Jump to content

כל התותחים יורים: 1:6 למכבי תל אביב על ראשל"צ.

TonyMontana

Recommended Posts

אז אם הוא אחד מאותם עשר אחוז עדיין אתה תרצה שהוא יעוף ממכבי?

כן, כי אם אנחנו לא נתחיל למיין אותם. זה או אנחנו או הם. אין פה ממש על מה לדבר.

תום אתה סתם מתווכח פה עם אנשים שמסתתרים מאחורי כינוי,ולפחות 50 אחוז מהם בקושי באים למשחקים...

תאכלס כולם יודעים מה הרוב ביציע חושב,וערבים יותר לא יהיו במכבי.

וכן אני גזען. לא טוב לכם? על הזין שלי...

לא יודע מה איתך, אני מנוי ואני מגיע למשחקים.

אבל אנחנו מתווכחים כי יש לנו דעות שונות, הוא אומר את דעתו ואני את דעתי. ויכוח לגיטימי, מדברים. הרבה יותר טוב להציג את העמדה שלך מאשר להגיד "טוב על הזין שלי כולם אני גזען"...

אתה לא יכול לדעת כי 100 אחוז מהערבים שקרנים.....

יש כאלה דפוקים ששונאים ערבים והם ערבים...זה קצת הזוי עם אתה שואל אותי, וזה כמו שמאלן קיצוני מהצד שלנו.

זה דווקא לא כל כך הזוי כי הוא נולד אחרי קום המדינה ויכול להיות שטוב לו במדינה הזאת והוא פרו ישראלי, זה ממש לא הזוי.

בכל מקרה אם עדיין היית רוצה שהוא יעוף למרות שהיית יודע שהוא פרו ישראלי זה גזענות מדרגה ראשונה, אתה לא מסכים איתי?

אני נראה לך מגן על כל הציבור הערבי? איפה בדיוק הגנתי עליהם?

אני מגן אך ורק על שחקן אחד, חתאם אבד אל חמיד, שחקן מכבי תל אביב, שכל מה שהוא חטא בחיים על פי דבריך הוא להיוולד למשפחה ערבית. וזה כבר חטא כשלעצמו, כי כמובן שברגע שנולדת למשפחה ערבית אתה טררויסט, שונא ישראל, רוצה לזרוק את כולנו לים וכמובן בן אדם טינופת. נכון? לא.

פה זה שאלה פילוסופית כבר האם האופי והתכונות של בנאדם נקבעים לפי גנטיקה או לפי הסביבה...

תתפלא אבל זה בעיקר לפי הסביבה.

ז"א שעם עבד היה מאומץ ע"י משפחה יהודים שהוא היה תינוק אז הוא כנראה שיהיה בסדר

(לךמרות שעלול לצוץ לו איזה תסביך מתישהו)

ולזה שמעלי.....טוב אחי הוא פרו ישראלי .....אתה מדבר איתי על אולי 1000 ערבים שם באמת פרו ישראלי במדינה הזאתי..

פה זה שאלה פילוסופית כבר האם האופי והתכונות של בנאדם נקבעים לפי גנטיקה או לפי הסביבה...

תתפלא אבל זה בעיקר לפי הסביבה.

ז"א שעם עבד היה מאומץ ע"י משפחה יהודים שהוא היה תינוק אז הוא כנראה שיהיה בסדר

(לךמרות שעלול לצוץ לו איזה תסביך מתישהו)

ולזה שמעלי.....טוב אחי הוא פרו ישראלי .....אתה מדבר איתי על אולי 1000 ערבים שם באמת פרו ישראלי במדינה הזאתי..

"אם אני אבקיע שערים יאהבו אותי ולא יסתכלו איפה נולדתי ואיך קוראים לי. אני גאה מאוד ללבוש את החולצה של מכבי ת"א ואני לומד כל הזמן את ההסטוריה של המועדון הגדול הזה. יש לי גם מאמן אדיר היום כמו עמיר תורג'מן שהיה בעצמו חלוץ מצוין במכבי. הוא משקיע בי כל כך הרבה שאני חייב להחזיר לו ולאלה שהאמינו בי. כמעט בכל אימון אני נשאר לעבוד מול השער עם עמיר ועם עוד חלוצים כמו בן בן יאיר המצוין. אני בטוח שההשקעה הזו תשתלם לכולם בעתיד הלא רחוק. אני מאמין בעצמי ועם עבודה קשה ולמידה יומיומית, אני אשחק בקבוצה הראשונה של מכבי ואחזיר להרבה מאוד אנשים, במשפחה שלי ואחרים, שהאמינו בי לאורך כל הדרך".

מראיון שלו בNRG. איך אתה יכול לשנוא את הבן אדם? תגיד לי. איך אתה יכול לשנוא אותו?

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/057/275.html ממליץ לך לקרוא הכל.

לא יודע מה איתך, אני מנוי ואני מגיע למשחקים.

אבל אנחנו מתווכחים כי יש לנו דעות שונות, הוא אומר את דעתו ואני את דעתי. ויכוח לגיטימי, מדברים. הרבה יותר טוב להציג את העמדה שלך מאשר להגיד "טוב על הזין שלי כולם אני גזען"...

הוויכוח פה הוא על פוליטיקה,זה לא על איזה שחקן יהיה בהרכב או איזה קבוצה יותר טובה.

הדעות פה של אף אחד לא ישתנו.

ואני רשמתי שתי עובדות: 1.שהרוב בקהל של מכבי נגד ערבים,ולפחות 80 אחוז מהרוב הזה לא רוצה ערבי בקבוצה.

2.אם קוראים פה למי ששונא תערבים גזען -(האויבים שלנו!) אז כן,אני גזען.

הוויכוח פה הוא על פוליטיקה,זה לא על איזה שחקן יהיה בהרכב או איזה קבוצה יותר טובה.

הדעות פה של אף אחד לא ישתנו.

ואני רשמתי שתי עובדות: 1.שהרוב בקהל של מכבי נגד ערבים,ולפחות 80 אחוז מהרוב הזה לא רוצה ערבי בקבוצה.

2.אם קוראים פה למי ששונא תערבים גזען -(האויבים שלנו!) אז כן,אני גזען.

אתה ממש לא יכול להגיד שהדעות של אף אחד לא ישתנו. אולי שלך לא. אבל אתה ממש לא יכול להגיד כזה דבר. אם אתה מגיע לדיון עם ראש סגור, בטח שהדעה שלך לא תשתנה. אבל לא כולם כמוך.

"אם אני אבקיע שערים יאהבו אותי ולא יסתכלו איפה נולדתי ואיך קוראים לי. אני גאה מאוד ללבוש את החולצה של מכבי ת"א ואני לומד כל הזמן את ההסטוריה של המועדון הגדול הזה. יש לי גם מאמן אדיר היום כמו עמיר תורג'מן שהיה בעצמו חלוץ מצוין במכבי. הוא משקיע בי כל כך הרבה שאני חייב להחזיר לו ולאלה שהאמינו בי. כמעט בכל אימון אני נשאר לעבוד מול השער עם עמיר ועם עוד חלוצים כמו בן בן יאיר המצוין. אני בטוח שההשקעה הזו תשתלם לכולם בעתיד הלא רחוק. אני מאמין בעצמי ועם עבודה קשה ולמידה יומיומית, אני אשחק בקבוצה הראשונה של מכבי ואחזיר להרבה מאוד אנשים, במשפחה שלי ואחרים, שהאמינו בי לאורך כל הדרך".

מראיון שלו בNRG. איך אתה יכול לשנוא את הבן אדם? תגיד לי. איך אתה יכול לשנוא אותו?

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/057/275.html ממליץ לך לקרוא הכל.

אתה יפה נפש חמוד....מאמין למה שאתה שומע (או קורא במקרה הזה)

אתה יפה נפש חמוד....מאמין למה שאתה שומע (או קורא במקרה הזה)

אז עכשיו אתה גם אומר שהבן אדם משקר? שהוא לא באמת אוהב תמועדון? שהוא לא באמת לומד על המועדון? שהוא לא משקיע באימונים? שהוא לא מת לשחק בבוגרת?

מה? מה מתוך הציטוט שנתתי פה לא נכון לדעתך. מה?

באמת אכלתם ת'ראש.

בינתיים יש 2 מוסלמים בהרכב ועוד אחד בסגל המורחב. וכל עוד נמני וגולדהאר ירצו ערבים/מוסלמים, במכבי אז הם יהיו ולא משנה מה תגידו.

איזה טמטום הולך כאן....

מי אמר לכם שמישו כאן בא להגן על מגזר שלם???

מדובר כאן על שחקן כדורגל שבטח לא מעניין אותו כל השטויות האלה וכבר עשיתם אותו טרוריסט שונא ישראל

הבנאדם כולה שחקן נוער שרוצה לשחק במכבי תצאו מהקטע לא הכל שחור ולבן

אם כבר אתם פה גורמים לו עם התגובות האלה לשנוא אותנו

ואם הוא בא למכבי והוא מסכנין וכן היו לנו כבר כמה סיפורים עם סכנין תנו לי להרגיע אותכם הוא לא מרגל הוא יודע לאיפה הוא בא

ותעשו טובה אל תכתבו עכשיו בוגד שמאלני הומו או משו בסגנון אני די ימני בעמדה שלי אבל לא כל הזמן צריך להתעסק בחרא הזה

אתה לא יכול לדעת כי 100 אחוז מהערבים שקרנים.....

יש כאלה דפוקים ששונאים ערבים והם ערבים...זה קצת הזוי עם אתה שואל אותי, וזה כמו שמאלן קיצוני מהצד שלנו.

למה אין ערבים שלא שונאים אף אחד ורוצים שלום?

חח תום איך תמיד יש לך כח לויכוחים האלה...

שורה תחתונה כמו שאמרו פה, אף אחד לא יצליח לשכנע את השני, בשביל מה לכם בזבוז הזמן הזה? מיותר..

האיש רוצה להתקדם ולהתפרנס.כמו כל יהודי/אדם אחר.בטח במועדון הגדול במדינה.אני בטוח שהוא לא עסוק במחשבות שמיוחסות לו,אלא רק בקידום הקאריירה שלו.המחשבה של כל ערבי=אוייב היא פשטנית ופלקטית מידי.אני חושב שרוב האנשים בעולם רוצים בריאות ופרנסה.למרות כל מה שנאמר כאן קודם,דו קיום(עם ערבים תושבי המדינה) מתקיים כאן.אפילו אם מכורח הנסיבות.ודו קיום-זה דבר מבורך.יש לנו מעט מידי שנים להעביר על הכדור הזה בשביל לבזבז אותם על שינאה כל כך מכלילה.

ובכל מקרה,המבחן היחיד שלי לסוגיה-האם הוא טוב מספיק(ואני מקווה שכן)כדי לשחק במכבי וללבוש את החולצה הצהובה.ואני תמיד אתמוך בשחקני מכבי.מכבי=שאיפה למצויינות.

בעיני, זה הקריטריון היחידי.

הקהל של מכבי מורכב מכל גווני הקשת הפוליטית.אבל כשבאים לבלומפילד-זאת רק מכבי וטובתה.כל מי שיכול לתרום לזה-מבורך.ובעלי מניעים זרים/אחרים,חוטאים למטרה הבסיסית שאליה התכנסנו.

וזה בלי להיכנס להיסטוריה,אנושיות ולמהות הציונות החילונית(שרצתה בית לעם היהודי וגם לחיות בשלום עם השכנים)שהקימה את מכבי(יהדות השרירים)ובלה בלה בלה...

אגב,

הרב אפללו סיכם: "בשביל מה צריך להשמיע קריאות גזעניות ולהיגרר לאלימות? תראו עליונות בדיוק כמו הקבוצה שיש לנו השנה".

קראתי את הנושא הזה וזה פשוט מרתיח אותי כמה רוע יש לאנשים בקהל שלנו.

כאילו באמת, אני ימני מאוד, ומצביע לליברמן, אבל אני יודע לעשות הבדלה בין "ערבים טובים" נקרא לזה ל"ערבים רעים".

אני גם חייל, ומשרת בעיר פלשתינאית גדולה, ויש פיגועים, ואלה ערבים ששונאים אותנו והם האויבים (וגם שם, תתפלאו יש לא מעט שיעדיפו לחיות איתנו בשלום מאשר להיות במלחמה).

עם זאת, יש ערבים ישראלים שמתגייסים לצבא ולמשטרה וגם יוצאים לקצונה, תתפלאו (ושוב, גם כאן יש את הערבים ישראלים שירקדו על הגגות ויפוצצו זיקוקים אחרי פיגועים).

מה שאני אומר בעצם זה: צאו מהסטיגמה הזאת שכל ערבי הוא אויב, וצריך להשמיד את כולם, כי:

א') זה לא פרקטי

ב') זה לא נכון

נכון, אפשר לכתוב לי דברים כמו "היית רוצה שאחותך תתחתן עם ערבי?" או "לא היה מפריע לך לגור בבית מלא בערבים?"

אז כן, יש לי את הצד הגזען שבי, שיש לדי הרבה אנשים במדינה, ואני ארגיש לא בנוח עם זה, אבל זה שאני אומר שלא צריך להרוג כל ערבי (תעשו הפרדה כי לא כל אחד צועק אללה אכבר ומתפוצץ) לא אומר שאני אחבק כל אחד ואהיה חבר שלו, כמו למשל שאני לא הולך להסתובב עם שמאלנים קיצוניים שמתפרעים יחד עם ערבים בהפגנות בבילעין למשל, סטייל חנין זועבי.

שמרתי את החלק החשוב לסוף - כל עוד השחקן לא מצהיר על שנאה למדינה/אהדה לחמאס, לא יבצע פעולה כמו לזרוק אבנים על חיילים או לצאת כנגד המדינה, למה לקלל אותו? למה לאחל לו מוות? קל וחומר שמדובר בשחקן במכבי תל אביב.

אגב, אם מישהו יתן את הדוגמה של טועמה - זה שונה, כי אנחנו מקללים אותו כי הוא מייצג את הפועל ושונא אותנו, ותו לא. לא היינו כותבים שירים על שחקנים ערביים מקרית שמונה, כי אין טעם.

כל מה שכתבתם הכול טוב ויפה

אבל הכול בתיאוריה...

בסופו של דבר במגרש כל אחד יעשה מה שנראה לו

אני אישית גם ימני אבל לא מתכוון לקלל רק מהסיבה שכרגע האינטרס שלי הוא שיהיה שקט במכבי

נקווה שהרוב יחשבו כמוני ואם לא.. אז אין מה לעשות, הם הרוב.

קראתי את הנושא הזה וזה פשוט מרתיח אותי כמה רוע יש לאנשים בקהל שלנו.

כאילו באמת, אני ימני מאוד, ומצביע לליברמן, אבל אני יודע לעשות הבדלה בין "ערבים טובים" נקרא לזה ל"ערבים רעים".

אני גם חייל, ומשרת בעיר פלשתינאית גדולה, ויש פיגועים, ואלה ערבים ששונאים אותנו והם האויבים (וגם שם, תתפלאו יש לא מעט שיעדיפו לחיות איתנו בשלום מאשר להיות במלחמה).

עם זאת, יש ערבים ישראלים שמתגייסים לצבא ולמשטרה וגם יוצאים לקצונה, תתפלאו (ושוב, גם כאן יש את הערבים ישראלים שירקדו על הגגות ויפוצצו זיקוקים אחרי פיגועים).

מה שאני אומר בעצם זה: צאו מהסטיגמה הזאת שכל ערבי הוא אויב, וצריך להשמיד את כולם, כי:

א') זה לא פרקטי

ב') זה לא נכון

נכון, אפשר לכתוב לי דברים כמו "היית רוצה שאחותך תתחתן עם ערבי?" או "לא היה מפריע לך לגור בבית מלא בערבים?"

אז כן, יש לי את הצד הגזען שבי, שיש לדי הרבה אנשים במדינה, ואני ארגיש לא בנוח עם זה, אבל זה שאני אומר שלא צריך להרוג כל ערבי (תעשו הפרדה כי לא כל אחד צועק אללה אכבר ומתפוצץ) לא אומר שאני אחבק כל אחד ואהיה חבר שלו, כמו למשל שאני לא הולך להסתובב עם שמאלנים קיצוניים שמתפרעים יחד עם ערבים בהפגנות בבילעין למשל, סטייל חנין זועבי.

שמרתי את החלק החשוב לסוף - כל עוד השחקן לא מצהיר על שנאה למדינה/אהדה לחמאס, לא יבצע פעולה כמו לזרוק אבנים על חיילים או לצאת כנגד המדינה, למה לקלל אותו? למה לאחל לו מוות? קל וחומר שמדובר בשחקן במכבי תל אביב.

אגב, אם מישהו יתן את הדוגמה של טועמה - זה שונה, כי אנחנו מקללים אותו כי הוא מייצג את הפועל ושונא אותנו, ותו לא. לא היינו כותבים שירים על שחקנים ערביים מקרית שמונה, כי אין טעם.

השאלה הזאת של "היית מסכים שהבת שלך תתחתן עם ערבי" היא כל כך דפוקה. זה שלא תסכים שהבת שלך תתחתן עם ערבי זה אומר שאתה גזען? זה כמו שאני אגיד לך עכשיו אתה לא שונא סינים נכון? אז תסכים שהבת שלך תתחתן עם סיני? מה זה קשור בכלל?! הרי יש את מצבת פרו ורבו. ברור שכל יהודי תרצה שהבת שלו תתחתן עם יהודי...

החשוב כאן זה לא לשים גלגלים בפרוייקט המופלא של מיטשענק :wubyellow3:

לא בדרבי ליגה, לא סכנין טוטו, לא דרבי טוטו. זה בטווח של חודש וחצי מעכשיו.

אם מישהו צריך לבלוע את "עלבונו" שיעשה את זה למען מכבי ולמען העתיד.

מיץ' לא הגיע לכאן על מנת להתעסק בזה או לספוג רדיוסים או התעסקות בגזענות-כן או לא.ההפך הגמור!! הסחות דעת טיפשיות כאלה יכולות להוריד רוח מהמפרשים.צריך ללכת איתו בכל הכח,להאמין בו ולתת לו את כל התמיכה הדרושה.לא מקלות בגלגלים.

אם חאתם עבד אל חמיד מספיק טוב-שישחק.הוא לא מחבל בפוטנציה,הוא שחקן מכבי תל אביב.ולכן,ראוי לכבוד ותמיכה.

כך היה תמיד במכבי תל אביב וזאת לא שאלה אידיאולוגית בכלל.

תצביעו ימין,תאמינו בזה, תחיו על פי זה, אין בעיה, אבל בבקשה, תנו למכבי לנשום.היא כבר נחנקה מאג'נדות כאלה ואחרות.תעמדו מאחורי החולצה הצהובה(אתם לא חייבים לשיר לו שירים)ותרצו רק בהצלחתה.נבנה משהו גדול להרבה שנים.תנו לזה כח,בלי פוליטיקה.מי שעולה בצהוב-הוא חלק מאיתנו!!!

החשוב כאן זה לא לשים גלגלים בפרוייקט המופלא של מיטשענק :wubyellow3:

לא בדרבי ליגה, לא סכנין טוטו, לא דרבי טוטו. זה בטווח של חודש וחצי מעכשיו.

אם מישהו צריך לבלוע את "עלבונו" שיעשה את זה למען מכבי ולמען העתיד.

מיץ' לא הגיע לכאן על מנת להתעסק בזה או לספוג רדיוסים או התעסקות בגזענות-כן או לא.ההפך הגמור!! הסחות דעת טיפשיות כאלה יכולות להוריד רוח מהמפרשים.צריך ללכת איתו בכל הכח,להאמין בו ולתת לו את כל התמיכה הדרושה.לא מקלות בגלגלים.

אם חאתם עבד אל חמיד מספיק טוב-שישחק.הוא לא מחבל בפוטנציה,הוא שחקן מכבי תל אביב.ולכן,ראוי לכבוד ותמיכה.

כך היה תמיד במכבי תל אביב וזאת לא שאלה אידיאולוגית בכלל.

תצביעו ימין,תאמינו בזה, תחיו על פי זה, אין בעיה, אבל בבקשה, תנו למכבי לנשום.היא כבר נחנקה מאג'נדות כאלה ואחרות.תעמדו מאחורי החולצה הצהובה(אתם לא חייבים לשיר לו שירים)ותרצו רק בהצלחתה.נבנה משהו גדול להרבה שנים.תנו לזה כח,בלי פוליטיקה.מי שעולה בצהוב-הוא חלק מאיתנו!!!

צודק בהחלט.

גם אם אתם חושבים שצריך להרוג את כל הערבים ואתם לא כל כך גמישים בנוגע לזה, אתם לא חייבים לאו דווקא לצעוק את זה בבלומפילד. זה לא קשור לא לכדורגל ולא למקום אליו אתם הולכים כדי לראות כדורגל. אתם יכולים לצעוק את הדעות הפוליטיות שלכם אחרי ולפני שאתם נמצאים בבלומפילד, זה לא כזה קריטי. ואם אתם רוצים להשמיע את הדעות הפוליטיות שלכם בצורה חזקה, לכו להפגין. לכל דבר יש את המקום המתאים לו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.