Jump to content

דור מלול

Omer

Recommended Posts

נכון, זה באמת מדהים החוסר יציבות הזה. משחק אחד הוא משחק ואפילו מבשל ומשחק אחרי לא מרגישים אותו, כאילו הוא בכלל לא במגרש. שלא לדבר על שהחוצפן הזה אף פעם לא טורח להופיע למחצית הראשונה ומשום מה מפציע רק בשנייה.

הפעם הציניות שלך לא במקום. אתה יודע למה התכוונתי. אגב, תסתכל ותראה שאני כבר מעל שתי עונות טוען שהוא צריך לשחק בעמדת ה-50:50.

הפעם הציניות שלך לא במקום. אתה יודע למה התכוונתי. אגב, תסתכל ותראה שאני כבר מעל שתי עונות טוען שהוא צריך לשחק בעמדת ה-50:50.

אין לי מושג למה אתה מתכוון. לא ברור לי איך אפשר לצפות ליציבות משחקן שהדבר היחיד שיציב אצלו זה חוסר הקרדיט המוחלט שלו הוא זוכה.

הוא צריך לשחק מגן, הוא צריך לשחק 50:50, הוא צריך לשחק שחקן כנף, הוא צריך לשחק. אני לא יודע עוד כמה פצועים צריך כדי שיבינו את זה. אבידור זה שחקן שתורם מהספסל כי הוא מכניס שינוי. מלול הוא שחקן שתורם מהספסל כי הוא שחקן טוב שיכול לתרום יותר אם ייתנו לו יותר דקות.

אין לי מושג למה אתה מתכוון. לא ברור לי איך אפשר לצפות ליציבות משחקן שהדבר היחיד שיציב אצלו זה חוסר הקרדיט המוחלט שלו הוא זוכה.

אני אחסוך לכם: הוא התכוון שאי אפשר לדעת איך הוא יהיה בהרכב, והתכונן מראש לאפשרות שאולי לא יהיה יציב. הוא לא התכוון שכרגע הוא לא יציב, שזה יהיה דבר מגוחך לטעון, בדיוק כמו שאתה אומר.

ביסטר - כשעומר מתווך ביני לבינך, סימן שאנחנו צריכים הפסקה מהפורום ולתקשר קצת יותר כמו בני אדם.

עומר - תודה (ותגיב כבר בנושא שפתחתי לכבודך או שתנקה את תיבת הדואר שלך)

אני לא יודע אם זה בגלל שייני הוא הבייבי של נמני או שהוא פשוט מרגיש מאוים מדור, אבל זה כבר ממש מתחיל לעלות על העצבים. להרכב ודחוף.

אני לא יודע אם זה בגלל שייני הוא הבייבי של נמני או שהוא פשוט מרגיש מאוים מדור, אבל זה כבר ממש מתחיל לעלות על העצבים. להרכב ודחוף.

שימו לב אבל שעושים את החילוף ייני-מלול לא רק ה11 משתנים, אלה גם המערך.

שעושים את זה מדו יורד יותר לאחור ועוזר יותר בהנעת כדור והשחקן שבצד שמאל(אבידור/זיו/יצחקי/עטר) עולה יותר למעלה ואז בעצם משנים מערך למעיין 4-3-3

אני דווקא אוהב את דור מחליף. משקיע, חוצפן, באמת משפיע ומשנה את המשחק. אותו דבר גם כחלון.

ואני לא יודע מה אתם רוצים מקלמי, הגנתית היה טוב מאוד היום.

אני דווקא אוהב את דור מחליף. משקיע, חוצפן, באמת משפיע ומשנה את המשחק. אותו דבר גם כחלון.

קלמי סבן פשוט אסון,מבחינה הגנתית הוא סביר מינוס(הפנדל השני נגד פאריס היה הזוי) אבל מבחינה התקפית הוא פשוט שחקן נוראי,אין סוף איבודים,מסירות סתמיות,לפחות חייבים לציין שהוא נותן מעצמו הכל,אבל זהו!

יש לנו צמד מגינים ברמה של ליגה ארצית.

קלמי (אך ורק היום) הגנתנית היה נפלא.

זה היה כזה הזוי, הוא שיחק טוב, ועם אחריות, וניהל תשחקנים לידו לפי מה שהיה צריך

לא מבין מה קרה שם @@"

משחק נדיר של קלמי מה יש לכם

ואני עדיין חושב שדור זה לא ה50:50 האולטימטיבי ואפילו לא קרוב לזה הוא יותר בכיוון של 80-20

אז בוא נקח את ה-80 שלו לאומת ה0-0 של ייני =)

חלאס עם השטויות נו באמת איך אתם אוהבים להיתפס על שחקן לא יכול לעבור שבוע בלי שיהיה פה השחקן הגרוע התורן

קלמי טוב מאוד הגנתית בכל המשחקים עד עכשיו למעט טעויות בודדות פה ושם ואולי היה לו משחק לא טוב בגביע הטוטו לא זוכר בידיוק. והוא הרבה יותר טוב בבחינה הזו מדור מלול.

התקפית הוא לא דני אלבס ולא מייקון אבל הוא תומך, הוא יודע לפתוח למסירה ולשחרר שטחים וזה הכי חשוב. לא צריך שתהיה לו טכניקה של גארינצה.

בקיצור שתחררו מימנו באמא שלכם.

"הצהוב"- מי השני בצמד המגנים? גפני? הוא לא המגן הפותח למרות שהוא פותח בינתיים, אז רד מיזה. ואם אתה מדבר על יואב זיו אז לך תישן על האף

חלאס עם השטויות נו באמת איך אתם אוהבים להיתפס על שחקן לא יכול לעבור שבוע בלי שיהיה פה השחקן הגרוע התורן

קלמי טוב מאוד הגנתית בכל המשחקים עד עכשיו למעט טעויות בודדות פה ושם ואולי היה לו משחק לא טוב בגביע הטוטו לא זוכר בידיוק. והוא הרבה יותר טוב בבחינה הזו מדור מלול.

התקפית הוא לא דני אלבס ולא מייקון אבל הוא תומך, הוא יודע לפתוח למסירה ולשחרר שטחים וזה הכי חשוב. לא צריך שתהיה לו טכניקה של גארינצה.

בקיצור שתחררו מימנו באמא שלכם.

"הצהוב"- מי השני בצמד המגנים? גפני? הוא לא המגן הפותח למרות שהוא פותח בינתיים, אז רד מיזה. ואם אתה מדבר על יואב זיו אז לך תישן על האף

קודם כל,אני לא אוהב לישון על האף,לא נוח.

דבר שני,כן התכוונתי לגפני,ומה הכוונה שלך שהוא לא המגן הפותח "בינתיים" אם הוא כבר ארבעה משחקים פותח בהרכב..

וכן ,מה לעשות קלמי וגפני הם מגינים ברמה נמוכה מאוד.

לפחות ככה אני חושב,גם אם לא מתאים לך.

לילה טוב.

פשוט ענק. חילוף גאוני של מזרחי ו/או נימני. הגיע הזמן שיקבל את הקרדיט והמפתחות לקבוצה בהרכב. כל המשחק נראה אחרת איתו.

אני מסכים עם החלק השני, ודווקא בגלל זה מעין, זה ממש לא חילוף גאוני.

כשעל הספסל יש לך שחקן שצריך להיות ב-11, ובכל זאת השארת אותו על הספסל, והוא עולה ומשנה משחק - זה לא חילוף גאוני, זה ביזיון שהוא נכנס רק במחצית.

דור חייה לפתוח הוא מכניס נחישות למשחק יצירתיות והוא מוכיח את עצמו כל שבוע על המגרש לתת לו לשחק לא צריך רק שמות בשביל להיות קבוצה טובה

הזוי לגמרי שהוא לא פותח

הוא כרגע עדיף על סבן כמגן ימני,עדיף על ייני בקישור ועדיף

על אבידור באגף..

אז בוא נלך לשכפל עוד כמה דור מלול,הרכב כזה:

דור מלול

דור מלול - דור מלול - דור מלול - דור מלול

דור מלול - דור מלול - דור מלול - דור מלול

דור מלול - דור מלול

הרכב כזה ואפילו הצ'מפיונס קטן עלינו,או במילים אחרות,דאבל קללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

תקראו....תפנימו....תלמדו...

גם גפני היה לא רע היום (ביחס למה שהתרגלנו ממנו כמובן) וסהו"כ מכבי משתפרת.

דור ישחק, תפסיקו כבר חפרתם בנשמה.

אם זה בתור מגן ימני, אם זה בתור מחליף לבוזגלו, אם זה בתור מחליף למי שישחק בשמאל.

ראבק, זאת עונה ארוכה וחס וחלילה לא עלינו יותר יכולות להיות גם פציעות.