Jump to content

תרימו ת'ראש-ובואו נמשיך לתמוך במכבי

shey z

Recommended Posts

ברור כולנו מבואסים טילים על הפציעה של ברק יצחקי. ואין ספק שזו מכה קשה למכבי. שהשקן הכי יקר שלך נפצע וגומר את העונה.

אבל, זו לא סיבה להישבר ולצאת מפרופרוציות. כי גם בלי ברק יצחקי, עדיין יש לנו קבוצה טובה מאוד השנה.

ומכבי צריכה את התמיכה שלנו, הקהל שלה.

ההפסד לחיפה גם מעצבן כי כולנו ציפינו לפתוח עונה בניצחון. אבל אין מה לעשות זה לא קרה. ואם נמשיך להתבכיין לא נגיע לשום מקום.

כל אחד ואחד מאתנו צריך להפנים שהוא יכול לעזור למכבי ע"י שיגיע וילווה ויתמוך בקבוצה.

ביום חמישי המבחן הראשון שלנו- מי שקטן אמונה, אז שגם לא יגיע.

אני אישית מאמין שאפשר לעבור אותם, אבל תהיו בטוחים בדבר אחד שאם בלומפילד לא מפוצץ, זה רק יוריד מהסיכוי שלנו לעלות.

אנחנו הקהל של מכבי נמדדים בדיוק ברגעי מבחן כאלו. אז אם כל הבאסה וכל מה שקורה מסביב בואו לא נשכח את התפקיד שלנו בתור אוהדים.

יום חמישי בלומפילד ומיד אח"כ טדי וכו' וכו'.

מצפה שכולם יגיעו, ייאלה מכבי.

וברק יצחקי- שתהיה לך החלמה מהירה, אוהבים אותך כולם.

ברור כולנו מבואסים טילים על הפציעה של ברק יצחקי. ואין ספק שזו מכה קשה למכבי. שהשקן הכי יקר שלך נפצע וגומר את העונה.

אבל, זו לא סיבה להישבר ולצאת מפרופרוציות. כי גם בלי ברק יצחקי, עדיין יש לנו קבוצה טובה מאוד השנה.

ההפסד לחיפה גם מעצבן כי כולנו ציפינו לפתוח עונה בניצחון. אבל אין מה לעשות זה לא קרה. ואם נמשיך להתבכיין לא נגיע לשום מקום.

כל אחד ואחד מאתנו צריך להפנים שהוא יכול לעזור למכבי ע"י שיגיע וילווה ויתמוך בקבוצה.

אני אישית מאמין שאפשר לעבור אותם, אבל תהיו בטוחים בדבר אחד שאם בלומפילד לא מפוצץ, זה רק יוריד מהסיכוי שלנו לעלות.

אנחנו הקהל של מכבי נמדדים בדיוק ברגעי מבחן כאלו. אז אם כל הבאסה וכל מה שקורה מסביב בואו לא נשכח את התפקיד שלנו בתור אוהדים.

מסכים עם כל מילה.

למכבי יש קבוצה מספיק מוכשרת עם סגל מספיק רחב כדי שנתגבר על הפציעה של ברק.

לאט לאט דברים יתחברו, הקבוצה רצה סהכ חודשיים לכל היותר, תנו להם את הזמן לאט לאט.

תבואו לעודד ולתמוך בקבוצה כבר בחמישי !

יאללה מכבי.

מסכים.

יש לנו עוד שלושה ימים לבכות ואז לבוא לבלומפילד עם ראש מורם.

אין ברירה אחרת.

ואז לראות איך פאביצ'ביץ נפצע ומושבת לשנתיים

תפאורה ליצחקי בתכנון?..

חבר'ה הכי חשוב זה שגם אם לא עולים להודות לשחקנים על שהגענו לשלב הזה ולהראות שאנחנו הגב שלהם לאורך כל העונה..

יצחקי אוהבים אותך

בלומפילד לא יהיה מלא ביום חמישי לדעתי, אבל לווא דווקא זה גרוע. האנשים שכן תומכים בקבוצה, אלה שלא שרקו אתמול בוז, כן יהיו. אלה ששרקו בוז או הלכו לפני הזמן, סביר להניח לא ירצו "לבזבז כסף" וישארו בבית. אולי עדיף שזה יהיה ככה מאשר בלומפילד מלא.

מסכים איתך, יאללה להרים ת'ראש,יש עוד עונה ארוכה, יהיה בסדר.

ברק יצחקי יחזור וכולנו נהנה ממנו !!!

יאללה מכבי !

ברק החלמה מהירה , אוהבים אותך !

ניצחון או אפילו משחק טוב יוציא את כל המערכת מהדיכאון ויתן לכולם אמונה שכן, אפשר לשחק כדורגל גם בלי יצחקי (טוב וחשוב ככל שיהיה).

לא מאמין שנעלה, ואולי גם עדיף שלא.

אם נמשיך לשחק פעמיים בשבוע, נגמור את העונה עם מאור חלבי וציון צמח בהרכב, כשבספסל הכוכבים של ילדים ב'.

איזה נוח שחברים בארגון שלכם יכלו לקנות אתמול כרטיסים לחמישי, בעוד שאוהדים רגילים חייבים לחזור כמו מטומטמים לבלומפילד היום כדי לקנות כרטיסים?

הנהלה מפגרת. אין לי דרך להגיע היום או מחר לת"א לקנות כרטיסים, זאת הסיבה היחידה שאני לא יהיה ביום חמישי במשחק, ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני.

באמת שיותר חשוב שכל מי שיהיה בבלומפילד יעודד ויתמוך בקבוצה זה יותר חשוב מבלומפילד מלא עם אוהדים זבלים שעוזבים את המגרש דקה 80 ושורקים בוז.

הפועל תסגרי את הרגליים

ברק יצחקי מושבת לשנתיים.

ברק אוהבים אותך! פציעות הם חלק מהמשחק!

אנחנו עוד נדע להחזיר אותך לימים הגדולים שלך, ובע"ה להוציא אותך לאחת הקבוצות הטובות בעולם.(אמן)

אמן

חותם על כל מילה

אנשים תפנימו

100%

בדיוק

+1

מה עוד אפשר לכתוב כדי לעזור להכניס את לראש

יודעים מה, למרות שכל המוסיף גורע אני בכל זאת רוצה לכתוב 4 מספרים שיסבירו את הכל לכל מכביסט ......... 1996

אז לכו לאסוף את עצמכם ותרימו את הקבוצה... צריכים אתכם יותר מתמיד

"הצבר"

נשבע לכם כל הקיץ הזה מכבי היו המרכז של החיים שלי הייתי חי מלהכנס מספורט 5 לוואן , 3 חודש חיכיתי לרגע הזה שתתחיל העונה שנתחיל סוף סוף להנות , שהדבר הזה ישנה את החיים שלי.

אין רגעים של אושר כמו שמכבי יכולה לתת לנו.. הכל התפוצץ לנו אתמול בפנים , אני שבור.

כמו לראות את עצמך בונה מגדל הכי חשוב שבנית בחיים ומישהו נותן מכה קטנה למטה והורס הכל.. אני החלטתי לקחת צעד אחורה עם הקבוצה הזאת אני מתחיל מזה שאני לא בא יום חמישי... אני פשוט לא יכול יותר להרגיש ככה בגלל קבוצת כדורגל

טסתי עד פריז כדי לראות הפסד כזה מגעיל בלי אווירה נגד פריז סן ז'רמן אבל זה לא הזיז לי בכלל כי חיכיתי לליגה ביום ראשון.

לא אכפת לי מההפסד , רק מהפציעה זאת שגמרה את העונה דקה 20

ברק יצחקי הוא ההבדל בין קבוצה גדולה לבינונית.. הוא זה שבשבילו באו 9500 מנויים

מבחינתי .. הכל נגמר ירד לי החשק מהכל

איזה נוח שחברים בארגון שלכם יכלו לקנות אתמול כרטיסים לחמישי, בעוד שאוהדים רגילים חייבים לחזור כמו מטומטמים לבלומפילד היום כדי לקנות כרטיסים?

הנהלה מפגרת. אין לי דרך להגיע היום או מחר לת"א לקנות כרטיסים, זאת הסיבה היחידה שאני לא יהיה ביום חמישי במשחק, ואני בטוח שיש עוד הרבה כמוני.

על מה אתה מדבר?

כל מי שמנוי יכל לקנות אתמול כרטיסים בקופות בלי קשר לשום ארגון.

במקום להגיע שלוש דקות לפני מגיעים בשעה נורמלית וקונים (הקופות היו פתוחות עד שש לפחות)

תפסתם לכם שיטה להאשים את השחקן בכל דבר?

נ"ב

שי :wubyellow3:

נ"ב 2

קנטור אמרתי לך שהשיר של יצחקי מנחוס?

נשבע לכם כל הקיץ הזה מכבי היו המרכז של החיים שלי הייתי חי מלהכנס מספורט 5 לוואן , 3 חודש חיכיתי לרגע הזה שתתחיל העונה שנתחיל סוף סוף להנות , שהדבר הזה ישנה את החיים שלי.

אין רגעים של אושר כמו שמכבי יכולה לתת לנו.. הכל התפוצץ לנו אתמול בפנים , אני שבור.

כמו לראות את עצמך בונה מגדל הכי חשוב שבנית בחיים ומישהו נותן מכה קטנה למטה והורס הכל.. אני החלטתי לקחת צעד אחורה עם הקבוצה הזאת אני מתחיל מזה שאני לא בא יום חמישי... אני פשוט לא יכול יותר להרגיש ככה בגלל קבוצת כדורגל

טסתי עד פריז כדי לראות הפסד כזה מגעיל בלי אווירה נגד פריז סן ז'רמן אבל זה לא הזיז לי בכלל כי חיכיתי לליגה ביום ראשון.

לא אכפת לי מההפסד , רק מהפציעה זאת שגמרה את העונה דקה 20

ברק יצחקי הוא ההבדל בין קבוצה גדולה לבינונית.. הוא זה שבשבילו באו 9500 מנויים

מבחינתי .. הכל נגמר ירד לי החשק מהכל

אז יאללה נשמה... אף אחד לא מכריח אותך

אם אתה סוגר תבאסטה אחרי משחק ליגה אחד באמת שעדיף לא לראות אוהדים כמוך במגרש.

עם כמה שאני מבין את הכאב שלך.