Jump to content

דור שלם דורש מלול

סתם סטלן

Recommended Posts

גם לי יש בעיה עם ההפרזה. בשנים האחרונות אין שחקן בית שעשה יותר מדור כדי להוכיח שמגיעה לו חולצת הרכב, אבל לא מעט אכן קיבלו אותה. הסטנדרטים נבחנים לא עפ"י מכבי מיתולוגית שהיתה לפני 15 או 40 שנה. הם נבחנים עפ"י המציאות העכשווית. בסטנדרטים האלו מגיעה לדור חולצת הרכב.

עשיתי לך פלוס ירוק.

בגלל שזה ירוק אני לא בטוח שזה דבר טוב, אז רציתי לציין את זה שזה אמור להיות לחיוב

+

הייתה הודעה איזה יום-יומיים לפני הורדת הפורום שצחקתי בקול רם. השוות משהו למשהו, אז אתה יכול לתת לי לינק כדי ש

1. תקבל ירוק

2. שכחתי מה זה היה ואני אוכל לצחוק שוב.

**כל מה שקשור לירוק הוא בצחוק גמור, כולל מכבי חיפה.

לא בטוח שאין שחקן בית שעשה יותר(שרן עולה לראש).ושחקני בית זה לא המאגר היחידי שבו אני צריך להשתמש(אם חפץ צמרת אנוכי).בטח בדור הנוכחי.

ועוד משהו,שרן קיבל את המפתחות שנה שעברה ובצדק.האם זה נשמע בכלל ריאלי שדור ישחק לידו?זה היה הופך למרכז הקישור הכי רך שיש בשלושת הליגות הראשונות.חמאה נמסה בשמש...

דווקא ליד פאוארהאוס כמו סידיבה, לדור יש את החופש והכיסוי ההגנתי שהוא זקוק.הסיכויים שלו להצליח-גדלו.ואני באמת מאמין שהכל תלוי בו.

שרן בהחלט לא עשה יותר עד לשנה שעברה, אם כבר אז פחות.

שחקני בית הם לא המאגר היחידי שבו אתה צריך להשתמש, אבל הם המאגר המועדף כל עוד הוא קיים ברמה מספקת, קל וחומר בדור הנוכחי.

אף אחד לא ביקש שדור ישחק לצד שרן בשנה שעברה, רק שישחק. כמו שאמרת הוא מספיק ורסטילי כדי למצוא לו מקום, הוא מספיק ורסטילי כדי לחסוך את הרכישה של סבן, מספיק ורסטילי כדי לקבל דקות על חשבון אבידור, שבחון ואפילו בוזגלו בעונה שעברה מבלי שיוקרת חולצת ההרכב של מכבי היתה נפגעת.

וסוייר, נראה לי שמדובר באיזה הודעה על מת לחיות אבל:

א. המערכת החיפוש החדשה דפוקה, אבל ממש דפוקה.

ב. גיליתי מה זה הירוק הזה, וגם שזה משפיע על המוניטין שלך, מה שזה לא אמור להביע (אפשר להוסיף את זה לקו"ח?). מה שכן, חבל שאין שום אפשרות לגלות מהמוניטין הזה מה ההודעות הירוקות שלך.

שרן בהחלט לא עשה יותר עד לשנה שעברה, אם כבר אז פחות.

שחקני בית הם לא המאגר היחידי שבו אתה צריך להשתמש, אבל הם המאגר המועדף כל עוד הוא קיים ברמה מספקת, קל וחומר בדור הנוכחי.

אף אחד לא ביקש שדור ישחק לצד שרן בשנה שעברה, רק שישחק. כמו שאמרת הוא מספיק ורסטילי כדי למצוא לו מקום, הוא מספיק ורסטילי כדי לחסוך את הרכישה של סבן, מספיק ורסטילי כדי לקבל דקות על חשבון אבידור, שבחון ואפילו בוזגלו בעונה שעברה מבלי שיוקרת חולצת ההרכב של מכבי היתה נפגעת.

וסוייר, נראה לי שמדובר באיזה הודעה על מת לחיות אבל:

א. המערכת החיפוש החדשה דפוקה, אבל ממש דפוקה.

ב. גיליתי מה זה הירוק הזה, וגם שזה משפיע על המוניטין שלך, מה שזה לא אמור להביע (אפשר להוסיף את זה לקו"ח?). מה שכן, חבל שאין שום אפשרות לגלות מהמוניטין הזה מה ההודעות הירוקות שלך.

אני חושב שהרכישה של סבן דווקא טובה לדור.היא זורקת אותו קדימה יותר במגרש כשאני יוצא מנקודת הנחה שזה תלוי בעיקר בו.

דור היה אמור להתמודד מול כחלון/שבחון/ישראלביץ(ששיחק לפניו בצדק) בעונה הקודמת, בטח כל עוד מאיוקה(ששיחק קיצוני בתחילת העונה) ואילייב שיחקו אבל בסופו של יום, הוא סגר עונה שבה שיחק לא מעט(הרבה יותר מבוזגלו במצטבר בגלל הפציעה).

יהיה מעניין לראות לאן זה הולך.יש פאזל לא פשוט גם בלי שניבאלדו, אלברמן,ראנגלוב וישראלביץ נכנסים למשוואה.

דור נישא על רוח גבית גם של התקשורת(רצון וקופמן פירגנו מאד בטורים שלהם).אני מאמין שהבמה שלו למחזורים הקרובים לפחות.הלוואי.

הוא לא שכנע אותי שהוא אמור להיות באנקר, הוא שכנע אותי שאמורה להינתן לו ההזדמנות להוכיח שהוא אמור להיות באנקר. ההזדמנות הזו לא ניתנה לו.

לא יודע לגבי אימפקט הוואו, זה אימפקט די סובייקטיבי, ולי כבר נפלט איזה וואו אחד או שניים בעבר, אבל את אימפקט ה"היי, הייתי רוצה לראות יותר את הבחור הזה" הוא כבר יצר אצלי ואצל לא מעט אנשים לפני הרבה מאוד זמן. זה מספיק בשבילי בשביל לתת לשחקן בית צעיר יותר דקות.

גם אני הייתי שמח לראות אותו יותר, אבל זה מה שקורה בקבוצה עם תקציב בלתי מוגבל שהחתימה ים שחקנים. בשבת שיחקנו עם סידיבה באמצע שדור עוזר לו ועוזר להתקפה וזה הלך מצויין, כי שיחקנו נגד סכנין. נגד קבוצות שהם לא פח (אולי 6-7 קבוצות כאלה יש בליגה שלנו) סידיבה לבד ספק אם יספיק, ואלברמן לא בא לפה בתור עציץ. אישית אין לי בעיה שדור יפתח במקום בוזגלו (דור השתפר ויותר חשוב התבגר ומשחק עכשיו קבוצתי ולא עם הראש בקיר, אולי כי יש גם עם מי לשחק) אבל אני בטוח שאף אחד לא רוצה שוב לראות כותרות של האבא האידיוט שיעשה אש ובלאגן. האופציה שלו בתור מגן ימני היא הפחות מועדפת בעיניי, הוא חלש בתור מגן בקטע ההגנתי וקלמי יותר סביר ממנו. דור, למרות הכישרון, צריך לגעת את מקומו ולתת הכל גם במשחקים שהוא יפתח וגם אם יעלה לשחק 10 דקות. אבידור למשל הוא דוגמא ומופת לזה, החתימו איזה 70 שחקנים על המשבצת שלו וגם שאחד נפצע אז החתימו מחליף, הוא אחרון ברוטציה והוא טורף את הדשא ולא מדבר מילה. גבר וספורטאי אמיתי.

גם אני הייתי שמח לראות אותו יותר, אבל זה מה שקורה בקבוצה עם תקציב בלתי מוגבל שהחתימה ים שחקנים. בשבת שיחקנו עם סידיבה באמצע שדור עוזר לו ועוזר להתקפה וזה הלך מצויין, כי שיחקנו נגד סכנין. נגד קבוצות שהם לא פח (אולי 6-7 קבוצות כאלה יש בליגה שלנו) סידיבה לבד ספק אם יספיק, ואלברמן לא בא לפה בתור עציץ. אישית אין לי בעיה שדור יפתח במקום בוזגלו (דור השתפר ויותר חשוב התבגר ומשחק עכשיו קבוצתי ולא עם הראש בקיר, אולי כי יש גם עם מי לשחק) אבל אני בטוח שאף אחד לא רוצה שוב לראות כותרות של האבא האידיוט שיעשה אש ובלאגן. האופציה שלו בתור מגן ימני היא הפחות מועדפת בעיניי, הוא חלש בתור מגן בקטע ההגנתי וקלמי יותר סביר ממנו. דור, למרות הכישרון, צריך לגעת את מקומו ולתת הכל גם במשחקים שהוא יפתח וגם אם יעלה לשחק 10 דקות. אבידור למשל הוא דוגמא ומופת לזה, החתימו איזה 70 שחקנים על המשבצת שלו וגם שאחד נפצע אז החתימו מחליף, הוא אחרון ברוטציה והוא טורף את הדשא ולא מדבר מילה. גבר וספורטאי אמיתי.

לגמרי.

ואני לא חושש מקישור של דור וסידיבה.מכבי(בגלל אופי השחקנים שלה) תיקח סיכונים השנה ותתקוף עם הרבה שחקנים(כדי לפרוץ בונקרים)וזה בסדר גמור מבחינתי.

5 שנים מהיום מלול עם מס' 8 על הגב וסרט הקפטן על היד מנהל את המשחק של מכבי בקישור ומוביל אותנו ל2 אליפויות ברציפות לפני שהוא טס לאתלתיקו מדריד לחתום על חוזה עתק ואימרו אמן.

אנשים שכותבים שדור מלול חלש הגנתית הורגים אותי. נכון, אלברמן כנראה עדיף עליו בפן ההגנתי אבל כתבתי כאן כמה וכמה פעמים - המשחק של דור מדבק. אופי המשחק שלו והדחיפה קדימה גורמת לשני דברים שמאוד משפיעים על ההגנה:

1. איבודי כדור, אם יש, מתרחשים בסמוך לשער של היריבה, מה שנותן מספיק זמן להגנה להתארגן.

2. מכבי מפעילה מכבש לחצים על היריבה ואז קשה יותר לפתח מולה מתפרצות.

3. כשדור הולך קדימה ראיתי כמה וכמה פעמים את מדוניאנין הולך קצת יותר אחורה ומסייע גם במשימות ההגנתיות (מה שבכלל לא קרה לו עם ייני).

בלי קשר, מדובר בשחקן שהיה בנבחרת אירופה לנוער בתור מגן!!! היכולת ההגנתית שם ואפילו בשבת הוא חילץ 3-4 כדורים באגרסיביות רבה, ובלי לבצע פאולים (בכלל, בשבת סידיבה ודור ביצעו פחות מחמש עבירות בכל המשחק ועדיין חילצו פי 200 כדורים ממה שראיתי מכל ציוות בקישור האחורי שלנו בשנים האחרונות).

אתם גם מתעלמים מהמשמעות שיש להכללה של דור מלול בהרכב מבחינת הילדים במחלקת הנוער והכשרונות הבאים של מכבי. להשקיע מיליוני שקלים בבניית התשתית של הנוער זה אחלה, אבל אם כל הנוער הזה מתפתח כדי להיות מושאל (ציון צמח ורבים וטובים לפניו) או שחקן ספסל (כחלון, קפילוטו ובעוד כמה משחקים כנראה למרבה הצער ושיברון הלב גם דור), אז זה לא שווה.

לתת קרדיט לשחקן בית, כנראה שחקן הבית הכי מוכשר שיש לנו בסגל (אני קצת משוחד, מודה), שולח מסר לכל החבר'ה הצעירים ולכל שחקני הסגל - אצלנו לא בוחרים את ההרכב לפי שמות ולפי תג המחיר אלא לפי היכולת. אם הוא לא יפתח באשדוד זאת תהייה יריקה בפנים שלו, שלנו כקהל ושל כל הילדים ממחלקת הנוער.

הרכישה של סבן היא גם לא היחידה העונה ולכן היא לא זורקת את דור קדימה אלא לספסל.

אין ספק על איך דור צריך להתנהג, ואכן גם כך הוא התנהג, גם כשרוב הזמן הוא היה גם הרבה מתחת לאבידור ברוטציה. הדיון פה הוא על איך הצוות המקצועי צריך להתנהג. זה אמנם מה שקורה בקבוצה עם תקציב בלתי מוגבל, אבל זה לא מה שצריך לקרות.

הרכישה של סבן היא גם לא היחידה העונה ולכן היא לא זורקת את דור קדימה אלא לספסל.

אין ספק על איך דור צריך להתנהג, ואכן גם כך הוא התנהג, גם כשרוב הזמן הוא היה גם הרבה מתחת לאבידור ברוטציה. הדיון פה הוא על איך הצוות המקצועי צריך להתנהג. זה אמנם מה שקורה בקבוצה עם תקציב בלתי מוגבל, אבל זה לא מה שצריך לקרות.

ובצדק.

ומכיוון שאני לא רואה את דור עושה קאריירה כמגן ימני-אני שמח שהוא יאבק על תפקידים קידמיים יותר.

אין מחלוקת שהחלק הראשון של המשפט מוצדק, הבעיה היא בחלק השני.

אני מסכים שדור עדיף בחלק ההתקפי, אבל בכל מקרה נראה שהוא מפסיד במאבקים בלי קשר ליכולתו. אני אהיה שמח כשדור יזכה להזדמנות אמיתית בחלק ההתקפי, הוא כבר נאבק והוכיח מספיק בשביל זה.

אין מחלוקת שהחלק הראשון של המשפט מוצדק, הבעיה היא בחלק השני.

אני מסכים שדור עדיף בחלק ההתקפי, אבל בכל מקרה נראה שהוא מפסיד במאבקים בלי קשר ליכולתו. אני אהיה שמח כשדור יזכה להזדמנות אמיתית בחלק ההתקפי, הוא כבר נאבק והוכיח מספיק בשביל זה.

אולי הצאנס שקיבל מול סכנין מראה שינוי בחשיבה.הרי היה הכי קל לשים שם את שרן.אולי דור בכושר טוב(הוא כן),אולי הוא פורח באימונים ואולי הצוות המיקצועי אכן משנה גישה.אם דור יהיה טוב(והוא יהיה)-אי אפשר יהיה להתעלם ממנו.

אני לא אומר שאני מבין בכדורגל ואני גם לא אומר שאני יודע להתבטא בכתב (או בכל צורה אחרת)

אז אני פשוט אכתוב מה שבראש שלי:

דור מלול :wub:

א. אני חושב שלפי הממוצע עוד יפצעו לנו שחקנים בהמשך (והרבה) אז אל תדאגו, כי בשלב מסויים סידיבה\אלברמן\קולאוטי\עטר יפצע ואז מה שיקרה שהשחקני בית, המחליפים ישובו להרכב ויהיה שמח.

ב. לדעתי הכי טוב אם הוא יהיה במקום בוזגלו.

לפי דעתי ההרכב צריך להיות ההרכב שהטובים ביותר ישחקו וימצו את הפוטנציאל של הקבוצה משהו כזה

שטראובר

סאבו ניבלדו סטרול (3 בלמים)

סידיבה אלברמן

בוזגלו מדוניאנין מלול

רנגלוב עטר

ככה יש שלושה בלמים שחוסמים כל אפשרות לתקוף אותנו

שני קשרים אחוריים שמחפים על הבלמים

שלישיה בקישור ההתקפי שתוקפת כל הזמן

המהירות של עטר והראיית משחק של רנגלוב

מה אתם אומרים?

לפי דעתי ההרכב צריך להיות ההרכב שהטובים ביותר ישחקו וימצו את הפוטנציאל של הקבוצה משהו כזה

שטראובר

סאבו ניבלדו סטרול (3 בלמים)

סידיבה אלברמן

בוזגלו מדוניאנין מלול

רנגלוב עטר

ככה יש שלושה בלמים שחוסמים כל אפשרות לתקוף אותנו

שני קשרים אחוריים שמחפים על הבלמים

שלישיה בקישור ההתקפי שתוקפת כל הזמן

המהירות של עטר והראיית משחק של רנגלוב

מה אתם אומרים?

כבר שיחקנו משחק אחד עם 3 בלמים וזה היה המשחק הכי גרוע שלנו העונה.

צריכים להמשיך במערך הנוכחי

3. כשדור הולך קדימה ראיתי כמה וכמה פעמים את מדוניאנין הולך קצת יותר אחורה ומסייע גם במשימות ההגנתיות (מה שבכלל לא קרה לו עם ייני).

זה בגלל העמדה שהוא שיחק בה, לא בגלל דור (מה הקשר בכלל?).

עד המשחק בשבת הוא שיחק רק כקיצוני שמאלי (רק במשחק-שניים הראשונים) ואחר כך עבר לשחק כשחקן חופשי מאחורי החלוץ.

בשבת הוא שיחק לראשונה (אלא אם שיחק ככה גם בטדי, לא ראיתי) כקשר מרכזי (חצי שמאלי), מה שמחייב אפילו שחקן כמוהו לנסות לחלץ כדורים מדי פעם.

לא צריך לייחס לדור יכולות מאגיות בשביל לחזק את העמדה שלך בדיון.

אודי - רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך. אני התייחסתי למשחקים בטדי ומול פ.ס.ז' בארץ. בלי קשר, ברור לך שעם ייני אין אפשרות לשחק כקשר מרכזי לצד מדוניאנין.

אחרי עוד משחק מעולה בגביע הטוטו (שוב המצטיין, לדעתי) - אם דור לא יעלה באשדוד זה פשוט עוול (זה תקף גם למשחק אחרי אשדוד, לא משנה אם יהיה גרוע, מגיע לו קרדיט מעבר למשחק אחד על היכולת הנפלאה).

אני מת על הילד הזה. רק חבל ששוב השתמשו בו ככלבו ומיהרו להוריד לאותו לעמדת המגן במחצית. תנו לו לשחק בקישור, הוא צריך יציבות לא רק בהרכב אלא גם בעמדה.