Jump to content

2 ארגוני אוהדים של קבוצות הליגה יעודדו את הנבחרת בשבת וילקקו ללוזון?

Helly22

Recommended Posts

החלום הגדול: מיציע ליציע - "נה נה נה נה נה נה נה --> נה נה נה נה נה נה נה

אבי לוזון בן זונה --> אבי לוזון בן זונה

:wub:

הנבחרת לא מעל הכל אבנר.

שדיברתם על זה בכדורגל ראית שתעים אחוז מהאנשים אל מסכימים איתך.

הנבחרת היא לא המדינה ולא צה"ל.

בנחברת יש אנשים שמתנגדים לשיר את ההמנון, מתנגדים לקיומה של המדינה ועושים לך טרור עם שטויות.

הם לא מייצגים אותי, וכל עוד הם חלק מהנבחרת אני לא מרגיש שייך אליה.

*לא, זה בכלל לא קשור לאיפה הם משחקים, אלא רק לפה שהם פתחו ולהתנהגות שלהם.

מי?!

ראשי השחקן ה-12 ושאר האירגונים פשוט חבורה של מפגרים

תבואו, תזרקו מלא דברים למגרש, תצעקו מוות לערבים, תפתחו אבוקות

נראה אם הבן זונה יביא משחק ללא קהל

וואלה, לא יודע מה איתכם - אם הייתי ערבי(או בעצם - לא יהודי) היה לי מאוד קשה(בלתי אפשרי) לשיר "נפש יהודי הומיה".

ומי מהם עסק בטרור?!

בדיוק כמו שאני לא יכול לשיר "נפש ערבי הומיה" ולדבר על "נכבה 1948" כמו על "2,000 שנות גלות".

זה נראה לי הזוי לעזור לגורם המוביל בארץ שמוציא את החשק של הקהל לבוא למגרש

זה נראה לי הזוי ללכת לעודד אחרי שמנעו מאיתנו לפני שבוע לעודד את הקבוצה שלנו

זה נראה לי הזוי לקנות אולטראס

אבל סבבה.

בנחברת יש אנשים שמתנגדים לשיר את ההמנון, מתנגדים לקיומה של המדינה ועושים לך טרור עם שטויות.

אני בהלם :o

תקראו לי נאיבי/מטומטם.

אבל אני לא מאמין שאולטראס מכבי ילכו לעודד תחת ההתאחדות. עם כל הבזיונות שלהם, יש גבול.

כאילו, הם ארגון "אולטראס" והאויב שלהם (הלוזון) שדופק אותם כל הזמן (ולפני שבוע הושיב אותם לראות משחק בבית) ומזיין את הקבוצה שלהם על בסיס קבוע "קונה" אותם?

לדעתי (ואני באמת מקווה) שהם עושים לו איזה תרגיל

כי אם לא? פףף... לא יודע איך מגיבים לדבר כזה.

"אם אבי לוזון מסדר בליגה שיטת קיזוז שבסיומה הקבוצה שלוקחת פחות נקודות היא האלופה, אני מעדיף שהפועל תרד ליגה; אם אבי לוזון מסדר שהפועל תשחק בליגת האלופות בבלומפילד, אני מקווה שנשחק בקיבוץ בית זרע".

אה, לא?

וואלה.

כנראה שדברים שרואים ממרץ 2009 לא רואים ממאי 2010

(ואף מילה על הגזענות בסיומו של הטור. כשזה בא מאוהדי הפועל זה בעצם בצחוקיה מגניבה ושנונה כזאת)

שיהיה בהצלחה לשחקני קרואטיה במאמציהם הקדושים לשבור כמה שיותר עצמות לכמה שיותר שחקני הפועל.

כן, זה בדיוק מה שכתוב שם.

מדברת שטויות.

הנבחרת לא מעל הכל אבנר.

שדיברתם על זה בכדורגל ראית שתעים אחוז מהאנשים אל מסכימים איתך.

*לא, זה בכלל לא קשור לאיפה הם משחקים, אלא רק לפה שהם פתחו ולהתנהגות שלהם.

מעבר לזה?

לוזון רוצה שאני אבוא? שלוזון יחזיר את הגלגל אחורה וייתן לי להיות במשחק של הקבוצה שלי.

אם ארגון זה או אחר ענה בחיוב ל"צו 8" הזה הוא ארגון בדיחה ומגיע לו להתפרק.

שהנבחרת תיקח את עצמה ברצינות, אחרי זה אנחנו ניקח אותה ברצינות...פסטיבל בניון, הצהרות שהוא מעל המשחקים של הנבחרת, פרננדס נסע וחזר ונסע וחזר, זימונים תמוהים והתחייבויות שונות ומשונות של אדון לוזון.

גועל נפש.

קוסטה עירבבת בין שני נושאים.

נושא אחד - אתה לא מרגיש מחובר לנבחרת כי יש שם פועלים זרים וכו' וכו'

אפשר להסכים, אבל אני אחרי הרבה שנים יכול לראות תנבחרת כי כבר אין שם הרבה שחקנים

שלא שרים תהמנון וכל זה. או בקיצור חוץ מכיאל שאני חושב שהוא לא בסגל בכלל כרגע בגלל פציעה

אין ערבים בנבחרת.

הנושא השני זה לוזוןבפרט וההתאחדות לכדורגל בכלל (כי זה לא שהמצב היה שונה לפני לוזון)

שזורקרים עלינו האוהדים זין משחק אחרי משחק עונה אחרי עונה

ואז מבקשים שנבוא לעזור להם?!

על זה אני מסכים. אני באמת לא מביןם מאיפה החוצפה לפנות לאירגוני האוהדים עם בקשה כזאת בכלל.

בלי קשר מקווה שהנבחרת תנצח ותייצג את עם ישראל בכבוד, שיהיה בהצלחה!

מסכים עם אוהד.

אני דווקא מאוד אוהב את הנבחרת ומקווה שתנצח מחר.

ההתאחדות לעומת זאת יכולה לבוא למצוץ לי. אם הם חושבים שהקהל באמת חשוב שיראו את זה במעשים.

יש פה מוסר כפול, רק לפני שבוע הראו לנו בפרצוף כמה שלא סופרים אותנו. עכשיו הם מבקשים שיתוף פעולה.

אני חוזר ואומר (כאוהד שמייצג רק את עצמו ולא שייך לשום ארגון)- זאת תהיה בושה גדולה מאוד למי שיקח בזה חלק. לא יכול להיות שיחרבנו עלינו ואנחנו ננגב להם את התחת.

איך פעם הייתי מתרגש ממשחקי נבחרת..זה היה מעניין,גם אם לא באמת היה סיכוי!

היום אני מרגיש שזה כזה מיותר..גם אם מחזור הבא לא היה דרבי אלא משחק נגד עכו,הייתי מעדיף משחק נגד עכו.

הסיבה היחידה והעיקרית זה לוזון..הפער בין מה שהוא מבטיח ואומר לבין מה שמתבצע בתכלס..כל כך גדול...שאין פלא שאף אחד לא מאמין באמת במשהו.

"מי שמאמין לא מפחד",זה ממש ניראה כאילו הוא צוחק על עצמו("אנחנו נהיה במונדיאל 2010").

העם באמת באמת באמת,ממש באמת,באמת באמת,שונא את הבן אדם הזה,ממש שונא! ושהוא לוקח בעלות על הנבחרת והופך את זה לעסק שלו,אין פלא שהמשחק הזה לא מעניין אף אחד..וגם אם נפסיד לקרואטיה וגם אם ננצח אחרי הביזיון בקמפיין שעבר(לטביה) אני לא רואה מישהו שיאמין באמת שאפשר לעשות משהו.

לוזון,לא מבקש ממך ללכת הביתה,לא מבקש ממך לעזוב את ההתאחדות,לא מבקש ממך לחזור לפ''ת..מבקש רק שתמות..תמות.

מה כל כך בוער לך להיות כזה שנוא? למה? היית ילד כאפות? בשביל מה ? לא נתנו לך תשומת לב בילדות?

בחיי,שהייתי הולך למשחק הזה רק בשביל לצעוק "אבי לוזון בן זונה"..בתקווה לסחוף אחרי מספיק אנשים כדי שהוא ישמע את זה ושבטלוזיה ישמעו את זה.

קולאוטי יהודי, לא?

הוא לא יהודי

התחתן עם אזרחית ישראל ואני חושב שהוא אפילו לא קיבל אזרחות בעצמו והוא נחשב לתושב קבע עם אישור מפיפ"א/אופ"א בשביל לשחק בנבחרת.

הוא לא יהודי

התחתן עם אזרחית ישראל ואני חושב שהוא אפילו לא קיבל אזרחות בעצמו והוא נחשב לתושב קבע עם אישור מפיפ"א/אופ"א בשביל לשחק בנבחרת.

אה נכון צודק...

מוות לשכטר ורמוט בונדר בן דיין כיאל רפאלוב אוואט דקל קינן בן סהר יוסי בניון אלמוג כהן וכמעט כל השאר חוץ ממכבי.

בחיים לא אשמח ששכטר יבקיע או אחד מהאחרים שציינתי.

ומעבר לכך קרואטיה זאת הנבחרת האהובה עלי..

מוות לשכטר ורמוט בונדר בן דיין כיאל רפאלוב אוואט דקל קינן בן סהר יוסי בניון אלמוג כהן וכמעט כל השאר חוץ ממכבי.

בחיים לא אשמח ששכטר יבקיע או אחד מהאחרים שציינתי.

ומעבר לכך קרואטיה זאת הנבחרת האהובה עלי..

איכס.

מילא לרצות לנצח ושרמוט ושכטר ייפצעו...

אבל לאחל מוות לאלמוג כהן, דקל קינן, יוסי בניון, בירם כיאל ודודו אוואט סתם?

איכס.

מילא לרצות לנצח ושרמוט ושכטר ייפצעו...

אבל לאחל מוות לאלמוג כהן, דקל קינן, יוסי בניון, בירם כיאל ודודו אוואט סתם?

חח נכנס שותף באיכס..

מה עובר פה על אנשים אני פשוט בשוק.

אני מבין שזה מגניב להיות אנטי, אבל קצת תתבגרו מזה פעם אחת.

זו נבחרת ישראל, לא פחות ולא יותר, ובתור קהל שמנסה להגדיר עצמו ימני (או לפחות לפחות - ציוני) הייתי מצפה לקצת יותר בגרות וטיפה פחות שנאה ומירריות.

אז נכון, אני גם שונא את הפועל, שנאת מוות, אבל בתור אדם שהוא קודם כל ישראלי, יהודי, הנבחרת חשובה לי (אני לא מכניס את מכבי למשוואה בכלל) ונכון שגם לוזון מרגיז אותי אפילו מעצם קיומו אבל שום דבר מזה לא יגרום לי לרצות לראות את הנבחרת מפסידה מחר.

חבר'ה, זה שכולם שונאים את לוזון זה ברור. אבל יש דברים שהם הרבה מעל השנאה לאבי לוזון. התחלתי לקרוא את הכתבה הזאת של אוהד הגועל המטומטם, בה הוא כותב שהוא שונא את כל מה שלוזון אוהב, ובגלל זה הוא לא מעודד את הנבחרת. אוקי, אז אם לוזון אוהב את מדינת ישראל ואת צה"ל, אתה תלך נגד מדינת ישראל וצה"ל?! איזה טמטום. נראה לכם אכפת לי מה הפוץ הזה אומר או חושב, או שאכפת לי כמה הוא וההתאחדות הם חרא בלבן? הנבחרת זה הדבר שחשוב פה, זאת הקבוצה שמייצגת את ישראל בסופו של דבר בעולם הכדורגל, ואצלי לפחות הנבחרת ומכבי שוות ברמתן מבחינת האהדה שלי, אפילו שזה שונה.

אז כן, כשורמוט ושכטר משחקים בהפועל אני שונא אותם, כי הם משחקים בהפועל ואני לא רוצה שהפועל תנצח. אבל מחר אני אעודד את שני השחקנים האלו, שאמורים להוביל את הנבחרת, בכל הכח. ברור שאני אשמח הרבה יותר אם זיו, דור או קולאוטי יבקיעו מאשר ורמוט ושכטר, אבל מחר אין שחקנים של מכבי ואין שחקנים של הפועל. מחר כל השחקנים מייצגים את המדינה ואת האנשים שחיים בה בצורה שווה. ובדיוק כמו שאני מעודד את נאתכו כשהוא משחק ברובין קאזאן, אפילו שהוא היה פעם שחקן הפועל, ככה אני אעודד את ורמוט ושכטר מחר.

ובהנחה שלוזון מציע לארגונים כסף + כרטיסים בחינם + חולצות, אני חושב שהדבר המתבקש לעשות זה פשוט לקחת את ההצעה וכל המשחק לשיר "ישראל עולה" ו"אבי לוזון בן זונה" לסירוגין.

הנבחרת מעל כל השטויות שאתם מדברים עכשיו, מעל לוזון, מעל שחקני הפועל, מעל כולם. אתם יכולים למצוא אלף סיבות למה אתם מגניבים ולא בעד הנבחרת, אבל זה רק מוציא אתכם קטנים.

גם אני הייתי רוצה לראות את הנבחרת בנויה אחרת, אבל מפה ועד להגיד שאני לא רוצה שינצחו? אין מצב בעולם.