Jump to content

השירים אחרי גולים וכל סוגיית "אנלא מבין"

קובי השועל

Recommended Posts

ששרים את המרוקאי 10 פעמים במשחק זה באמת מאבד את הטעם בשיר

חייבים להחזיר את האישה כבר אמרה לי בביצוע הרגיל שפעם היה מרעיד את בלומפילד

וגם את צהוב עכשיו שנהיה חלש.

השירים היחידים ששרים אותם טוב זה אני מודה, מרוקאי וקונטרה.

דבר ראשון תשירו את זה ככה יא מנאייאק תפסיקו למהר

עכשיו אני נזכר למה התאהבתי בשיר הזה :wubyellow3:

זה כבר אבוד מפה זה רק יכול להיות מהיר יותר :angry:

לא יאומן איך כל שיר אנחנו הורסים, פשוט הרבה יותר יפה ששרים לאט... ולא נגמר האוויר אחרי 5 דק'.

אופיר:

אל תדבר שטויות אחי, למרוקאים יש גירסא משלהם ולנו יש גירסא לשיר...

שלנו עוצמתית וחזקה הרבה יותר משלהם וזה מה שמתאים לקבל שלנו...

נכון שהיום בגלל שמריצים את השיר הזה בערך 156 פעם במשחק אז הקצב נהיה מהיר יותר,

אבל ממש לא צריך לשיר בקצב של המרוקאים!

אופיר:

אל תדבר שטויות אחי, למרוקאים יש גירסא משלהם ולנו יש גירסא לשיר...

שלנו עוצמתית וחזקה הרבה יותר משלהם וזה מה שמתאים לקבל שלנו...

נכון שהיום בגלל שמריצים את השיר הזה בערך 156 פעם במשחק אז הקצב נהיה מהיר יותר,

אבל ממש לא צריך לשיר בקצב של המרוקאים!

תרשה לי לגחך? הם לא רואים אותך ממטר ולא מעשרה סנטימטר!

וזה מה שמתאים לקהל שלנו? אז אל תכין יותר תפאורות מפלקטים סבבה? ההקבלה ברורה, כן?

שטויות במיץ

תחפשו את הסרטונים הראשונים של השיר הזה ותראו כמה הוא היה יותר איטי. תחפשו קליפים ישנים של אני מודה או של כל שיר ישן

ברגע שהקהל הרחב תופס את השיר - וזה טוב, השיר נהיה מהיר - וזה רע. הגוש פשוט לא עומד בעוצמה של הקהל מסביב וניסחף אחריהם והשיר מתחרבן. בגלל זה אני מודה פעם היה מפיל תאיצטדיון והיום אחרי מי שלא קופץ אדום אחד כולם שותקים, האוויר ניגמר.

פשוט תישמעו ותראו כמה זה יותר יפה כשזה איטי, כל מילה מובנת, אנשים שרים ולא צועקים.

שטויות במיץ

תחפשו את הסרטונים הראשונים של השיר הזה ותראו כמה הוא היה יותר איטי. תחפשו קליפים ישנים של אני מודה או של כל שיר ישן

ברגע שהקהל הרחב תופס את השיר - וזה טוב, השיר נהיה מהיר - וזה רע. הגוש פשוט לא עומד בעוצמה של הקהל מסביב וניסחף אחריהם והשיר מתחרבן. בגלל זה אני מודה פעם היה מפיל תאיצטדיון והיום אחרי מי שלא קופץ אדום אחד כולם שותקים, האוויר ניגמר.

פשוט תישמעו ותראו כמה זה יותר יפה כשזה איטי, כל מילה מובנת, אנשים שרים ולא צועקים.

אופיר:

תן דוגמא למשל...

הגירסא שלנו עוצמתית מאוד, כל האיצטדיון רועד כששרים את האידלהו בהתחלה, נכון שבזמן האחרון הוא באמת מהיר מדי וזה כי ממחזרים אותו כל הזמן, אבל אני לא אוהב אותו איטי כמו של המרוקאים...

תן דוגמא למשל...

הגירסא שלנו עוצמתית מאוד, כל האיצטדיון רועד כששרים את האידלהו בהתחלה, נכון שבזמן האחרון הוא באמת מהיר מדי וזה כי ממחזרים אותו כל הזמן, אבל אני לא אוהב אותו איטי כמו של המרוקאים...

כשעושים אה-או בהתחלה צריך לעשות את זה לאט כדי שיהיה אפקט יפה, כרגע אנחנו נשמעים כמו צוענים אוזבקים

אם ישירו לאט יותר השיר הזה יחזור להיות אדיר

תן דוגמא למשל...

כמה זמן אתה מסוגל לשיר את השיר הזה ברצף?

אותו דבר עם כ"כ הרבה שירים שפעם היית מסוגל לשיר (וחזק) במשך כמה דקות רצופות

ואללה אחויה אין לי זין לחרוש תיוטיוב.. תחפש תימצא

דרך אגב הגירסא שלנו תמיד הייתה יותר מהירה מהמרוקאי (וחבל) אבל הגיונית, הקהל שלנו לא מסוגל לשיר כלכך לאט. אבל המהירות של הזמן האחרון.. עזוב נו..

לא מספיקים לעשות אידלה הו אחד אנשים כבר בלהלהלה אואואו וזהו פה ניגמר השיר ניגמר להם האוויר. ואללה כמה זמן לא שרו בטירוף את הבית עצמו.. ים זמן

תן דוגמא למשל...

http://www.youtube.com/watch?v=JMhF6VLGfJ4

בבקשה

איך הרסנו את השיר.. היה לו פוטנציאל להיות אחד השירים הכי גדולים שיש. לא רק שהוא הפך להיות חרוש בצורה מגעילה, שרים אותו בצורה מגעילה.

אני שומע את איך ששרנו אותו בהתחלה במשחקים נגד חיפה ואיך עכשיו או אפילו איך המרוקאים שרים אותו שזה בכלל קטלני.

למה הקהל של מכבי חייב לשיר כל כך מהר? הורס את השיר.

חוץ מזה שזה כבר ניהיה מעצבן לשיר אותו, פעם לפני כל פעם ששרו אותו הייתה התרגשות.. היום כל 2 דקות שרים אותו.

מילה שמתגעגע לימים של צהוב עכשיו שמרעיד את בלומפילד

הנה דוגמה שבשנים האחרונות הקהל שלנו רץ ספרינט בשירים, וזה בדרך כלל בשער 11

הם פשוט רצים שמה, אני לא יודע מי רודף אחריהם.

דרבי 2-0 ב4 דקות משנת 2004:

http://www.youtube.com/watch?v=jkK03S3wYD8&feature=related

מתחילים לשיר "מי שלא קופץ אדום אחרי 47 שניות.

מחזור ראשון מהעונה נגד חיפה:

http://www.youtube.com/watch?v=pjmVmZWpMpI

כבר אחרי 28 שניות אפשר לישמוע את התופים משער 11 ומתחילים לשיר "מי שלא קופץ אדום"

ואפשר גם לישמוע כמה הקהל שלנו לא מתואם שזה גם בעיה קשה, שוב בגלל שבשער 11 רצים מהר מידי

שטויות במיץ

אז אולי השינוי מתחיל בנו.

אולי אם 300-500 איש יתחילו לשיר את זה לאט מתוך הבנה של כל מה שנרשם בנושא הזה ויסבירו את זה גם לחברים שלהם וכך הלאה וכך הלאה, אולי זה ישתנה...

http://www.youtube.com/watch?v=HSDDzRAEjnE&feature=related

הנה גם הם התחילו לשיר מהר, זה לא קשור

הלוואי שהדבר שיפריע לנו זה המהירות קודם שנתחיל להשתמש בשיר הזה כמו שצריך

הנה דוגמה שבשנים האחרונות הקהל שלנו רץ ספרינט בשירים, וזה בדרך כלל בשער 11

הם פשוט רצים שמה, אני לא יודע מי רודף אחריהם.

דרבי 2-0 ב4 דקות משנת 2004:

מתחילים לשיר "מי שלא קופץ אדום אחרי 47 שניות.

מחזור ראשון מהעונה נגד חיפה:

כבר אחרי 28 שניות אפשר לישמוע את התופים משער 11 ומתחילים לשיר "מי שלא קופץ אדום"

נו בסדר, בסרטון הראשון האני מודה לוקח 22 שניות (הוא מתחיל בשניה ה-25) ובשני לוקח בערך 18...לא הבדל מטורף כמו שאתה מציג (למרות שאני כן מסכים עם זה שהקהל שר יותר מהר את השירים וקצת הורס אותם..אבל הדוגמאות האלה לא היו טובות).