Jump to content

אפליה בבית הדין של ההתאחדות: המאפייה של יעקב שחר ו.. דאגלס דה סילבה.

itanar

Recommended Posts

חיפה עמדה היום לדין על סעיף התפרעות אוהדים כשיש להם רדיוס על תנאי על אותו סעיף בדיוק.

בדיוק אותה הסיטואציה כמונו, יצאו בנזק של 15 אלף ש"ח ובלי שום רדיוס, ביזיון.

איך דבר כזה קורה?

אם זה הסוף של העונש המיותר הזה אז סבבה. אבל זה לא, זאת פשוט התאחדות מושחטת שמורכבת מפוליטיקה ועסקנים.

שמוני הראל ויעקב שחר חזקים בהתאחדות יוצא שלחיפה לא מחמירים עם העונש ודה סילבה לא מועמד לדין, חבל שגם לנו אין איש חזק שם

כמה שמדברים על התאחדות אדומה, ההתאחדות הזאת לא פחות שייכת ליעקב שחר שפשוט שולט בכדורגל הישראלי.. איכס גועל נפש

איך קורה מצב כזה?

יש לך טעות בסיסית בכותרת, מי שנתן את העונש זה בית הדין של יעקב שחר.

זה אותו בית הדין מפרשת בוקולי

מכבי ת"א ניהלה מגעים עם שחקן תחת חוזה

מכבי חיפה החתימה את אותו שחקן שהיה תחת החוזה

העונש .... זהה

הסיבה ............ לטענת יעקב שחר הוא "לא ידע שאסור" .

אבל מי שאשם זה לא יעקב שחר

מי שאשם זה הנהלת מכבי ת"א שמאפשרת את האפליה הזאת.

מכבי צריכים להתחיל להלחם על הכבוד שלהם ועל המקום שלהם

שלא יצפו שאף אחד יגיש להם דברים על מגש של כסף

"הצבר"

איך זה קורה סעמק איך?

ובלי קשר למכבי, שימו לב לעונש של עדן בן בסט: 3 משחקים בפועל ועוד 3 על תנאי !!! את האמת לא ראיתי מה שהוא עשה אבל אני בטוח שהמעשה של דה סילבה ימח שימו לא היה פחות חמור.

ככה זה ששחר והראל ביחד עם לוזון עושים מה שבא להם, אי אפשר להמשיך ככה יותר !

מכבי אפילו לא ערערו על העונש.

הלוואי שמישהו ידפוק להם תביעה ייצוגית. איזה מין יחס זה למנויים?

מי ש"ידפוק" תביעה יצוגית רק יפסיד כסף ואת הכבוד שלו. זה בחיים לא יתקבל.

+רק יגרום למיץ' הרהורים לגבי טיב האנשים שלמענם הוא משקיע.

חברים בואו נרים את הכפפה

וננסה לעשות משהו

זה באמת לא בסדר

בואו נשלח מכתב..

לא יודע מה..

חייבים יהיה לבטל לנו את הרדיוס

או לחילופין לתת לחיפה גם רדיוס

מכבי פראיירים ולא רוצים להלחם כנגד השחיתות. שימו לב גם לגובה הקנס, בזמן שאנחנו נקנסנו ב30 אלף+רדיוס הם נקנסו רק ב15 אלף!

פשוט בושה.. אני נגד עונשים של רדיוסים אבל לא יכול להיות שאנחנו קיבלנו והם לא.

זה פשוט בושה אבל אני גם לא מופתע.. ידוע שההתאחדות אדומה ומושחטת ( אני בעצמי מכיר מישהו שהיה בהתאחדות בעברו והוא אמר לי שההתאחדות מושחטת )..

בקיצור אין מה להתפלא.. זו האמת לצערנו.. כוס אמא שלהם

ההסבר פשוט מאוד:

התנאי של חיפה נגמר בשבוע הבא (הם קיבלו עונש ע"ת לשנה במחזורים הראשונים של העונה שעברה), ולא נהוג להפעיל עונש ע"ת כלכך סמוך למועד סיומו.

אנחנו קיבלנו את התנאי שלנו בגביע הטוטו העונה, וכעבור חודש שבנו לבית הדין ולכן קיבלנו עונש.

חלאס לחפש איפה שאין... יש פה בפורום נושא שלם על הבכיינות של אשדוד ומצד שני אתם בוכים כאן בעצמכם.

ואם כבר אתם ממש מחפשים משהו להתמרמר עליו, אז תתמרמרו על זה שעדן בן בסט קיבל הרחקה ל-3 משחקים על פגיעה בשחקן ללא כדור בזמן שדה סילבה אפילו לא הועמד לדין.

מה זה לא נהוג?

אם יש תנאי,אז גם חצי שעה לפני צריכים להפעיל אותו.מזה לא נהוג?

הכול נהוג ולא נהוג לפי ההתאחדות המושחטת הזאת.

לחפש איפה שאין???עובדות,לנו יש תנאי.להם יש תנאי.לנו יש משחק ללא קהל.להם קנס עלוב של 15 אלף שח.פשוט ומושחט.

ההסבר פשוט מאוד:

התנאי של חיפה נגמר בשבוע הבא (הם קיבלו עונש ע"ת לשנה במחזורים הראשונים של העונה שעברה), ולא נהוג להפעיל עונש ע"ת כלכך סמוך למועד סיומו.

אנחנו קיבלנו את התנאי שלנו בגביע הטוטו העונה, וכעבור חודש שבנו לבית הדין ולכן קיבלנו עונש.

.

יש דוגמאות לכך? כי משום מה יש לי תחושה שאם קבוצה אחרת הייתה מגיעה לבית הדין על מקרה דומה, היא הייתה מקבלת רדיוס בלי לחשוב פעמיים.

ההסבר פשוט מאוד:

חלאס לחפש איפה שאין... יש פה בפורום נושא שלם על הבכיינות של אשדוד ומצד שני אתם בוכים כאן בעצמכם.

ואם כבר אתם ממש מחפשים משהו להתמרמר עליו, אז תתמרמרו על זה שעדן בן בסט קיבל הרחקה ל-3 משחקים על פגיעה בשחקן ללא כדור בזמן שדה סילבה אפילו לא הועמד לדין.

זה כמו שתגיד שאם שללו לי את הרישיון לשנה, וחזרתי לנהוג אחרי 11 חודש, לא נהוג להעניש אותי כי זה קרוב למועד שמותר לי לנהוג...

ומשהו יותר חמור - לחיפה כבר היה עונש על תנאי, והוא היה אמור להיות מופעל לפני כמה חודשים אבל בית הדין החליט לרחם עליהם ופשוט להאריך את העונש ההוא - עד השבוע הבא. כלומר כבר הייתה פעם אחת שהעונש הזה בדיוק לא הופעל, אז פעמיים?

אני כמו כולכם נגד העונש של משחק ללא קהל. הייתי מרוצה מכך שחיפה לא ספגה אותו, אם לא הייתי בטוח שההחלטה הזאת לא אומרת כלום לגבינו.

תגידו,עכשיו אחרי ש-בושינסקי עזב,מי מייצג אותנו בהתאחדות?

בושינסקי עדיין לא עזב. הוא הודיע על עזיבה אך בפועל הוא ישאר במכבי עד אמצע-סוף העונה.

אחרי שהוא יעזוב אתה כבר תדע מי הנציג שלנו.