Jump to content

כרטיסים מוזלים לליגה בסל

טל הולנדר

Recommended Posts

אז איך הגענו לזה?

איך זכינו באליפות אירופה 5 פעמים?

איך אנחנו ממלאים באופן מלא את ההיכל בכל יום חמישי? איך אנחנו ממשיכים להגיע ולהצביע ברגלים, גם כשגורמים בכירים מנסים להכשיל אותנו ואת מכבי?

על התשובות האלה ניתן לענות בשאלה אחת פשוטה - מסורת.

מאיפה היא התחילה אתם שואלים?

כאן, ממש מפה. מהביצה המקומית שלנו. מהליגה הישראלית.

מכבי לא צמחה מיד כשם דבר באירופה. התקציבים שלנו לא הרקיעו שחקים והתמודדו באותה קבוצה או לפחות רדפו אחרי קבוצות הדרג העליון.

התחלנו את זה ממש פה, בהיכל, בחולון, באוסישקין, בגליל.

ולמקורות האלו אנחנו צריכים לחזור.

GATE 11 החל בפרויקט חדש בשיתוף הנהלת מכבי, כאשר יתאפשר לקנות כרטיסים דרך הארגון למשחקי הליגה של הקבוצה בבית, בעלות של 20 ש"ח בלבד.

20 ש"ח - ואתם במשחק של מכבי.

המטרה:

להגדיל את הגוש המעודד עוד ועוד, ולמלא את שער 11 תחתון כולו.

השינוי מתחיל בכם.

אם אתם תגיעו ותביאו חברים, יחד נוכל לבנות גוש צעיר יותר, שאפתן יותר וכוחני יותר.

איך נרשמים?

א. קוראים את החוקים:

1. התחייבות לשלם ביום המשחק ולא במועד אחר.

2. אין אפשרות לבטל את הכרטיס עד 3 ימים טרם המשחק. ביטלת ולא הודעת? תשלם ותזכר.

3. למה תזכר? כי בנאדם שלא הודיע בפעם הראשונה, לא יעשה את זה שוב. הוא פשוט לא יהיה ברשימות.

ב. שולחים הודעה למשתמש "כרטיסי ליגה" (כמובן, בפורום של הגייט) הכוללת את הפרטים הבאים (הרשמה בנושא בלבד לא נחשבת):

1. בקשה לX כרטיסים.

2. שם פרטי ושם משפחה.

3. פלאפון.

4. אימייל.

5. ת.ז.

ג. מוודאים הרשמה - במקום שאנחנו נגדיר, או פה בנושא או בקישור שנכתוב כאן.

אז קדימה לעבודה - אבא, אח, סבא, סבתא, חבר, חברה, אחיין - כל מי שבא לעודד מקבל כרטיס.

אני אוסיף קצת.

שוב, בשביל להרשם ולקבל את הכרטיסים צריך להכניס לפורום של הגייט ולשלוח פרטית למשתמש "כרטיסי ליגה", פה.

(http://www.gate11.co.il/forum/index.php?act=Msg&CODE=4&MID=26906)

מקווה שאנשים פה מבינים את המשמעות של המהלך הזה.

יותר לא צריך לחפש בחוץ אצל ספסרים ב50 שקל, ולא צריך לחשוב בכלל על כרטיסים ב100 ש"ח בקופות.

תזכרו, מדובר בכרטיסים שמחירם הרישמי בקופות הוא בערך 100שקל(!!), ואנחנו הצלחנו להשיג ממכבי הוזלה עד שהכרטיס יעלה רק 20 שקל!

זה מהלך ענק ונדיר מצד ההנהלה והארגון, שחובה לנצל, ותהיה כמות מספקת כל משחק להגיע עם כמה וכמה חברים.

פשוט תגיעו.

אגב, רק הבהרה קטנה.

הכרטיסים מיועדים לגוש. מי שקונה דרכינו כרטיס, מחוייב להגיע לגוש בשער 11 ולעודד, בלי יוצא מן הכלל.

מתי המשחק הקרוב נגד הגליל? אני חושב ששמעתי ממישהוא שהוא נופל על משחק של מכבי כדורגל או משהו כזה.

ולא הבנתי את השורה לגבי הביטולים. אפשר לבטל עד 3 ימים לפני המשחק?

השנה אין לי מנוי כי אני לא אהיה בארץ בחצי השנה הקרובה, אבל כיף לדעת שכשאחזור אוכל להגיע למשחקי ליגה במחירים כאלו

כל הכבוד, תודה :flowers:

מישהו קונה כאילו בשבילי את הכרטיס, וביום המשחק אני בא ומחזיר לו את הכסף?

אתה משאיר את הפרטים שלך במשתמש הכרטיסים בפורום של הגייט ואתה מתחייב בעצם שכל משחק אתה מגיע לעודד ואתה מקבל כרטיס ב-20 שקל.

אם אתה לא מגיע אתה מודיע 3 ימים לפני זה גג אם אתה לא מודיע אתה מחויב על הכרטיס וחובתך לשלם את ה-20 שקל האלה. אף אחד לא משלם עליך מכספו האישי.

זה לא התחייבות לכל המשחקים.

זה הרשמה לכל משחק בנפרד.

ובעיקרון כן, אנחנו מתחייבים לכמויות שאנשים נרשמים, וקונים את הכרטיסים ממכבי.

ואז מחלקים למי שנרשם ביום המשחק.

לכל מי שמתקשה עם שליחת ההודעות הפרטיות בפורום, ישנה הרשמה גם באימייל הארגון:

gate11info@gmail.com

לא לשכוח!

1. בקשה לX כרטיסים.

2. שם פרטי ושם משפחה.

3. פלאפון.

4. אימייל.

5. גיל.

לא בטוח שראוי לפתוח נושא חדש אז אומר את זה כאן,

מזרחי התעייף/או פדרמן דומיננטי מידי/או שניהם ביחד.אם הוא מספר בשבחו של הגרעין הישראלי ולא בשבחה של הקבוצה עצמה אז כנראה שנפל כאן דבר.ממתי מכבי הקשיבה לתקשורת? ממתי מכבי כיוונה את עצמה למשהו שהוא פחות ממצויינות?ממתי היה למכבי גרעין ישראלי חזק ומוכשר שכלל יותר משניים עילויים במקרה הטוב?ממתי הופכים לפופוליסטים על חשבון איכות?

בלאט מגיע לפתיחת העונה כשהוא רוצה עוד שניים.וואלה, מגניב.

אז מה עשיתם עד עכשיו חוץ מלהחתים ישראלים לרוחב?

כן,יש סנטר מחליף מצויין בשש מאות אלף יורו.יש קו אחורי בינוני מאד במושגים אירופאים שכולל את פרקינס, טל ופארגו.יש מלא מספרי ארבע ומחליפים בינונים עד חלשים/נמוכים לעמדה חמש.

הבעיה של מכבי בעונה שעברה היתה במאמן שלא עבד קשה.במאמן שהפסיק להתעניין ממש. איש שבע.

אמרתי לחברים כבר לפני ארבעה חודשים-מפרקים את הקבוצה הקודמת מוקדם מידי.היא לא היתה כל כך כושלת. חסרו לה -איש בצבע ורכז טוב.

אז שיחררו את שני החוסמים ואת אנדרסון.

ואין מספר שלוש מובנה, אין חוסם,אין גבוהים שיאפשרו מנוחה לסופו,יש קו אחורי שהוא שכונתי מאד.

ובלאט,רוצה עוד שניים(ובצדק).אז מה עשית עד עכשיו? למה יש שלוש עשרה בסגל אם חסרים לך שחקנים? מה זה זה? אוספים שחקנים ואז חושבים מה לעשות איתם? אף פעם לא הייתי חסיד שלך דייויד.את שני השחקנים שאתה רוצה-צריך היה להביא מזמן.

לעניות דעתי,כשבונים קבוצה הולכים על שבעה שמונה שחקנים ועל זה מצרפים שחקנים משלימים.אתה הבאת רק משלימים.וואלה, קצת מאוחר עכשיו, לא?

אגב,

את פוט(המציאה הגדולה שלך) אף אחד לא רוצה לקחת והוא עלה המון כסף ביחס לשחקן שהוא השקעה.מביך!!!

אם אני רוצה להגיע למשחק או שניים במהלך העונה אני צריך להרשם עכשיו או לפני מועד המשחק ?

אתה יכול להרשם לפני מועד המשחק.

לא בטוח שראוי לפתוח נושא חדש אז אומר את זה כאן,

מזרחי התעייף/או פדרמן דומיננטי מידי/או שניהם ביחד.אם הוא מספר בשבחו של הגרעין הישראלי ולא בשבחה של הקבוצה עצמה אז כנראה שנפל כאן דבר.ממתי מכבי הקשיבה לתקשורת? ממתי מכבי כיוונה את עצמה למשהו שהוא פחות ממצויינות?ממתי היה למכבי גרעין ישראלי חזק ומוכשר שכלל יותר משניים עילויים במקרה הטוב?ממתי הופכים לפופוליסטים על חשבון איכות?

בלאט מגיע לפתיחת העונה כשהוא רוצה עוד שניים.וואלה, מגניב.

אז מה עשיתם עד עכשיו חוץ מלהחתים ישראלים לרוחב?

כן,יש סנטר מחליף מצויין בשש מאות אלף יורו.יש קו אחורי בינוני מאד במושגים אירופאים שכולל את פרקינס, טל ופארגו.יש מלא מספרי ארבע ומחליפים בינונים עד חלשים/נמוכים לעמדה חמש.

הבעיה של מכבי בעונה שעברה היתה במאמן שלא עבד קשה.במאמן שהפסיק להתעניין ממש. איש שבע.

אמרתי לחברים כבר לפני ארבעה חודשים-מפרקים את הקבוצה הקודמת מוקדם מידי.היא לא היתה כל כך כושלת. חסרו לה -איש בצבע ורכז טוב.

אז שיחררו את שני החוסמים ואת אנדרסון.

ואין מספר שלוש מובנה, אין חוסם,אין גבוהים שיאפשרו מנוחה לסופו,יש קו אחורי שהוא שכונתי מאד.

ובלאט,רוצה עוד שניים(ובצדק).אז מה עשית עד עכשיו? למה יש שלוש עשרה בסגל אם חסרים לך שחקנים? מה זה זה? אוספים שחקנים ואז חושבים מה לעשות איתם? אף פעם לא הייתי חסיד שלך דייויד.את שני השחקנים שאתה רוצה-צריך היה להביא מזמן.

לעניות דעתי,כשבונים קבוצה הולכים על שבעה שמונה שחקנים ועל זה מצרפים שחקנים משלימים.אתה הבאת רק משלימים.וואלה, קצת מאוחר עכשיו, לא?

אגב,

את פוט(המציאה הגדולה שלך) אף אחד לא רוצה לקחת והוא עלה המון כסף ביחס לשחקן שהוא השקעה.מביך!!!

לצערי, אתה צודק, אני לא רואה את הקבוצה הזאת מצליחה להתקדם באירופה.

בלי ספק היא יותר ממספיקה לליגה, אבל לליגה מספיק גם פחות, חוץ מזה, חשוב לזכור שבעונה שעברה מכבי דרסה את הליגה משחק אחרי משחק.. נכון שגליל נצחו את המשחק ההוא בכבוד, אבל את האליפות הם גנבו כי גם אם מחלקים את הנקודות ב-10 עדין עם ההפסד למכבי יש יותר נקודות, וזה מה שקובע, לפחות הייתה איזה סדרת משחקים, עם הזדמנות לתקן, אבל פה בדיוק טמון הכלב - שלא תיהיה לנו הזדמנות לתקן.

ובגלל זה חבל לי שפירקו את הדברים הטובים מהקבוצה של שנה שעברה.

התפזרתי... GATE11 אתם מרגשים כל פעם מחדש, בעזרת השם זה יעשה את ההבדל הקטן, כל הכבוד לכם על העבודה הגדולה שאתם עושים!