Jump to content

הוא חוזר ובגדול - טורניר האוהדים של מכבי ת"א

Recommended Posts

כל שנה זה קרנבל מחדש ..איזה כייף

תתחילו להתארגן על קבוצות לפני שתמצאו את עצמכם פותחים בפורום של הטורניר מחפש קבוצה מחפש קבוצה חחחח

כולם יודעים טוב מאוד שלטורניר הזה אין מהות בלי הכהנא לנצח אימת כל הקבוצות בטורניר

!!!

וכמובן גם אחרי 5 שנים כולם יזכרו מבין כל הטורנירים את המהלך שלי לנגיחה של תומר בדקה ה90...

אז בואו נספר לכל הילדודס שלא זכו לראות את המהלך מה היה...

זה היה בטורניר הראשון של כהנא פאנאטיקס (בשני שלנו זכינו!). הגענו לשמינית גמר, ואז בשושו עשינו מהלך הבאנו את אביב תובל שישק אצלנו בשמינית. אם אני לא טועה אביב אפילו כבש לנו, והעלה אותנו לרבע גמר נגד הקבוצה שלו!!!

ברבע הקבוצה של אביב הובילה 1-0 עלינו...ואז דקה 90 כדור קרן קצר, חן כרובית מסר לי ואני במסירת אומן\בקהאם שם את הכדור לראש של תומר ו1-1

כולם היום בהלם חחח

ובסוף ניצחנו גם בפנדלים...אחח היו ימים... :crazy:

הטורניר :crazy:

מומלץ לבוא גם בלי להשתתף, למי שיש חברים שמשחקים ו/או בארגון של הטורניר...

וטוב שחוזרים הביתה לקרית שלום, המגדל של המזכירות :yahoo:

אם למישהו בא לפתוח קבוצה של ילדים 13-15 אז אני בעניין ואם סתם מישהו צריך שוער אז אני בכייף יבוא אני משחק בקבוצה רק שתדעו ואין לי בעיה לשחק כל התפקידים בעיקר שוער

שלחתי פרטית למשתמש פה של הטורניר.

בן 18,לפני גיוס מחפש קבוצה,יכול לשחק בכל התפקידים(אני טוב בסוג של קישור אחורי/אמצע) אבל לא כדי לכם לשים אותי בשער.

(חח ההתחלה נשמעת כיאלו אני מחפש שידוך).

!!!

וכמובן גם אחרי 5 שנים כולם יזכרו מבין כל הטורנירים את המהלך שלי לנגיחה של תומר בדקה ה90...

אז בואו נספר לכל הילדודס שלא זכו לראות את המהלך מה היה...

זה היה בטורניר הראשון של כהנא פאנאטיקס (בשני שלנו זכינו!). הגענו לשמינית גמר, ואז בשושו עשינו מהלך הבאנו את אביב תובל שישק אצלנו בשמינית. אם אני לא טועה אביב אפילו כבש לנו, והעלה אותנו לרבע גמר נגד הקבוצה שלו!!!

ברבע הקבוצה של אביב הובילה 1-0 עלינו...ואז דקה 90 כדור קרן קצר, חן כרובית מסר לי ואני במסירת אומן\בקהאם שם את הכדור לראש של תומר ו1-1

כולם היום בהלם חחח

ובסוף ניצחנו גם בפנדלים...אחח היו ימים... :yellow_cool1:

שי,

עצוב שרגע השיא בחייך הספורטיביים היה בטורניר אוהדים זניח,

אבל בלי קשר,ללא ספק אנחנו היינו הקבוצה הכי טובה שדרכה בטורנירים האלו אי פעם.

עזבו את זה שכל קבוצה הייתה רועדת מלשחק מולנו,היינו פשוט טובים,אני לא אשכח את הטורניר שלקחנו

בו לא ספגנו שער פרט לשער עצמי,לא זוכר של מי,וגם הוא היה אחרי שכבר הובלנו איזה 4-0.הגנה ברזל

בראשות תומר הקפטן ארביב.

באמת שאני חושב שקשה לארגן טורניר בלעדיינו,הוא בטח נראה כמו טורניר יוצמחים של כדורסל.

וואלה כל מילה של רחמים בסלע, כולם כולל כולם יודעים שכל מי שהשתתף בטורניר היה מעדיף תמיד לא לשחק מולנו, חוץ מזה שלעולם לא נשכח איך כל המשטרתיים שמחו שהפסדנו בפנדלים בגמר לחבר שלי שהוא אוהד חיפה והשני אוהד בית"ר, אבל כמו שאמרתי משטרתי הוא משטרתי.

כל היסמניקים שכחו איך הם היו מבסוטים ב-2006 שקבוצה של אוהדים של מכבי אורגינלים לקחו את הטורניר אז תהנו לכם בטורניר יוצמחים שאתם מארגנים בשביל שבסוף יבוא איזה מישהו לא קשור ויקח אותו.

זה נראה שכהנא פנאטיקס פוחדים להפסיד לכובשים ללא רחמים ולכן לא נרשמים לטורניר!!! :whistling:

:whistling:

וואלה פחד הוא לא הצד החזק שלנו,עקרונות דווקא כן.

אני לא בן אדם שמחייך הרבה אבל ההודעה שלך בטוח הצחיקה הרבה אחרים.