Jump to content

קבוצת הנוער 2010/11 [במקביל לנושאים אחרים על משחקים נקודתיים]

Castor Troy

Recommended Posts

בחיים לא!

ריף פרץ :angry:

ד"א

שמעתי דווקא שקהת אוהד שרוף של חיפה... יש אמת?

אני מכיר אותו אישית עוד לפני שהוא התפרסם בנוער שלנו ואני אומר לך שזה לא נכון בוודאות.

דוחיבני שלח לי פרטית כשאתה רואה את ההודעה הזאת..

אני שיחקתי כדורגל לפני שנתיים-שלוש עם קהת בשילר ואחרי זה היה לנו דיבור צפוף על מכבי וגם על הלימודים שלו(שהוא לומד בקציר ועוד).אז או שהוא שקרן טוב או שאתה שקרן טוב.

יש המון שחקנים של מכבי שהם נחשבים כשרונות גדולים מאוד(ברמה של שנות ה-90 אפילו), זה שבארץ אין כמעט התייחסות לנוער זה לא אומר כלום. מהיכרות עם כמה אנשים שמעורבים בכדורגל ושחקנים בלגיות יש למכבי שחקנםי מפוצצים בכישרון.

דור מיכה-הזמינו אותו למבחנים בבאיירן מינכן.

עמרי אלטמן-מבחנים בליברפול.

קהת-נירנברג רצו אותו.

ויש עוד כמה שלא חסר להם, מרגוליס(מפוצץ בכישרון ברמות שאתם לא מבינים בכלל, יכול להגיע באמת לרמות הכי גבוהות) וריף פרץ ורוסלאן ברסקי. לא חסר לנו בנוער :thumbs:

פשוט תשאלו כל אחד שאתם מכירים שמעורב בכדורגל(אני מאמין שכל אחד מכיר לפחות מישהו אחד שמשחק או מעורב בכדורגל בין אם זה נוער או בוגרים).

רועי קהת חבר שלי .. למד שנה מעליי

והוא כן אוהד חיפה .. לא שרוף אבל הוא אוהד חיפה!

אבל באמת שהוא שחקן מטורף

אתה מקציר?

שמעתי היום דברים מאוד מבטיחים על חלק משחקני קבוצת הנוער הנוכחית שלנו.

הסיפור של מואנס דבור הוא מדהים בעיני ומראה עד כמה שינינו חשיבה בנוער, דבור הגיע אלינו השנה ממכבי אחי נצרת ולפי מה שהבנתי כולם במחלקות הנוער באזור הצפון הכירו אותו והוא נחשב לשחקן הכי טוב לגילו במגזר. מבט חטוף על אתר ההתאחדות מראה שבשנה שעברה הוא כבש לא פחות מ-43 שערים בנוער ארצית צפון כשהוא מקבל דקות בבוגרת של אחי במספר משחקים כולל הפדאלדה הנ"ל מול הפועל פ"ת:

דבור כרגע נמצא אצלנו ולא בחיפה.

בנוער אתה לא חייב להסתמך על שחקנים שגידלת מגיל 0, אתה צריך לאתר את הכשרונות הטובים בארץ ולהביא אותם בגילאי 17-18. זה מה ששחר עושה בעיקר באזור הצפון, מאמין שגם אנחנו בתמונה.

ספורט5:

הקשר הצעיר דור מיכה חתם ביום שני על חוזה ל-5 שנים במועדון, והוא לא הצעיר היחיד שהצטרף. במסגרת שיתוף הפעולה בין הקבוצה הבוגרת למחלקת הנוער צורפו לאימונים מושיקו לוגסי ודאבור מוני.

הנוער :wubyellow3:

מצוין!

לא יודע עד כמה הם ישחקו וכאלה, בעיקר כי נגמר כבר הטוטו.

אבל זאת הצהרת כוונות מסוימת שתיתן לשחקנים האלה הרגשה שסופרים אותם.

לא יאומן, דור מיכה..

שיחקתי איתו בילדים ב'. לפני משהו כמו עשור. הוא היה אחד השחקנים החלשים והפחות טכניים שהיו בקבוצה, אני בשוק מזה שהוא חתם ל5 שנים.. שיהיה לו המון בהצלחה.

לא יאומן, דור מיכה..

שיחקתי איתו בילדים ב'. לפני משהו כמו עשור. הוא היה אחד השחקנים החלשים והפחות טכניים שהיו בקבוצה, אני בשוק מזה שהוא חתם ל5 שנים.. שיהיה לו המון בהצלחה.

עד כמה טכני ילד בן 9/10 אמור להיות?

עד כמה טכני ילד בן 9/10 אמור להיות?

ילדים ב' זה יותר לכיוון ה12-13

ותתפלא עד כמה קבוצות בגיל הזה משחקות טוב, עם שחקנים מאוד טכניים יחסית. (בצורה מפתיעה)

(זה מובן וברור, כי ההגנות עדיין לא התפתחו וכו' אבל עדיין)

תשאל את מנצסטר וריאל שקונות ילדים בני 6 במיליונים. הכל יחסי.. שוב, בקבוצה שלנו הוא זכור לי בתור אחד החלשים- גם טכנית וגם פיזית, מגושם כזה.

אני לגמרי בשוק מההתקדמות שלו. מכבי ונבחרת זה מדהים

אני שומע כבר תקופה,גדולות על המגן השמאלי שלנו(לא זוכר את שמו, שם משפחה-לוי).מישהו שראה ומכיר יכול לשתף?

הוא בישל את שער הניצחון בדרבי ואוהד הפועל אמר לי שהוא מכביסט גדול ומזכיר את דה סילבה חיצונית.

אתה מקציר?

כן אחי אני בקציר כיתה יב' עכשיו ..

הוא סיים שנה שעברה

וגם בלי קשר אח שלו ניר קהת שהוא בן 24 - 25 אחד החברים הטובים של אחי

אני שומע כבר תקופה,גדולות על המגן השמאלי שלנו(לא זוכר את שמו, שם משפחה-לוי).מישהו שראה ומכיר יכול לשתף?

הוא בישל את שער הניצחון בדרבי ואוהד הפועל אמר לי שהוא מכביסט גדול ומזכיר את דה סילבה חיצונית.

נראה לי אתה מתכוון לאורי כהן בן דיין אמר עלליו פעם שהוא יהיה המגן הבא של הנבחרת מקווה מאוד שמוטי ייתן לשחקני נוער שלנו למה עם באמת ניתן להם תהזדמנות בקלוט עוד 3-4 ששנים יכולים להיות לנו איזה 4-5 שחקני הרכב מובילים עם רק ידעו איך לטפל בהם כמו שצריך

נראה לי אתה מתכוון לאורי כהן בן דיין אמר עלליו פעם שהוא יהיה המגן הבא של הנבחרת מקווה מאוד שמוטי ייתן לשחקני נוער שלנו למה עם באמת ניתן להם תהזדמנות בקלוט עוד 3-4 ששנים יכולים להיות לנו איזה 4-5 שחקני הרכב מובילים עם רק ידעו איך לטפל בהם כמו שצריך

אכן אורי כהן.

אין לי ספק שיכולים להגיע מקבוצת הנוער המון שחקנים גם לבוגרים, ואני בטוח שמוטי, כמכביסט מהדור הישן ישים דגש על זה, בתקווה שיצליח במכבי ויישאר עוד הרבה זמן מאמן.

לחשוב שאנחנו בוכים על שחקנים כמו רוני גפני.. אני בטוח שבנוער אפשר למצוא פתרונות לא פחות טובים.

יש לנו בנוער מאמנים פשוט אדירים, בין אם זה עמיר תורגמן או ניר לוין שאחראי בגדול על הנוער. זה לא שכיח מאמנים עם שם כזה שעובדים במחלקת נוער של קבוצת כדורגל בארץ.

זה לא כזה משנה את מי הם אוהדים כילדים, ברגע שהוא עולה על המגרש הוא עולה כדי לנצח, אהדה זה פרט שולי אצל מקצוענים,

יוסי בניון גדל בבאר שבע, ובכלל היה אוהד שרוף של בית"ר, אלי אוחנה היה האליל שלו בתור ילד, יש פה מישהו שלא היה מחליף את הקריירה מחיפה למכבי?

סוייר, השחקן היחידי שהיה באמת כוכב על בנוער היה ראובן עובד, 3 רמות מעל כולם, הוא היה יהלום, מנצח משחקים לבד ובסוף לא יצא ממנו כלום, המעבר מהנוער לבוגרים הוא מאוד מאוד רגיש ועדין, במיוחד במכבי וצריך לעשות את זה חכם,

במכבי עד היום היו משתמשים בנוער כדי לסתום חורים וזו הייתה טעות, צריך לעשות חוק שכל שחקן שעולה מהנוער צריך להיות מושאל לקבוצה קטנה אפילו בלי כסף, רק תמורת הבטחה שיקבל דקות משחק, ולהחזיר אותו למכבי כשהוא בשל ומחושל.

אם דור מלול היה משחק בשנתיים האחרונות בקבוצה אחרת הוא יכל להיות שחקן הרכב לגיטימי שם, והעונה היה חוזר אלינו על תקן כוכב,

אם מאור בוזגלו היה עולה מהנוער של מכבי לבוגרים הוא היה שחקן ספסל לגיטימי, הראייה הזו היא עקומה.