Jump to content

חוזרים לליגה האירופית?

Castor Troy

Recommended Posts

לא הבנתי על מה היא עברה בדיוק? זה לא שרשמו שם של שחקן ובן אדם אחר שיחק במקומו תחת השם הזה... זה אותו בן אדם רק עם זהות בדוייה כביכול(וזה שהוא יותר מבוגר לא משיג להם איזה יתרון או משהו כזה)..

לא קראתי את התקנון, אבל תהיה בטוח שיש שם סעיף שמדבר על הנושא, בין אם במישורין ובין אם בעקיפין.

ואם אין שום סעיף כזה (באחריות יש) אז אופ"א כפופה להחלטת בית המשפט של צרפת בנושא.

וואלה לא מכיר את המקרה עם דינאמו אבל על פניו זה נשמע כמו תקדים שעשוי להיות רלבנטי. אם כך, אני חוזר בי וזה לא כ"כ מופרך, למרות שעדיין זה לא נשמע לי ריאלי.

אכן מדובר בתקדים. אבל עד שכל הסיפור הזה יסתיים, תהיה כבר אלופה חדשה בליגה האירופאית.

אכן מדובר בתקדים. אבל עד שכל הסיפור הזה יסתיים, תהיה כבר אלופה חדשה בליגה האירופאית.

זו כבר בעיה אחרת.

אבל התגלית של מכב ובונבוניירה מלמדות דבר אחד: קודם תחקרו, תלמדו, תחשבו, ורק אז תדברו או תכתבו. וגם אז, תסייגו את עצמכם.

לא קראתי את התקנון, אבל תהיה בטוח שיש שם סעיף שמדבר על הנושא, בין אם במישורין ובין אם בעקיפין.

ואם אין שום סעיף כזה (באחריות יש) אז אופ"א כפופה להחלטת בית המשפט של צרפת בנושא.

מאיפה המידע שאופ"א תהיה כפופה להחלטת בית המשפט הצרפתי? אופ"א כפופה לבית משפט צרפתי בדיוק כמו שהיא כפופה לבית משפט ישראלי, אוזבקי, לטבי או מונטנגרי.

מדהים איך הגשת תלונה שעדיין לא נבדקה לאופ"א, בתוספת ספקולציות של עיתונאי גרמו לאנשים פה כבר להוריד את פ.ס.ז' ליגה בצרפת ולהכניס את מכבי לשלב הבתים. צאו מהפנטזיה זה לא יקרה.

השאלה המתבקשת בנושא,האם מר אבי לוזון יפעיל את קשריו באופא

וינסה לעזור לנו ?

תשובה: מה פתאום!! לא קוראים לנו מכבי פ"ת,הפועל ת"א,מכבי חיפה.

עשיתם מאבי לוזון מינימום ספ בלאטר

איזו השפעה יש לו על טים?

מי שעזר להפועל זה עורך הדין ההוא עם תואר פיפ"א מאסטר

מאיפה המידע שאופ"א תהיה כפופה להחלטת בית המשפט הצרפתי? אופ"א כפופה לבית משפט צרפתי בדיוק כמו שהיא כפופה לבית משפט ישראלי, אוזבקי, לטבי או מונטנגרי.

מדהים איך הגשת תלונה שעדיין לא נבדקה לאופ"א, בתוספת ספקולציות של עיתונאי גרמו לאנשים פה כבר להוריד את פ.ס.ז' ליגה בצרפת ולהכניס את מכבי לשלב הבתים. צאו מהפנטזיה זה לא יקרה.

הכוונה שלי הייתה, שאם יש סעיף שמדבר על כך בתקנון של אופ"א אז מן הסתם שהיא תפעל נגד פ.ס.ז' בדרכים כאלה ואחרות.

אם אין סעיף מחמיר, אז אופ"א לא תעשה כלום לפ.ס.ז' כי היא לא עברה עבירה.

אך אם בית המשפט הצרפתי ירשיע את השחקן וגם את הקבוצה (לפי הכתבה, כך צויין) אז מן הסתם שאופ"א גם תעניש, לא נשמע לך הגיוני?

אך אחד לא הגיש תלונה, הכל לפי מה שנכתב (אני מאמין שהעיתון הצרפתי יודע את הפרטים קצת יותר טוב ממך) ואם מה שנכתב נכון, אז בשביל זה יש חוקים.

זו כבר בעיה אחרת.

אבל התגלית של מכב ובונבוניירה מלמדות דבר אחד: קודם תחקרו, תלמדו, תחשבו, ורק אז תדברו או תכתבו. וגם אז, תסייגו את עצמכם.

קסטור אני דווקא חושב כמוך.

אך הנסיבות כמו שהם נראות עכשיו, זה לא יקרה, אבל לך תדע...

האמת, ואולי הרבה פה לא יסכימו איתי, גם אם קיימת אפשרות אני מעדיף להישאר כרגע רק עם הליגה, שהפועל ישברו את הראש (והרגליים) באירופה, אנחנו השנה צריכים להתרכז בליגה ולקחת כל נקודה ונקודה.

האמת, ואולי הרבה פה לא יסכימו איתי, גם אם קיימת אפשרות אני מעדיף להישאר כרגע רק עם הליגה, שהפועל ישברו את הראש (והרגליים) באירופה, אנחנו השנה צריכים להתרכז בליגה ולקחת כל נקודה ונקודה.

דווקא בגלל הסגל העבה שלנו, עדיף לעלות לאירופה רק כדי ששחקנים לא יתמרמרו.

אני בכלל לא מדבר על עצם זה שאתה משחק נגד קבוצות כמו סביליה בליגה האירופית, וטיסות לחו"ל ונקודות באופ"א וכו'.

אבל עדיף לא להשלות את עצמנו, הסיכוי שזה יקרה מאוד קטן.

מה גם שבידיעות היה רשום שאופ"א נותנת 24 שעות אחרי משחק להתלונן.

סביליה עשתה את זה ואנחנו לא, ככה שבמקרה שסביליה תקבל "רק" ניצחון טכני, לנו יהיה פחות קייס מאשר להם, למרות שגם נגדנו השוער שלהם שיחק.

חייבים להוציא מזה משהו.

ניקוד על שני נצחונות, כסף, משהו

זו הזדמנות מצויינת לשפר עמדות באירופה

אני מקווה שיש אצלנו במועדון מישהו שעוקב אחרי הנושא.

אם אכן הצרפתים יודחו, עפ"י תקדים דינאמו קייב וההיסטוריה המופרכת של אופ"א יש מצב שהתערבות והתעניינות שלנו תוציא משהו מכל הסיפור הזה (כסף, ניקוד, השתלבות בבתים).

ברבי, מתי חזרת לארץ?

אם רק היינו יודעים כששיחקנו נגדם...

זה יותר הזוי מהגיל של דגו

בכל מקרה, לדעתי אפשר להוציא מזה משהו..

ללגיה האירופית אין מצב שנגיע אחרי שעבר הזמן שלנו להתלונן ואחרי שכבר שוחקו משחקים.

מאותן סיבות אני לא בטוח שנקודות דירוג, אני גם לא חושב שנקבל ניצחון טכני. לדעתי רק קבוצות הליגה הצרפתית וקבוצות הבית בליגה האירופית ששיחקו מולה יקבלו.

אבל עם קצת רצון ועבודה, פיצוי כספי מאופ"א (העברת מענקי העליה במקום פריז) וגם אפילו ישירות מפסז' דרך מוסדות הבוררות ושאר מנגנונים (הפסד הכנסות מכרטיסים/זכויות שידור) נראה לי אפשרי

"היום (רביעי) מתברר שכל אלו שחלמו שהצהובים יחזרו למפעל ויתפסו את מקומם של הצרפתים, יכולים להיות מאוכזבים.

אדל בן ה-24 נוקה מכל חשד לזיוף הדרכון שלו, כך דווח בצרפת. ההאשמות לפיהן השוער הקמרוני ממוצא ארמני נרשם תחת מסמכים מזוייפים התבררו כלא נכונות לאחר בדיקה של הדברים. השלטונות בצרפת בדקו את המסמכים של אדל ולטענתם מדובר ב"מסמכים אמיתיים" ולא בזיוף." (מהאתר של הכונפה)

בקיצור - חזל"ש.

בתאכלס אם היינו חוזירם ככה זה היה בדיחה.. חוץ מזה זה מעולה שעכשיו יש רק את הליגה להתרכז בה

דווקא באסה שיש רק את הליגה. לא שאכפת לי מאירופה, אבל יש לנו הרכבים, חבל לא לנצל את זה... אני במקום מכבי מבקש מההתאחדות להיכנס לגביע מסיבוב א', כדי שיהיה תירוץ לרוטציה.