Jump to content

ברק יצחקי מעקב - ישוב לפעילות עוד העונה

BuSa

Recommended Posts

אתם מבינים ?

כאילו לא קרה כלום בחודש האחרון..

לוקחים בדיוק את אותו הרכב שמושפל פעם אחרי פעם שמים את יצחקי וחושבים שזה יפתור את כל הבעיות..מצאנו פתרון קסמים

כבר לא צריך שיטה , כבר לא צריך מאמנים..אלירן עטר יהפוך להיות שחקן יעיל מדוניאנין ישרוף תדשא ואלברמן יהיה צ'אבי.

לקרוא ולא להאמין..אחרי זה מתפלאים שהכאפה כל כך כואבת.

מה אתה בוכה תגיד לי מה ישך?

לא נמאס לכם מההרכבים האלה? עם יצחקי, בלי יצחקי, אנחנו אמורים לשחק טוב ולנצח, אנחנו לא אמורים להפסיד 4 פעמים מתוך 11 משחקים. יצחקי לא יפתור לנו את הבעיה המרכזית שלנו. אנחנו צריכים דרך ושיטה. חוץ מזה- שמח שיצחקי עוד חודשיים אמור לראות דשא.

יכול להיות שאנחנו נשמע גם בשורות טובות?

ברק יכול לעשות שינוי מהותי בקבוצה, ולא אני לא חושב שזה איזה קסם וזה יקח יותר מחודשיים אבל אני שמח מאוד מאוד לשמוע שהוא חוזר לפני הזמן.

יצחקי!

אני פשוט לא מבין מה אתם מוצאים בעטר? נתן פתיחה יפה ואחרי ששרקתם בוז לחילוף שלו כמו חבורת מפגרים והעלתם לו את האגו לשמיים, הוא פשוט לא שווה כלום...

הוא לא תרם כלום לקבוצה כבר 6 מחזורים, הוא לא מתפקד.

והוא ממשיך לקבל קרדיט, אנערף ..

ברק יצחקי חסר לקבוצה הזאת יותר ממה שאנחנו חושבים אפילו

יצחקי זה שחקן של אליפות(בפעם המי יודע כמה שאני אומר את זה)

אני מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר, כי הוא מסוג השחקנים שיכולים להביא את השינוי.

השאלה היא מתי הוא יחזור להרכב ובאיזה כושר, נקווה שכמה שיותר מהר.

ברק :wubyellow3:

שיחזור כמה שיותר מאוחר , חברה תבינו , יצחקי לא אלוהים , אם הוא יחזור עכשיו הוא יתן את אותו יכולת של כל שחקני הקבוצה , ואז שוב יגידו שאנחנו הורסי חלוצים , זה התקופה הכי לא טובה לחזרה של יצחקי , שחקן שיש לו בטחון , הוא שווה הכל , אבל גם מסי בלי בטחון זה לא שחקן ..

שיחזור כמה שיותר מאוחר , חברה תבינו , יצחקי לא אלוהים , אם הוא יחזור עכשיו הוא יתן את אותו יכולת של כל שחקני הקבוצה , ואז שוב יגידו שאנחנו הורסי חלוצים , זה התקופה הכי לא טובה לחזרה של יצחקי , שחקן שיש לו בטחון , הוא שווה הכל , אבל גם מסי בלי בטחון זה לא שחקן ..

צודק.

וראינו את זה במונדיאל.

או במילים אחרות שיחזור כשהקבוצה תשחק טוב, עוד חודשיים ככה...

מה הבעיה ברנגלוב?

באמת, נראה לך ששחקן ששיחק בקבוצת צמרת בגרמניה יכול להוות פקטור בליגה שלנו? זה צחוק מהעבודה!

יצחקי זה שחקן של אליפות(בפעם המי יודע כמה שאני אומר את זה)

אני מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר, כי הוא מסוג השחקנים שיכולים להביא את השינוי.

השאלה היא מתי הוא יחזור להרכב ובאיזה כושר, נקווה שכמה שיותר מהר.

ברק :wubyellow3:

שחקן של אליפות זה שחקן ששם את הגול במשחק העונה, כשכולם סגורים וצריך מישהו שיעשה פעולה מיוחדת. יעבור 3-4 שחקנים ויתן לחיבור.

בינתיים אתה מפסיד להפועל עכו וקרית שמונה, וניצל בנס מהפועל חיפה והפועל פ"ת.

בונים פה על יצחקי כאילו הוא חוזר וכובש צמד כל משחק. ב- 20 דקות.

הלוואי שיחזור כמה שיותר מהר ויהיה בריא ,ברק אוהבים אותך !!!

באמת, נראה לך ששחקן ששיחק בקבוצת צמרת בגרמניה יכול להוות פקטור בליגה שלנו? זה צחוק מהעבודה!

שחקן של אליפות זה שחקן ששם את הגול במשחק העונה, כשכולם סגורים וצריך מישהו שיעשה פעולה מיוחדת. יעבור 3-4 שחקנים ויתן לחיבור.

בינתיים אתה מפסיד להפועל עכו וקרית שמונה, וניצל בנס מהפועל חיפה והפועל פ"ת.

בונים פה על יצחקי כאילו הוא חוזר וכובש צמד כל משחק. ב- 20 דקות.

שטויות.

שחקן של אליפות זה שחקן שעצם הרכבתו ב-11 הפתוחים, גם אם הוא תופס משחק לא טוב, הוא יכול לשנות את התמונה ברגע.

יצחקי הוא מסוג השחקנים האלה, הוא שחקן בעל יכולת אדירות שעושה את השחקנים שמסביבו לטובים יותר(ראינו את זה מול אולימפיאקוס,חיפה ב-20 דקות הראשונות וכו').

שכטר זה שחקן של אליפות, ורמוט זה שחקן של אליפות.

אלו שחקנים שעושים את ההבדל בין קבוצה בינונית+ לקבוצה טובה מאוד.

יצחקי הוא שחקן שיכול להביא לך אליפות(כמובן אם יש לידו שחקנים טובים גם, ובמקרה הזה יש לך הרבה).

עצוב לראות פה אנשים שמייחלים לו לחזור מאוחר, וזה לא משנה מאיזו סיבה.

פשוט חרטה, זה שחקן שאנחנו חייבים אותו בכל רגע.

אני לא מצפה ממנו לקרוע רשתות כל משחק, זה ממש לא קשור, אבל הוא פשוט שחקן הכי חשוב של מכבי ועדיף שהוא יחזור כמה שיותר מהר בכושר הכי טוב.

שטויות.

שחקן של אליפות זה שחקן שעצם הרכבתו ב-11 הפתוחים, גם אם הוא תופס משחק לא טוב, הוא יכול לשנות את התמונה ברגע.

יצחקי הוא מסוג השחקנים האלה, הוא שחקן בעל יכולת אדירות שעושה את השחקנים שמסביבו לטובים יותר(ראינו את זה מול אולימפיאקוס,חיפה ב-20 דקות הראשונות וכו').

יצחקי הוא שחקן שיכול להביא לך אליפות(כמובן אם יש לידו שחקנים טובים גם, ובמקרה הזה יש לך הרבה).

אני לא מצפה ממנו לקרוע רשתות כל משחק, זה ממש לא קשור, אבל הוא פשוט שחקן הכי חשוב של מכבי ועדיף שהוא יחזור כמה שיותר מהר בכושר הכי טוב.

כמה זמן אתה חושב ייקח לו לחזור לכושר טוב ?

כמה זמן אתה חושב ייקח לו לחזור לכושר טוב ?

אין לדעת.

השאלה היא קודם כל, האם בכלל ימהרו להחזיר אותו, ואם כן באיזה שלב.

קשה לענות על כל זה כי אי אפשר לשער באמת מה יקרה.

מה שבטוח, יקח לו זמן לחזור לעצמו, השאלה כמה זמן, וגם יקח לו זמן להתחבר בחזרה עם השחקנים ולחזור להרכב כשחקן באנקר, השאלה כמה זמן זה יקח, אם בכלל.

נקווה שכמה שיותר מהר

שטויות.

זה פחות או יותר מה שאמרתי. משחק צמרת או משחק שכלום לא הולך ופתאום הוא מביא לך הברקה. פנטסטי.

אבל אתה לא יכול לומר - כל העונה הקבוצה תהיה פח אבל יש לנו את יצחקי שיעשה 2-3 פעולות מיוחדות ויכבוש.

זה לא הולך ככה.

זה פחות או יותר מה שאמרתי. משחק צמרת או משחק שכלום לא הולך ופתאום הוא מביא לך הברקה. פנטסטי.

אבל אתה לא יכול לומר - כל העונה הקבוצה תהיה פח אבל יש לנו את יצחקי שיעשה 2-3 פעולות מיוחדות ויכבוש.

זה לא הולך ככה.

נכון, אבל אפשר להגיד שיצחקי ישדרג את הקבוצה.

ויצחקי כשיר - מיליון אחוז שישדרג.

השאלה כמה ישדרג (וכמה מהר), וכמה פור ניתן לקבוצות האחרות עד שהוא יחזור.

זה לא הולך ככה.

אל תכניס לי מילים לפה, זה לא מה שאמרתי.

יש במכבי מספיק שחקנים טובים, אבל העניין הוא שיצחקי הוא מסוג השחקנים שיכול לשדרג את השחקנים שמסביבו.

הוא מסוג השחקנים שעושה את התלכיד של הקבוצה לטוב יותר.

ואת השאר פירטתי בתגובה הקודמת.

אל תכניס לי מילים לפה, זה לא מה שאמרתי.

יש במכבי מספיק שחקנים טובים, אבל העניין הוא שיצחקי הוא מסוג השחקנים שיכול לשדרג את השחקנים שמסביבו.

הוא מסוג השחקנים שעושה את התלכיד של הקבוצה לטוב יותר.

ואת השאר פירטתי בתגובה הקודמת.

כל עוד אין שיטת משחק מסודרת, גם צ'אבי, וייה ופאטו ילכו לאיבוד. רק שחקנים כמו מסי או רונאלדו יכולים להסתדר בעצמם.

כל עוד אין שיטת משחק מסודרת, גם צ'אבי, וייה ופאטו ילכו לאיבוד. רק שחקנים כמו מסי או רונאלדו יכולים להסתדר בעצמם.

ממה שמסי הראה השנה, הוא מהסוג של מסי/רונאלדו (רק כמובן הרבה פחות טוב, ובהתאמות בהתאם לליגה)

היום שמעתי את התכנית של אופירה אסייג ב103FM, יוסי מזרחי התראיין וגרשון אמר משהו נכון.

הוא אמר שלא נראה לו מתאים ששחקן במועדון כמו מכבי ת"א יצלמו אותו כל יום במסיבות ובתי קפה עם אייל גולן עד השעות הקטנות של הלילה.

גם אם הוא פצוע.

ושזה לא הגיוני שהוא ינהל אורח חיים שכזה בזמן שחברים שלו אוכלים קש.

מצד אחד זה נכון ומצד שני זה עניין של את מי התקשורת מצלמת.

-------שטראובר--------

זיו-ניבאלדו-פאביץ'-סבן

--------סידיבה--------

---אלברמן---בוזגלו----

--עטר-ראנגלוב-יצחקי---

ולוקחים את הליגה בהליכה..

אני לא מאמין.

כנראה שאנחנו באמת לא לומדים כלום. שזה בעצם כבר היה ידוע, פחות או יותר.

ובכל זאת, עד כדי כך?

אני לא מאמין.

כנראה שאנחנו באמת לא לומדים כלום. שזה בעצם כבר היה ידוע, פחות או יותר.

ובכל זאת, עד כדי כך?

תסתכל עמוד אחורה...בדיוק מה שאני כתבתי :wubyellow3:

ממה שמסי הראה השנה, הוא מהסוג של מסי/רונאלדו (רק כמובן הרבה פחות טוב, ובהתאמות בהתאם לליגה)

מה?

היום שמעתי את התכנית של אופירה אסייג ב103FM, יוסי מזרחי התראיין וגרשון אמר משהו נכון.

הוא אמר שלא נראה לו מתאים ששחקן במועדון כמו מכבי ת"א יצלמו אותו כל יום במסיבות ובתי קפה עם אייל גולן עד השעות הקטנות של הלילה.

גם אם הוא פצוע.

ושזה לא הגיוני שהוא ינהל אורח חיים שכזה בזמן שחברים שלו אוכלים קש.

מצד אחד זה נכון ומצד שני זה עניין של את מי התקשורת מצלמת.

כן אה בן זונה הלוואי ימות בוא נקלל אותו.

יאללה צאו מהסרט שלכם.

ומי אמר את זה? גרשון? אתה מתכוון לשמעון גרשון?

אם כן, מצחיק שזה בא משחקן שהוציא שירים באמצע עונה... "בתי קפה עד השעות הקטנות של הלילה". שטויות אלהים

מה?

כן אה בן זונה הלוואי ימות בוא נקלל אותו.

יאללה צאו מהסרט שלכם.

ומי אמר את זה? גרשון? אתה מתכוון לשמעון גרשון?

אם כן, מצחיק שזה בא משחקן שהוציא שירים באמצע עונה... "בתי קפה עד השעות הקטנות של הלילה". שטויות אלהים

פיני גרשון.

שהשחקנים שלו לא היו במנדיס כל לילה ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.