Jump to content

עזרה אישית בנוגע לקופות באשדוד

Guest roniparon3

Recommended Posts

אני ואבא שלי רוצים להגיע למשחק החוץ בשני..מבחינת איך להגיע אין בעיה וגם שמעתי שיש הסעה של השחקן אבל לדעתכם צריך לקנות מהבית או שיהיה אפשר לקנות שם?יש סיכון שלא יישאר לי כרטיסים?ואיך אפשר להזמין כרטיסים?כי בשחקן לא פורסם מכירת כרטיסים למשחק הזה....תודה לעוזרים =]]

אשדוד הקצה רק כ 50 כרטיסי נוער למכבי..אז ככה שכל הקודם זוכה..אני אישית הולך להיות בקופות מוקדם מאוד כדי לקנות כרטיס נוער..!!

אבל אין סיבה שלא ישאר מבוגר..יהיה כרטיסים גם אם תגיע חצי שעה לפני..כמובן שרק כרטיסי מבוגר.!

יאללה מכבי :)

אני ממש לא בטוח שיישארו כלכך הרבה כרטיסי מבוגר,

זה משחק עם הרבה ביקוש אחרי התוצאות האחרונות של מכבי ולדעתי נמלא את המקומות שייתנו לנו.

בקיצור, תעשו לעצמכם ביטוח ותסעו לקריית שלום ביום שישי (לפי מה שהבנתי היום ומחר סגור).

אני ממש לא בטוח שיישארו כלכך הרבה כרטיסי מבוגר,

זה משחק עם הרבה ביקוש אחרי התוצאות האחרונות של מכבי ולדעתי נמלא את המקומות שייתנו לנו.

בקיצור, תעשו לעצמכם ביטוח ותסעו לקריית שלום ביום שישי (לפי מה שהבנתי היום ומחר סגור).

גם אני חשבתי ככה וקניתי אתמול.

אשדוד הקצה רק כ 50 כרטיסי נוער למכבי..אז ככה שכל הקודם זוכה..אני אישית הולך להיות בקופות מוקדם מאוד כדי לקנות כרטיס נוער..!!

אבל אין סיבה שלא ישאר מבוגר..יהיה כרטיסים גם אם תגיע חצי שעה לפני..כמובן שרק כרטיסי מבוגר.!

יאללה מכבי :)

למה אתה חושב שיהיה עוד נוער בקופות ? הכל כבר נמכר בקריית שלום על היום הראשון של המכירה..

יש דרך להזמין כרטיסים באיזשהו אתר או בטלפון?

ואם לא, אז אפשר לקנות בק"ש ביום המשחק/יום ראשון?

באתר של הדרן אפשר להזמין כרטיסים

קונים כרטיס נוער לאשדוד ועוברים יציע . בודאות , כמו כל שנה ;)

השנה יש מאבטחים ולא שוטרים כמו תמיד, ככה שלא בטוח יפתחו שם את הטיילת

השנה יש מאבטחים ולא שוטרים כמו תמיד, ככה שלא בטוח יפתחו שם את הטיילת

במחזור הראשון במשחק שלנו נגד חיפה, כ-100 אוהדי חיפה קנו לשער 7, וחסמו בשבילם את הפינה של שער 7 שצמודה לשער 5. לא העבירו שער.

למה אתה חושב שיהיה עוד נוער בקופות ? הכל כבר נמכר בקריית שלום על היום הראשון של המכירה..

שמע,אשדוד הקצה כמות כרטיסים שהיא חייבת להקצות לקבוצה אורחת (מכבי 550 כרטיסים) והם כמו שיודעים נמכרו כבר,אבל חוץ מזה בלי שום קשר למה שהם חייבים והקצו לנו..בנוסף יש מכירה בקופות באצטדיון באשדוד..שיש שם רק 50 כרטיסי נוער,ככה שכל הקודם זוכה!! בלי שום קשר למכירה שהייתה בקריית שלום.!!!

טל ועמית,שאמרתם שיישארו כרטיסי מבוגר בקופות באשדוד,התכוונתם שיישאר ליציע של מכבי כרטיסי מבוגר?

כן,ישארו כרטיסי מבוגר ליציע של מכבי,תחשוב הגיוני אין סיבה שלא ישאר כרטיסי מבוגר ליציע שלנו,בדוק ג'קי ירצה לעשות כסף על אוהדי מכבי אז ככה שבדוק יהיה כרטיס מבוגר לפחות למשחק.!!

חשוב להיות שעה שעה וחצי לפני המשחק,לוודא את המקום במשחק :)

במחזור הראשון במשחק שלנו נגד חיפה, כ-100 אוהדי חיפה קנו לשער 7, וחסמו בשבילם את הפינה של שער 7 שצמודה לשער 5. לא העבירו שער.

העבירו אותם דקה לפני תחילת המשחק,חבר שלי היה שם.

באתר של הדרן אפשר להזמין כרטיסים

תודה אחי, ראיתי.

אנחנו יושבים ב ד'-ה' נכון?

ויהיה אפשר לאסוף את הכרטיסים ביום המשחק בקופות באשדוד?