Jump to content

מנויים!-תביעה ייצוגית כנגד ההתאחדות לכדורגל

arikah

Recommended Posts

אנחנו לא צריכים לחשוב על העונש שיתנו למתפרע, זה לא אמור לעניין אותנו. אנחנו צריכים להלחם נגד העונש הקולקטיבי הזה, שהוא לא נכון ולא הגיוני.

אין מצב עונה הבאה להגיד,

סבבה זה החוזה בינינו למכבי וההתאחדות? אנחנו צד דיי משמעותי עם קצת כוח בהסכם הזה, אז אין מנויים עד שלא מבטלים את הסעיף ההזוי הזה (שההתאחדות יכולה למנוע זכות לגיטימית של 9000 אנשים בגלל כוס קולה אחת). ובמקביל לעשות רעש בתקשורת?

לא יקרה כלום אם נדחה את קניית המנויים בחודש.

אני באמת שואל אם זה אפשרי

לא מצאתם את מי שעשה עבירה? וואלה באסה, מה זה עונש קולקטיבי מה אנחנו רוסיה?

אז אתה אידיוט.

לכעוס על הקהל? אוקיי, הגיע הזמן שתלמדו הבנת הנקרא שגם מכבי עצמם טענו שהבלאגן הוא לא בגלל הקריאות הגזעניות אלא בגלל המהומה עם סואן (אגב הבלאגן שהקהל "עשה" התחיל אחרי שסואן התגרה בקהל) אז אתה מאשים את הקהל?

אני מאשים כל מיני טיפשים כמוך שעוד מעיזים להגיד את זה.

חאלאס את הקהל שאתה מאשים לא תמצא בשום מקום אחר בארץ.

הקהל שאתה מאשים אותו אלו אותם אנשים שעושים מבלומפליד גהנום שאפילו שחקנים מיוון קפאו בו לרגעים מסויימים.

אלו אותם אנשים שעושים לך תפאורות מטורפות בדרבי שאתם יושבים ומרטיבים את המסך מהתרגשות.

אז אם אתה מוכן לוותר ולהאשים את הקהל?

תן לי את המנוי שלך, אם יש לך אחד כזה בכלל..כי אוהדים טיפשים כמוך זה מיותר.

קודם כל אני לא חייב לך דין וחשבון על האוהדות שלי. אני יכול לעטוף אותך ועוד מאה ילדים כמוך בקבלות של המנויים שרכשתי לאורך השנים.

אם היינו ממשיכים לשחק באירופה היית רואה גם משחקי רדיוס באירופה (יש סיכוי שזה עוד יקרה בשנים הקרובות) אבל לצערנו\למזלנו זה הסתיים ב20 אלף דולר קנס!!!!! אתה בכלל קולט מזה 20 אלף דולר קנס.? זה משכורת של שחקן.

מה שיקרה זה שיזרקו כוס ואז יהיה עוד משחק רדיוס. ואז יזרקו רימון עשן ואז יהיה עוד משחק רדיוס עד שימאס ולא יזרקו יותר רימוני עשן ואז אנחנו האוהדים שרוצים לבוא לראות משחק נוכל בע"ה לבוא לראות משחקים כמו בני אדם.

עבס סואן טמבל והוא צריך להענש יותר מכולם אין לי ספק. אבל אנחנו צריכים להתעסק עם עצמנו ולהבין את עצמנו. לא יכול להיות שכל פעם שאיזה ערס טמבל שקורא לעצמו אוהד מכבי יזרוק איזה משהו למגרש ואני יאכל חרא על זה וחודש לא יראה את הקבוצה שלי. אנחנו כקהל צריכים לטפל בבעיה הזו. זה לא קורה. אז ההתאחדות מטפלת בזה בשבילנו. מוצדק לא מוצדק לא רלוונטי בכלל.

אין מצב עונה הבאה להגיד,

סבבה זה החוזה בינינו למכבי וההתאחדות? אנחנו צד דיי משמעותי עם קצת כוח בהסכם הזה, אז אין מנויים עד שלא מבטלים את הסעיף ההזוי הזה (שההתאחדות יכולה למנוע זכות לגיטימית של 9000 אנשים בגלל כוס קולה אחת). ובמקביל לעשות רעש בתקשורת?

לא יקרה כלום אם נדחה את קניית המנויים בחודש.

אני באמת שואל אם זה אפשרי

לא מצאתם את מי שעשה עבירה? וואלה באסה, מה זה עונש קולקטיבי מה אנחנו רוסיה?

אפשרי בהחלט, זה דורש אבל מהלך חזק הרבה יותר מאשר ארגון אוהדים אחד, כל הקבוצות בליגה צריכות להילחם בזה.

אגב - אם יש הענות לעניין, אין לי בעיה להכין שטאנץ של מכתב אישי שכל אחד ישקיע קצת יקנה מעטפה+בול, ידפיס את המכתב, יחתום עליו וישלח להתאחדות ולשרת הספורט.

ברגע שיש אפילו כמה עשרות של מכתבים כאלו שנשלחים, אין בעיה לקבל חשיפה בתקשורת על המהלך.

השאלה היא אם יש מספיק אוהדים שיתמכו במהלך ויוציאו בפועל את המכתב

קודם כל אני לא חייב לך דין וחשבון על האוהדות שלי. אני יכול לעטוף אותך ועוד מאה ילדים כמוך בקבלות של המנויים שרכשתי לאורך השנים.

אם היינו ממשיכים לשחק באירופה היית רואה גם משחקי רדיוס באירופה (יש סיכוי שזה עוד יקרה בשנים הקרובות) אבל לצערנו\למזלנו זה הסתיים ב20 אלף דולר קנס!!!!! אתה בכלל קולט מזה 20 אלף דולר קנס.? זה משכורת של שחקן.

מה שיקרה זה שיזרקו כוס ואז יהיה עוד משחק רדיוס. ואז יזרקו רימון עשן ואז יהיה עוד משחק רדיוס עד שימאס ולא יזרקו יותר רימוני עשן ואז אנחנו האוהדים שרוצים לבוא לראות משחק נוכל בע"ה לבוא לראות משחקים כמו בני אדם.

עבס סואן טמבל והוא צריך להענש יותר מכולם אין לי ספק. אבל אנחנו צריכים להתעסק עם עצמנו ולהבין את עצמנו. לא יכול להיות שכל פעם שאיזה ערס טמבל שקורא לעצמו אוהד מכבי יזרוק איזה משהו למגרש ואני יאכל חרא על זה וחודש לא יראה את הקבוצה שלי. אנחנו כקהל צריכים לטפל בבעיה הזו. זה לא קורה. אז ההתאחדות מטפלת בזה בשבילנו. מוצדק לא מוצדק לא רלוונטי בכלל.

אז שוב אני אגיד,

בוא נעשה במדינה שכולם נענשים על פשעים של כולם,

עד שזה ימאס לפושעים ואנחנו נוכל לחיות בשלום.

הרגילו אתכם שענישה קולקטיבית בכדורגל היא עניינית, אז זה נראה לכם בסדר.

מעניין מה תגידו אם יחליטו במדינה שבכלל ענישה קולקטיבית מותרת בכל מקום.

עצוב לי שאתם מקבלים את זה שאתם נענשים על פשעים של אחרים.

ההתאחדות תטען במצב כזה שזאת אחריות של הקבוצה לפעול נגד האוהדים המתפרעים. לא תהיה להתאחדות שום בעיה להוכיח שהקבוצה לא עשתה כלום ולא פעלה למניעת התפרעות אוהדים, לכן מבחינה משפטית חלק מהאשמה היא בהחלט על הקבוצה.

הנהלת הקבוצה לא יכולה לדעת מראש שנגד סכנין יתפרעו אוהדים. לפי מה שאתה אומר אז אם יוחלט על פיצוי אז מכבי תחישא בכך. עכשיו שאלה, אם בדרבי (יש להזכיר שזה דרבי חוץ) הנהלת מכבי עושה מעשה ומחלקת מנשרים נגד גזענות ואלימות בכלל בשערים 10-11, וטועמה בא להרים קרן וזורקים עליו כוסות, וצועקים לו מחבל. אז מה? זה פותר את מכבי מאחריות? אם ככה אז שבכל משחק ישקיעו כמה שקלים בהפצת חומרים כתובים נגד אלימות, שהכרוז יבקש בתחילת המשחק לא לנהוג באלימות, ואז נחסוך מאיתנו כולנו את כל החרא הזה.

ברגע שאין משטרה ביציע אז אלו הפעולות היחידות שהנהלת הקבוצה יכולה לעשות. הרי אף אחד לא מצפה מבושינסקי ללכת להשתיק את אלה שתקפו את עבאס סואן.

אז שוב אני אגיד,

בוא נעשה במדינה שכולם נענשים על פשעים של כולם,

עד שזה ימאס לפושעים ואנחנו נוכל לחיות בשלום.

הרגילו אתכם שענישה קולקטיבית בכדורגל היא עניינית, אז זה נראה לכם בסדר.

מעניין מה תגידו אם יחליטו במדינה שבכלל ענישה קולקטיבית מותרת בכל מקום.

עצוב לי שאתם מקבלים את זה שאתם נענשים על פשעים של אחרים.

ההשוואה פה היא לא נכונה

לאזרחי מדינה אין את הכח למגר את הפשיעה לעומת זאת לקהל יש השפעה עצומה על עצמו (את זה למדתי מכם-הפורום הזה).

אנחנו כל הזמן מתעסקים בשינויים מנהלתיים גדולים, בזה שיש לנו את הכח לשנות חוקים ותקנות. כל הזמן מדברים על זה שיש לנו השפעה.

איפה ההשפעה שלנו מול עצמנו בוא נעבוד על לשנות הרגלים של קהל.

בוא נשקיע כוחות בלעודד עד שנחזור הבייתה חרשים במקום להשקיע כוחות בלזרוק רימוני עשן כמה שיותר רחוק.

אבל אם כבר נכנסת לאנלוגיה הזאת, ואתה משווה את הקהל למדינה. אז המשטרה במדינה היא זאת שממגרת פשיעה. אין לך דבר שנקרא משטרת האוהדים.

זה לא באמת הגיוני.

מה שצריך לקרות זה שאנחנו בינינו לבין עצמנו נלמד לפתח הרגלים של קהל "בריא". באנגליה מחוץ למגרש יש חוליגניזם ויש אלימות ויש הכל. הם נכנסים למגרש ויושבים כמו ילדים טובים. למה? כי הם יודעים שאם הם יתפרעו אם לא יזכו לראות את הקבוצה שלהם במשחק הבא.

אני רוצה להבין דבר אחד..

יש צילומי טלביזיה ששם רואים את האנשים שיושבים ביציע שהם עצמם מנויים.

שהם צעקו קיללו ירקו על סואן..

אז למה לעזאזל אנחנו המנויים צריכים להענש כל כמה מטומטמים?!

למה שלא יבואו לאותם אנשים ויענישו אותם ,בקנס או הרחקה או החרמת מנוי למשל?!

יש מישטרה, סדרנים, בית מישפט, "התאחדות לכדורגל"..

אהה שכחתי כולם מושחטים...

ההשוואה פה היא לא נכונה

לאזרחי מדינה אין את הכח למגר את הפשיעה לעומת זאת לקהל יש השפעה עצומה על עצמו (את זה למדתי מכם-הפורום הזה).

אנחנו כל הזמן מתעסקים בשינויים מנהלתיים גדולים, בזה שיש לנו את הכח לשנות חוקים ותקנות. כל הזמן מדברים על זה שיש לנו השפעה.

בוא נשקיע כוחות בלעודד עד שנחזור הבייתה חרשים במקום להשקיע כוחות בלזרוק רימוני עשן כמה שיותר רחוק.

אבל אם כבר נכנסת לאנלוגיה הזאת, ואתה משווה את הקהל למדינה. אז המשטרה במדינה היא זאת שממגרת פשיעה. אין לך דבר שנקרא משטרת האוהדים.

זה לא באמת הגיוני.

מה שצריך לקרות זה שאנחנו בינינו לבין עצמנו נלמד לפתח הרגלים של קהל "בריא". באנגליה מחוץ למגרש יש חוליגניזם ויש אלימות ויש הכל. הם נכנסים למגרש ויושבים כמו ילדים טובים. למה? כי הם יודעים שאם הם יתפרעו אם לא יזכו לראות את הקבוצה שלהם במשחק הבא.

כמה בלבולי מח.

על מה שאתה חושב היום אני כבר חשבתי לפני 8 שנים ולא יצא ולא יצא מזה כלום

יום אחד שיש לך איזה כבדה תיקח איתך את המנוי, תקרא הכל טוב טוב מאחורה, ועל הדרך תחפש בפורום אשכולות קודמים שבם הנושא הזה הובהר מפה ועד לפלנד

יש המון עורכי דין שאוהבים ספורט, אם הייתה עילה היו עושים משהו מזמן, אפילו ארי שמאי הפלצן והצבעוני לא העז לצאת כנגד.

ההשוואה פה היא לא נכונה

זה לא באמת הגיוני.

בוא תתחיל למגר את "הפשיעה", מול 10,000 אוהדים באיצטדיון.

רק תספר לי מה אתה מתכוון לעשות? תשתמש באלימות? תתלה שלטים? תחלק פלאיירים?

מה אתה חושב שאני יכול לעשות? אני אשמח לדעת.

10,000 אוהדים היו במשחק. מקסימום (בהקצנה) 10 אנשים זרקו משהו לדשא.

תעשה את החישוב.

ושוב- אני סומך עליך שתמגר את התופעה.

רק תעדכן אותנו איך הולך לך.

בוא תתחיל למגר את "הפשיעה", מול 10,000 אוהדים באיצטדיון.

רק תספר לי מה אתה מתכוון לעשות? תשתמש באלימות? תתלה שלטים? תחלק פלאיירים?

מה אתה חושב שאני יכול לעשות? אני אשמח לדעת.

10,000 אוהדים היו במשחק. מקסימום (בהקצנה) 10 אנשים זרקו משהו לדשא.

תעשה את החישוב.

ושוב- אני סומך עליך שתמגר את התופעה.

רק תעדכן אותנו איך הולך לך.

כנראה לא קראת את מה שאמרתי...

רשמתי "זה לא הגיוני"

ושאם אנחנו לא יכולים לעצור את זה

ההתאחדות תעשה את זה.

לא ברור לי איך אפשר להגיע לרמה של גועל נפש כזאת שכמה משתמשים פה רוצים "להפיל" את אלו שהלכו נגד סואן באותו המקרה.

שאני אבין,זה לא ברור לכם שלא בגלל החבר'ה האלה אנחנו נדפקים אלא בגלל החוקים המטומטמים של ההתאחדות שמענישה קולקטיבית ודופקת לכולם את ההנאה מהמשחק?

תאמינו לי לא בריא להיות צבוע,מחר מחרתיים לוזון הגאון יבוא עם האג'נדה שהוא כל כך מחכה ליישם והיא הורדת נקודות ואו עונש רדיוס על קללות.

ואז נראה את כל היפיי נפש בדרבי.

על מה שאתה חושב היום אני כבר חשבתי לפני 8 שנים ולא יצא ולא יצא מזה כלום

יום אחד שיש לך איזה כבדה תיקח איתך את המנוי, תקרא הכל טוב טוב מאחורה, ועל הדרך תחפש בפורום אשכולות קודמים שבם הנושא הזה הובהר מפה ועד לפלנד

יש המון עורכי דין שאוהבים ספורט, אם הייתה עילה היו עושים משהו מזמן, אפילו ארי שמאי הפלצן והצבעוני לא העז לצאת כנגד.

אני מציע לך לקרוא את המנוי מאחורה. פעמיים או 3 אם צריך.

אין שם כלום (וגם אם היה זה לא משנה, אבל אין).

לא ברור לי איך אפשר להגיע לרמה של גועל נפש כזאת שכמה משתמשים פה רוצים "להפיל" את אלו שהלכו נגד סואן באותו המקרה.

שאני אבין,זה לא ברור לכם שלא בגלל החבר'ה האלה אנחנו נדפקים אלא בגלל החוקים המטומטמים של ההתאחדות שמענישה קולקטיבית ודופקת לכולם את ההנאה מהמשחק?

תאמינו לי לא בריא להיות צבוע,מחר מחרתיים לוזון הגאון יבוא עם האג'נדה שהוא כל כך מחכה ליישם והיא הורדת נקודות ואו עונש רדיוס על קללות.

ואז נראה את כל היפיי נפש בדרבי.

חבוב יש הבדל גדול בין לצעוק טועמה מחבל לבין ללכת מכות עם עוזר מאמן של הקבוצה ..

אף אחד לא אמר לבוא לקונצרט..

אז מספיק לדבר שטויות ולהגיד שכולם פה יפיי נפש .

וכן כל אוהד שיריב מכות ביציע מצידי שישב שבוע שאבו כביר..

אנחנו לא צריכים להיענש בגלל כמה מטומטמים..!

אין הבדל בשיט ואתה לא תנגן בכינור לפי הנוחות שלך.

לאוהד אחר יפריע מאוד שאתה מקלל את טועמה כמו שלך מפריע שאוהד כזה או אחר הלך מכות עם סואן.

אתה חושב שזה הזוי אבל התיכנון של לוזון הוא לתקנן תקנון ברור שקובע שקללות לא בבית ספרינו ואז נראה מה תגיד על זה.

ותשפר קצת את הבנת הנקרא שלך כי לא כתבתי שכולם יפי נפש אלא התייחסתי לאלו שבחרו ללכת נגד אותם חבר'ה שהיו באירוע.

ומי שיריב מכות ביציע עם אוהד מכבי ויכה או יאיים על אוהד מגיע לו רק רע אבל במקרה הזה עבאס סואן התנהג כמו אפס מאופס והגיב לאותו אדם בצורה הקיצונית ביותר שעוזר מאמן שאמור להיות מקצועי צריך להגיב ככה שאין מקום להשוואה ועוד יותר מזה אני מאחל לך לא לאחל לאנשים לשבת באבו כביר,תודה,ד"ש,פרחים והמשך יום נעים.

אני מציע לך לקרוא את המנוי מאחורה. פעמיים או 3 אם צריך.

אין שם כלום (וגם אם היה זה לא משנה, אבל אין).

ההתאחדות לכדורגל בישראל לו/או הקבוצות המשחקות לא תהיינה אחראיות כלפי המחזיק בכרטיס אשר לא יוכל להכנס לתחומי האיצטדיון ו/מחמת ... מכל סיבה שהיא ....

וגם על התביעה שהייתה בזמנו נגד לוני (שהעביר משחקים לרמת גן למרות שאנשים קנו בידיעה שהמשחקים בבלומפילד) הוציאו סעיף:

הקבוצה ו'או ההתאחדות אינן מבטיחות כי משחק מסוים יערך במועד או במקום מסויים ושומרות לעצמן את הזכות....

עקרונית בית הדין של ההתאחדות לכדורגל הוא חופף לכללי אופ"א, שלא תחשוב לרגע אחרת אני איתך בכל הטענות (וכמדומני גם יצא לנו לשוחח על זה באחד הנושאים הקודמים)

פשוט זו הדרך (העקומה והמסורבלת אך יש לציין יעילה) שבה החליטו קברניטי הכדורגל בעולם לנהוג, ובסופו של דבר העניין מיגר אליפות במגרשים(ואם זה לא ימגר בסיטואציה הנוכחית, אז היס"מניקים הם אלה שימגרו), הרבה יותר כיף ונעים להורה להביא ילד למגרש היום (או יותר מדויק להגיד בשנה שעברה, כי עכשיו יש מין שנת דימדומים בעקבות יציאת המשטרה מהמגרשים) מאשר נניח בשנת 2003.

יש לי דוגמא די קונקרטית, אני תמיד נוסע עם אותו חבר למשחקים ומדי פעם אנחנו לוקחים את בן דוד שלו הבן 13 איתנו למשחקי חוץ כשאבא שלו לא נוסע, לטדי הוא בא איתנו, ולאשדוד אמא שלו לא הסכימה.

מעבר לזה, ברגע שתעצור עשרה אתה תפתח דלת לעצור עוד אלפים ובתי הכלא גם ככה מלאים באוכלי חינם. ובדיוק כמו בעבר, אם כבר נכנסנו לזה, התופעה תמוגר, כי גם בשני היו כמה חבר'ה מעליי שאיכשהו החליטו לקלל את טועמה, אבל (יש לי דה ז'ה וו משנים קודמות) אחרי שאחד האנשים ליד משוחח איתם בנעימות ומסביר על הרדיוס הקיצוניות מתגמדת. בואו קודם כל נדאג שהאנסים לא יקבלו עיסקות טיעון ל5 שנות מאסר, אחר כך אם ישאר מקום וזמן, תדאגו גם להכניס לכלא אדם חף מפשע שלכמה רגעים לא חשב אבל במשך כל חייו היה אזרח למופת.

ההתאחדות לא מטפלת בזה בכלל בכלל.

כי אז גם חיפה היו מקלבים רדיוס על אותו דבר בדיוק.

להזכירך גם שנה שעברה קיבלת רדיוס על אתו דבר....

ההתאחדות לוקחת לנו כסף ומענישה את הכדורגל.

שים לב שבכל אירופה אם אין התפרעות המונית (השופט פריסק שקיבל משהו לראש ודימם זו הדוגמה הכי טובה) אין רדיוסים.

אגב, באירופה מכבי גם קיבלו קנסות על זה שאנחנו הסתובבנו במעברים, אז מה אתה אומר אולי לא נעודד יותר?

בקיצור מה שכתבת הוא שטות, ואתה לא יודע כנראה מה זה קהל ומה זה יצרים (כי מה לעשות אנשים באים מאהבה לקבוצה אז הם לא חושבים הרבה...) ולגבי זה שאתה רוצה לפעול? אני אשמח לעזור אבל מה תעשה בדיוק? תעניש אותם בלעמוד בפינה?

אז שמע, כמו שאמרתי, במקום לזיין את המח, אם אתה מקבל את העונש הזה? כל פעם שישירו לטועמה תביא לי את המנוי שלך סבבה?

תעניש את עצמך שאתה לא עושה כלום אוקיי?

עכשיו תקראו את התגובה של פלג.

לוזון רוצה למנוע מאיתנו את חופש הביטוי, אם תקללו אותו הוא ידרוש שנעמוד על זה.

נקלל את הפועל נעמוד לדין על זה.

מה נעשה? נשיר שX הוא שחקן לא טוב ובחור לא נחמד?

אבל העיקר שחיפה זרקו דברים למגרש ולא קרה להם כלום.

אז אתם כועסים על הקהל של הקבוצה במקום על בית הדין?

או שיתנו לחיפה רדיוס או שיבטלו את שלנו.

קראתי פה קצת בנושא,אני מבין שההתאחדות די הגנה על עצמה מתביעות בנושא,אבל זה לא אומר שאי אפשר לנסות.

זה גם יכול לעורר קצת רעש תקשורתי בנושא,ואם ניהיה חכמים אפשר להציע עונש חלופי מקובל בנושא.

ההתאחדות לא מטפלת בזה בכלל בכלל.

כי אז גם חיפה היו מקלבים רדיוס על אותו דבר בדיוק.

להזכירך גם שנה שעברה קיבלת רדיוס על אתו דבר....

ההתאחדות לוקחת לנו כסף ומענישה את הכדורגל.

שים לב שבכל אירופה אם אין התפרעות המונית (השופט פריסק שקיבל משהו לראש ודימם זו הדוגמה הכי טובה) אין רדיוסים.

אגב, באירופה מכבי גם קיבלו קנסות על זה שאנחנו הסתובבנו במעברים, אז מה אתה אומר אולי לא נעודד יותר?

בקיצור מה שכתבת הוא שטות, ואתה לא יודע כנראה מה זה קהל ומה זה יצרים (כי מה לעשות אנשים באים מאהבה לקבוצה אז הם לא חושבים הרבה...) ולגבי זה שאתה רוצה לפעול? אני אשמח לעזור אבל מה תעשה בדיוק? תעניש אותם בלעמוד בפינה?

אז שמע, כמו שאמרתי, במקום לזיין את המח, אם אתה מקבל את העונש הזה? כל פעם שישירו לטועמה תביא לי את המנוי שלך סבבה?

תעניש את עצמך שאתה לא עושה כלום אוקיי?

עכשיו תקראו את התגובה של פלג.

לוזון רוצה למנוע מאיתנו את חופש הביטוי, אם תקללו אותו הוא ידרוש שנעמוד על זה.

נקלל את הפועל נעמוד לדין על זה.

מה נעשה? נשיר שX הוא שחקן לא טוב ובחור לא נחמד?

אבל העיקר שחיפה זרקו דברים למגרש ולא קרה להם כלום.

אז אתם כועסים על הקהל של הקבוצה במקום על בית הדין?

או שיתנו לחיפה רדיוס או שיבטלו את שלנו.

בוא אני אזכיר לך שאולימפיאקוס קיבלה משחק רדיוס באירופה על רימון עשן. דבר שני בין אתה רוצה את זה או לא רוצה את זה במדינה שלנו אי אפשר לשלול את חופש הביטוי. אני חופשי לקלל ברחוב כשם שאני חופשי לקלל במגרשים את מי שאני רוצה כולל את אמא של לוזון.

ועל אותו עקרון, כמו שאני לא יכול לזרוק רימון עשן ברחוב אני לא יכול לעשות את זה במגרש.

חוזר ואומר : לא חייב פה דין וחשבון על כמה אני אוהד, וכמה אני יודע מזה קהל.

ולא אכפת לי מהיצרים שלך או של כל מי שחושב שהדשא של בלומפילד זה הפח זבל שבו הוא זורק את הכוסות.

אתה רוצה להוציא אנרגיות לך תשחק כדורגל בשכונה. כשאתה בא לבלומפילד תעודד תקלל אבל אל תעבור על החוק. .. ראינו כבר איך כולנו סובלים מזה.

ועל הזין שלי חיפה.. לא אכפת לי מה הם קבילו או לא קיבלו. גישת האכלו לי שתו לי מתאימה לאוהדי הפועל לא לנו.

מצדי תכנס למשרד של לוזון ותזרוק לו כוס של קולה בפנים. לא בבלומפילד!!!!!!

תאמת, מוזר בכלל שאתה מעודד כזאת התנהגות אחרי שאתה יושב בשבת בבית במקום לצעוק במגרשים

תאמת, מוזר בכלל שאתה מעודד כזאת התנהגות אחרי שאתה יושב בשבת בבית במקום לצעוק במגרשים

מה זה משנה אם הוא מעודד התנהגות כזאת או לא אם בכל מקרה הוא נענש?

אני יכול לצעוק עד השמיים שיפסיקו. זה יעזור לי?

איך אתה בכלל מרשה לעצמך לזרוק את האשמה על אחרים? אתה לא חלק מהקהל של מכבי?

אם נענשנו כקולקטיב, ואתה חושב שזה נכון (ואתה חושב שזה נכון כי אחרת לא היה פה ויכוח בכלל) אז אתה אשם באותה מידה.

אם גם עבאס סואן הולך לאבו כביר אז אין בעיה, הוא גם פעל באלימות ואפשר לומר שהוא גם התחיל והם הגנו על עצמם (בעט עליהם בקבוק והלך לעברם ולא על מנת לתת חיבוק).

לגבי ההתאחדות, לא קראתי את כל התגובות אבל דיברו פה על זה שכתוב במנוי כל מיני דברים. אז גם אם רשומים כל מיני דברים כמו לתת עונשים וכו' זה לא אומר שזה בסדר וכך זה צריך להיות. לדעתי יש פה קיס אחושרמוטה ואם יחליטו אנשים לעשות מעשה יש פה לדעתי סיכוי טוב להפסיק את הביזיון הזה.

את מי שאתה תובע זה את מכבי.

מי שנדפק מכל הסיפור הזה זה גולדהאר.

תפסיקו לקלל תפסיקו לזרוק חפצים ולכולם יהיה בסדר.

לא מבין את ה"תפסיקו" הזה.

למי אתה פונה בדיוק?

אתם כנראה לא זוכרים את המשחק נגד כפ"ס כשילד קטן זרק כוס קולה אחת וחטפנו עונש (שהומר לעל תנאי שזה בעצם עונש לכל דבר).

אתם לא מבינים כנראה את הכיוון המסוכן שהעונש הזה מביא איתו.

אין פה לאף אחד אפשרות להבטיח שאוהד אחד מתוך אלפים לא יעשה איזו שטות.

הדבר היחיד שצריך לעשות זה להלחם בעונש הזה.

אין שום כוונה לפגוע במועדון, יש כוונה לעשות צדק בנושא הזה.