שנבוא לעודד את המוסד המושחת הזה שלו?

מי שמשתף עם זה פעולה העקרונות שלו בריצפה

הלוואי שישראל תנצח אבל לוזון ימות.

וחשבתי שאנחנו קהל ציוני ויש לנו מגן דוד על הסמל

כל אלה שנגד הנבחרת צריכים להתבייש!!!!!!(כפול 700),

אנחנו עם יהודי ולא יהיה טוב יותר מלזיין את הגויים האלה ולא משנה במי מדובר.

וכימני מובהק שערבים משחקים בנבחרת הם לא מייצגים אותי אבל יש את הרוב והרוב הוא יהודי!.

תחי הפטריוטיות!

לזיין אותם בכל הכח ומצידי שורמוט ושכטר ישימו כל אחד עשרה גולים.

תפסיקו לבלבל את המוח "יש שם 7 שחקני הפועל וכו'"

אין דבר שאני יותר שונא מהפועל אבל שהם בנבחרת הם בשבילי נבחרת ולא קבוצה,הם מייצגים משהו אחר.

רוב השנים התשתית של הנבחרת הייתה בנוייה מאיתנו,חיפה,הפועל והלגיונרים.

איך אתם לא מתביישים להיות נגד הנבחרת שלכם?!!!!?!!

לוזון על הזין!

אז מה שלוני היה פה רצינו שמכבי תפסיד?!!?!? (נקודה למחשבה)

גם נמאס מהמשפט המטומטם שלכם "זה מגניב לשנוא את הנבחרת" כוס עמק לא שונא אותם לא אכפת לי מהם אני אוהב את קרואטיה ואני רוצה שינצחו נגד מלטה לטביה וכאלה למי אכפת אז למי שאמר איכס שאני שונא את דקל קינן שלא עשה כלום חוץ מללכלך על מכבי בוואן ויוסי בניון שאחראי על ערב שחור בגול בדקה 90 שכבר נשבר הזין שלפני כל משחק הוא בכותרות שהוא פצוע,בירם כיאל בן זונה גדול ואת אוואט אני סתם לא אוהב אז תפסיקו לשחק אותה הנבחרת מעל כולם זה שאני לא אוהב את הנבחרת לא אומר שאני לא אוהב את המדינה שלי אז תפסיקו לזיין במוח

טוב ארז.

ההוא עשה לי ככה, וההוא הבקיע לי בדקה 90 ולא נסלח לו לעולם וההוא הרביץ לי.

נורא בוגר.

מה אלמוג כהן עשה לך?

אבל היי, סבבה, לך תהיה אוהד של נבחרת קרואטיה.

מה הקשר לציונות ולנבחרת?

אם הנבחרת תפסיד היום הלכה המדינה?

תפסיקו לבלבל את המוח.

בלי קשר שיהיה לנבחרת בהצלחה, נקווה ששום ארגון אוהדים בארץ לא ישפיל את עצמו בהסכמים מביכים עם ההתאחדות, ונאחל להתאחדות שישרפו לה המשרדים ושיפשטו רגל.

מה קשור פה ציונות בכלל...

נבחרת ישראל

אפילו את הסמל של המדינה אין על המדים יש את הסמל של ההתאחדות

חבורה של כלום ושום דבר

שחקנים שלא שרים את ההמנון