Jump to content

ברק יצחקי מעקב - ישוב לפעילות עוד העונה

BuSa

Recommended Posts

תראה את התגובה של עידן ורד אחרי שהוא נפצע ואת התגובה של יצחקי אחרי שהוא נפצע ותבין על מה אני מדבר.

אתה משווה פה בין ילד שכמעט ולא עבר כלום בחיים לבין שחקן ששיחק בחו"ל וטיפה יותר בוגר אופי שראה טיפה יותר בחיים למרות שיש קצת דברים במה שאתה אומר אני לא אומר שלא..

הגיעה העת לנעול את הנושא הזה, ויפה שעה אחת קודם.

נושאי נאצה נוכל לפתוח לו אחרי שהוא יחזור לשחק.

תראה את התגובה של עידן ורד אחרי שהוא נפצע ואת התגובה של יצחקי אחרי שהוא נפצע ותבין על מה אני מדבר.

עידן ורד בכלל לא רצה ולא רוצה לשחק בחיפה, והוא התנגד חודשים ארוכים למעבר. הוא עבר רק שהבין שאין ברירה.

אז מה, הוא חתיכת בנזונה וחיפה אפסים שנותנים לו לשחק, אה.

יאלה, צא מהסרט.

טיפש, עידן ורד רצה להישאר רק בבית"ר(כנ"ל יצחקי), אבל בגלל הבעיות הכלכליות הם נמכרו, שלא מרצונם.

אם אתה מקשיב לבולשיט ולכל הזבל שמדברים בתוכניות שאופירע השרלילה עומדת בראש, אתה במצב רע מותק...

הסיכוי היחיד שלנו לזכות באליפות זה שיצחקי יחזור מהר כמו שהוא עשה בבית''ר שהוא היה חצי עונה פצוע ואז הוא לבד לקח את האליפות... ושלפחות שתי שחקנים של הפועל יעזבו רצוי אניימה ושכטר/דאלגס.

http://one.co.il/Article/170193.html אללהההה ברקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק 3> 3> 3>

איזה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

הוא חזר עכשיו להתאמן שוב אימונים

כמה זמן יקח לו בערך עד שהוא יהיה קשיר בשביל לשחק

אני מתכוון אפילו בשביל שהוא יכנס ל20 דקות אחרונות

בוזגלו-יצחקי-עטר

זאת הולכת להיות שלישיה מפחידה.

נכון , אבל לפי מה שאני רואה לא מוכנים לוותר על קולאוטי ואז עטר ייכנס בדקה 65 כל פעם:S

שיחזור בריא ושלם לזמן הליגה האמיתית ואז נאנוס בזמן האמת את הפועל כמו פאקינג זומבים!!!!!!!!!!!!!!!

וואלאק יש לךמזל שככל הנראה לא נעבור טיול שנתי ביחד

ברקי :wubyellow3:

מה שבטוח הוא,שלהסתובב כל היום עם אייל גולן זה מתכון בדוק בלבזבז כסף על שורות\הימורים\פיתות עם שוקולד.אז אני מקווה שהוא לא דירדר תילד.

מה שבטוח הוא,שלהסתובב כל היום עם אייל גולן זה מתכון בדוק בלבזבז כסף על שורות\הימורים\פיתות עם שוקולד.אז אני מקווה שהוא לא דירדר תילד.

:clap:

עכשיו ברצינות, יש שמועות על הפרזה בפיתות עם שוקולד.

מקווה שזה לא נכון, ואם כן אז שיתחיל דיאטה רצחנית עכשיו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.