Jump to content

קבוצת הנוער 2010/11 [במקביל לנושאים אחרים על משחקים נקודתיים]

Castor Troy

Recommended Posts

שהוא אמר "חולה מכבי" אני מניח שהוא לאו דווקא התכוון ל"אוהד מכבי" אלא לאחד שמאוד מסור למועדון. לא רק אוהדים שרופים הם שחקני כדורגל אצלנו - וזה ממש סבבה.

גאל מרגוליס, ילד בן 16 שמגיל 12 נחשב לאחד הכישרונות הכי גדולים בארץ...

נבחרת בלגיה (בעל אזרחות) נלחמת על האפשרות שישחק אצלה, אבל בינתיים נראה שישחק בנבחרת ישראל...

אם יש מישו שבאמת אפשר לסמוך שיעלה לבוגרים ויהיה הבטחה גדולה (5-5-5 עם הפציעות!) זה הוא...

http://www.youtube.com/watch?v=PhrbEuF7PMo

באמת נראה שחקן נדיר

יש קשר למשתמש מרגוליס?

לפני כמה זמן דיברו פה על רעידת אדמה שתהיה בינואר (כנראה הבאת שחקן ישראלי), ועכשיו דיברתם על זה שגיא אסולין ללא קבוצה. אולי גולדהאר יביא אותו?? :whistling:

אסולין במכבי זה חלום והאמת חלום אפשרי כי כרגע אין לו קבוצה

ובאמת שאסולין שחקן מעולה אני לא יודע עד כמה יצליח לממש את עצמו באירופה אבל בליגה שלנו זה ללא ספק דרג ראשון

חחח ואם כן? איזה אדמה בדיוק הוא ירעיד?

אם בוזגלו הילד זין מסכנין שלא עשה כלום בקריירה העסיק את כל עיתונות הספורט במדינה בקיץ שהוא עבר אלינו, אז אני מאמין שהכישרון מברצלונה גם יעשה משהו דומה

יפה מאוד שאתם צוחקים על גיא אסולין, אבל בינתיים כל המועדונים בעולם התלהבו מזה שהוא משוחרר בחינם, ולא סתם סיטי הציעה לו להיבחן (רק כדי לוודא שהוא באמת שווה את מה שהם חשבו ששווה, שזה כמה מיליוני פאונד), וברגע שהוא נפצע, הם הציעו לו שישתקם ואז יחזור להיבחן, כי לא מוותרים עליו כל כך מהר.

ואת זה אני לא אומר לפי התקשורת בארץ, אלא לפי אוהדי סיטי והמקורות שלהם.

אל תספידו את אסולין כל כך מהר. הוא כישרון עצום.

ואל תזיינו לי את השכל על הסוכנים, גוארדיולה עצמו התלהב ממנו, והוא שיחק תמיד עם בוגרים ממנו בברצלונה, שיש לה אולי את מחלקת הנוער הטובה בעולם. גם הם לא מבינים כלום ומושפעים מסוכנים ומתקשורת ישראלית? תנו קצת כבוד לילד שהתאמן כמה שנים בברצלונה וזכה להערכה של גוארדיולה עצמו. עבר פציעה קשה, כן, זה שברצלונה שיחררה אותו בחינם למיטב הבנתי (ולפי שיחות עם אוהדי ברסה) זה יותר מתוך כבוד אליו של לא להקשות עליו להשתחרר למועדון אחר אם לא בונים עליו לבוגרים, ופחות כי לא מחזיקים ממנו שחקן כדורגל. שזה שיקול הגיוני מבחינתם, הם רוצים ששחקנים עם כישרון יבואו לשחק אצלם בלי לפחד שהם מחוייבים לנצח לתג שחרור של המועדון. אז החזיקו ממנו מאוד, נפצע, הבינו שלא צריכים אותו, ונתנו לו כבוד ושיחררו אותו.

עדיין בתקשורת באנגליה, כשכמה קבוצות רודפות אחריו, התייחסו אליו בתור "גניבה" של שחקן ששוה כמה מיליוני פאונד, ועדיין סיטי הסכימה לחכות לו כשפצוע (!), אז זה קצת מביך שעכשיו מעיזים לזלזל בו בארץ. תראו לי עוד שחקן שיבוא להיבחן בקבוצה עם כל הכסף שבעולם, ייפצע, והקבוצה תגיד לו שיחכה חודשיים, ואז הם יסכימו לבחון אותו שוב, ולא פשוט יעיפו אותו מכל המדרגות.

זה קצת מביך שאומרים שהוא נחשב לכישרון בזכות זהבי בלבד (ושמעתי את זה כבר במקומות אחרים), כאילו שהשחקן היחיד שזהבי מייצג, וכאילו שאין לזהבי מוניטין לשמור עליו, שהוא מעיז להציע לקבוצות גדולות כל פלופ בן 18. גיא אסולין עוד יכול להיות שחקן גדול, חכו קצת לפני שמספידים אותו.

ובלי קשר, רוסלן ברסקי :wubyellow3:

יפה מאוד שאתם צוחקים על גיא אסולין, אבל בינתיים כל המועדונים בעולם התלהבו מזה שהוא משוחרר בחינם, ולא סתם סיטי הציעה לו להיבחן (רק כדי לוודא שהוא באמת שווה את מה שהם חשבו ששווה, שזה כמה מיליוני פאונד), וברגע שהוא נפצע, הם הציעו לו שישתקם ואז יחזור להיבחן, כי לא מוותרים עליו כל כך מהר.

ואת זה אני לא אומר לפי התקשורת בארץ, אלא לפי אוהדי סיטי והמקורות שלהם.

אל תספידו את אסולין כל כך מהר. הוא כישרון עצום.

ואל תזיינו לי את השכל על הסוכנים, גוארדיולה עצמו התלהב ממנו, והוא שיחק תמיד עם בוגרים ממנו בברצלונה, שיש לה אולי את מחלקת הנוער הטובה בעולם. גם הם לא מבינים כלום ומושפעים מסוכנים ומתקשורת ישראלית? תנו קצת כבוד לילד שהתאמן כמה שנים בברצלונה וזכה להערכה של גוארדיולה עצמו. עבר פציעה קשה, כן, זה שברצלונה שיחררה אותו בחינם למיטב הבנתי (ולפי שיחות עם אוהדי ברסה) זה יותר מתוך כבוד אליו של לא להקשות עליו להשתחרר למועדון אחר אם לא בונים עליו לבוגרים, ופחות כי לא מחזיקים ממנו שחקן כדורגל. שזה שיקול הגיוני מבחינתם, הם רוצים ששחקנים עם כישרון יבואו לשחק אצלם בלי לפחד שהם מחוייבים לנצח לתג שחרור של המועדון. אז החזיקו ממנו מאוד, נפצע, הבינו שלא צריכים אותו, ונתנו לו כבוד ושיחררו אותו.

עדיין בתקשורת באנגליה, כשכמה קבוצות רודפות אחריו, התייחסו אליו בתור "גניבה" של שחקן ששוה כמה מיליוני פאונד, ועדיין סיטי הסכימה לחכות לו כשפצוע (!), אז זה קצת מביך שעכשיו מעיזים לזלזל בו בארץ. תראו לי עוד שחקן שיבוא להיבחן בקבוצה עם כל הכסף שבעולם, ייפצע, והקבוצה תגיד לו שיחכה חודשיים, ואז הם יסכימו לבחון אותו שוב, ולא פשוט יעיפו אותו מכל המדרגות.

זה קצת מביך שאומרים שהוא נחשב לכישרון בזכות זהבי בלבד (ושמעתי את זה כבר במקומות אחרים), כאילו שהשחקן היחיד שזהבי מייצג, וכאילו שאין לזהבי מוניטין לשמור עליו, שהוא מעיז להציע לקבוצות גדולות כל פלופ בן 18. גיא אסולין עוד יכול להיות שחקן גדול, חכו קצת לפני שמספידים אותו.

ובלי קשר, רוסלן ברסקי :wubyellow3:

בן סער שיחק בצ'לסי, מוריניו התלהב ממנו ונתן לו כמה דקות בבוגרים באיזה משחק, והיום הוא משחק בהפועל ולא כל כך פוגע.

אז מה? עזוב אותך דיבורים וחרת'ה, תבחן שחקן לפי מה שאתה רואה. ולמען האמת, גיא אסולין מכמה הופעות בנבחרת הצעירה לא השאיר עלי רושם בכלל.

לא אתפלא אם יהיה שחקן סביר בעכו, אשדוד ושות'.

כנ"ל בן סער.

אני שמעתי שבן בן יאיר שחקן עם עתיד גדול.

מישהו ראה אותו משחק?

לפני כמה זמן דיברו פה על רעידת אדמה שתהיה בינואר (כנראה הבאת שחקן ישראלי), ועכשיו דיברתם על זה שגיא אסולין ללא קבוצה. אולי גולדהאר יביא אותו?? :whistling:

---------------------

לא יודע למה אבל יש לי תחושה חזקה לגבי אניימה... :whistling:

רנגלוב הולך בסוף העונה , יצחקי חוזר ( :wub: ) יש מקום לזר , שטראובר גוסס.....

למרות שמבחינה לא יודע אם לקרוא לה מוסרית אבל לשחק חצי עונה בהפועל בידיעה שבקיץ אתה עובר למכבי זה לא הכי אתי בוא נגיד את זה ככה

בן סער שיחק בצ'לסי, מוריניו התלהב ממנו ונתן לו כמה דקות בבוגרים באיזה משחק, והיום הוא משחק בהפועל ולא כל כך פוגע.

אז מה? עזוב אותך דיבורים וחרת'ה, תבחן שחקן לפי מה שאתה רואה. ולמען האמת, גיא אסולין מכמה הופעות בנבחרת הצעירה לא השאיר עלי רושם בכלל.

לא אתפלא אם יהיה שחקן סביר בעכו, אשדוד ושות'.

כנ"ל בן סער.

ההבדל בין סהר לאסולין הוא שסהר הגיע לצ'לסי כשחקן מוכן, הוא הגיע בגיל 17 כשהוא כבר לא יכול ממש להתפתח אצלם

אסולין גדל באחת הקאדמיות הטובות בעולם, הוא שם מגיל 12 ותמיד נחשב לכישרון גדול

וזה שהוא לא הצליח בבארסה (בגלל פציעות) לא אומר שהוא לא שחקן (דוס סנטוס שחקן אדיר ועדיין לא הצליח ממש בקבוצה), וחוץ מזה:

כולם פה גומרים משני שחקנים שירדו ליגה בספרד, שני שחקנים שאסולין נחשב בספרד ליותר טוב מהם

אבל כנראה שאססף יודע משהו שבספרד ובאנגליה לא יודעים

לא ראיתי את אסולין במשחק שלם כבר שנה וחצי בערך (וגם אז, הייתי רואה משחקים של המשתלה של בארסה פעם בחודש-חודשיים, רק בשבילו ובשביל אוריול רומאו ותיאגו), ולפחות בתקופה של פפ מאוד תפסו מגיא בברצלונה. לא מסי, אבל ברמה שדיברו על אינייסטה וקרקיץ'.

כשפפ עבר לבוגרים ולואיס אנריקה קיבל את המשתלה, גיא לא קיבל קרדיט. אף אחד בעולם חוץ מאנריקה לא יודע למה.

הוא כישרון נדיר. לא בקנה מידה ישראלי, בקנה מידה עולמי. הוא קצת נחות פיסית, והוא גם משחק עם חבר'ה שגדולים ממנו בשנתון, אבל מבחינת טכניקה הוא משהו מדהים עם יכולות טכניות שגם אצל בניון לא קיימות.

אם מכבי יכולה להביא את גיא אסולין זה יהיה מדהים, אבל אני לא חושב שיש סיכוי שזה יקרה.

(לא שאני חסיד של סרטוני יו-טיוב שיעידו על איכות השחקן, אבל בחייאת, תראה מה הילד עושה בספרד בגיל 16)

http://www.youtube.com/watch?v=tRYS7NnSFI4&feature=related

ההבדל בין סהר לאסולין הוא שסהר הגיע לצ'לסי כשחקן מוכן, הוא הגיע בגיל 17 כשהוא כבר לא יכול ממש להתפתח אצלם

אסולין גדל באחת הקאדמיות הטובות בעולם, הוא שם מגיל 12 ותמיד נחשב לכישרון גדול

וזה שהוא לא הצליח בבארסה (בגלל פציעות) לא אומר שהוא לא שחקן (דוס סנטוס שחקן אדיר ועדיין לא הצליח ממש בקבוצה), וחוץ מזה:

כולם פה גומרים משני שחקנים שירדו ליגה בספרד, שני שחקנים שאסולין נחשב בספרד ליותר טוב מהם

אבל כנראה שאססף יודע משהו שבספרד ובאנגליה לא יודעים

אני יודע שאתה לא מאוהבי הגדולים בפורום.

אבל למיטב ידיעתי, ג'ובאני דוס סאנטוס שחקן גאלטאסראיי והוא מושאל אליהם מברצלונה.

איפה גיא אסולין משחק בימים אלה?

ברצלונה משחררת ככה אין כסף שחקנים? ממתי?

שחקן בעל מוניטין כמו שלו "נבחן" בקבוצות?

אז כנראה שבספרד ובאנגליה יודעים קצת יותר טוב מ MoRyO שכבר הפך את אסולין למסי.

דוס סנטוס נמכר לטוטנהאם והם אלה שהשאילו אותו לגלאטסראיי.

ואף אחד לא אומר שהוא מסי, אבל אני לא רואה במה הוא נופל מאינייסטה בגיל שלו. אני ממש לא צוחק, ראיתי את שניהם בגיל 17 וגיא מוכשר כמו שד, גם על אינייסטה אמרו שהוא נחות פיסית ומבחינת יכולת כדרור גיא אפילו עדיף עליו. הוא באמת יכול להתפתח בצורה מדהימה.

תראה את הקליפ ששמתי בעמוד הקודם, אתה חושב שאינייסטה היה יותר מזה בגיל 17?

ברצלונה לא משחררת שחקנים סתם ככה, אבל החוזה שלו נגמר והוא לא הועלה לבוגרים כי יש לא מעט קשרים מוכשרים במועדון.

הציעו לו חוזה להמשיך בבארסה ב' עם אפשרות לעלות לבוגרים בעוד שנתיים, הוא לא לקח את הסיכון ורצה לקבל דק' בקבוצת בוגרים של מועדון אחר.

לא כל אחד זה מסי שעולה לבוגרים בגיל 17 ונכנס להרכב. פדרו למשל הוא דוגמה קלאסית לשחקן שהיה במצב של אסולין, לא עלה לבוגרים, העדיף להשאר בבארסה ב' ועלה לבוגרים רק בגיל 21(!!) ותראה אותו היום.

ברקוביץ סיכם את זה הכי טוב בארץ בתוכנית ספורט של אופירה שהעלו לשם את כל המעורבים בדבר כולל אמא של נס זמיר.

זאת מדינה קטנה שבה צריך צבא ויש חוק גיוס חובה כמו שכל האפשרויות לא פתוחות בפני מ18-21 ככה גם נס זמיר וכל כדורגלן.

יש לו אפשרות להיות עילוי אבל נו באמת?מזה עלוי?זה גם בולשיט של עסקנים ועדיין נס זמיר שיהיה לו בהצלחה וכאלה לא שיחק בבוגרים בספרד גג בקבוצת המילואים וגם בנבחרת הוא לא פותח.

אז על מה הויכוח בכלל?

אבנר - הנכס העיקרי של אינייסטה את צ'אבי הוא חוכמת המשחק והנעת הכדור. עם כמה שראיתי מהלכים יפים וחביבים של גיא אסולין, לא ראיתי אותו אף פעם עם איזו מסירה גאונית או פתיחת מגרש ולחץ יצירתי. אז להשוות אותו לאינייסטה זה כמו להשוות אותו לשוער... זה לא מה שהוא עושה.

בקשר לנס זמיר - מישהו יכול להסביר לי מה הקשר שלו להנהלת מכבי ת"א שיושבת בהתאחדות או משהו בסגנון? ממש לא הבנתי את זה.

בן בן יאיר מפציץ גם השנה אני רואה... שנה שעברה הוא היה מלך השערים אם אני זוכר נכון... לאנשי המנג'ר ושאר העוקבים של הנוער - הוא בשל לבוגרים(לאו דווקא של מכבי, אפשר להשאיל אותו)?

דוס סנטוס נמכר לטוטנהאם והם אלה שהשאילו אותו לגלאטסראיי.

ואף אחד לא אומר שהוא מסי, אבל אני לא רואה במה הוא נופל מאינייסטה בגיל שלו. אני ממש לא צוחק, ראיתי את שניהם בגיל 17 וגיא מוכשר כמו שד, גם על אינייסטה אמרו שהוא נחות פיסית ומבחינת יכולת כדרור גיא אפילו עדיף עליו. הוא באמת יכול להתפתח בצורה מדהימה.

תראה את הקליפ ששמתי בעמוד הקודם, אתה חושב שאינייסטה היה יותר מזה בגיל 17?

ברצלונה לא משחררת שחקנים סתם ככה, אבל החוזה שלו נגמר והוא לא הועלה לבוגרים כי יש לא מעט קשרים מוכשרים במועדון.

הציעו לו חוזה להמשיך בבארסה ב' עם אפשרות לעלות לבוגרים בעוד שנתיים, הוא לא לקח את הסיכון ורצה לקבל דק' בקבוצת בוגרים של מועדון אחר.

לא כל אחד זה מסי שעולה לבוגרים בגיל 17 ונכנס להרכב. פדרו למשל הוא דוגמה קלאסית לשחקן שהיה במצב של אסולין, לא עלה לבוגרים, העדיף להשאר בבארסה ב' ועלה לבוגרים רק בגיל 21(!!) ותראה אותו היום.

אתה ידוע שעל אינסטה פפ אמר כבר בגיל 19 לאבי את המשפט הבא- "אתה תוציא אותי לפנסיה, והוא יוציא את כולנו לפנסיה".

עם לגיא יש רבע ממה שיש לאיניסטה, תאמין לי שלא היו משחררים אותו.