Jump to content

2 ארגוני אוהדים של קבוצות הליגה יעודדו את הנבחרת בשבת וילקקו ללוזון?

Helly22

Recommended Posts

זה פנדל של 100%. כמה שברקוביץ' מזיין תמח.

אם זה היה הפוך, ושחקן קרואטי היה עושה את זה על שחקן שלנו ולא היה פנדל, ברקוביץ', וכולם פה היו זועמים וצועקים על השופט שמכר אותנו.

כמו שאמרתי, אם זה פנדל כל משחק יש 10 פנדלים לפחות.

זה הרבה יותר גבולי ממה שסטרול עשה למשל, ובכלל השחקן הקרואטי עשה הצגה מרשימה בנפילה.

אי אפשר שפעם כן שורקים ו10 פעמים לא.

או ששורקים על כל תפיסה ברחבה, או ששורקים רק על תפיסות ברורות וחמורות.

אני בטוח שאם תסתכל על כל הקרנות של ישראל, תראה עבירות חמורות יותר.

לא יודע, אני לא רואה מצב שמישהו היה טוען שזה לא פנדל אם זה היה הפוך, או אם ברקוביץ' לא היה מזיין את השכל בשידור... זה אחד הפנדלים היותר ברורים שראיתי בחיים שלי.

ואגב, כל תפיסה ברחבה זה פנדל. בליגה שלנו לא שורקים על כל תפיסה, באירופה (לפחות בחלק מהמקומות) כן. זאת החוקה. ומה שקינן עשה זה מעבר לתפיסה. מה שסטרול עשה זה גם פנדל, לא גבולי.

האא

ברצינות, יש לך סיבה לחשוב שזה רק בישראל?

כי נתקלתי ביותר מאוהד כדורגל אחד שלא בעד הנבחרת המקומית שלו, ובהמון כתבות וסיפורים על זה. זאת ממש לא המצאה ישראלית.

סלאבן ביליץ' :wubyellow3:

ברקוביץ' פשוט מביך היום...

"חחחח תראה את ביליץ' חחחח איזה שחקן בינוני הוא היה"

"תראו את ביליץ', איזה שחקן כסחן הוא היה"

מפתיע. חשבתי שהקמפיין הזה לא יחזיק עד עכשיו. לא נורא. ברזיל 2014 - הנה אנחנו באים!

על מה אתה מדבר?

זה היה ברור שבמשחק הזה בדיוק יגמר הקמפיין.

אני פשוט חשבתי שנקבל 4+

לא יודע, אני לא רואה מצב שמישהו היה טוען שזה לא פנדל אם זה היה הפוך, או אם ברקוביץ' לא היה מזיין את השכל בשידור... זה אחד הפנדלים היותר ברורים שראיתי בחיים שלי.

ואגב, כל תפיסה ברחבה זה פנדל. בליגה שלנו לא שורקים על כל תפיסה, באירופה (לפחות בחלק מהמקומות) כן. זאת החוקה. ומה שקינן עשה זה מעבר לתפיסה. מה שסטרול עשה זה גם פנדל, לא גבולי.

ברצינות, יש לך סיבה לחשוב שזה רק בישראל?

כי נתקלתי ביותר מאוהד כדורגל אחד שלא בעד הנבחרת המקומית שלו, ובהמון כתבות וסיפורים על זה. זאת ממש לא המצאה ישראלית.

אין לי סיבה לחשוב שזה קורה רק בישראל יש לי סיבה לחשוב שזה לא קורה בשום מקום בעולם. זה לא כזה החלטה מסובכת להחליט לתמוך בנבחרת ואני חושב שהחלטה כזאת אמורה גם להיות די ברורה חחח... בסדר אבל מה שתגיד אחי.

אתה יכול לתת לי פרטים או משהו על אנשים כאלו ומה הסיבות שהם לא יתמכו בנבחרת שלהם?? נשמע מעניין.

אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות.

גם ניבאלדו, גם יצחקי, גם סידיבה, גם פאביצ'ביץ', ועכשיו גם זיו ( מי שלא ראה הוא סחב רגל בידיוק בסוף המשחק ).

איך זה, שמכל השחקנים בסגל של נבחרת ישראל, ודווקא זיו סוחב רגל? זה לא נראה טוב.. הוא בקושי עמד על הרגל בסוף המשחק.. אם אנחנו פותחים עם גפני אז אפשר להגיד שלום לדרבי.

כוס עומו העולם המסריח הזה, למה ה' שונא אותנו למה? מה עשינו?

רק אני יודע שעשרים שחקני הפועל יכולים לשחק היום והיחיד שייפצע זה זיו?

זה פשוט לא ייאמן, לחסום לצמיתות.