Jump to content

אבי נמני: "השידרוג של פורום השחקן ה-12 לא משמעותי כמו הגולשים בו"

משמר הפורום

Recommended Posts

אני מודה שקשה לי להתרגל, הקודם היה יותר פשוט ונוח עבורי. בנוסף יש כל מיני בעיות תגובות מסויימות שנדמה שהם על עמוד שלם ושורות כפולות (בגישה ל"מדינת היהודים" זה כתוב לי איזה 3 פעמים כאילו אחד על השני. בכל מקרה תתחדשו.

אין ספק שקצת קשה להתרגל. מצד שני, בדומה להרבה שינויים שעברנו באתרים שאנו עובדים איתם ביום יום באינטרנט (כל אחד ואתריו ותיבות הדואר שלו), אנשים יתרגלו לזה מהר.

נק' נוספות שהייתי נותן עליהן את הדעת:

לא הצלחתי בלוח הבקרה למצוא את אופציה שעון קיץ פעיל/לא פעיל.

דבר נוסף- כאשר מסמנים נושא שלא נקרא ומסמנים את האייקון שאמור להוביל אותך להודעה ה-1 שלא קראת בת'רד, צץ לו פתאום אייקון נוסף באותו מקום שלחיצה עליו תתן תצוגה מקדימה של הנושא אבל לא תכניס אותך אליו. האייקון שעליו רצית ללחוץ בהתחלה, זה שישלח אותך להודעה ה-1 שלא קראת בנושא, "בורח" שמאלה וחבל.

ושלא יובן כמובן לא נכון- עשיתם אחלה עבודה. ואין ספק שבימים הקרובים הכל יסתדר.

בבדיקה קטנה: אני גולש בכרום גרסא 5, ואכן תפריט המשתמש הוא בצד שמאל. אם מפעילים את ה-IE טאב אכן זה עובר לימין.

לא בהכרח. אני גולש באקספלורר ויש לי את אותו בלאגן (גם בפיירפוקס).

מוזר מאוד.

עברתי למחשב אחר ואכן המצב השתפר פלאים

במחשב אצלי העמוד פשוט נראה זוועה, הכל הפוך, דברים עולים אחד על השני. למנהלים יש עמודה כזאת בצד של ההודעה שלהם שעושה את העמוד ארוך מאוד. דברים עפים הצידה והעמוד נהיה רחב. אין אופציה של תגובה מהירה. ועוד כל מיני דברים

פה במחשב השני, אותו דפדפן אבל עולם אחר. העמוד נקי ומסודר, רק היישור לימין בעייתי. מוזר מאוד

ניסיתי לנקות את הקוקיס וכל החרא הזה וכלום לא עוזר. מה עוד שגם פה יש לי היסטוריה מהפורום הקודם וזה.

• מנהלים ראשיים

חברים אני מבקש שוב..

כל מי שיש לו בעיות של מיושר לשמאל או הפורום מתחרבש לו..

אנחנו צריכים כמה שיותר פרטים:

איזה דפדפן.

מה הרזולציה.

במחשב אחר עובד? מה ההבדל?

אנחנו בהתכתוביות מול החברה שמתחזקת את הפורום מאתמול בלילה..

יקח לזה קצת זמן אבל זה יפתר..

קצת סבלנות :)

מיכאל שאני מחוץ ליוזר הכל נראה פנטסטי ומיושר לימין, הבעיה מתחילה שמתחברים ואז הכל מאבד כיוון... המתקדם נודד 8 קילומטר ימינה וכל השאר זז לשמאל.

• מנהלים ראשיים

אני עוד מנסה להבין מה זה המתקדם המזורגג הזה.

אבל נראה לי שהבנתי איפה הבעיה.

מקווה שזה יפתר עוד היום..

משום מה אתם מקבלים את ההגדרות עיצוב של הפורום הישן.

• מנהלים ראשיים

היי חברים,

הבעיה נמצאה ונפתרה.

האם הסתדר אצל רובכם?

גולשי IE6, אתם תאלצו לשדרג אותו ל 7 מכיוון שהוא לא נתמך יותר.

קודם כל מזל טוב :)

אני משתמש בכרום, וממבט ראשון:

- יש אפשרות לגלול את הדף בצורה אינסופית ימינה ללא סיבה נראית לעין.- הבר של הפורומים (סוף סוף) לא מספיק רחב, אבל כיוון שזה העיצוב של האתר וזה מה יש אולי עדיף פשוט להזיז אותו לאמצע.

קודם כל מזל טוב :)

אני משתמש בכרום, וממבט ראשון:

- יש אפשרות לגלול את הדף בצורה אינסופית ימינה ללא סיבה נראית לעין.

וגם אצלי הכל זז לצד שמאל

לא רע סה"כ

כמה דברים -

1. אין התראות כשמקבלים פרטית כמו פעם וזה ממש חבל, זה היה מצויין שברגע שאתה מקבל הודעה קופץ לך חלון ואתה לא יכול לפספס אותה.

2. התמונה + סטטיסטיקה של המשתמש בצד שמאל במקום ימין כמו שהיה פעם... לא יודע אם זה בכוונה או לא, אבל לדעתי צריך להחזיר לימין.

3. המונה הודעות בסטטיסטיקה לא מעודכן או משהו..

לגבי הדברים שבעיצוב -

dsaasdasda.jpg

כמו שאתם רואים הלוגו לא ממורכז, החלון הזה של הפרופיל בצד ימין למעלה עולה על הלוגו, השורה של המיקום שלך בפורום בשמאל וכמו שכבר ציינתי, הסטטיסטיקה של המשתמש בהודעה גם בשמאל.

• מנהלים ראשיים

לא רע סה"כ

כמה דברים -

1. אין התראות כשמקבלים פרטית כמו פעם וזה ממש חבל, זה היה מצויין שברגע שאתה מקבל הודעה קופץ לך חלון ואתה לא יכול לפספס אותה.

2. התמונה + סטטיסטיקה של המשתמש בצד שמאל במקום ימין כמו שהיה פעם... לא יודע אם זה בכוונה או לא, אבל לדעתי צריך להחזיר לימין.

לגבי הדברים שבעיצוב -

dsaasdasda.jpg

כמו שאתם רואים הלוגו לא ממורכז, החלון הזה של הפרופיל בצד ימין למעלה עולה על הלוגו, השורה של המיקום שלך בפורום בשמאל וכמו שכבר ציינתי, הסטטיסטיקה של המשתמש בהודעה גם בשמאל.

איך עכשיו?

• מנהלים ראשיים

לא רע סה"כ

כמה דברים -

לגבי הדברים שבעיצוב -

dsaasdasda.jpg

1. זה לא משהו שתלוי בנו, ככה בנויה המערכת.

2. זה לא בכוונה, יש איזושהיא בעיה בתצוגה ואנחנו מנסים לפתור אותה, אצלנו זה עובד מצוין.

3. המונה לא אמור להיות מעודכן, זה בכוונה, אם תזכור בפורום הישן הוא לא הופיע בכלל.

לגבי העצוב:

הבאנר שיש כרגע הוא זמני, אנחנו נעלה באנר חדש.

החלון של הפרופיל אמור להיות בצ ימין למעלה ולעלות על הבאנר-שוב, המערכת.

וגם הניווט יהיה מיושר לימין כאשר נפתור את הבעיה.

אני מקווה שדי מיציתי לך ולשאר הגולשים, אנחנו עובדים על התקלות ומקווים לפתור אותם בהקדם.

בנוסף לכך, יש כאן גולשים שחושבים שאנחנו עובדים אצלהם וחייבים להם הכל ומיד, יש לכם טעות, אנחנו לא עובדים בשכר או מקבלים ממישהו הוראות, אם יש לם ביקורת על העיצוב החדש-סבבה, אבל תעבירו אותה כמו בני אדם.

אתמול עבד לי טוב בכרום של גוגל,

היום אני גולש מספארי של אפל ולא רואים כלום (ובטח יהיה בעיה למי שיגלוש מהאייפון או אייפד).