Jump to content

ציטוטים מהשדים לכבוד השנה החדשה והעומק בסגל

קובי השועל

Recommended Posts

לכבוד השנה החדשה והמתוקה(בעזרת השם) וההחתמות של אלברמן :yellow_cool1: ורנגלוב קבלו כמה ציטוטים מהשדים :

כלבים שימותו .

אחד מתקלקל קונים אחד חדש .

כל כך מכבי

אגב,רנגלוב -צמד בדרבי .

לא נתפס מה שהולך שם.

כל מה שטוב, נשאר.

כל מה שלא עובד, מחליפים ישר.

קולואטי, עטר, אבידור, עזרן, רנגלוב ובהמשך גם יצחקי.

6 חלוצים!

מספיק שרק 2 מהם יפגעו...

ועוד 4 קשרים אחוריים, 4 קשרים עם אופי התקפי יותר, 4 בלמים, 2 מגינים ימניים,

2 מגינים שמאליים.

וכולם כולל כולם שמות מוכרים/זרים.

(יש עוד כמה שחקני בית שאמורים להיות מוכשרים, כמו ציון צמח וריף פרץ)

זה לא נורמאלי.

אם אחרי חודש של של משחקים,אנחנו בקושי עומדים על הרגליים מה יהיה בחודש ינואר,פברואר וחס וחלילה במאי?

הכסף של הבן זונה הקנדי הזה לא נגמר,לעומת הבעלים הנדיב שלנו שהחליט לחזק אותנו בשחקן שלא זוכר מתי ראה דשא,ושחקן מקבוצה גמורה.

כל כך כוואב לי על כך שקבוצה כמו שלנו תמוטט מנטלית ואולי לפני כן אף פיזית בגלל ספסל קצר בעונה שאמורה להיות עונה שבה לא אמור להיות לנו שום בעיה תקציבית בעקבות העלייה לאלופות.

אלוהים יודע אם בינואר יהיה בכלל עבור מה להשקיע ולהביא שחקנים.

אתה רואה את הסגל של מכבי (שלא יהיה ספק שאני מעדיף את השילוב של שכטר וורמוט על כל הקבוצה שלהם בלי לחשוב פעמיים) ומבין שמה שטוב שם שיש לקבוצה הזאת עומק.

מבחינת איכות של קבוצה מול קבוצה אנחנו לא רואים אותם,וזה לא קשה להבחין,אבל בעוד להם יש אופציות מפה ועד הודעה חדשה,לנו יש 11 שחקנים ועוד שחקן וחצי במקרה הטוב מהספסל.

ואם בכזאת עונה אנחנו לא מעמידים ספסל ראוי,אז אני כבא לא יודע מתי יהיה לנו כזה דבר.

אני לא מאלה ששמים את שנאת מכבי מעל לאהדת הפועל,או אפילו קרוב לזה,אבל להפועל אסור שמכבי תיקח אליפות,גם אם זה אומר שהפועל לא ייקחו אותה.

חיביים לפוצץ את הבלון שם,כי אם הוא ייתרומם לא ברור איפה זה ייגמר.

ממש לא היה צריך את רנגלוב בשביל להבין את זה,אבל אחרי השבוע האחרון שעברנו,זאת פתאום עוד סוג של כאלה שמזכירה כמה כואב היה ויכול להיות חלון ההעברות הנוכחי.

אז נכון,הפועל אולי תעלה באף משחק עם הרכב כל כך חלש כמו נגד חיפה,אבל במקרה של פציעה של שחקן או חס וחלילה יותר מזה,אנחנו בבעיה חמורה כי הספסל הקצר שלנו יהיה זה שיישחק למעלה מה שישאיר אותנו בבעיה עוד יותר גדולה,וכבר ראינו מה חודש אחד עושה לנו.

ובקשר ל3.....הבעיה היא שהעומק שלהם יכול מלהיות הערך המוף שיעזור להם לקחת אליפות.

בוא נצא מנקודת הנחה שאנחנו,מכבי או חיפה ניקח.

אנחנו מתעסקים בליגת האלופות,ואפילו אם לא ממש מתעסקים זה די ייגמור אותנו ברמה הפיזית כי אלה משחקים שאתה נותן בהם את הכבד שלך בשביל להשאיר רושם טוב,ודי ברור ששחקנים ייתחייסו אליהם יותר ברצינות מאשר למשחק מול עכו למשל.

חיפה זה חיפה - לא צפויים.

ומכבי שיש בה לא מעט כשרון,יכולה לבזכות העמוק שלה והערך המוסף שזה מביא לקחת אליפות - וזה התרחיש שאני הכי חושש ממנו.

אליפות שלהם שווה עבורנו אסון ל5 שנים קדימה,אם לא יותר מזה,בהנחה שהקנדי הזה לא הוא לא גאיידמק.

יש להם קבוצה מפחידה

וזה רק מהעמוד הראשון , אתם מוזמנים להמשיך... :wubyellow3:

לזיין תאדומיםםםם... על הזין הפועל!

• מנהלים ראשיים

1) הם לא מעניינים.

2)הם עדיין לא מעניינים.

3)הם תמיד היו וישארו פחדנים אבל בעיקר אלופי הארץ בריצה בין יציע ליציע.

"אני לא מאלה ששמים את שנאת מכבי מעל לאהדת הפועל,או אפילו קרוב לזה,אבל להפועל אסור שמכבי תיקח אליפות,גם אם זה אומר שהפועל לא ייקחו אותה.

חיביים לפוצץ את הבלון שם,כי אם הוא ייתרומם לא ברור איפה זה ייגמר."

:)

חחחחחח הם פשוט מעוררי רחמים, אבל זה לא חדש - אז מה אתם מופתעים?

לא משנה מתי, לא משנה איזה סגל היה להם ואיזו קבוצה הייתה להם - תמיד הם התעסקו קודם כל בנו.

ידוע שחשוב להם יותר הכישלון של מכבי מאשר ההצלחה שלהם, הם לא אוהדי הגועל, הם שונאי מכבי.

אבל זה לא חדש.. זה רק מצליח להצחיק אותי יותר כל פעם מחדש.

כמה אתם מזיינים את השכל?

לא היה פה דיון של 7 עמוד על תמוז?

אתם כבר שוכחים את השנה שעברה?

אנחנו מתעסקים בהם בדיוק כמו שהם מתעסקים בנו, הם מעניינים אותנו בדיוק כמו שאנחנו מעניינים אותם וזה לגיטימי ומי שטוען אחרת הוא שקרן.

אבל תפתחו כאלה נושאים אם וכאשר ננצח בדרבי. עד אז אתם נראים מגוחכים לא פחות.

איך אתם בכלל מעזים לפתוח נושא כזה?!

לא ניצחנו דרבי משנת תרל''ח,מה זה משנה כמה שחקנים נביא,עד שלא נביא לפחות דרבי אחד אנחנו צריכים לשבת בשקט ולסתום ת'פה.

בינתיים להם יש דאבל ושלב בתים בליגת אלופות עם מליון דרבים רצופים באמתחתם,עד שמשו במציאות הזאת לא ישתנה,אנחנו באמת צריכים לסתום ת'פה ולקוות שהגלגל המזדיין יהתפך כבר.

נושא מיותר בטירוף

חלאס כבר. אתם פאתטיים - תעברו לאהוד הפועל וזהו, גם ככה נראה לי שזה מה שמעניין אתכם ושרוב הזמן אתם גולשים בפורום של שדים.

כאן צריכים להיות רק אוהדי מכבי שמעניינת אותם רק מכבי.

"לא הפועל ולא בית"ר, לא חיפה ולא שום דבר

כי בחיים יש רק מכבי וכל השאר סתם מיותר"

זוכרים שכולנו שרים את זה לפעמים? תפנימו ונא להתנהג בהתאם.

שלומי זה כל הקטע

הקבוצה שלהם הרבה זמן לא נראתה כל כך טוב,הם בליגת האלופות,הם אחרי דאבל מזדיין,200 נצחונות בדרבים ועדיין הם נשארו פחדנים שרמוטות

זה כבר ניהיה חלק עמוק מהקהל שלהם...גם כשהם כל כך מצליחים הם עדיין ירעדו מכל החתמה שלנו

שלומי זה כל הקטע

הקבוצה שלהם הרבה זמן לא נראתה כל כך טוב,הם בליגת האלופות,הם אחרי דאבל מזדיין,200 נצחונות בדרבים ועדיין הם נשארו פחדנים שרמוטות

באמת נראה לך שהם מפחדים?

הם פותחים נושא כזה כל שנה בשביל הסטייה שלהם עם הנאחס,הם מזמן כבר לא מפחדים מאיתנו,ההפך,כבר הרבה מאוד זמן שהם רק צוחקים מאיתנו,בין היתר בגלל נושאים מגוחכים כמו הנושא הזה.

הנושא הזה מיותר, אבל התגובות של "הנושא מיותר כי הם מזיינים אותנו בדרבים" עוד יותר מיותרות.

חלאס עם הרגשי נחיתות!

לא קשור לרגשי נחיתות,אבל צריך להיות מציאותיים ולא ליצנים.

מה מעניין הפורום הורוד הזה?

חוץ מזה שעומד לאוהדי הפועל הזין מלראות את הנושא הזה פה, לא השגתם כלום

למה הנושא אושר?

שלומי זה כל הקטע

זה כבר ניהיה חלק עמוק מהקהל שלהם...גם כשהם כל כך מצליחים הם עדיין ירעדו מכל החתמה שלנו

בידיוק - זה ההבדל.

יש פה כאלה שגם אמרו שגם אותנו מעניינת הגועל אז דיי לזיין את השכל..

אני אישית לא ראיתי פה את הנושא על תמוז ( הייתי בחו"ל ) אבל מה שכן תמיד יהיו הבדלים בין הקהל שלנו לשלהם.

הם שמאלנים, הם אנטי ישראל, הם יותר שונאי מכבי מאשר אוהדי הקבוצה שלהם, הם תמיד יסתכלו עלינו ולא משנה אם נאיים עליהם או לא.

תמיד הם יפחדו מאיתנו. עכשיו ככה, להגיד שאנחנו לא מסתכלים על הצד השני של הכביש? זה לא לגמרי נכון אבל אי אפשר גם לעשות השוואות בין השרמוטות אלינו.

אותי אישית לא מעניינת כ"כ הפועל, אני חושב רק על מכבי, לפעמים אני מדבר עם חברים על מכבי אבל אני לא מדבר על הפועל בד"כ.. הם לא מעניינים.

גם אחרי מיליון דרבים שנפסיד אנחנו נבוא רעבים וניתן את הכל, אין אצלנו דבר כזה שקוראים לו נאחס.

אצלהם כל התורה שלהם זה רק נאחס.. הם לא מפסיקים לדבר עלינו וגם אחרי ניצחונות שלהם הם יותר שרים שירי שנאה למכבי מאשר שירי אהדה לקבוצה שלהם..

תמיד תישאר להם מנטליות של קבוצה קטנה וזה לא משנה איזו קבוצה תהיה להם.

לא קשור לרגשי נחיתות,אבל צריך להיות מציאותיים ולא ליצנים.

אין פה רגשיי נחיתות

זוכר את הנושא "לאנוס אותם כמו זומבים"?

עד עצם היום זה מושא לבדיחה אצל אוהדי הפועל

ביום שנבוא בשקט ובטוחים בעצמנו על סמך עצמנו ולא על סמך הבעיות של הפועל ננצח

בידיוק - זה ההבדל.

יש פה כאלה שגם אמרו שגם אותנו מעניינת הגועל אז דיי לזיין את השכל..

אני אישית לא ראיתי פה את הנושא על תמוז ( הייתי בחו"ל ) אבל מה שכן תמיד יהיו הבדלים בין הקהל שלנו לשלהם.

הם שמאלנים, הם אנטי ישראל, הם יותר שונאי מכבי מאשר אוהדי הקבוצה שלהם, הם תמיד יסתכלו עלינו ולא משנה אם נאיים עליהם או לא.

תמיד הם יפחדו מאיתנו. עכשיו ככה, להגיד שאנחנו לא מסתכלים על הצד השני של הכביש? זה לא לגמרי נכון אבל אי אפשר גם לעשות השוואות בין השרמוטות אלינו.

אותי אישית לא מעניינת כ"כ הפועל, אני חושב רק על מכבי, לפעמים אני מדבר עם חברים על מכבי אבל אני לא מדבר על הפועל בד"כ.. הם לא מעניינים.

גם אחרי מיליון דרבים שנפסיד אנחנו נבוא רעבים וניתן את הכל, אין אצלנו דבר כזה שקוראים לו נאחס.

אצלהם כל התורה שלהם זה רק נאחס.. הם לא מפסיקים לדבר עלינו וגם אחרי ניצחונות שלהם הם יותר שרים שירי שנאה למכבי מאשר שירי אהדה לקבוצה שלהם..

תמיד תישאר להם מנטליות של קבוצה קטנה וזה לא משנה איזו קבוצה תהיה להם.

סיפורי אלף לילה ולילה. הכי חשוב שאתה מאמין לכל מה שכתבת.

הפועל מעניינת אותך גם אם תכתוב מאתיים פעם שלא.

לנעול.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.