Jump to content

חוזרים לליגה האירופית?

Castor Troy

Recommended Posts

מה כל כך חמור מבחינת פ.ס.ז'? מה היא בכלל אשמה? השחקן החליף זהות כדי להתחמק מבן אדם שהוא חייב לו כספים, למה שהקבוצה תדע על זה?

פסז' לא רק שתעוף מאירופה. היא גם תעוף מהליגה הצרפתית הראשונה על טיל. אתה ידוע איזה עבירה חמורה הם עשו?!

מכבי לא תהיה בליגה האירופית. נא לא לחיות בסרט. וחוץ מזה אני לא רואה אופציה שמכבי בודקת עם השוער חוקי אחרי המשחק. נשמע הזוי משהו..

אל תגזים מאירופה רוב הסיכויים שיעיפו אותה אבל מהליגה הצרפתית??

זה אשמת השחקן לא אשמת המועדוןן אני לא בטוח בכלל שפ.ס.ז ידעו על זה.

אל תגזים מאירופה רוב הסיכויים שיעיפו אותה אבל מהליגה הצרפתית??

זה אשמת השחקן לא אשמת המועדוןן אני לא בטוח בכלל שפ.ס.ז ידעו על זה.

בטח אחי!!

היא תעוף לאלף עזאזל!! מה קרה לך?

השחקן הוא חלק מהמועדון.. הם משלמים לו משכורות, אם הוא כובש הם נהנים מהשער והם הוא מציל מהקו הם נהנים מהספק. ברגע שהוא חלק מהמועדון - המועדון יישא בתוצאות.

ודרך אגב ניצחון טכני זה 2-0 לא 3-0 וזה יהפוך ל4-0 קליל במקום 6-0 :yahoo: :yahoo: :yahoo:

בס''ד .

"בצרפת דווח כי אם אדל יימצא אשם בזיוף הזהות, הוא עלול להישלח לתקפות מאסר בפועל. לגבי הקבוצה, היא עלולה לספוג קנסות כבדים, הרחקה מהמפעלים האירופיים והפסדים טכניים בליגה בכל המשחקים בהם שותף אדל העונה.

"

(וואלה) .

לקחתי את זה מספורט 5

"אדל/אמברוז עלול למצוא את עצמו מאחורי סורג ובריח ואילו הקבוצה עלולה להיות מודחת מהליגה האירופית ולספוג הפסדים טכניים עבור כל המשחקים בהם הוא שותף. חשוב לציין בשלב זה שגם אם הצעד הזה אכן יינקט, אין הדבר אומר שמכבי תל אביב היא זו שתעפיל על חשבון פ.ס.ז' לשלב הבתים של המפעל"

טוב מה שנסגר מכל העניין הזה

-כל המשחקים שהוא שיחק הם ישר יקבלו הפסד טכני(שזה אומר שלמכבי יש גם ניצחון בחוץ )

-מכבי תל אביב תוכל לדרוש פיצויים ומענקים שהם היו אמורים לקבל מעלייה לשלב הבתים

-פ.ס.ז תעוף מהליגה האירופית ,ותקבל עונשים וקנסות

-פ.ס.ז השוער כנראה יכנס למאסר

אפשר לנעולאת הנושא

לא שאני בונה על משהו, אבל אם רוצים רעיון לתקדים:

בקיץ 1992, רגע לפני אליפות אירופה, אזרחי יגוסלביה התחילו לירות אחד בשנה. בגלל שזה לא נראה הולם לאופ"א, היא הזמינה את דנמרק, שהודחה כסגניתה במוקדמות, להשתתף במקומה. והשאר היסטוריה וריצ'רד מולר נילסן...

אמרו לי שיש חוק באופ"א שבמקרה שקבוצה עפה במקרה כזה או מסיבות כאלה ואחרות (לא הדחה משלב הבתים לפני השלב השני), וכבר שוחקו משחקים, אז הבית נשאר עם 3 קבוצות.

לא שאני בונה על משהו, אבל אם רוצים רעיון לתקדים:

בקיץ 1992, רגע לפני אליפות אירופה, אזרחי יגוסלביה התחילו לירות אחד בשנה. בגלל שזה לא נראה הולם לאופ"א, היא הזמינה את דנמרק, שהודחה כסגניתה במוקדמות, להשתתף במקומה. והשאר היסטוריה וריצ'רד מולר נילסן...

כי זה לפני שהאליפות נפתחה אחי אם היו מגלים את זה לפני ששלב הבתים נפתח וזה נכון היינו נכנסים כמו גדולים בודאות

כמו שויאריאל נכנסה במקום מאירוקה כי לא היה להם כסף.

לפי דעתי דווקא יש סיכוי שיעלו אותנו. כי אם ישארו 3 קבוצות אז יווצר מצב שלשתי הקבוצות האחרות חסר משחק לעומת סבילה אלא אם כן יביאו לשניהים נצחונות טכניים

מהסיבה הפשוטה שלא היה לזה תקדים.

אם עכשיו מגלים שהעלייה של קריית שמונה לליגת העל לא הייתה כשרה, אז מה יעשו, יבטלו את תוצאות המשחקים שלה העונה ויעלו במקומה את הפועל כפ"ס ליגה ויתנו לה לשחק את המשחקים שנפסלו לקריית שמונה?

אגב אם מה שנאמר בכתבה מדוייק אנחנו נדפקים מזה כי תוצאת המשחק תיפסל ואנחנו נאבד ניקוד של ניצחון.

לגבי החלא הראשון שכתבת, לי דווקא זה נשמע הגיוני.

לגבי החלק השני, אנחנו לא נדפק משום שלא עלינו שלב, מה שאומר שלא צברת ניקוד מהניצחון על פ.ס.ז'

יש מספר בעיות וכאב ראש לא קטן לאופ"א.

מצד אחד המעשה אם הוא נכון הוא חמור מכל וכל. סבילה אומנם לא בגלל השוער הפסידה את המשחק, אבל כנראה שסבילה תקבל נצחון טכני (3-0).

המקרה יכול אולי להזכיר את הנצחון שלנו (2-1) על פאוק סלוניקי. לאחר שגילו ששחקן מורחק שיחק, העניקו למכבי נצחון טכני של 3-0.

במקרה של פ.ס.ז', לא רק שהיא עברה על תקנון אופ"א היא גם עברה על חוקי מדינת צרפת מה שאומר שהמקרה חמור מאוד ולא נראה שאופ"א תסתפק בהפסד טכני.

מה שאומר, שכנראה שפ.ס.ז' כן תורחק מהמפעל. הבעיה היא מי תמלא את מקומה? יכול למאוד להיות, שיורידו לקבוצה מצרפת את הנקודות בבית (נגיד 20-) וככה ימנעו ממנה לעלות לשלב הבא ובכל זאת הקבוצה תמשיך להשתתף במפעל ותורחק החל משנה הבאה. זאת אפשרות אחת. (יש לזכור שההליך הוא מאוד מאוד ארוך ויקח הרבה מאוד זמן עד שבכלל תואשם או לא תואשם מבחינה הפלילית הקבוצה מצרפת).

יש עוד כמה אופציות שאופא יכולה לשחק איתם כדי להעניש את פסז' אך תהיו בטוחים שהעונש הרציני ביותר יגיע רק לאחר הבירור המשפטי.

לגבי זה שמכבי תגיע לליגה באירופאית? כמעט ולא הגיוני גם בגלל ההליך הממושך שהפרשה תקח, וגם תהא בעיה עם קבוצות הדירוג בבית. מכבי מדורגת 4, ויש עוד קבוצה בבית שמדורגת 4, זאת בעיה. אמנם בעיה קטנה מאוד, אבל בכל זאת בעיה.

רביד, סוייר, אבנר וכל שאר המקטרגים (מתי כבר יחזירו את הפלוס שאפשר לצטט כמה ביחד?!)

1. לגבי הכותרת - היא סתם נועדה למשוך אנשים. אבנר - כבר בנושא הפותח כתבתי שהסיכוי קלוש, אם בכלל.

2. נניח ופ.ס.ז מורחקת - האם ישחקו 3 קבוצות או שמכבי תעלה - הכל ספקולציות. אומרים פה שאין תקדים של אופ"א, והתקדים היחידי הוא זה של טוגו. להזכירכם, טוגו אינה חלק מאופ"א וההחלטה היתה של ההתאחדות של יבשת אפריקה. ההגיון שלי אומר שמה שקורה שם, לא ממש יקרה באופ"א. אתם זוכרים שאח"כ הרחיקו את טוגו לכמה שנים והטילו עליה עונשים כבדים. כן, החלטה מאד הגיונית שאכן מהווה תקדים ראוי. מנגד, הזכירו פה את התקדים של דנמרק ויוגוסלביה.

3. בשורה התחתונה, אני לא זוכר מקרה כזה. מצד אחד השלב שאחרי כבר החל, מצד שני מדובר במשחק אחד בלבד. אם יקבלו החלטה בקרוב, אפשר עוד לתקן את העיוות הזה. העניין הוא, שגם באופ"א ישברו את הראש בניסיון לקבל את ההחלטה הכי טובה. אז בסדר, יכול להיות שהיא תהיה שלא נשחק באירופה. הביקורת שלי היא על הכתבים - מאיפה הם מחליטים את זה? הגיון? שכל ישר? מאותם אנשים ש- 99% ממה שהם כותבים זה שקרים מוחלטים, המצאות ובדיות (להזכירכם, ברק יצחקי היה חתום 6 פעמים בהפועל ו- 9 במכבי, חודשים לפני שהוא חתם במציאות)?

מותר גם לכתוב - אף אחד לא יודע מה יקרה.

במקרה של פ.ס.ז', לא רק שהיא עברה על תקנון אופ"א היא גם עברה על חוקי מדינת צרפת מה שאומר שהמקרה חמור מאוד ולא נראה שאופ"א תסתפק

לא הבנתי על מה היא עברה בדיוק? זה לא שרשמו שם של שחקן ובן אדם אחר שיחק במקומו תחת השם הזה... זה אותו בן אדם רק עם זהות בדוייה כביכול(וזה שהוא יותר מבוגר לא משיג להם איזה יתרון או משהו כזה)..

הכל בסדר, אבל בתור אוהדי מכבי

אנחנו נתונים פעמים רבות לסערות רגשיות, לכתוב דבר כזה זה לא הומני במיוחד.

לא כשכולנו יודעים שהסיכוי באמת אפסי.

השאלה המתבקשת בנושא,האם מר אבי לוזון יפעיל את קשריו באופא

וינסה לעזור לנו ?

תשובה: מה פתאום!! לא קוראים לנו מכבי פ"ת,הפועל ת"א,מכבי חיפה.

2. נניח ופ.ס.ז מורחקת - האם ישחקו 3 קבוצות או שמכבי תעלה - הכל ספקולציות. אומרים פה שאין תקדים של אופ"א, והתקדים היחידי הוא זה של טוגו. להזכירכם, טוגו אינה חלק מאופ"א וההחלטה היתה של ההתאחדות של יבשת אפריקה. ההגיון שלי אומר שמה שקורה שם, לא ממש יקרה באופ"א. אתם זוכרים שאח"כ הרחיקו את טוגו לכמה שנים והטילו עליה עונשים כבדים. כן, החלטה מאד הגיונית שאכן מהווה תקדים ראוי. מנגד, הזכירו פה את התקדים של דנמרק ויוגוסלביה.

אם אני לא טועה, לפני בערך 10 שנים דינמו קייב עפה מליגת האלופות על קניית מתנות לשופטים או משהו בסגנון.

ואם אני זוכר טוב נכנסה קבוצה אחרת במקומה, למרות שהם כבר שיחקו.

מישהו זוכר יותר פרטים?

אני לא חושב שיעיפו את פאריז, אבל אם כן אנחנו אמורים להיות שם.

עריכה: אחרי חקירה קצרה, בעונת 95/96 דינמו קייב עברה את אאלבורג מדנמרק בדרך לצ'מפיונס ליג.

מחזור ראשון דינמו ניצחה את פנתינאייקוס 1-0.

השופט של המשחק רשם בדו"ח ששני נציגים של דינמו הציעו לו מעילי פרווה וסכום גבוה של כסף.

דינמו קייב הודחה מליגת האלופות ואאלבורג נכנסה במקומה.

אז על פי ההיסטוריה (גם של אופ"א), אם פאריז תודח אנחנו צריכים להיות שם במקומם.

מותר גם לכתוב - אף אחד לא יודע מה יקרה.

מותר גם לכתוב שההיגיון הבריא אומר שכנראה זה לא יקרה. הכל ספקולציות, יש כאלו שסבירות יותר ויש כאלו שסבירות פחות. שאופ"א תחליט באמצע טורניר, לבטל השתתפות של קבוצה (יש להזכיר שכל הסיפור עדיין במסגרת חקירה בלבד) ולהקפיץ במקומה בהתראה מיידית את הקבוצה שהודחה על ידה, זה די מופרך גם עבור ההתאחדות המצחיקה והמקזזת שלנו אז עבור גוף שמרני כמו אופ"א? אני בספק גדול מאוד.

אז ככה, צ'מפיונס עונת 1995/6, דינמו קייב ניצחו את אלבורג ועלו לבתים.

משחק ראשון נגד פנאתינייקוס הם ניצחו 1-0

אחרי המשחק השופט התלונן שלפני המשחק אנשים של דינמו הציעו לו ולקוונים מעילי פרווה וסכומי כסף תמורת המשחק.

כתוצאה מכך קייב הודחה מהמפעל ואלבורג תפסה את מקומה בבית A. פנאתינייקוס שיחקה שוב את המחזור הראשון.

אגב, בדיוק באותה שנה הודחנו ע"י גראסהופרס לפני הבתים :hooligan:

אם מישהו יודע אחרת מוזמן לתקן אותי

מקורות:

http://www.oleole.com/ukraine/dynamokiev/history/thifv.html

http://en.wikipedia.org/wiki/1995%E2%80%9396_UEFA_Champions_League

דווקא בעונה שהיינו באלופות, היה שחקן של אריס ששיחק נגדנו עם כרטיס אדום, גילינו את זה והם קיבלו הפסד טכני 3-0 אני חושב..

מי יודע, אולי. :blush:

דווקא בעונה שהיינו באלופות, היה שחקן של אריס ששיחק נגדנו עם כרטיס אדום, גילינו את זה והם קיבלו הפסד טכני 3-0 אני חושב..

פאוק.

וזה היה לפני המחזור הראשון של הבתים, מה גם שעברו אותם בכל מקרה.

וואלה לא מכיר את המקרה עם דינאמו אבל על פניו זה נשמע כמו תקדים שעשוי להיות רלבנטי. אם כך, אני חוזר בי וזה לא כ"כ מופרך, למרות שעדיין זה לא נשמע לי ריאלי.